МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Урок для патріотів

04/02/2006 | Богдан Червак
“Нищівна поразка”. На жаль, здебільшого саме так оцінюють результати, що їх отримали на цих виборах представники українських націонал-демократичних і націоналістичних партій та блоків. І це не перебільшення, бо жодна “проукраїнська” сила цього разу не потрапила до парламенту. А на таку роль претендували: Український Народний Блок Костенка-Плюща, основу якого склала Українська народна партія; Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, що його очолює Олег Тягнибок, Українська національна асамблея на чолі із сином головнокомандуючого УПА Юрієм Шухевичем; Народний рух України за єдність (Богдан Бойко), Українська консервативна партія (Георгій Щокін).

Особливо драматично виглядає поразка Блоку Костенка-Плюща. Голова УНП Юрій Костенко упродовж усієї виборчої кампанії наче заклинання повторював, що політична сила, яку він веде до парламенту, неодмінно отримає 10% голосів виборців. На перший погляд, було чимало підстав для такого оптимізму: розвинена організаційна структура УНП, належне фінансування, більш-менш виразна ідеологія. Уже перед самим голосуванням Президент України Віктор Ющенко несподівано заявив, що хотів би бачити у парламенті таких досвідчених політиків як Юрій Костенко та Іван Плющ. Не допомогло. Блок, який небезпідставно вважав себе “українським плечем” Президента Ющенка не спромігся отримати навіть 2% голосів. Це дало підстави Ю. Костенку заявити про поразку блоку Костенка-Плюща як “велику трагедію українського суспільства”.

Боляче сприймається неуспіх Всеукраїнського об’єднання “Свобода”. Це був чи не єдиний “ідеологічний” виборчий проект, який акцентував увагу на традиційних українських цінностях. “Програма захисту українців”, що її у різних куточках України презентував Олег Тягнибок, без сумніву, була адекватною відповіддю на масове засилля хохляцтва, українофобії та русофільства, що їх інтенсивного культивувала Партія регіонів та інші проросійські сили. А тому сто тисяч українців, які віддали свої голоси за “Свободу” це, з одного боку, крапля в електоральному морі, а другого – надійний бойовий резерв нації, що прагне стати господарем своєї землі.
Інші “праві” сили нічим особливим не відзначилися. А їх менш ніж “скромний результат” лише ілюструє глибину провалля у яке вони на цих виборах потрапили.

Що маємо у результаті? У нинішньому парламенті не буде організованої політичної сили, тобто фракції, що відстоюватиме традиційні українські цінності: українську мову, звичаї, культуру, необхідність державного визнання ОУН і УПА тощо. Очевидно, що за таких обставин і в українському уряді не буде кому серйозно й твердо відстоювати все “українське”.
Гіркота поразки посилюється ще й тим, що, незважаючи на суттєве погіршення своїх результатів, у парламенті усе ж буде фракція комуністів, найпослідовніших опонентів українських націонал - демократів.

Правда, це не означає, що цього разу у Верховній Раді зовсім не буде “депутатів-націоналістів”. Якщо попередні результати співпадуть із офіційними, то є підстави сподіватися на 13-15 “багнетів”, тобто депутатів, від НРУ, КУНу та УРП “Собор”, партій, що увійшли у блок “Наша Україна. Проте, це лише близько 3% від усього складу ВРУ.
Ось так виглядає “гірка правда”.

Зважаючи на результати виборів, чимало політологів та журналістів уже поставили “хрест” на українських “правих”. Думаю, що вони поквапилися.
Нинішню поразку націонал-демократів та націоналістів, які самостійно вирішили взяти участь у виборчій кампанії, можна назвати тактичною, але ніяк не стратегічною, адже сумарна кількість голосів відданих за партії і блоки правого спрямування, які йшли самостійно та у складі “НУ”, перевищує прохідний 3% поріг.

Це передусім свідчить, про надійну соціальну базу “правих” сил. Зокрема, виявилося, що на цих виборах, національно орієнтований виборець голосував не лише за “Нашу Україну” і БЮТ, лідери яких на тлі проросійського Віктора Януковича, виглядали “справжніми українцями”. Він також був готовий підтримати “правицю”, але його голоси розпорошилися між ймовірними її складовими. Іншими словами, і на цих виборах націонал-демократи та націоналісти наступили на старі граблі: нездатність об’єднатися у єдиний фронт.

Очевидним є і те, що електоральна база “правих” значно розшириться у майбутньому, коли стане зрозумілим, що ані “Наша Україна”, ані БЮТ не віддзеркалюють ідеологічних симпатій більшості мешканців Західної України, які традиційно голосують за націонал-демократів і націоналістів. Про “порох у порохівниці” свідчать результати виборів органів місцевого самоврядування та міських голів. У більшості областей Західної України Блок Костенка-Плюща буде гідно представлений в обласних та міських радах. На виборах міського голови Іван-Франківська переконливу перемогу отримав член УНП Віктор Анушкевичус. У Дрогобичі, Львівської області, - український націоналіст Микола Гук. Вперше у своїй історії партія “Свобода” буде мати сотні своїх представників в органах місцевого самоврядування.

Зрозуміло, що непогані перспективи та локальні успіхи не можуть виправдати поразку національно орієнтованих партій на виборах до Верховної Ради. Але водночас саме поразка ставить перед ними завдання, які відтепер доведеться розв’язувати за межами парламенту. Сьогодні Юрій Костенко заявляє, що готовий до нових випробувань. Зокрема лідер УНП вважає, що його „партія буде жити, партія буде працювати і продовжувати відстоювати власні ідеї, але вже не в парламентський спосіб, а на вулиці, так, як починали у 1988-му році, створюючи Народний рух України за перебудову”. Не має розпачі у словах Олега Тягнибока, який стверджує, що “боротьба українців за право керувати своєю країною і бути реальними господарями своєї землі - не закінчилася, а щойно розпочинається і набирає сили”.

У будь-якому випадку на цих виборах українські патріотичні партії отримали серйозний урок з якого треба зробити належні висновки. А це, як показує дійсність, їм не завжди вдається зробити правильно і вчасно. Цього разу права на помилку уже не має.

Стаття надійшла на пошту Майдану Date: Sun, April 2, 2006 9:16 am

Відповіді

 • 2006.04.03 | Роман ShaRP

  "Наше дело правое, мы победим". Сколько раз я это слышал.


  Здобудемо дулю - візьмемо в долю
  моя переделка слогана УНБКП,
  точно отразившая их успехи.
  И планы, похоже, тоже.


  Богдан Червак пише:
  > “Нищівна поразка”. На жаль, здебільшого саме так оцінюють результати, що їх отримали на цих виборах представники українських націонал-демократичних і націоналістичних партій та блоків.

  Жаль, не жаль - так оно и есть.

  > І це не перебільшення, бо жодна “проукраїнська” сила цього разу не потрапила до парламенту.

  Вне блоков. В блоках - попали. А вообще он правильно сделал, что "проукраинские" тут и дальше берет в кавычки.

  > Це дало підстави Ю. Костенку заявити про поразку блоку Костенка-Плюща як “велику трагедію українського суспільства”.

  Угу. Я плакаль, аж танцевать хотелось.

  > Боляче сприймається неуспіх Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

  Это смотря кем. Многие говорят "так этим мудакам и надо".

  > “Програма захисту українців”, що її у різних куточках України презентував Олег Тягнибок, без сумніву, була адекватною відповіддю на масове засилля хохляцтва, українофобії та русофільства, що їх інтенсивного культивувала Партія регіонів та інші проросійські сили.

  Как меня поправили, заводить бешенную собаку в ответ на заведение бешенной собаки соседями - ответ адекватный, но не эффективный.

  > А тому сто тисяч українців, які віддали свої голоси за “Свободу” це, з одного боку, крапля в електоральному морі, а другого – надійний бойовий резерв нації, що прагне стати господарем своєї землі.

  Не знаю, где ваша нация, знаю, что все живущие в этой стране не хотят себя чувствовать в ней чужими. В том числе и те, кто говорит по-русски, и совершенно не интересуются фильмами Ильенка и/или вопросом реабилитации ОУН/УПА.

  > Що маємо у результаті? У нинішньому парламенті не буде організованої політичної сили, тобто фракції, що відстоюватиме традиційні українські цінності: українську мову, звичаї, культуру, необхідність державного визнання ОУН і УПА тощо.

  Полученный процент голосов на выборах - это есть оценка этих ценностей. Не "традиционные" они, и не "украинские". Трендежные они.

  > Зважаючи на результати виборів, чимало політологів та журналістів уже поставили “хрест” на українських “правих”. Думаю, що вони поквапилися.

  Поспешили они, или нет - перспективы правых в Украине все равно выглядят весьма нерадужными. Для победы правых партий нужны правые избиратели. Избиратели, которые провозгласят своими вот эти самые "шаровары", "галушки и горилку", "садок вишневий коло хати", плюс Драча с Павлычком и/или Ильенка.

  А их нет, этих избирателей. И взяться им особо неоткуда. Страна покорена другими проблемами. Экономика "внутри и снаружи", отношения с ЕС, Россией, США, НАТО, WTO, связь, дороги, хозяйство сельское и коммунальное, жесткая необходимость развития собственного производства...

  Искать ответы на все эти вопросы (или, как их еще называют, "виклики часу") что у Донцова, что у Костенка, что у Плюща, что у Тягниблоха, мне так кажется, совершенно бесполезно.

  Дальше "правым" будет только хуже. Потому что новый, подрастающий избиратель - он европеец. Очень бедный, затурканный, но уже европеец. И его интеграция в мировое культурное и информационное пространство идет полным ходом, мимо застрявших в 88-м году Костенков, Плющей и застрявших вообще непонятно в каких Карпатах Тягниблохов (обратите свой взор на Европу, и посмотрите, какой процент голосов получают правые радикалы там, ха-ха-ха).

  > Нинішню поразку націонал-демократів та націоналістів, які самостійно вирішили взяти участь у виборчій кампанії, можна назвати тактичною, але ніяк не стратегічною, адже сумарна кількість голосів відданих за партії і блоки правого спрямування, які йшли самостійно та у складі “НУ”, перевищує прохідний 3% поріг.

  Радости то... Сравните с "левыми".

  > Це передусім свідчить, про надійну соціальну базу “правих” сил.

  Чего? 3% - "надежная база? А вы попробуйте постоять на 3% площади своих стоп, я посмотрю, как надежно это у вас получится.

  > Очевидним є і те, що електоральна база “правих” значно розшириться у майбутньому, коли стане зрозумілим, що ані “Наша Україна”, ані БЮТ не віддзеркалюють ідеологічних симпатій більшості мешканців Західної України, які традиційно голосують за націонал-демократів і націоналістів.

  Все традиции рано или поздно заканчиваются. И эта тоже пройдет.

  > На виборах міського голови Іван-Франківська переконливу перемогу отримав член УНП Віктор Анушкевичус. У Дрогобичі, Львівської області, - український націоналіст Микола Гук.

  Это, я так понимаю, там, где представителям более крупных партий вести кампанию было просто неинтересно.

  > У будь-якому випадку на цих виборах українські патріотичні партії отримали серйозний урок з якого треба зробити належні висновки.

  Это точно. Например, - подумать, что бы еще такое предложить избирателям кроме шаровар, галушек и Драча с Ильенком. Да, я понимаю, что слова "защита национального производителя" КиП уже выучили, но выучить слова - это еще не все. Да и защищать свои интересы, похоже на то, производитель предпочитает через другие партии ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.05 | eume

   то добре, що забагато про себе думаєте (-)

 • 2006.04.03 | Забойщик.

  Плач Ярославны под забором....

  Особливо драматично виглядає поразка Блоку Костенка-Плюща. Голова УНП Юрій Костенко упродовж усієї виборчої кампанії наче заклинання повторював, що політична сила, яку він веде до парламенту, неодмінно отримає 10% голосів виборців. На перший погляд, було чимало підстав для такого оптимізму: розвинена організаційна структура УНП, належне фінансування, більш-менш виразна ідеологія.

  ---------Эти ребята сами сделали все,чтобы пролететь.
  Донецкая область:В области создаются приемные нардепа Миколы Сидоренко.Принимается решение о выпуске газеты,находят для газеты деньги,помещение,редактора и .... Весь пар ушел в гудок.Сидоренко уходит на комитет (кажется по земле),приемные умирают,газета даже и не появилась,редактор остался у разбитого корыта.
  Вопрос:Каким именно образом Костенко собирался брать голоса в Донбассе? Во время агитации даже материалов (листовки ,газеты...) не было.Люди на голом энтузиазме работали.

  Уже перед самим голосуванням Президент України Віктор Ющенко несподівано заявив, що хотів би бачити у парламенті таких досвідчених політиків як Юрій Костенко та Іван Плющ. Не допомогло. Блок, який небезпідставно вважав себе “українським плечем” Президента Ющенка не спромігся отримати навіть 2% голосів. Це дало підстави Ю. Костенку заявити про поразку блоку Костенка-Плюща як “велику трагедію українського суспільства”.

  ------Это личное мнение Костенко.Украинский народ расценивает это иначе.Достаточно глянуть на итоги голосования.

  Боляче сприймається неуспіх Всеукраїнського об’єднання “Свобода”. Це був чи не єдиний “ідеологічний” виборчий проект, який акцентував увагу на традиційних українських цінностях.

  ---------Я не очень понимаю - это жидоискательство относится к "традиційним українським цінностям"? Тягниблох - обычный политический клоун,проповедовавший национальную нетерпимость. Избиратель поставил ему свою оценку. 0,37%.Это от пришедших.А от всех избирателей? А от всего населения Украины? Клоун получил то,что ему причиталось. Политик наверное должен понимать,что избирателя мусор во дворе и цены на продукты питания волнуют ГОРАЗДО БОЛЬШЕ,чем защита украинцев от химер. И не нужно втирать,что правильно,а что не правильно. Избиратель сам разобрался,что ДЛЯ НЕГО,ИЗБИРАТЕЛЯ правильно,а что нет.

  А тому сто тисяч українців, які віддали свої голоси за “Свободу”

  -------Только врать-то не надо. Не сто тысяч,а менее девяносто пяти тысяч - 94 747.

  це, з одного боку, крапля в електоральному морі, а другого – надійний бойовий резерв нації, що прагне стати господарем своєї землі.

  -------Хлопці! Коли це вам нація казала,що вона прагне? На якому реХверендумі.Чи вам здається що ваша маячня то і є прагнення нації.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.03 | леонід

   Радість Кончака за Калкою

   Забойщик. пише:

   > Донецкая область:В области создаются приемные нардепа Миколы Сидоренко.Принимается решение о выпуске газеты,находят для газеты деньги,помещение,редактора и .... Весь пар ушел в гудок.Сидоренко уходит на комитет (кажется по земле),приемные умирают,газета даже и не появилась,редактор остался у разбитого корыта.
   > Вопрос:Каким именно образом Костенко собирался брать голоса в Донбассе? Во время агитации даже материалов (листовки ,газеты...) не было.Люди на голом энтузиазме работали.

   Цілком погоджуюся. Наскільки мені відомо, УїНБ КП чекали голосів сапме від Вашого регіону як залік за антиукраїнське пасталакання Плюща. Кинули їх. І правильно кинули, бо вони пішли грати в кидалово на Наддніпрянщині.

   > Уже перед самим голосуванням Президент України Віктор Ющенко несподівано заявив, що хотів би бачити у парламенті таких досвідчених політиків як Юрій Костенко та Іван Плющ. Не допомогло. Блок, який небезпідставно вважав себе “українським плечем” Президента Ющенка не спромігся отримати навіть 2% голосів. Це дало підстави Ю. Костенку заявити про поразку блоку Костенка-Плюща як “велику трагедію українського суспільства”.

   Шкода, що Юрій Іванович досі не назвав "трагедією" ставлення вождів НСНУ до УНП в 2005 році.


   > ---------Я не очень понимаю - это жидоискательство относится к "традиційним українським цінностям"? Тягниблох - обычный политический клоун,проповедовавший национальную нетерпимость. Избиратель поставил ему свою оценку. 0,37%.Это от пришедших.А от всех избирателей? А от всего населения Украины? Клоун получил то,что ему причиталось. Политик наверное должен понимать,что избирателя мусор во дворе и цены на продукты питания волнуют ГОРАЗДО БОЛЬШЕ,чем защита украинцев от химер. И не нужно втирать,что правильно,а что не правильно. Избиратель сам разобрался,что ДЛЯ НЕГО,ИЗБИРАТЕЛЯ правильно,а что нет.

   А от тут, пане москалю, ЗВИНЯЙТЕ, Якщо Програма захисту українців - клоунада, то у Вас специфічно кгбістське почуття гумору. Якщо Ви сміялися з вимоги визнати Московщину винною в Голодоморах проти українців, Ваш сміх - специфічний...


   > -------Только врать-то не надо. Не сто тысяч,а менее девяносто пяти тысяч - 94 747.

   А скільки вкрадено? Чи не маєте Ви точних чисел?

   > -------Хлопці! Коли це вам нація казала,що вона прагне? На якому реХверендумі.Чи вам здається що ваша маячня то і є прагнення нації.

   А Вам? І яка нація?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.04 | Забойщик

    Ось нарешті і Льёня з"явився....

    Кинули їх. І правильно кинули, бо вони пішли грати в кидалово на Наддніпрянщині.

    -------Не тому,Льоня,не тому.Я написав чому.Я,до речі,приймав участь у всіх цих переговорах.Возив нагих УНРшніков у Краматорськ на зустрічі з Сидоренком.Пообіцяв підтримку у розповсюдженні їхньої газети у Артемівську.Просили мене навіть час від часу писати у їхню газету.Це все не тому,що я підтримував їхні ідеї. Тре було ломати монополію ПРУ на Донбасі.


    А от тут, пане москалю, ЗВИНЯЙТЕ, Якщо Програма захисту українців - клоунада, то у Вас специфічно кгбістське почуття гумору. Якщо Ви сміялися з вимоги визнати Московщину винною в Голодоморах проти українців, Ваш сміх - специфічний...

    ---------Лёня! К чему ты, дорогой ,приплел голодомор? Где я хоть словом о нем обмолвился? Шо ж ты пытаешься из пальца высосать какую-то фигню? Ты наверное еще и в проекте не был,когда меня мама водила показывала где у нас стояли заградотряды,не пускавшие голодных в город.Где в посадке над ставком скапливались эти самы голодающие. И откуда их,еще не мертвых,НКВДешники грузили на телеги и увозили хоронить на кладбище.Еще живых!!! И ты считаешь,что над этим кто-то может смеяться. Здесь необходимо добавить одну штучку.Среди голодающих были не только украинцы! Голод НЕ нквдешник,он национальности не разбирает!

    А скільки вкрадено? Чи не маєте Ви точних чисел?

    ---------Это не доказано! Сейчас все орут:"УКрали голоса - и ПАРУ,и Юля,и НСНУ... Ну и конечно же аутсайдеры.

    > -------Хлопці! Коли це вам нація казала,що вона прагне? На якому реХверендумі.Чи вам здається що ваша маячня то і є прагнення нації.


    А Вам? І яка нація?

    ------Не стоит даже пытаться мои вопросы выдать за мой ответ.Это фигня.Поэтому повторю свои вопросы:
    "Коли це вам нація казала,що вона прагне? На якому реХверендумі.Чи вам здається що ваша маячня то і є прагнення нації?"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.04 | леонід

     Re: Ось нарешті і Льёня з"явився....

     Забойщик пише:
     Я,до речі,приймав участь у всіх цих переговорах.Возив нагих УНРшніков у Краматорськ на зустрічі з Сидоренком.Пообіцяв підтримку у розповсюдженні їхньої газети у Артемівську.Просили мене навіть час від часу писати у їхню газету.Це все не тому,що я підтримував їхні ідеї. Тре було ломати монополію ПРУ на Донбасі.

     Це Ви так думаєте. А на нашій Васильківщині Їван Плющ розхвалював Ахмєтова. Тому й отримали півтора відсотка з усім адмінресурсом тп перепакуванням бюлетенів. УНБКП - просто дискредитувала українську ідею. Тепер знаю, що з допомогою забойщиків.

     > А от тут, пане москалю, ЗВИНЯЙТЕ, Якщо Програма захисту українців - клоунада, то у Вас специфічно кгбістське почуття гумору. Якщо Ви сміялися з вимоги визнати Московщину винною в Голодоморах проти українців, Ваш сміх - специфічний...
     > ---------Лёня! К чему ты, дорогой ,приплел голодомор? Где я хоть словом о нем обмолвился? Шо ж ты пытаешься из пальца высосать какую-то фигню?

     Звиняйте, забойщик а не я говорив про "клоуна Тягнибока", тож і виборча програма, з якою ми йшли, для забойщиків "клоунська". Співчуваю забойщикам.

     Ты наверное еще и в проекте не был,когда меня мама водила показывала где у нас стояли заградотряды,не пускавшие голодных в город.Где в посадке над ставком скапливались эти самы голодающие. И откуда их,еще не мертвых,НКВДешники грузили на телеги и увозили хоронить на кладбище.Еще живых!!! И ты считаешь,что над этим кто-то может смеяться. Здесь необходимо добавить одну штучку.Среди голодающих были не только украинцы! Голод НЕ нквдешник,он национальности не разбирает!

     І що, Ви впорядкували місце поховання, насипали могилу, поставили хрест? Якщо так, то Ви порядна людина. Якщо ні...
     До речі, серед комісарів, які організовували Голодомор, навіть українці траплялися. Не густо, але траплялися. І на Донбасі також. Хоча Донбас постраждав значно менше.

     > А скільки вкрадено? Чи не маєте Ви точних чисел?
     > ---------Это не доказано! Сейчас все орут:"УКрали голоса - и ПАРУ,и Юля,и НСНУ... Ну и конечно же аутсайдеры.

     Слава богу, що Ви не заперечуєте, шо вкрадено. Дасть Бог, ще й числа пригадаєте.

     > ------Не стоит даже пытаться мои вопросы выдать за мой ответ.Это фигня.Поэтому повторю свои вопросы:
     > "Коли це вам нація казала,що вона прагне? На якому реХверендумі.Чи вам здається що ваша маячня то і є прагнення нації?"

     А Ви можете сказати, що це за штука така - нація? Бо видається, що Ви лише себе маєте за її речника.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.04 | Забойщик.

      Льёня ! Я был о тебе лучшего мнения...      УНБКП - просто дискредитувала українську ідею. Тепер знаю, що з допомогою забойщиків.

      ---------Я тебе четко написал о "Тре було ломати монополію ПРУ на Донбасі." А ты о дискредитации того,что и так дискредитировано в глазах ЛЮБОГО разумного человека. ПЕРЕДЕРГИВАНИЕ - так это называется.Предергивают шулера.Так что Льёня ВЫ ШУЛЕР!!!

      Звиняйте, забойщик а не я говорив про "клоуна Тягнибока", тож і виборча програма, з якою ми йшли, для забойщиків "клоунська". Співчуваю забойщикам.

      -------Тягниблох так и остался клЁуном.И программа его клЁунская. В сочуствии никогда не нуждался.

      І що, Ви впорядкували місце поховання, насипали могилу, поставили хрест? Якщо так, то Ви порядна людина. Якщо ні...

      ------Я ж говорю шулер вы ЛьЁня.Вам бы для начала задать вопрос:"А известно ли место захоронения???" Твк вам такая простая вешь,как вопрос ,даже в голову не пришла. Вы,уважаемый,все заранее знаете.Вы ПРИСВОИЛИ вебе право судить о неизвестных вам людях и их поступках.Вполне комиссарский подход.Я давно когда-то писал,что национализм и коммунизм отличаются лишь одним - плоскостью деления на своих и чужих.Комми делят по социальному признаку,нацики - по национальному.Но и те ,и другие - дети сатаны.Им нужна война своих против чужих. О последствиях думать не обязательно. Хвюрер сам за всех подумает!

      До речі, серед комісарів, які організовували Голодомор, навіть українці траплялися. Не густо, але траплялися. І на Донбасі також. Хоча Донбас постраждав значно менше.

      ---------Донбас майже не постраждав.Але на Донбасі проходила межа за яку не допускали голодаючих.І до чого тут комісари???


      Слава богу, що Ви не заперечуєте, шо вкрадено. Дасть Бог, ще й числа пригадаєте.

      -------Ты вообще -то понял что ты сказал? Ты обвиняешь меня в воровстве и подтасовках. Это националистическое СВИНСТВО Льёня!


      А Ви можете сказати, що це за штука така - нація? Бо видається, що Ви лише себе маєте за її речника.

      ----Не стоит крутиться,как уж под вилами и перекладывать ответ на мой вопрос на меня же! Я нигде не говорил что я "речник" нации.Я не клЁун Тягниблох.А всё таки ответь на мои вопросы:
      "Коли це вам нація казала,що вона прагне? На якому реХверендумі.Чи вам здається що ваша маячня то і є прагнення нації?"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.04 | леонід

       Майте кращу думку про себе

       Забойщик. пише:

       > ---------Я тебе четко написал о "Тре було ломати монополію ПРУ на Донбасі." А ты о дискредитации того,что и так дискредитировано в глазах ЛЮБОГО разумного человека. ПЕРЕДЕРГИВАНИЕ - так это называется.Предергивают шулера.Так что Льёня ВЫ ШУЛЕР!!!

       Я не пересмикую, а пробую зрозуміти Вашу логіку. УНБКП - дискредитована в очах виборців Донбасу. Але вона могла бути інструментом для ламання монополії ПРУ. Поясніть, в який спосіб? Зробіть умовивід з Ваших двох суджень.

       > -------Тягниблох так и остался клЁуном.И программа его клЁунская. В сочуствии никогда не нуждался.

       Тож, за вашою логікою, положення Програми захисту українців теж клоунські, а звідси - вимога державного захисту української мови (на кшталт Франції) теж клоунська, вимога люстрації (на кшталт Чехії чи Польщі) теж клоунські. Які веселі забойщики. Прямолінійні і безпосередні як відбійний молоток.

       > І що, Ви впорядкували місце поховання, насипали могилу, поставили хрест? Якщо так, то Ви порядна людина. Якщо ні...
       >
       > ------Я ж говорю шулер вы ЛьЁня.Вам бы для начала задать вопрос:"А известно ли место захоронения???" Твк вам такая простая вешь,как вопрос ,даже в голову не пришла. Вы,уважаемый,все заранее знаете.Вы ПРИСВОИЛИ вебе право судить о неизвестных вам людях и их поступках.Вполне комиссарский подход.

       Перепрошую, це ж Ви повідомили, що Ваші рідні вказували Вам на місце поховання. Отже, Вам воно відоме. Для чого ж запитувати, коли відповідь є наперед. Я не поціновую невідомих мені людей, а лише пробую зрозуміти їхнє ставлення до суспільних реалій. Як от, упереджене негативне ставлення забойщика до Тягнибока. Ви знайомі з Тягнибоком?

       > ---------Донбас майже не постраждав.Але на Донбасі проходила межа за яку не допускали голодаючих.І до чого тут комісари???

       Мабуть "заградотрядами" керували петлюрівські офіцери? Дійсно, до чого тут комісари?


       > -------Ты вообще -то понял что ты сказал? Ты обвиняешь меня в воровстве и подтасовках. Это националистическое СВИНСТВО Льёня!

       Ні, жодним словом не сказав, що забойщик крав яи підтасовував. Мене цікавить, звідки в забойщика переконаність, що не крали й не підтасовували, бодай в Артемівському окрузі.

       А всё таки ответь на мои вопросы:
       > "Коли це вам нація казала,що вона прагне? На якому реХверендумі.Чи вам здається що ваша маячня то і є прагнення нації?"

       Нація говорить трішки в інший спосіб, аніж референдуми. Загляньте в наукову літературу. Бажано - европейську, якщо Вас від українського верне.
 • 2006.04.03 | Сергій Кабуд

  мене дивує нащо колишніх комуністов називають нацпатріотами?(-)

 • 2006.04.03 | Pavlo

  Нацоналізм не програв, програли лузери.

  З Тягнибока та Щокіна такі захисники українства, як із чогось куля. Не треба плутати жидоборство та українство.
  Що стосується націонал-демократів, то вони програли цілком закономірно. Так їм і треба. Саме „націонал-демократи” відповідальні за розвал мільйонного Народного Руху, за розкрадання державного майна України, за десять років кучми. Чи було це спричинено бездарністю та невіглаством нацдемівських керманичем, чи хтось із них працював на ворога, але факт є факт. Вони вже давно програли, а виборці належним чином оцінили цей програш.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.03 | stesin

   Павле, згоден з Вами абсолютно, слово у слово. (-)

  • 2006.04.03 | Мартинюк

   Може створит каталог "кадебістів, карєристів і дурнів"

   Аби не взяти їх знову у політичну силу , яка неодмінно буде формуватися на місці розбитих залишків нацдему.

   Тому що бідою всіх націонал-демократів зразка 90 років була інфільтрованість їх "людьми впливу" від КДБ та номенклатури, які в свою чергу намагалися залишити в цих партіях або людей безпринципних, скерованих виключно на карєру та успіх, або наївних простаків.

   Все це тоді називалося ККД - кадебісти , карєристи і дурні. Звичайно значна частина членів нацдемівських партій є люди цілком нормальні, однак фракція ККД в них завжди була наугчнішою і найпробивнішою.

   До речі в УНП чи ненайбільше нормального люду. Особливо ті що формували київську міську організацію.Але на цих виборах їх просто відсунули вбік.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.03 | леонід

   Re: Нацоналізм не програв, програли лузери.

   Pavlo пише:
   > З Тягнибока та Щокіна такі захисники українства, як із чогось куля. Не треба плутати жидоборство та українство.

   Очевидно, для пана Павла захисниками українства є Сімонєнко та Єзануров. Вони не лузери, бо їх підтримали виборці. Захистять українство, як і раніше захищали. Та ще дозволю собі тотожність до Вашої антиукраїнської формули - не треба плутати україноборство з жидівством. Бо Ви, як на мене, поведені на жидівській темі і тому приписуєте її іншим.

   > Що стосується націонал-демократів, то вони програли цілком закономірно. Так їм і треба. Саме „націонал-демократи” відповідальні за розвал мільйонного Народного Руху, за розкрадання державного майна України, за десять років кучми. Чи було це спричинено бездарністю та невіглаством нацдемівських керманичем, чи хтось із них працював на ворога, але факт є факт. Вони вже давно програли, а виборці належним чином оцінили цей програш.

   Вибачте, а ви до того Руху мали хоч якусь причетність?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.04 | Pavlo

    Re: Нацоналізм не програв, програли лузери.

    леонід пише:

    > Очевидно, для пана Павла захисниками українства є Сімонєнко та Єзануров. Вони не лузери, бо їх підтримали виборці. Захистять українство, як і раніше захищали.

    Це не очевидно, це Ви так подумали.

    > Та ще дозволю собі тотожність до Вашої антиукраїнської формули - не треба плутати україноборство з жидівством. Бо Ви, як на мене, поведені на жидівській темі і тому приписуєте її іншим.

    На жидівський темі повернуті Щокін, Тягнибок, та багато їх прихильників. Ця тема зараз не є актуальною для України. Для мене також не є актуальною. Націоналізм - так, а жидоманія - ні.

    > Вибачте, а ви до того Руху мали хоч якусь причетність?

    Хоч якусь мав.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.05 | eume

     Re: Нацоналізм не програв, програли лузери.

     > На жидівський темі повернуті Щокін, Тягнибок, та багато їх прихильників. Ця тема зараз не є актуальною для України. Для мене також не є актуальною. Націоналізм - так, а жидоманія - ні.

     Щокіну вже навряд чи щось зарадить, а Тягнибокові, якщо йому дійсно залежить на політ. перспективі, треба оголосити мораторій на неї, хоча б тимчасовий. То паскудна й тбм. багниста тема, і буде дуже шкода, якщо він передчасно через неї згорить. Він мусить зберегти себе для важливіших справ. Якщо зуміє втриматись, не виключено, що з часом стане тим лідером, якого сьогодні так бракує національним силам.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.05 | Сергій Кабуд

      дуже схоже шо проект тягнибок саме так і задумувався як жидоборс

      і саме тому щоб не було таког явища як

      український націоналіст і НЕ антисеміт

      якось підозріло тупий цей тягнибок. Я йому не вірю що він такий тупий і НЕ за гроші кремля.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.05 | Мартинюк

       Це продовження проекту СНПУ

       СНПУ - Соціал-націоналістична партія України.
       Погано приховане епігонство з націонал-соціалістичної партії Німеччини.Вертикальні довгі прапри, факельні походи, стилізована під свастику емблема , коротше весь набір ретро-екзотики Німеччини 30 років.

       Суміш підлітково-протестного екстремізму із свідомою технологією уведення патріотично налаштованої молоді в сторону від реального механізму боротьби за владу . В сторону бо вся ідеологія СНПУ грунтувалася на зневазі до демократії. А зневажаючи її ніколи не зрозумієш її механізм і не навчишся ним користуватися.

       Проект паралельний до проекту Корчинського . Довгий час локалізовувася виключно у Львові та західній Україні. Після тотального самозакакання Корчинського проект вийшов на ширші українські простори.

       В принципі зміна назви давала надії що підліткові бзіки перерослися, однак судячи по результатах виборів і перегляду агітпродукції не зовсім.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.06 | Сергій Кабуд

        правду про цих довбаків треба поширювати. це слуги кремля(-)

 • 2006.04.03 | Correct

  Сонні лідери і неактуальність проблем

  Програли бо люди не побачили яскравого лідерства, на відміну від Тимошенко. Крім того, національна проблема вирішена, або ще довирішиться сама собою у незалежній державі. Тому вона мабуть не знаходиться в верхніх рядах актуальних проблем виборця.
  А актуальних національних гасел від національних партій не поступало.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.03 | Ukrod

   Re: Сонні лідери і неактуальність проблем

   Для чого ті лідери ?
   У нас має пройти період розчарування в лідерах ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.03 | Correct

    На жаль

    На жаль, лідери виявились важливі.
    Хтось з аналітиків сказав, що ПРУ і БЮТ перемогли, бо тільки в них були лідери, здатні зібрати на мітинг понад 10 тисяч людей. На мою думку, це може бути правдою.

    А з іншого боку ми не повинні реагувати на лідерів. Ми повинні підтримувати не лідера в цілому, а їхні правильні кроки. Неправильні кроки - критикувати.

    Ми знаємо, що найважливіша проблема зараз для українця - виживання, гроші.
    А лідери своїми перепалками розділили народ на тих, наприклад, хто любить Росію і тих хто не любить (тому подібні проблеми). І народ на таку дурню ведеться.
    Тому лідери - важливі, бо вони як відомий "Крисолов" можуть за допомого дудочки повести народ куди завгодно, тільки не в правильному напрямку.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.03 | Ukrod

     Re: На жаль

     Я не голосував ні за ПРУ, ні за БЮТ. Тому, вважаю, на лідерів не повівся. І вважаю якщо сила без лідера (якщо його забрати) нічого собою не являє, голосувати за неї не можна. Це голосування за царя,
     за автократію.
     Ми змушені пережити ще й це.
 • 2006.04.05 | Navigator

  Одна замальовка і два принципових зауваження

  Програла не ідеологія, а лідери, що думку секретарки про власну велич екстраполювали на ввесь народ :"Та пошліть їх в сраку, пане Іване, для чого Вам з тими дурнями об"єднуватись."
  Після таких приємних порад лідери національних партій зовсім перестають дружити з оточуючою їх дійсністю.
  Скільки разів нам вже стинали голови по цій причині.
  Українська історія вчить тому, що вона нічому не вчить?
  ...
  Два принципових зауваження.
  Скільки ще правиця по слідам московського тавра буде називатись "націоналістичною"???
  Дивіться - в Москві не те що націоналізм - а фашизм вже стоїть під дверима, а НАЦІОНАЛІСТИЧНИХ по назві партій нема. Є патріотичні.
  В Європі теж щось не чув про широко розповсюджені націоналістичні партії. Як правило це маргинали.
  Тому імперське поганялово "націоналісти", що носить в усіх мовах негативний відтінок потрібно міняти на "народна", ну може "патріотична". Смисл пісні той же - мелодика інакша - від "Польоту валькірій" до "Оди радості".
  І друге.
  Як правиця може втачати вплив, коли всі країни, за рідким виключенням будують державну ідеологію на цих принципах?
  Тому не в ідеології справа.
  І навіть не в затурканому народі.
  А в лідерах правиці, .
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.05 | Мартинюк

   УНП зробило спробу відійти від такого терміну.

   Однак не зовсм вдалу. Мені здається що одна із причин полягає в тому що Костенко все таки більше ліберал в душі, хоча й мусив вдавати з себе трохи іншого.

   Сам Костенко - непогана людина , набагато порядніший від інших тепершніх політиків, не злий менджер- бо я з ним довго працював у міністерстві екології. Однак є негатив - не вміє ( не любить) підбирати собі команди і відсутність в характері того перцю, схильності до риску, імпровізації та ірраціональних рішеннь, який робить людину харизматичною.

   Однак відсутність Костенка у Верховній Раді - це мінус. Оптимальна посада для нього - спікер Верховної Ради.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.05 | Navigator

    Про термінологію: "Хто такі маймуни?" Те саме, що і націоналісти

    Тобто в радянській системі термінології нічого спільного з дійсністю не має.
    Маймунами в нинішній Росії називають гастарбайтерів з Середньої Азії.
    Вперекладі з узбекської воно означає ... мавпа. :gun:
    Те ж саме з терміном "націоналіст" в радянській інтерпритації.
    По-суті справжніми нацистами - колонізаторами були самі знаєте хто.
    І от вони, розселившись по республіках, називали всіх місцевих націоналістамию а себе - інтернаціоналістами.
    ...
    В Європі, наскільки я розумію, термін "націоналісти" закріплений за нацменшинами, що борються за виокремлення в незалежну державу з існуючої - "баскські націоналісти".
    Тобто правиця вже переросла цей принизливий термін.
    І не потрібно його далі вдівати в петличку, як орден відзнаки.
   • 2006.04.05 | Navigator

    Re: УНП зробило спробу відійти від такого терміну.

    От який спектр політичних сил в Європі пропонує Європарламент:

    Количество депутатов во фракции Европарламента в 2004. Як бачите націоналісти - всі маргинали.

    Группа Партии/Отделения Мест
    ЕНП-ЕД (Европейская народная партия — Европейские демократы) Европейская народная партия — Европейские демократы
    268
    ПЕС (Партия Европейских социалистов) 200
    ЕЛДР (Европейские либералы, демократы и реформаторы; Альянс либералов, демократов Европы) Европейские либералы, демократы и реформаторы; Альянс либералов, демократов Европы &
    Европейская демократическая партия 88
    ЕА-ЭКО (Зеленые-Европейский свободный альянс) Европейские зеленый &
    Европейский свободный альянс 42
    ЕКЛЕ (Европейские Коммунисты — Европейские левые и зеленые Северной Европы) Европейские левые,
    Другие левые партии&
    Северные левые экологисты 41
    НД (Европейские независимые демократы; Демократия и независимость) нет 37
    ЕН (Союз Европы народов) нет 27
    Некоторые члены Европарламента не входят во фракции (Независимые) 29
    [править]
    История партийного деления Европарламента
    Первый состав Европарламента был избран в 1957, и в нем сразу появились фракции Консерваторов (Правые и Голлисты, Христинский союз Германии)(ЕНП), Социалистов (ФСП и ИСРП), Либералов (ЕЛДР). При дальнейшем расширении Евросоюза появилась фракции Демократов, Националистов Коммунистов; Фракция Демократов (ЕД) объединяла партии из новых стран-членов ЕЭС. Выборы в 1979 и 1984 позволили создать фракции Экологов( ЭКО) и Регионалов (ЕА). Партийный состав европарламента 1989 был более разнообразным- Появились фракции Правых, и Левых Социалистов (до 1989). Тогда же произошло объединение Консерваторов-Народников и Демократов во фракцию народников и демократов. После 1994 объединились регионалы и экологисты. А с 1999 появилась фракция Евроскептиков. Такой состав Европарламента и в 2004 сохранился. (При этом Фракция Либералов включает евродемократов) Но, возможно создание новой фракции Открытой Европы - евроскептиков из ЕНП-ЕД.

    [править]
    Состав фракций Европарламента

    Европейская народная партия (ЕНП) — фракция объединяла правые христианско-демократические и консервативные партии стран- основателей ЕЭС. Действовала в 1979-1994. В настоящее время её представители входят в ЕНП-ЕД.


    Европейские демократы (ЕД) — фракция объединяла консервативные партии стран, вступивших в ЕЭС в 1971 году . Действовала в 1979 -1994. в настоящее время её представители входят в ЕНП-ЕД
    [править]
    Европейская народная партия — Европейские демократы
    (ЕНП-ЕД) — фракция, объединяет консервативные и христианско-демократические партии Европы. Действует с 1994 по настоящее время. Крупнейшая с 1999

    Партии:

    Австрийская народная партия (ЕНП-ЕД)
    Консервативная партия Великобритании (ЕД)
    Союз за президентское большинство Франции (ЕНП-ЕД)
    Христианские демократиы Испании (ЕНП-ЕД)
    Христианско-демократический союз-Христианско-социальный союз (Германия) (ЕНП)
    Христианско-демократическая партия Италии (ЕНП)
    Христианские демократы (Нидерланды)-Христианско-демократический призыв (ЕНП)
    Социал-Христианская партия Бельгии (ЕНП)
    Католическая народная партия Бельгии (ЕНП)
    Итальянская народная партия (ЕНП-ЕД)
    Гражданская партия Чехии (ЕД)
    Фине Гэл(Ирландия) (ЕНП-ЕД)
    Датские консерваторы (ЕД)
    Отечество(Эстония) (ЕНП-ЕД)
    Новая демократия (Греция) (ЕНП-ЕД)
    Южно-Тирольская партия (ЕНП)
    Союз Отечества (Консерваторы Литвы) (ЕНП)
    Новая демократия Литвы (ЕНП)
    Финляндские консерваторы КОК (ЕНП-ЕД)
    Новая эра (Латвия) (ЕНП-ЕД)
    Народная партия (Латвия) (ЕНП-ЕД)
    За Европу (Кипр) (ЕНП-ЕД)
    Гражданская платформа
    Партия Граждан Венгрии (ЕНП-ЕД)
    Партия пенсионеров Италии (ЕНП-ЕД)
    Мальтийская националистическая партия (ЕНП-ЕД)
    Венгерская коалиция (Словакия) (ЕНП-ЕД)
    Христианско-демократическая партия Словакиии (ЕНП-ЕД)
    Словенские демократы (ЕНП-ЕД)
    Наблюдатели-Союз демократических сил Болгарии, Венгры Румынии, Нарсоюз -Болгарский земледельческий народный союз?

    [править]
    Партия Европейских социалистов; Европейская социалистическая партия
    (ПЕС) — фракция объединяет социалистические партии Европы. Действует с 1979 по настоящее время. Крупнейшая с 1979 по 1999

    Партии:

    Бельгийская социалистическая партия (ПЕС)
    Лейбористская партия Великобритании (ПЕС)
    Партия за труд (Нидерланды)
    Испанская социалистическая рабочая партия (ПЕС)
    Датская социал-демократическая партия (ПЕС)
    Ирландская лейбоистская партия (ПЕС)
    Шведская социалистическая партия (ПЕС)
    Социал-демократическая партия Германии (ПЕС)
    Французская соцпартия (ПЕС)
    Социалистическая партия Чехии (ПЕС)
    Австрийская социалистическая партия (ПЕС)
    Социал-демократическая партия Эстонии (ПЕС)
    Социал-демократическая партия Литвы (ПЕС)
    Греческая социалистическая партия(ПАСОК) (ПЕС)
    Люксембургская социалдемократическая партия (ПЕС)
    Венгерская социалистическая партия (ПЕС)
    Лейбористская партия Мальты (ПЕС)
    Наблюдатели- Болгарские социалисты, Соцдемократы Румынии?

    [править]
    Европейские либералы, демократы и реформаторы; Альянс либералов, демократов Европы
    (ЕЛДР) — фракция объединяет партии либерального и центристского направления. Действует с 1979 по настоящее время.

    Партии:

    Либеральная партия Великобритании (ЕЛДР)
    Союз за Французскую демократию (ЕДП)
    Свободная демократическая партия Германии (ЕЛДР)
    Итальянская Маргерита (ЕДП)
    Народная партия за свободу и демократию (ЕЛДР)
    Партия труда Литвы (ЕДП)
    Республиканская партия-Радикалы (Франция)
    Венстре (ЕЛДР)
    Демократы (Люксембург) (ЕЛДР)
    Демократы 66(ЕЛДР)
    Итальянская либеральная партия (ЕЛДР)
    Итальянская республиканская партия (ЕЛДР)
    Союз центра(Эстония) (ЕЛДР)
    Реформистская партия (Эстония) (ЕЛДР)
    Либерал-демократическая партия Ливы (ЕЛДР)
    Либеральный союз Литвы (ЕЛДР)
    Финляндские либелы и демократы КЕСК (ЕЛДР)
    Латышский путь (ЕЛДР)
    Партия Центра (Эстония (ЕЛДР)
    Реформисты Эстонии (ЕЛДР)
    Наблюдатели Румынские демократы, Движение Симеона2, Движение за права и свободы Болгарии?

    [править]
    Европейские Зеленые
    (ЭКО) — фракция объединяла партии экологического направления. Действовала с 1984 по 1999. В настоящее время входят в состав (ЕА-ЭКО).


    Европейский свободный альянс (ЕА) — фракция объединяла партии регионов. Действовала с 1989 по 1999. В настоящее время входят в состав (ЭКО)


    Зеленые-Европейский свободный альянс (ЕА-ЭКО) — фракция объединяет региональные, экологические партии. Действует с 1999 по настоящее время.

    Партии:

    Баскская партия (ЕА)
    Шотландская народная партия (ЕА)
    За права человека в Единой Латвии (ЕА-ЭКО)
    Английская экологистская партия (ЭКО)
    Партия Зелёных (Германия) (ЭКО)
    Бельгийские эколо (ЭКО)    [править]
    Европейские Коммунисты - Европейские левые и зеленые Северной Европы
    (ЕКЛЕ) — объединяет партии левого и коммунистического направления. Действует с 1979 по настоящее время.

    Партии:

    Итальянская коммунистическая партия
    Французская коммунистическая партия (ЕКЛЕ)
    Партия демократического социализма Германии (ЕКЛЕ)
    Нидерландская социалистическая партия (ЕКЛ)
    Испанские левые (ЕКЛ)
    Шин Фейн (ЕКЛ)
    Компартия Греции ККЕ (ЕКЛ)
    Прогреессивная партия рабочих людей Кипра (ЕКЛ)
    Финляндские левые (ЕКЛ-С)

    Европейская коалиция левых (ЕКЛ) — фракция объединяла левые некоммунистические партии. Действовала с 1989 по 1994. В настоящее время её представители входят в (ЕКЛЕ)
    [править]
    Европейские националисты
    (ЕН) — фракция объединяет националистические партии. Действует с 1994 по настоящее время.

    Партии:

    Итальянский национальный альянс (ЕН)
    Фианна Файл (Ирландия) (ЕН)
    Отечество и свобода (Латвия) (ЕН)
    Фламандский блок (ЕН)
    Австрийская партия свободы (ЕН)
    Право и справедливость (Польша) (ЕН)
    Православное греческое движение (ЕН)
    [править]
    Европейские правые
    (ЕП) — фракция объединяла правые националистические партии. Действовала с 1989 по 1994.

    Партии:

    Национальный фронт Франции (ЕП)
    Немецкая республиканская партия (ЕП)

    ===Европейские независимые демократы; Демократия и независимость===(НД) — фракция объединяет партии, скептически относящиеся к Европейскому объединению. Действует с 1999 по настоящее время.

    Партии:

    Независимая партия Великобритании (НД)
    Охота, Природа, Рыбалка,Традиции (Франция) (НД)
    Христианский союз Нидерландов
    Нидерландская реформистская партия (НД)
    Блок Июнь(Швеция) (НД)
    Блок Июнь (Дания) (НД)
    Лига польских семей (НД)
    Движение за Францию (НД)
    Северная лига (НД)    [править]
    Нефракционные депутаты Европарламента
    — объединяет депутатов, невходящих во фракции. Нефракционные депутаты были во всех созывах Европарламента. Это в основном националисты, радикалы, сепаратисты.

    Партии:

    Самооборона Республики Польша.
    Юнионисты Великобритании и Северной Ирландии.
    Национальный фронт Бельгии.
    Монархическое социальное движение Италии
    Партия-Румыния Великая-набл?
  • 2006.04.06 | Сергій Кабуд

   підтримую необхідність виключити слово наці

   з обігу нашіх діскусій. Воно не на користь самій ідеї націоналізму як не парадоксально це звучить.

   А обєднуватися порядним людям потрібно якомого ширше, це найкращій механізм який веде до перемоги.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua