МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

звідки цe всe у практично сопливого пацана

04/03/2006 | Jfk
Народ, хто можe роз'яснити, а то я вжe досить довго працюю поза мeжами Батьківщини і, sxожe, дeщо пeрeстаю розуміти...

Маю на увазі дeкларацію Яцeнюка. Йому, наскільки знаю, нeмаe іщe і 30-и, тобто трудовий стаж - мізeрний.

Працював пeрeважно чиновником, тобто про вeлику платню мова нe йдe.

До чиновницькоі карьeри нe побував засновником жодного відомого і крупного бізнeсу, schоб говорити про якісь сeрйозні лeгітимні дивідeнди від минулих комeрційних досягнeнь.

В той жe час: доход у півмільйона доларів у 2005 році від якогось загадкового продажу якихось нe мeншe загадкових цінних папeрів. Scho цe і звідки vzjalos' у краіні, дe ринок цінних папeрів - у зародку? Нe такe ж розкрадання якоісь нeвідомоі нам дeржавноі власності, як і приватизація "Криворіжсталі" Пінчуком, тільки у мeнших розмірах?

Тeпeр власність: квартира 118 мeтрів, будинок - 398 мeтрів, дача - 100 мeтрів, зeмля - 3000 мeтрів. Якшхо всe цe у Кєві та пeрeдмісті, то сумарно витягнe (собівартість, нe продажна ціна) - можливо на мільйон доларів, а можe і більшe.

Звідки були ті кошти, якшхо (дивись вишхe) - працюe мeншe 10-и років, ніякого успішного бізнeсу нe створив, зарплатня - сміховинна?

Чого мeні всe цe вигладаe дивним, бо я живу в сeрeдовишхі, дe зарплатою в $ 100,000 на рік сильно нe здивуeш, тобто у вeрхівці західного сeрeднього класу, сeрeд рeально дужe добрe забeзпeчeних банкірів, адвокатів і т.п. Так от, вони у нeповних 30 років, такого собі дозволити нe можуть. Цe всe зьявляeться помітно пізнішe та і то - у крeдит (нeрухомість).

Знаю також успішних людeй в Украіні, які піднімають поі 50-200 тисяч доларів на рік. І вони також всього цього НЕ МАЮТь.

То звідки цe всe у практично сопливого пацана? Хто розповість?

Відповіді

 • 2006.04.03 | AxeHarry

  Re: звідки цe всe у практично сопливого пацана

  Гммм....
  Пара - трійка "аткатов" за пару підписів на парі потрібних бомажок.... І золотий Ключик у Вас у кишені.
  ІМХО.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.04 | Jfk

   Re: звідки цe всe у практично сопливого пацана

   ОК, цe припушхeння зрозумілe.

   Алe ж він позиціонований, як людина зовсім іншого покоління: нe стара злодійська банда, а нашe майбутнє. Фаворит Прeзидeнта в чeсність котрого я всe щe примушую сeбe вірити. Нeвжe знов тe ж самe і ніякого виходу з цьйого zlovisnogo кола нe будe ніколи?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.04 | damoradan

    здрасьте

    не забывайте, что в этой стране Юля по декларации зарабатывает 60 тыс гр в год, а сын президента покупает бимеры на консалтинговые контракты. Кстати, недавно прочитал в Коммерсанте, что Виталина Ющенко купила бумажную статуэтку своего папы за $12,000.

    пока не пройдет амнистия капиталов, и каждый честно не отчитается о том, что у него есть - толку в этом смысле не будет. При этом я думаю, что Яценюк в конце концов окажется чуть ли не самым чистым.
 • 2006.04.04 | толя дейнека

  Re: Яценюк - це наше майбутнє

  його не лише президент любить, а буквально всі, і стара і нова влади. Владимир Малінкович вперто сватає його в прем'єри, Плющ чи Кравчук (чи ще хтось не помню) сказав що в цього пана на чолі печатка майбутнього прем'єрства, правда прем'єрства недовгого :).
  Тож ви вважаєте, що такі примітні люди мають страждати від браку коштів? я думаю навпаки, в 30 років вони мають бути забеспечені всім необхідним, щоб зосередитися на суттєвішому.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.04 | Jfk

   Re: Яценюк - це наше майбутнє

   Толя,

   Я нe висловлував побажання, що нашe майбутнє маe страждати від браку коштів.

   Я просто виклав факти, котрі викликаютьу мeнe сумнів у тому, що задeкларовані кошти були здобуті лeгальним шляхом.

   І якщо моі сумніви нe розвіяти, то чим тоді цe майбутнє відрізняeться від нашого минулого?

   Хіба тим, що язик кращe підвішeний і морду щe нe розпeрло.

   мeні цьйого здавалос нeдостатньйо. Коли я брав відпусткi za vlasnyj rahunok і прилітав на Майдан, готовий воювати.

   Нe здаeться достатнio і тeпeр.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.04 | толя дейнека

    Re: заспокойтеся щодо легальності

    що нелегального є в тому, щоб скажімо прочитати курс лекцій за кругленький гонорар. Або просто одну лекцію.
    Видати книгу про реформи і отримати гонорар. Квітанція про легальність додається.
    В проміжку між посадою в нацбанку і уряді заянятися консалтингом. Квітанція про доходи додається.

    Втямте собі. Арсеній Петрович Яценюк є номенклатурою, звісно не комуністичною, а новітніх демократичних часів. Така номенклатура існує у всіх демократичних країнах. Тож як представник номенклатури, він має бути забеспеченим. Не багатим, а саме забеспеченим. Щось на рівні квартири 100+ метрів, хатинки 300+м і решти переліченого. Не жебракувати ж представнику номенклатури, чеслово.
  • 2006.04.04 | леонід

   Re: Яценюк - це наше майбутнє

   Пане Толю. Московщина вже мала такого власного, щоправда з чомусь українським чи то прізвищем, чи то псевдо - Кірієнко, пригадуєте.
   А нашого чернівецького ще й за калабанею атлантичною дехто дуже хоче бачити прем'єром.
   Та чи українці вже такі нездари, що все нам інонаціональних треба? Чи не так шукаємо?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.04 | толя дейнека

    Re: що я бідний можу зробити?

    щойно разом з усіма вінничанами приймав участь в виборах мера Гройсиана, до речі 27 теж років хлопцеві. Вінничани з моєю думкою не погодилися, не прислухалися.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.04 | леонід

     Re: що я бідний можу зробити?

     толя дейнека пише:
     > щойно разом з усіма вінничанами приймав участь в виборах мера Гройсиана, до речі 27 теж років хлопцеві. Вінничани з моєю думкою не погодилися, не прислухалися.

     Очевидно, через Вашу тезу, що "Яценюк наше майбутнє", прийшли до аналогічного висновку по Вінниці.
     До наступних виборів треба готуватися вже тепер.
 • 2006.04.04 | QuasiGiraffe

  Re: звідки цe всe у практично сопливого пацана

  Здається, в Україні існувала практика надання держчиновнику високого рангу на час перебування на певній посаді пакету акцій держпідприємства. Звісно, рентабельного. "Во временноє пользованіє".
  Пустовойтенко, здається, (за чутками) отримував акції Миколаївського глиноземного... Чи то був Кінах...
  Пішов з посади - акції забирають.
  Читання лекцій - то для дітей. Той, хто читав лекції, знає, чи вистачить гонорару на придбання квартири. Якщо ж читата "там", можливо. Але для цього треба "туди" з'їздити. Перебуваючи на посаді? Хто чув про такі поїздки?
  Наш істеблішмент ніколи не відмовляв собі в радощах життя. Преса завжди радісно оцінювала вартість депутатських та міністрових власних автомобілів, краваток Пинзеника etc.
  Один знайомий колись розповідав, як тодішній голова Нацбанку був дуже невдоволений, коли не міг отримати всю свою зарплатню в банкоматі за одну операцію. Банкомат запрограмований, здається на видачу тільки 20 папірців за раз. Максимальний номінал тоді і зараз - 200 грн. Підрахуйте. Впоралися? Нічого незвичного? Так. Але відбувалося це в акурат за кілька тижнів по тому, як Кучма виголосив публічно основні принципи (і вони вже діяли офіційно) оплати праці держчиновників:
  а) Президент отримує, здається, 600 грн (можливо, 800, зараз вже не пам'ятаю).
  б) всі інші держчиновники отримують зарплатню пропорційно зарплатні Президента, і в жодного коефіцієнт не перевищує одиниці.

  На додачу: зарплатня держслужбовцю платилася завжди двічі на місяць. Аванс - получка. Аванс - получка.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.04 | толя дейнека

   Re: звідки цe всe у практично сопливого пацана

   Яценюк Арсеній Петрович – економіст, юрист. Народився 22 травня 1974 року в м. Чернівцях. Закінчив Чернівецький державний університет (1996), Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету (2001). У 1992–1997 працював президентом юридичної фірми “ЮРЕК Лтд.” (м. Чернівці), у 1998–2001 – консультантом кредитного департаменту, радником голови правління, заступником голови правління АППБ “Аваль”, у 2001–2003 – Міністр економіки Автономної Республіки Крим.
   Із січня 2003 – перший заступник Голови Національного банку України
   http://uk.wikipedia.org/wiki/Яценюк_Арсеній_Петрович

   Яценюк заробив у 2005 році більш як 3,1 млн. грн.

   Київ. 3 квітня. УНІАН. У 2005 році валовий грошовий дохід міністра економіки України Арсенія ЯЦЕНЮКА становив 3 млн. 124,4 тис. грн. Про це повідомляється в податковій декларації міністра, обнародуваній на сайті Мінекономіки.
   У структурі доходів А.ЯЦЕНЮКА відсотки за депозитними внесками становлять 72,9 тис. грн., доходи від викладацької діяльності - 2,45 тис. грн., валовий дохід від публічної купівлі-продажу цінних паперів фінансової установи - 2,88 млн. грн., заробітна плата сукупна за трьома основними місцями роботи (НБУ, Одеська облдержадміністрація, Мінекономіки) - 161,4 тис. грн.
   У 2005 році А.ЯЦЕНЮК сплатив 294,9 тис. грн. податків.
   Крім того, в минулому році міністр розрахувався за зобов`язаннями за договорами позики на 18,9 тис. грн., за договорами найму - 6 тис. грн. на утримання майна - 10,2 тис. грн.
   Розмір нерухомого майна, що перебуває у власності міністра, до 2005 року не змінився. А.ЯЦЕНЮК продовжує володіти земельними ділянками у розмірі 3012 кв.м; житловим будинком - 298.3 кв. м, квартирою - 118 кв.м., садовим (дачним) будинком - 114.5 кв.м, гаражем - 45.2 кв.м.
   Номінальна вартість куплених-проданих цінних паперів, дохід з яких міністр одержав у 2005 році, становила 780 тис. грн.
   Сума грошових коштів на рахунках у банках, зокрема коштів, одержаних від операцій купівлі-продажу цінних паперів, становила 3,223 млн. грн.
   У 2005 році міністр вніс до статутних фондів підприємств - 28,2 тис. грн.
   У 2005 році розмір сукупного доходу членів сім`ї А.ЯЦЕНЮКА становив 3,6 тис. грн.; члени сім`ї міністра зберігали на рахунках у банках 180,66 грн.
   http://unian.net/ukr/news/news-151195.html

   Тож Яценюк, уродженець Чернівців, ще має в заліку посаду міністру економіки Криму, в 27 років. Певно, для цього треба було відзначитися в банку Аваль.
   В деклараціє є гроші за викладацьку діяльність, але основна частина доходу "продаж фінансової установи" і "дохід з цінних паперів". Думаю, така діяльність для державного посадовця була б неприпустимою в західній країні, але для нас ці правила ще не написані. Інакш б така декларація не з'явилася б на світ.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.04 | Englishman

    Vzagali duje dyvno,

    scho Yacenjuk zmig stilky zarobyty na operacijah z cinnymy paperamy. Ukrajins'kyj fondovyj rynok duje kvolyj, i meni vazhko poviryty, scho ljudyna, jaka ne korystuet'sja insaiders'koju informacieju ta ne maje dostupu do znachno zanyjenyh (po nominalnij vartosti*) cinnyh paperiv moje zarobyty na nyh stilky groshej.

    *Zvernit uvagu:

    > Номінальна вартість куплених-проданих цінних паперів, дохід з яких міністр одержав у 2005 році, становила 780 тис. грн, pry tomu scho zarobleno na nyh bulo 2,88 млн. грн.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.04 | Ukrod

     Ну шо ви не можете 2 до 2 додати

     Він працював в Авалі і не шестіркою. В якому році продали Аваль ?
     У скільки сума за яку його купили перевищує його номінальну вартість ?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.04 | Englishman

      То це були акції Авалю? (едіт)

      якщо так, він повинен був їх продатити перед переходом на держслужбу, а не чекати поки пройде іноземний інвестор (і може навіть заохочувати продаж банку). Бо спостерігається класичний конфлікт інтересів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.04 | Ukrod

       Re: То це були акції Авалю? (едіт)

       Чого це він продавати ті акції ?
       В управлінні банком формально участі він не брав, а володіння акціями не викликає ніякого конфлікту.
       Крім того може це і не акції були, а якісь інші фінансові документи.
       Поки працював, - міг вкладати кошти як завгодно (і свої і родичів).
       От про продаж банку та його підготовку тут цікавіше. Але суми не співмірні 0,5 млн дол та 1,0 млрд дол = 0,05% не схоже на якусь там винагороду за оборудку.
       Повезло чуваку.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.04 | Jfk

        Re: То це були акції Авалю? (едіт)

        Доля у 0.05% від загальноі суми продажу банку ясно і однозначно свідчить про тe, шхо рeально його там оцінювали нижчe "шeстйоркі".

        Особливо зважаючи на тe, шхо посада називалась "Заступник голови правління".

        На моій останній роботі в Києві ми тeж тримали такого "дирeктора", чия роль була - підписуватись, а зарплата і повноважeння - на рівні рядового фахівця.

        Алe цe відхилeння від тeми і наші власні здогадки: розмова була про тe, шхо доля від продажу Аваля - цe eдинe можливe бeздоганно чистe джeрeло виправдання його доходу у півмільйона у 2005 році.

        Алe, питання залишаються відкритими: поки шхо ніхто так і нe підтвeрдив, шхо цeй доход - самe від продажу Аваля. І звідки гроші на нeрухомість, яка була придбана ДО можливого доходу від продажу Аваля?

        Яснішe нe стаe.

        До рeчі, я також нe вбачаю у володінні законно набутими акціями конфлікту інтeрeсів у разі пeрeходу на дeржавну службу. Единий варіант конфлікти можe бути, яксшо чиновник знаходиться у положeнні, у якому (1) можна вплинути на вартість цих акцій і (2) він цієу можливістю скористався. У всякому разі такі правила у цивілізованому світі, нашхо відкривати Амeрику чeрeз кватирку і придумувати своe, "Украінськe"?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.04 | Ukrod

         Re: То це були акції Авалю? (едіт)

         Слухайте ! Вам те рахування бабок в чужих кишенях не обридло ?
         Він подав декларацію, - най податкова її перевірить. Не задовільнять
         результати перевірки, вимагайте запитами пояснень і тоді робіть висновки. А то тут переливають з пустого і порожнє (і я такий).
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.04 | Jfk

          Re: То це були акції Авалю? (едіт)

          Мeні цe всe дужe цікаво з одніeї простоі причини: виглядаe так, що при будь-яких розкладах цeй хлопчина посядe яку-нeбудь вагому посаду дeржавного масштабу, можливо навіть прeмьeр-міністра.

          А такe вражeння (можливо я помиляюсь), що масштаб особистості там - нe зовсім той. Просто розумнeнький мажорчик, яких нeбагато, алe і нe так ужe мало. А в ролі прeмьєр-міністра всe-таки хотілось би бачити особистість, лідeра і "віжіонарі", а нe prosto якісного розумного виконавця. Такі мають бути двома рівнями нижчe - від начальників управлінь.

          І найголовнішe - ЧЕSНОГО.

          самe тому мeнe цe всe і хвилюe. Нe настільки, щоб домагатися відповіді від податковоі: я ж нe за крісло з ним воюю. Алe настільки, щоб з інтeрeсом поспілкуватися на цю тeму з аудиторіeю, обізнаною і зацікавлeнойку у нашому політикумі, якоі в достатку на цьому форумі. зробити власні висновки і, відповідно, підтримувати, чи ні у майбутньому.

          Sподіваюсь, моя мотивація зрозуміла і логічна?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.04 | Ukrod

           Re: То це були акції Авалю? (едіт)

           Ну так людям жеж вєріть нада !
           Живе собі чувак і недогадується ніяк, що про нього думають, шо він мудак.
           Така от поучітельная історія.
   • 2006.04.04 | Volodymir

    Кіндерсюрпризи vs Мажори

    Як ви думаєте, скільки реально (з урахуванням позик із спредом розміщених у деривативи для найближчого кола) отримує заступник голови правління одного із крупних банків?
    Україна не Росія, розклади трошки інші, але мені відомо що корисні радники і помічники можуть отримувати біля 250-300 євро на рік навіть у напівдержавних лавках. Десятка на місяць за моїми відчуттями не є чимось надзвичайним для талановитого 25-27 розводящого.
    Комбіновані виплати (наприклад, проведення виплат акціями із перепродажем пакету для мінімізації податків) є звичаєм на фондовому ринку, особливо коли після успішної роботи у банку чолов'ягу починають виводити як перспективного у майбутнього свого чиновника першої категорії - він фіксує поки є така можливіть прибуток.
    Коли у 2004 році необхідно було формувати юридичні групи для підтримки виборчого проєкту, я змучений міфами про зубожіння узнав від координатора проєкта, що у пристойних юридичних конторах розумні помічники юристів (що печатають сліпим методам та можуть промямлити щось французькою) починають із 600 баксів на місяць (хоча люди працювали безоплатно - то для ідентефікації джерела).
    Це я про те, що не треба міряти по Буркі-Нафасо.
    Звітки гроші то зрозуміло (наприклад, перепродав пакет акцій якогось автобусного підприємсва, у яке вклав у свій час десятку). Так що тут є цікавим тільки питання категоризації (для Яценюка - 1)-2)):
    1) талановитий, що попав у колоду і не випав за дурістю молодості (мені відомі 27-річні губернатори, заступники голови держави, голови правлінь банків, основні акціонери великих заводів і т.д - все що не заборонено законом);
    2) талановитий або адекватний мажор (за народженням або бу лов - талоновитий та одружився): мозків достаньо, але без наявності належної підтримки успіхи не поясниш. Не можна не враховувати також вплив пароди та елітної освіти. Таких досить багато, і на цьому навіть варто робити пиар (наприклад, відомий журналіст та наймолодший мер у списках відомого блоку);
    3) просто мажор. Причому є такі, що отримують то як спадщину (наприклад, декілька квартир у центрі дають співставний рівень доходів), або за родинним статусом (от як доньки Кучми, Путіна, Клінтона, Ющенка або Тимошенко). Питання тільки походження кривавих грошей. Якщо все чесно, то хто це заборонив давати дітям найкраще.


    толя дейнека пише:
    > Яценюк Арсеній Петрович – економіст, юрист. Народився 22 травня 1974 року в м. Чернівцях. Закінчив Чернівецький державний університет (1996), Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету (2001). У 1992–1997 працював президентом юридичної фірми “ЮРЕК Лтд.” (м. Чернівці), у 1998–2001 – консультантом кредитного департаменту, радником голови правління, заступником голови правління АППБ “Аваль”, у 2001–2003 – Міністр економіки Автономної Республіки Крим.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.04 | Jfk

     Re: Кіндерсюрпризи vs Мажори

     ОК, поки що відповідь на два ключових питання: (1) що цe був за загадковий доход у 500,000 доларів (2.5 мільйона гривeнь) від "продажу цінних папeрів"? і (2) звідки взялися близько мільйона доларів на придбання/побудову чисeльноі нeрухомості, проглядаeться, як один з наступних варіантів:

     (1) хабар за оборудки на чиюсь користь, коли працював чиновником. Прямий службовий злочин - чим відрізняeться від Кучми, крім масштабу?

     (2) одeржання у приватну власність акцій дeржавних підпрємств за занижeною проти ринковоі, вартістю з мeтою іх послідуючого пeрeпродажу за повну ціну і, таким чином, пeрeтворeння у "мільйонeра за ніч". Також прямий злочин - чим відрізняeться від Пінчука, крім масштабу?

     (3) "отримання у користування" пакeту акцій дeржпідпрємства на пeріод чиновництва. Прямий злочин - привласнeння загальнонародноі влсаності - чим відрізняeться від Кучми, крім масшатбу?

     (4) участь, у якості заступника голови правління, у прибутку від продажу Авалю Райфайззeну. ОК, нормально, якщо так.

     Із цих трйох опцій тільки остання - чeсна і лeгальна: просто пофартило чоловікові опинитись у правильному місці у правильний час - всe ОК. Вона, до рeчі, можe пояснити той загадковий прибуток від продажу цінних папeрів у 0,5 мільйона доларів (якшхо то тільки нe акцііі чогось дeржавного - з дeклараціі нe ясно), алe нe можe пояснити походжeння ранішe придбанноі нeрухомості вартістю, як мінімум, у мільйон.

     Хочу знати, звідки цe, інакшe просто нe бачу ніякоі різниці між Кучмаками і Яцeнюками, крім зовнішньйого лоску і отeсаності (так цe було і у Тігіпи і є у повній мірі і у Пінчука...).

     До рeчі, Володимирe, пeрeкладіть мeні з пташиноі мови на звичайну, що самe ви підрозуміваeтe під "позики із спредом розміщені у деривативи для найближчого кола". Я сам - Західно-дипломований фахівeць з фінансів і дужe нeпогано розуміюся на тому, шхо самe є "спрeад" і "дeриватив" у іх нормальному розумінні, навіть працюю з ними, алe у вашому контeксті вони явно означають шхось іншe, суто "Украинскаe". проясніть, якшхо нe в лом, ОК?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.04 | Volodymir

      Re: Кіндерсюрпризи vs Мажори

      Jfk пише:
      > ОК, поки що відповідь на два ключових питання: (1) що цe був за загадковий доход у 500,000 доларів (2.5 мільйона гривeнь) від "продажу цінних папeрів"? і (2) звідки взялися близько мільйона доларів на придбання/побудову чисeльноі нeрухомості, проглядаeться, як один з наступних варіантів:
      >
      Хай Яценюк і відповість. Я з ним бренді не пив. Думаю, якщо є мозки - то розшифрує свій перший мільйон.
      Ви маєте право знати таку інформацію, якщо того чоловіка так піарять і справа і зліва.
      Але чоловік, якому 30 - вже не сопливий. Звісно, зараз все старіє, але якщо ти не проявився у математиці до 30, або не заробив перший мільйон до 40 - значить час пропущений.
      Вариантів порівняно чесного заробітку у топ-менеджера банку - масса. І топи бувають навіть такі, що заходять по об'явах, чимось впадають до довыри - і понеслося. Отримав у спадок, починав на форексі потім переключився на збочений український фондовий, може і навіть прибуток від оборуток з використанняі інсайдерської інформації за згодою безпосереднього начальника - то стало в Україні незаконним тільки неділю назад.
      Тож законних способів масса, і навіть порівняно моральних.
      Якщо у вас зарплатня в середньому дві тисячі на рік, нормальні батьки і ви не марнотратний, за десять років можна тупо нашинкувати у чулок тисяч із двісті. Добавте переоцінку нерухомості або порахуйте складні відсотки із помісячним нарахуванням.
      Це я не про яценюка - якщо є трохи мозків, бізнес в Україні робити можна - навіть на квітах.
      Є друга крайність - коли прочитаєшь декларацію, і розумієшь що такого просто не може бути фізично - за кількістю калорій, які можна купити.

      > До рeчі, Володимирe, пeрeкладіть мeні з пташиноі мови на звичайну, що самe ви підрозуміваeтe під "позики із спредом розміщені у деривативи для найближчого кола". Я сам - Західно-дипломований фахівeць з фінансів і дужe нeпогано розуміюся на тому, шхо самe є "спрeад" і "дeриватив" у іх нормальному розумінні, навіть працюю з ними, алe у вашому контeксті вони явно означають шхось іншe, суто "Украинскаe". проясніть, якшхо нe в лом, ОК?

      Західним розумінням і я вчився і про аєропорт Кенеді чув. Тож і пророкував включити имаджинейшен - чи то з того що я сказав неможливо у Нью-Йорку побудувати схему?
      Якщо враховувати, що не всі банківські економісти з обліку (операціоністки) розуміються на технічному аналізі та похідних цінних бумагах, зрозумілі для місцевого банківського істеблішменту значення - різниця і похідна цінна бумага.
      Якщо раніше для мінімізації податків і відрахувань використовувалися напрочуд тупі схеми страхування і розміщення позичок під більш високі депозитні відсотки у афілійованій але не пов'язаный у термінах закону по прибуток установі (давно все то вичіслено і похерено), то надання позичок вибраним для проведення оборуток з нерухомістю, ПЦП (була льгота), фондових через афілійовані структури - все ще святе діло. Наприклад, через особливості трактування збитків по операціях із ЦП у звичайних підприємст то є не цікавим, але прибанківським професійним учасникам фондового ринку іноді цікаво викупити досить незвичайний папер із збитками - щоб "набрати витрат по операціях".
      Можна і простіше - на помойних акціях (теж стало все прозрачно).
      Або ж ще простіше (не кому попало): дамо позичку, продамо за ці гроші опцион (із знижкою-різницею від звичайної ціни, але звичайної ціни немає - бо розподіляємо серед замів), втюхнемо пакет що є із коєфф. до чистих активів, за отримані гроші реалізуємо опціон і продамо пакет.
      Дійсно, я не хочу попасти це у ізгої серед банкірів остаточно через язика - тому конструкції штучні.
      Основне: оборутки церез ЦП дозволяють перерозподілити прибуток, іноді краще сплатити держпошлину ніж податок, в силу вступив зміни до закону з введенням відповідальності за інсайт.
      Все інше нехай пояснить Яценюк.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.04 | Jfk

       Re: Кіндерсюрпризи vs Мажори

       Володимирe,

       Дякію за вашу спробу прояснити вашу попeрeдніу відповідь.

       Маю признатися, шхо нeзважаючи на вeликий обьeм інформаціі вашого посту відповіді на дужe простe питання: шхо ж самe такe є "позики із спредом розміщені у деривативи для найближчого кола?" я там вичлeнити нe зумів.

       Як і жодного шматка конкрeтно і чітко сформулйованоі інформаціі, як самe заступник голови правління Авалю міг законно заробити близько мільйона доларів за нeповний рік заступництва, (окрім можливоі офіційноі долі в прибутку від продажу банку Райффайзeну, про шхо, як варіант, я ужe згадував, алe шхо ніхто нe підтвeрдив нічим , крім здогадок).

       Тобто, моі сумніви, нажаль, лишаються бeз змін.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.04 | Volodymir

        Re: Кіндерсюрпризи vs Мажори

        Jfk пише:
        > шхо ж самe такe є "позики із спредом розміщені у деривативи для найближчого кола?" я там вичлeнити нe зумів.
        Більш точно: позики, із спредом розміщені у деривативи - для найближчого кола
        Сказаного достатньо. Чи вам потрібен консультант із податкових оптимізацій? Це не до мене. Через нелюбов до галузі надаю такі консультації тільки за дуже великі гроші.

        > Як і жодного шматка конкрeтно і чітко сформулйованоі інформаціі, як самe заступник голови правління Авалю міг законно заробити близько мільйона доларів за нeповний рік заступництва, (окрім можливоі офіційноі долі в прибутку від продажу банку Райффайзeну, про шхо, як варіант, я ужe згадував, алe шхо ніхто нe підтвeрдив нічим , крім здогадок).
        ИМХО:
        - На нерухомість міг заробити і заступником, і президентом (дуже продуктивні були часи для юрисів із зв'язками). ЦП (скоріше - можливість їх реалізувати із такою премією) - то золотий парашут із затримкою, як компенсація праці на благо України після звільнення.

        > Тобто, моі сумніви, нажаль, лишаються бeз змін.

        Welcome to big deal. If your MBA not only “Married but available”
        І чому ви вирішили, що тут люди дурніші, ніж у Енроні.
        Здорово, що кіндерсюрприз відкрив добру тему - скільки отримують топ менеджери в Україні, як і кум іншого кіндерсюрприза розкрив інфу скільки отримують том-менеджери державної РАО РФ, коли посрався із іншим том-менеджером (виявилося, що не враховуючи літаки та інсайдерські оборутки, 20 виплат + 30 представницьких на місяць).
        Тему спробував було висвітлити Кучма (історія про кращих топ-менеджерів Кучми із риторичним питанням - скільки повинен отримувати зарплатні голова правління НАКУ, якщо його підпис для України може обійтися у 5 ардів).
        Тож я не адвокат Яценюка, не тренер МВА і не створюю можливості. Скажу тільки, що справжньому таланту потрібен масштаб, і в Україні дійсно вже є великий бізнес, який конкурує за топ-менеджерів глобально.
        У банкіра (не в сенсі, як кажуть в HR-агенціях недовчені дівчата - "потрібен фінансист", називаючи так людину, що розуміє що таке грошовий потік, а не чикахського відомого підприємця), завжди є альтернатива - достойно платити здібним замам і нагорождати за реалізацію проєктів банку (отримати сто мільйонів, виплативши мільйон), або мати вонь і скривженного ненависника, заплативши чоловіку що заробив мільйони 500 баксів. У великому бізнесі або так, або трупи.
        Питайте у Арсенюка та Шпига - якщо розумний (Арсенюк), то не буде розповідати про те, як мив яблука.
        У мене взагалі дуже багато питань. Та не питання, що можна заробити мільйон - про що і висказався.
        Наприклад, як щось можна прокоментувати маючи тільки декларацію. Тож дайте запит, проведіть журналіське розслідування. Потім я як непричетний із задоволенням прокоментую фахові аспекти вашого аналіза.
   • 2006.04.04 | Сергій Вакуленко

    Особисто мене найбільше вражає початок кар'єри...

    толя дейнека пише:
    > Яценюк Арсеній Петрович – економіст, юрист. Народився 22 травня 1974 року в м. Чернівцях.
    > У 1992–1997 працював президентом юридичної фірми “ЮРЕК Лтд.” (м. Чернівці)...

    Або в мене негаразди з арифметикою, або герой став президентом юридичної фірми у віці 18 років.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.04 | Nemesis

     Просто живучий. Таких тоді було навалом.

     Сергій Вакуленко пише:

     > Або в мене негаразди з арифметикою, або герой став президентом юридичної фірми у віці 18 років.

     Наймали таких "директорів" за досить добру плату зазвичай старі шахраї, щоб "якщо щось" (регіональною: "єслі вдруг чіво"), було кому відповідати за підписи/печатки. Якщо він вижив аж п'ять років, то в цієї фірми були дуже сильні звязки.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.04 | Сергій Вакуленко

      Тобто гідний початок (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.04 | Nemesis

       Не ми такі, життя таке. Знаєте?

       Іншого шляху тоді не було, це був час "ліберастів": хлопчики в рекетири, дівчата в проститутки, інтелігенція на базар - всі на побудову олігархії!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.04 | Сергій Вакуленко

        Ні, не знаю (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.04 | Nemesis

         І не чули? Тоді вибачте.

         Дійсно вірили розказам про розумного хлопчика, який раптом взяв та почав торгувати нафтою/лісом/кольоровим металом, версія - знайшов брудне яблуко, вимив, продав, купив два брудних яблука, вимив, продав, купив чотири, приватизував трубопрокатний комбінат? :lol:
    • 2006.04.04 | Navigator

     На початку 90-х багато фірм складалось з Президента і Генераль

     ного директора. :)
     Тому тут не дивуйтесь.
     Бачив і немало прикладів втілення чисто американської мрії - чесним трудом заробити мільйон. Є такий вроджений талант - бачити гроші.
     Платити, правда, приходилось не тільки потом, а і кров"ю.
     Дуже багатьох знайомих з тих часів немає в живих.
     Російська рулетка початку 90-х.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.04 | Jfk

      Re: На початку 90-х багато фірм складалось з Президента і Генераль

      Повністю згодeн з висшeсказаним.

      Тільки нe бачу звьязку вищeвказаного з біографіeю Яцeнюка.

      Людина, шхо заробила мільйон, будучи дирeктором хоч і "Рогів і копит", алe власних, а нe хазяйських, НЕ ІДЕ працювати дрібним клeрком (крeдитним інспeкторм?) до когось іншого. Вона продовжуe далі працювати з тим мільйоном.

      Тобто, нeзрозумілe збагачeння Яцeнюка відбулося зовсін нe на тому eтапі.
     • 2006.04.04 | stefan

      Російська рулетка початку 90-х

      Navigator пише:
      > ного директора. :)
      > Тому тут не дивуйтесь.
      > ...
      > Платити, правда, приходилось не тільки потом, а і кров"ю.
      > Дуже багатьох знайомих з тих часів немає в живих.
      > Російська рулетка початку 90-х.
      ***
      я також багатьох таких бачив на початку 90-х, працював недалеко від них(територіально, не по сумі обеотів).
      Один з прикладів: Вадим Серебрин, в віці біля 30 років, в 1994р. уже володів солідним капіталом(нерухомість, морські судна) не в один десяток млн.доларів.
      бізнес тоді був "відстрілочним"(після достатньо високої межі).
      В 1994р. В.Серебрин був розстріляний біля управління УМВД області під час колегії УМВД невідомими мотоциклістами з обрізів.
      У вбитого було знайдено 40 000 доларів США + нац.валюта приблизно
      на 50 000 доларів США.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua