МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ірпеніада: ще один крок до перемоги

04/01/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Щойно Ірпінська територіальна виборча комісія затвердила результати виборів на останній дільниці, яка залишалася неприйнятою. Тепер їй залишилось прийняти останнє рішення - про обрання Мирослави Свистович Ірпінським міським головою.

Однак, зважаючи на сьогоднішні події, активісти блоку "За чесну владу" не очікують швидкого прийняття цього рішення. Опоненти, які втратили багато грошей на виборах та очікували мати набагато більше після перемоги, давно пішли ва-банк, тому від них можна очікувати найнемовірніші способи затягування процесу.

Так, сьогодні заступник начальника міліції міста Ірпеня сказав голові територіальної виборчої комісії, що в нього є заява "від представників різних політичних партій", що в ніч виборів з ТВК члени комісії виносили мішками бюлетені, і що це зафільмовано на плівку. Очевидно, що завтра вони кандидати-невдахи, спробують на цій підставі дезорганізувати роботу комісії, хоча їм буде дуже важко пояснити, як можна таким чином виносити з приміщення ТВК бюлетені, якщо там є лише один вихід, і де у виборчу ніч знаходились десятки спостерігачів від найрізноманітніших партій, довірених осіб кандидатів у депутати, на міських голів, уповноважених і т.д. Нам також цікаво знати, що там є насправді у скаржників. Адже складається враження, що дехто з тих, хто програв, і тепер неприховано "шестерить" за гроші чи обіцянки на кандидата-невдаху Бондаря, самі собі "клепають" кримінальну справу, намагаючись використати власні ж незаконні дії для оголошення виборів недійсними хоча б на одній дільниці.

Клоунада триває, але кінець її невмолимо наближається. Про це свідчать численні дзвінки до Мирослави Свистович та членів її команди з пропозиціями домовитись, підписати бізнес-меморандум тощо. Поки що найбільша пропозиція має такі умови: "відмовитись від мерства, задовольнитися посадою першого заступника та отримати за це мільйон доларів". Хто більше?

Зрозумівши, що "парєшать вапроси" в цьому випадку не вдасться, деякі з тих, хто має в Ірпені бізнесові інтереси (серед них досить високопоставлені люди як з табору синьо-білих, так і з помаранчевих), впадають у паніку. Ось шматок записаного на диктофон відчаю одного з них: "Там в Ірпені мером стала якась дівчина. А в нас же там бізнес, відкати, все наперед домовлено. Що тепер буде?"

Для всіх інших, "хто відчаявся", повідомляємо: "Буде те, що нам обіцяли на Майдані вожді Помаранчевої революції, і що на ірпінському Майдані в грудні 2004 року обіцяла керівник виборчого штабу Віктора Ющенка і голова Ірпінського відділення Комітету національного порятунку Мирослава Свистович: влада буде відділена від бізнесу, "відкати" відійдуть у минуле, хабарів нова влада брати не буде, преференцій нікому не даватиме, на бізнес не тиснутиме, інвестиції та створення нових робочих місць всіляко вітатимуться, бізнесмени, які готові працювати чесно, матимуть для цього всі можливості, для всіх будуть рівні умови, а визначати переможців будуть відкриті та широко розрекламовані тендери, проведені під прицілом телекамер, конкуренція на ринку та споживачі, які оцінюватимуть якість товарів та послуг витратами зі своїх гаманців.

Відповіді

 • 2006.04.02 | Сергій Кабуд

  хехе!

  влада буде відділена від бізнесу, "відкати" відійдуть у минуле, хабарів нова влада брати не буде, преференцій нікому не даватиме, на бізнес не тиснутиме, інвестиції та створення нових робочих місць всіляко вітатимуться, бізнесмени, які готові працювати чесно, матимуть для цього всі можливості, для всіх будуть рівні умови, а визначати переможців будуть відкриті та широко розрекламовані тендери, проведені під прицілом телекамер, конкуренція на ринку та споживачі, які оцінюватимуть якість товарів та послуг витратами зі своїх гаманців.
 • 2006.04.02 | So_matika

  Ой брехняяя

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Так, сьогодні заступник начальника міліції міста Ірпеня сказав голові територіальної виборчої комісії, що в нього є заява "від представників різних політичних партій", що в ніч виборів з ТВК члени комісії виносили мішками бюлетені, і що це зафільмовано на плівку.
  Біля ТВК і більшості дільниць всю ніч чергували добровольці. Там би і мишеня не пукнуло непомітно. Цікаво, шо за чергове кіно зняв лузер Бондар, і шо за зірки там в головних ролях?

  Уррродибля... :fou:
 • 2006.04.02 | Englishman

  Мене дивує, чому ви не робите зустрічних позовів

  Тим більше, що про порушення з підрахунком голосів ви самі повідомляли. Можливо, якби ви надали позови до ваших опонентів, вони б одразу заспокоїлися.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.02 | samopal

   Жодної ідеології. Чіста расчьот

   Englishman пише:
   Можливо, якби ви надали позови до ваших опонентів, вони б одразу заспокоїлися.

   Не думаю. Це не лише вибрики місцевих фанатів. Кампанія стала надто помітною. Не виключено, що її роздмухування на сьогоднішній день більш важливе, ніж бажання щось там відвоювати. Щось дивно синхронно заревіли усі радєтєлі дімакратіі на чолі з Вітрянкою (ну, ту можна зрозуміти хоч з огляду на результат). Але ж бійці Прізідєнскай гвардії, як от Карамазін, Плющ та ін - вони чого це заялозили? Хочуть довести, що кампанія "під патранатам Прізідєнта" виявилася такою ж брудною, як і президенські вибори "під патранатам старава Прізідєнта"?
   Все більше розмов чути про можливе невизнання результатів...
   З іншого боку палітра улічьних дімакратав (Богословська+Кармазін) вже разок виступила "па тілівізару" Пінчюка. І Прізілєнт павєріл (чи зробив вигляд). І взбздув. Чи не тієї ж реакції. але гучнішлї, очікують від нього тепер?
   Можливо тактика "пасивного напору" і є найкращим ходом у Ірпіні. Нехай хлопці повидурнюються. Щоб всі бачили. Бо може ще залишились десь по селах любителві чаю з медом.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.02 | So_matika

    Саме так

    samopal пише:
    > Можливо тактика "пасивного напору" і є найкращим ходом у Ірпіні. Нехай хлопці повидурнюються. Щоб всі бачили.
    Це якраз той випадок, коли найвища мудрість - у нєдєянії. Чекати залишилось недовго: "труп ворога" вже пливе річкою. Причому сам гребе, придаючи собі швидкості.
   • 2006.04.02 | Михайло Свистович

    Чіста самопальна параноя, як завжди

    samopal пише:
    >
    > Не думаю. Це не лише вибрики місцевих фанатів.

    І дійсно не думаєте. Бо це - саме вибрики місцевих фанатів і нічого більше. Ну ще вибрики немісцевих фанатів, які мали види на деребан Ірпеня.

    >
    > Кампанія стала надто помітною. Не виключено, що її роздмухування на сьогоднішній день більш важливе, ніж бажання щось там відвоювати.

    Все неправильно. Це дійсно лише бажання відвоювати собі право на деребан пристоличних земель і нічого більше. Кампанію ж роздмухуємо ми, а не вони.

    > Все більше розмов чути про можливе невизнання результатів...

    Результати виборів до ВР ніхто переглядати не буде.
  • 2006.04.02 | Михайло Свистович

   Re: Мене дивує, чому ви не робите зустрічних позовів

   Бо в цьому немає сенсу, і це лише затягне час.

   Englishman пише:
   > Можливо, якби ви надали позови до ваших опонентів, вони б одразу заспокоїлися.

   Люди, які витратили таку купу бабла, ніколи не заспокояться. І що дадуть наші позови? Що присудить їм суд? Тут потрібні слідчі дії з боку міліції та прокуратури, а не суду, і наші опоненти своїми нинішніми діями полегшують нам роботу - вони самі себе поступово запроторюють за грати.
  • 2006.04.02 | Albes

   Re: Мене дивує, чому ви не робите зустрічних позовів

   Кроме указанных выше. есть еще одно разумное основание не подавать встречные иски. Истец должен доказывать в суде те обстоятельства. на которые он ссылается и на которых строит иск. Есму всегда тяжелее. И он чаще "подставляется". Так что ребята, имхо, разумно используют тактику "обороны", а не "нападения". Ответчиком быть всегда легче (по многим причинам).
   Да я и не сомневался, что с судебной тактикой все будет "тип-топ", когда узнал, кто представляет интересы Мирославы в суде.

   Не по теме (для Михаила Свистовича).
   Миша, все понимая, тем не менее, считаю, что именно ВЫ должны в первую показывать пример поведения на Форуме. А ругаться лучше визави с зеркалом.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua