МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ось вам і готовий сценарій. Ви шуткували? Але насправді...

04/02/2006 | SpokusXalepniy
... сміється тот, хто сміється останнім. Нажаль, ключеве слово тут "останній", і ось чому.

Сценарій в три крока за домовленностю між ПР і НУ. При цьому і ПР, і НУ виконують роль китайського болванчика в преферансі (@copyright Штирліц). Їх роль ду-у-уже цікава. Ось три крока:

1. Пошук і знайдення таких фальсіфікацій на деяких дільницях в Східних і Південних областях (і в Криму), які потребують перерахунку, а потім і переголосування.

2. В зв"язку з тим, що таке переголосування може вплинути не більш, ніж на 1% існуючих результатів, ПРУ може дозволити собі втрату цього ОДНОГО відсотка голосів.

3. В такому випадку ПР зосереджує свою агітацію на користь... Вітренко. Голоси подані (чи втрачені) БЮТом і СПУ не мають особливого значення. Їм, навіть, можна дещо підкинути в сотих відсотках. Наголошую! Голоси виборців (процент голосів), а не остаточний розподіл місць в ВР.
Тут головне, щоб Вітренко добрала свої 0.08%.

Все.

Тоді, згідно з новим розподілом місць в ВР, кожна партія втрачає десь від дев"яти до одного-двох сьогоденних місць, і НІЯКОГО ПОМАРАНЧЕВОГО ЗБІГОВИСЬКа не виникає!

Додам ще про цікаву шахову позицію з жертвою на ферзевому фланзі: позиція Ющенко (якщо він ні в якому разі не хоче бачити Юлю прем"єром, а він таки - не хоче) полягає в тому, що при перерахунку голосів йому вигідніше віддати кілька депутатських місць від НУ на користь Вітренко (аби пройшла до ВР), але щоб не виникло утворення помаранчевої більшості.

Тобто, торговля з Юлею закривається. НУ об"єднується з ПРУ, тому що інакше більшість не виникає. При тому всім нагадують, що Юля ні в якому разі на об"єднення з данецкімі не піде, і... заради недопущення в країні кризи... Ющенко просто таки повинен взяти на себе таке складне, але помірковане рішення. Така вона нелегка доля високоморальної людини в державі Україна. Що ж зробиш!?

Так хто там сміється останнім? Вітренчиха?

P.S.
Якщо дійсно саме такий сценарій між ПР і НУ узгоджений, то здається більш ясними таки страннощі:
1. Вибохувий характер появ скаржень на фальсіфікації саме з боку маленьких (кишенькових) партій.
2. Ніякої інформації про ймовірні ТЕХНОЛОГІЇ порушень (це питання я вчора ставив на форумі і ніхто не відповів). Тобто, навіть здогадок про те, хто і коли фальсифікував підрахунок, не з"являється.
3. Поява незнамо як зробленого списка дільниць, де були начебто порушення. Але при тому ніяких повідомлень про сам характер цих порушень.
4. Дуже узгоджені з таким сценарієм наголоси і останньому виступу Порошенко по 5-му каналу. Де він підкреслював провину деяких помаранчевих (читай - Тимошенко), що не хотіли створювати коаліцію, починаючи з вересня і закінчуючи аж березнем (інакше набрали би 60%).
5. Промова Ющенка з натяком на ЦВК про "правильні" підрахунки (в обох виступах).

Відповіді

 • 2006.04.02 | Englishman

  Re: Ось вам і готовий сценарій. Ви шуткували? Але насправді...

  SpokusXalepniy пише:
  > Тоді, згідно з новим розподілом місць в ВР, кожна партія втрачає десь від дев"яти до одного-двох сьогоденних місць, і НІЯКОГО ПОМАРАНЧЕВОГО ЗБІГОВИСЬКа не виникає!

  Уже подсчитывали. Помараневые потеряют 8 или 9 мест, и все равно у них будет бльшинство в те же 8-9 голосов. Низачот. И потом, не думаю, что законодательством разрешено переголосование на отдельнх участках.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.02 | SpokusXalepniy

   Плохо считали.

   Englishman пише:
   > SpokusXalepniy пише:
   > > Тоді, згідно з новим розподілом місць в ВР, кожна партія втрачає десь від дев"яти до одного-двох сьогоденних місць, і НІЯКОГО ПОМАРАНЧЕВОГО ЗБІГОВИСЬКа не виникає!
   > Уже подсчитывали. Помараневые потеряют 8 или 9 мест, и все равно у них будет бльшинство в те же 8-9 голосов. Низачот. И потом, не думаю, что законодательством разрешено переголосование на отдельнх участках.

   Витренко набрала 2.93%
   Ей не хватает 0.07%

   Для потери большинства у помаранчевых достаточно ПРАВИЛЬНО забрать примерно 0.25% у существующих (прошедших) и распределить между Витренко и КПУ.

   Я там в начальном сообщении заикался об 1%.
   Это с большим избытком.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.02 | Englishman

    вы с теорией определитесь

    вначале вы написали, что Регионы согласны ветрянке отдать прОцент, и даже чего-то там накинуть помаранчевым. Я честно перебросил 1% регионов ветрянке, и ничего не дал другим. Итог- у тройки 234 голоса (при том, что у ветрянки почти 4 процента).

    Есть другие идеи? Давайте, посчитаю.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.03 | SpokusXalepniy

     Определяюсь.

     Да, со снятием одного процента лобовым методом не получается.
     Тут есть такие особенности:

     Englishman пише:
     > вначале вы написали, что Регионы согласны ветрянке отдать прОцент, и даже чего-то там накинуть помаранчевым. Я честно перебросил 1% регионов ветрянке, и ничего не дал другим. Итог- у тройки 234 голоса (при том, что у ветрянки почти 4 процента).
     Чтобы получить 234 голоса вообще почти ничего делать не надо.
     ОДИН процент для этого - непозволительная роскошь.
     Достаточно добавить Витренко 0.07%, чтобы достичь проходных трёх, и мы после пересчета получим 234 мест для поморанчевых, вместо 243.
     То есть уничтожаются сразу 9 мест. А надо уничтожить ещё 9.
     Но мы использовали только 0.07%, которые можно при пересчетах и/или при голосованиях "найти" у ПРУ, или у НУ, или ... у всех понемногу.

     Поэтому мне показалось, что если 0.07% решает проблему девяти мест, то 0.25% (число большее, чем в три раза) решит проблему ещё девяти мест от поморанчевых (доведя их до 225).

     Не так всё просто.

     С другой стороны, решение "в лоб" малой кровью (минимальным процентом) всё же есть. Для этого надо заиметь... опять же, не ОДИН процент, а значительно меньше, а именно - 0.64%
     Из них 0.07% уходит на Витренко, и 0.57% уходит на блок Литвина.

     Тогда помаранчевым не удаётся набрать 226 мест в ВР.

     Конечно, есть ещё куча других методов. Но нас же интересует методы с минимальной кровью. Так вот, пока, не долго думая, вышеописанный метод позволяет обойтись 0.64% полученными при новом голосовании или пересчёте.
     Думаю, что можно подобрать и меньшее число.
     А у вас есть какие-нибудь просчёты с этими данными?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.03 | Englishman

      расклад такой:

      большинство теряется, если тупо забрать 2% ТОЛЬКО у помаранчевых, и передать их Витренко (у нее будет почти 5%). Но тогда прийдется махлевать исключительно в оранжевых областях.

      Если вовлечь Литвина (что не исключает коалиции с ним, кстати), большинство действительно теряется (будет 223), если забрать 0.7% исключительно у оранжевых и отдать все витрянке с Литвиным. ИМХО, это из разряда фантастики, никто им такого не позволит.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.03 | SpokusXalepniy

       Не надо забирать в наглую!

       Englishman пише:
       > Если вовлечь Литвина (что не исключает коалиции с ним, кстати), большинство действительно теряется (будет 223), если забрать 0.7% исключительно у оранжевых и отдать все витрянке с Литвиным. ИМХО, это из разряда фантастики, никто им такого не позволит.

       Достаточно 0.07 + 0.57 = 0.64
       т.е. забрать 0.07 для Витренко и 0.57 для Литвина.
       И не надо всё забирать у оранжевых. Вполне можно разложить на всех (больше - у ПР, чтоб якобы по-справедливости было), и даже немного заимствовать из тех, кто за пределами 3%.
       Тогда помаранчевы получат 225, что не составляет большинство.

       Ну, а раз большинство не выходит, то наш самый моральный от Бога прямо-таки получает разрешение "во имя Украины и объединения нации" объединиться с бандюками из ПРУ.
      • 2006.04.03 | SpokusXalepniy

       Эврика! Новое открытие! До меня только дошло!

       Похоже, что действительно можно обойтись 0.07%, сняв их, например, с СПУ. Ну, может быть чуть-чуть большим процентом (0.08 или 0.09 - надо пересчитать).

       Просто мы не учитывали один очень важный фактор!

       Оранжевое большинство мы считали как сразу после выборов. А надо считать - как после ухода из оранжевого большинства части людей в правительство. Как минимум один человек (Юля) точно должна уйти.
       Вот тогда получается ситуация сверх интересная!
       Большинство есть, а правительство составить - не из кого!!! Не лишившись при этом большинства.

       P.S.
       Это случай, когда количество мест плавает между 226 и 234.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.03 | толя дейнека

        Re: якщо хтось відряджається в уряд - одразу на заміну йому

        одразу на заміну йому приходять люди зі списка відповідної партії, наступні за номерами.

        Брак депутатів у померанчевих навесні склався тому, що до урядку поперли мажоритарники, а вибори проводити було пізно. Фракція ж БЮТ, де майже виключно сиділи списочники, благополучно поповнилася свіжим списочним поповненням.
        А от у мажоритарника Пєті Порошенка залишився і голий 11й вінницький округ (от біда!), і дірка у фракції НУ, і втрата посади в бюджетному комітеті.
       • 2006.04.03 | Дончанин

        Re: Эврика! Новое открытие! До меня только дошло!

        По-моему,если депутат по каким-либо причинам выбывает из ВР,он заменяется следующим по списку из состава блока!
  • 2006.04.03 | Дончанин

   Re: Ось вам і готовий сценарій. Ви шуткували? Але насправді...

   Если по ВР,то спорные участки просто исключат из общего итога!Т.е. потеряют Рыгыоны!Им эта нуна?
 • 2006.04.03 | толя дейнека

  Re: найбільша небезпека для хитрожопих - не обдурити самих себе

  всі ці шахер-махери з тасуванням бюлетенів досить помітні, і певні гравці навіть можуть показово взяти участь в махинаціях, одночасно складаючи акти для прокуратури. Бо головним призом стане - схопити померанчевих за руку, з тим щоб показати "хто в нас бандит і хто має сидіти в тюрмі".
  Після того померанчеві шахер-махери отримують замість слабенької перемоги в якості подарунка розкішну анти-ющеву більшість у Раді, яка спроможна прийняти будь яке рішення, наприклад "президент Ющенко не має жодних прав і мусить до кінця каденції ходити виключно в померанчевих шароварах".
  Звісно перебування у фракції НСНУ одразу стає моральним пеклом для депутатів, і вони щурами робігаються, незважаючи навіть на імперативний мандат.
  Це все злощасні 13%..
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.03 | SpokusXalepniy

   Не поняли!

   В том-то всё и дело, что больше голосов снимать можно у ПРУ.
   А они и сами хотели бы отдать, лишь бы витренчиха бы прошла!
   Так что шахеров-махеров некому будет ловить! Они должны будут сами себя за руку хватать.
   А на суде их будут "обвинять" в том, что они (внимание!)... отнимали у себя голоса. ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.03 | толя дейнека

    Re: люба комбінація НСНУ в стилі О.І.Бендера - це

    це дружнє підставляння борта свого партійного корабля під залп торпедної атаки. В донецьких (і решти) вистачить розуму цим скористатися.
   • 2006.04.03 | толя дейнека

    Re: стан любих-друзів яб зараз порівняв зі

    зі становищем героя Віцина в кіно "Кавказкая пленница", в епізоді з перекриттям дороги. Тобто вони ще брикаються, але фінал недовгого брикання відомий.

    Навіть за підрахунками анти-юле налаштованої УП, півфракції НСНУ голосуватимуть за Юлю-прем'єра. Тобто, любим-друзям зараз час думати не про відшакалення чужих відсотків, а про цілісність своєї фракції і про свої позиції в ній.
    нмсд
 • 2006.04.03 | QuasiGiraffe

  Re: Ось вам і готовий сценарій. Ви шуткували? Але насправді...

  SpokusXalepniy пише:
  >
  > 1. Пошук і знайдення таких фальсіфікацій на деяких дільницях в Східних і Південних областях (і в Криму), які потребують перерахунку, а потім і переголосування.
  >
  Яка вірогідність того, що призначать переголосування, а не признають недійсними? Що там каже Закон?
  Якщо переголосування, то в який термін? Всі будуть сидіти і чекати всіх переголосувань? Термін утворення коаліції, здається, не передбачає умови завершення виборчого процесу до кінця, як в цьому випадку. Якщо постаратися, можна переголосовувати ще 4 роки.

  > 3. В такому випадку ПР зосереджує свою агітацію на користь... Вітренко. Голоси подані (чи втрачені) БЮТом і СПУ не мають особливого значення. Їм, навіть, можна дещо підкинути в сотих відсотках. Наголошую! Голоси виборців (процент голосів), а не остаточний розподіл місць в ВР.
  > Тут головне, щоб Вітренко добрала свої 0.08%.
  >
  > Все.
  >
  Я не думаю, що партії втратять цікавість до перерахунку голосів, до переголосування, і дописати-переписати відсоток голосів можна буде так легко.
  Скільки голосів в абсолютному рахунку має ще набрати Вітренко?

  Тут вся справа в тому, що якщо вже Ющенко і НСНУ захочуть грати на боці ПР і ПСПУ, то вони це зроблять, незалежно ні від якого державного чи морального закону. Думаю, дійсно, Тимошенко треба виголошувати таку можливість у вигляді попередження. І "підключати" Віче, блок Литвина до вселенського хаю - от декому можна, а вам...
 • 2006.04.03 | QuasiGiraffe

  І ще...

  Якщо вже такий варіант буде вимальовуватися, треба буде вимагати переголосування по київських округах (знайти такий самий привід) з подальшою агітацією голосувати за УНБКП і ПОРу.
  Головне, термін подачи скарг не пропустити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.03 | xobbit

   так, бо ПОРА та ПлющКостенко - це вірна більшість

   не забуваймо, що 10% нічійних голосів буде роздерибанено "на шару" між великими партіями...
 • 2006.04.03 | Stefan Seitz

  Дуже може бути

  Мабудь були якісь причини для ПРП-Пора радника президента студента-історика Каськіва виступити коаліцією з бльоком "Не-дак" і "Вєчє" і "вимагати" перерахунку на свою користь?
 • 2006.04.03 | Дедушка Масдай

  Все то занадто фантастично.

  Не буде масштабного перерахунку і не буде Вітренко у парламенті. Спокусе, маєте дуже бурхливу уяву.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua