МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Навіщо КУН паплюжить пам’ять Степана Бандери?

04/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Щойно Київський обласний КУН збрехав кореспонденту газети “Україна молода”, що керівництво обласного осередку КУНу не підтримує дії свого кандидата Василя Бабицького проти Мирослави Свистович, як стався “прокол”. Голова обласного штабу КУНу Ігор Токар з’явився під Ірпінським міським судом разом з Василем Бабицьким та його командою російськомовних “націоналістів”. А наступного дня він уже давав свідчення на суді. Нам також відомо, хто саме з Київського обласного КУНу замовляв і друкував наклепницькі листівки проти іншого кандидата – Олега Бондаря (зараз вони з Бабицьким разом намагаються приписати ці листівки Мирославі Свистович), також відомо, хто наймав художника-карикатуриста. Інформація щодо останнього була особливо неприємною, оскільки наймачем художника виявився бучанець Сергій Сахацький, який іноді надсилав новини на Майдан, а його батько Олександр Сахацький є одним з керівників обласного КУНу і досі вважався порядною людиною (він з числа давніх членів партії, а не бізнесмен з “Нафтобазу”).

Спроба КУНу відхреститися зараз від Василя Бабицького, який претендує на 7-8 місце у виборчих перегонах з доволі низьким результатом, є тим більш недолугою, оскільки Київський обласний КУН повністю фінансував кампанію Василя Леонідовича, який навіть не відкрив свого виборчого фонду. Більше того, зарплату за ведення кампанії отримував і сам кандидат в мери, а також кандидати в депутати місцевих рад. Є і написана на папері сума коштів, отриманих безпосередньо від Ігоря Токаря.

В нас є також матеріали про, як мінімум, спробу підкупу з боку команди В. Бабицького міліціонерів та деяких членів територіальної виборчої комісії (за видані їм гроші розписався Володимир Щербінін, начальник виборчого штабу Василя Бабицького). Оскільки ТВК, хоч і надзвичайно повільно, таки доводить справу до кінця, ми не маємо наміру поки що пускати їх в хід – нами не рухає почуття помсти щодо переляканих, засмиканих та втомлених членів ТВК, які вже, напевно, шкодують про те, що взяли ці жалюгідні суми розміром у кількасот гривень. На нашу думку, покарання мають понести ті, хто не лише планував та робив кроки щодо порушення Закону, але й цинічно намагається тепер підставити безпосередніх виконавців, мріючи, що їм вдасться приписати ці порушення Мирославі Свистович.

Цікаво, щоб сказав Степан Бандера про такі дії та отаку поведінку членів партії, яка вважає себе правонаступником його Організації українських націоналістів?

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua