МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Ірпені продовжується дерибан?

04/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ
З трьох незалежних одне від одного джерел до Майдану надійшла інформація, яка частково пояснює, чому так довго затягувалось оголошення виборів міського голови. В міськвиконкомі та інших службах документація гарячково “приводиться у відповідність” з прийнятими раніше рішеннями. Також є інформація, що оформляються задніми числами нові рішення щодо майна, яке належить територіальній громаді. Як цитує наше джерело одного з чиновників, логіка цих дій проста: оформимо сто рішень, потім через суд 90 з них скасують, але хоч 10 “відіб’ємо”. В одному з районів Ірпеня (БКЗ) вже навіть виріс паркан.

В затягуванні процесу вступу Мирослави Свистович в свої права співпали інтереси кількох кандидатів-невдах. Так, поки що чинного Ірпінського міського голову Володимира Скаржинського неодноразово бачили у ці дні в штабі кандидата Олега Бондаря, який ішов за підтримки “Нашої України” та зайняв друге місце, з чим ніяк не може змиритися. Зараз він збирає підписи в свою підтримку, а коли люди відмовляються підписуватись і кажуть, що вони за Мирославу Свистович, команда Бондаря переконує їх дуже своєрідною логікою: спочатку йде меседж, що Мирослава Свистович буде поганим мером, бо в неї немає грошей, а потім людям говорять, що вона чинила фальсифікації, купувала голоси і т. ін.

Також в Ірпінському регіоні поширюють самі неймовірні чутки про Мирославу Свистович. Ось лише декілька з них:

1. Вона продалася Рибальченку (директор Бучанського заводу склотари, кандидат в мери від блоку Литвина, посів 5 місце), і він формуватиме її команду.

2. Вона продалася Криворогу (вже колишній депутат Київоблради, з яким кілька років боролася М. Свистович, йшов за підтримки партії “Пора”, посів 10 місце) , і він формуватиме її команду.

3. Вона продалася поки що нинішньому меру Скаржинському, проти иякого боролася 8 років, і він формуватиме її команду та далі правитиме таємно Ірпенем.

4. Її покинув чоловік (Михайло Свистович), але повернувся, дізнавшись, що вона виграла вибори мера.

5. В неї є довідка з психлікарні, що вона – ненормальна.

6. Вона відмовилась за мільйон доларів від посади Ірпінського міського голови на користь... (тут підставляють самі різні прізвища).

Нагадаємо, що вчора ввечері територіальна виборча комісія нарешті проголосила Мирославу Свистович переможцем виборів Ірпінського міського голови.

Відповіді

  • 2006.04.05 | Бамбук

    Re: В Ірпені продовжується дерибан?

    Але э мараторый на об"явлення Мирослави головою?
  • 2006.04.05 | Капітаан Немо

    Re: В Ірпені продовжується дерибан?

    Майдан-ІНФОРМ пише:

    > 4. Її покинув чоловік (Михайло Свистович), але повернувся, дізнавшись, що вона виграла вибори мера.

    Я б у це повірив стопроцентово.

    > Нагадаємо, що вчора ввечері територіальна виборча комісія нарешті проголосила Мирославу Свистович переможцем виборів Ірпінського міського голови.

    Вітаю пані Мирославу.
    Нарешті ірпінчани стануть щасливими :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.05 | Михайло Свистович

      Re: В Ірпені продовжується дерибан?

      Капітаан Немо пише:
      > Майдан-ІНФОРМ пише:
      >
      > > 4. Її покинув чоловік (Михайло Свистович), але повернувся, дізнавшись, що вона виграла вибори мера.
      >
      > Я б у це повірив стопроцентово.

      Цим Ви ще раз підтвердили свої не дуже великі аналітичні й інтелектуальні здібності та нездатність логічно мислити.
  • 2006.04.05 | Hanna1

    Re: В Ірпені продовжується дерибан?

    1. Подібні процеси зараз ідуть, мабуть, у переважній більшості громад, де вибори виграв новий міський голова. Оскількиза законом старий голова далі чинний аж до першої сесії нової міської ради, де територіальна виборча комісія оголошує, кого обрали новим міським головою і новий міський голова складає присягу, то старий голова намагається відтягнути цей момент і поробити в останню хвилину стільки справ, щоб потім їх розгребти було важко. Це об"єктивна реальність і до цього треба бути готовим. Треба цей період пережити без істерики, а вже потім,отримавши повноваження, розбиратися, що до чого. В крайньому випадку прокуратура може опротестувати будь-яке рішення місцевого органу влади.
    2. Треба отримати результати виборів до міськ ради і створити робочу групу (переважно з перших номерів всіх фракцій, що пройшли до ради, плюс представник тервиборчкому, плюс чинний начальник оргвідділу) і приступити до призначення дати і планування першої сесії.
    3. Обов"язково поцікавитися у досвідчених і більш-менш нормальних (дружніх) голів як краще організувати цю першу сесію.
    4. Як правило, на першій сесії починається велкий гармидер, коли справа доходить до виборів секретаря ради. Це дуже важлива посада і одночасно найнебезпечніша для міського голови людина, бо у разі, як щось станеться, ця людина виконує обов"язки голови. Тому треба починати консультації про канддатура з впливовими фракціями.
    5. Треба одразу продемонструвати, що навий голова не налаштований зберігати конфронтацію, а налаштований співпрацювати з різними фракціями і до певної міри враховувати їхні інтереси.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".