МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Суд заборонив оприлюднювати рішення про обрання мера Ірпеня

04/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Скаргу кандидата на посаду Ірпінського міського голови Олега Бондаря на рішення територіальної виборчої комісії про визнання виборів на дільниці №2 дійсними суд задовольнив частково. Вже не маючи змоги щось зробити з голосами, відданими за кандидатів у мери, О. Бондар чіпляється за формальності, намагаючись будь-що відтягти остаточне проголошення М. Свистович Ірпінським міським головою. У своїй скарзі він просив визнати протиправним рішення (протокольну постанову) Ірпінської міської територіальної виборчої комісії від 31 березня 2006 року про визнання виборів на дільниці №2 дійсними, скасувати це рішення та визнати голосування на дільниці недійсним.

Суд відмовив у більшості вимог задовольнив цю скаргу частково, підійшовши формально-законно. Оскільки до суду не був пред’явлений акт дільничної виборчої комісії, який, згідно ч. 10 ст. 68 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради, Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, має бути написаний комісією в разі невідповідності кількості контрольних талонів та кількості підписів у списку виборців, то суд зобов’язав територіальну комісію витребувати цей акт від дільничної та повторно прийняти рішення щодо визнання підсумків виборів на дільниці №2. До того часу суд заборонив враховувати результати виборів по дільниці №2 при оприлюдненні підсумків виборів Ірпінського міського голови.

Мирослава Свистович не має претензій до такого рішення суду, оскільки розуміє бажання суддів убезпечити себе від зливи скарг з боку О. Бондаря, та й Закон вимагає наявності такого акту, а суду він з боку ТВК пред’явлений не був. Але вона каже, що виправлення цієї простої формальності знову відтягне час її вступу на посаду мера, оскільки виявилось, що відповідного акту у ТВК немає. Члени територіальної комісії стверджують, що він у них був, але тепер знайти його не можуть. Дільнична виборча комісія вже розійшлася. Її голову С. Шульгу (від Партії регіонів) іще на стадії складання уточненого протоколу привозили до ДВК з міліцією, але вона примудрилася зникнути прямо з приміщення ТВК, і зараз її місцезнаходження невідомо. В територіальній виборчій комісії кажуть, що вони не мають домашніх адрес і телефонів членів дільничної комісії №2, в самій ТВК на цю хвилину знаходиться лише кілька осіб, кворум відсутній.

А тим часом в Ірпені продовжується дерибан. В одному районі за ніч навколо однієї земельної ділянки виріс паркан, довжиною в 50 метрів, в іншому – вирубали вночі ліс. Невідомо, що робиться в Ірпінському виконкомі, куди пізно ввечері приходять працівники, які до того чомусь не проявляли такого прагнення працювати. А Ірпінського міського голову Володимира Скаржинського неодноразово бачили у штабі підтримуваного “Нашою Україною” Олега Бондаря.

Також до нас звернулися кандидати у депутати Бучанської селищної ради, які оскаржують в суді результати виборів по своїх округах. Їм запропонували гроші та юридичну підтримку в суді, якщо вони дадуть свідчення, що Мирослава Свистович увірвалася на одну з дільниць і намагалася скорегувати там підрахунок голосів (взагалі, якщо врахувати кількість подібних обвинувачень з боку грошовитих опонентів-невдах, то виходить, що Мирослава Свистович одночасно перебувала на кількох дільницях в ніч голосування) на одній з дільниць.

Отже, ірпеніада триває. Виходить, що більш ніж через рік після Майдану, мало виграти вибори. Потрібно, як і в 2004 році, відстояти їх результати. Тільки тепер на місці янучар опинилися нашоукраїнці. А точніше, місцеві ірпінські янучари стрункими лавами перейшли до Народного Союзу “Наша Україна”, продовжуючи діяти тими ж методами.

Відповіді

 • 2006.04.05 | Ольга Жмудовська

  Re: Суд заборонив оприлюднювати рішення про обрання мера Ірпеня

  Ну і як вам Луценко, орли якого повинні були б зупинити і незаконну вирубку лісу, і влення парканів?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.05 | Гюльчатай

   А Вы звонили Луценко? (-)

 • 2006.04.05 | Нашоукраїнець

  Re: Суд заборонив оприлюднювати рішення про обрання мера Ірпеня

  1.Я ніколи не був янучаром про що ви пишете в своїй брехливій статті і неоднаразово писали про мене в інших своїх чорних статтях. Треба було ще до виборів щоб ви відповіли в ТВК про свою брехню. Пожаліли вас, бо просили за вас. А перед людьми ви так і не вибачились. з Ющенком я давно (10 років). Думаю раніше за вас. Коли була революція то ми з усіма моїми працівниками зробили та надали допомоги майдану більше чим Ви. Це я знаю точно. Ми робили дієві кроки, а не то що робили ви (перекривали шляхи, кричали на мітингах). Наші підприємства надавали їжу,ліки, одежу, квитки,палатки та багато їншого. Якщо в цифрах- то такі гроші ви навіть ніколи не бачили. Але ми цього ніколи не вип"ячували, як робите це ви. Ми ніколи не випрошували посад, як робите це ви(конультант Луценка здається). Ми ніколи не розказували хто кого на майдані носив чи хто кого своїм тілом прикривав. Це дуже бритко. Ми допомагали майдану заради наших дітей. Була у вас комісія по перевірці фактів зловживання по землі(При Ющенкові та Жовтяку -зелена вулиця). Хоч щось ви зробили? Скільки можна робити якісь виводи без фактів та брехати людям . Майте ж совість, ви ж "за чесну владу".
  Володимира Скаржинського неодноразово бачили у штабі підтримуваного “Нашою Україною” Олега Бондаря. Хто його бачив (фамілія)? Коли? Як це зафіксовано?
  НСНУ договорилось з Регіонами. Хто може підтвердити ці слова (фамілія)? Коли це було? Як це зафіксовано?
  500 тис дол хотіли передати судям.
  Хто може підтвердити ці слова (фамілія)? Коли це було? Як це зафіксовано? Ви знаєте що можна зробити з цими грошима? Можна всі суди які тільки в Україні є виграти раз 10 чи 15.
  До нас звернулися кандидати у депутати Бучанської селищної ради, які оскаржують в суді результати виборів по своїх округах. Їм запропонували гроші та юридичну підтримку в суді, якщо вони дадуть свідчення, що Мирослава Свистович увірвалася на одну з дільниць і намагалася скорегувати там підрахунок голосів.
  Хто може підтвердити ці слова (фамілія)? Коли це було? Як це зафіксовано? Ви знаєте що це не є фактом для суду чи ТВК. Навіщо ж роздавати гроші, вони ж не на дереві ростуть.
  Такого бруду досить багато. Мені здається якщо так буде продовжуватись далі, то за ці наклепи доведеться відповідати в суді. Я знаю що ці мої зауваження не побачить ніхто в вашому чаті але вам корисно це почитати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.06 | ГРАД

   Трохи не зрозумів НІК - нашоукраїнець?

   Чи кучмананоїдо-янучаро-злодій?
   Шо СТРАШНО ?
   Уууууууууу...!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.06 | Vavilov

    Мабуть то "їхньоукраїнець"

    Бо вже десять років з Ющенком (цікаво, де вони були у 1996-му?) і має серйохні знижки на послуги суддів (може то - оптові?)...
  • 2006.04.06 | Albes

   Re: Суд заборонив оприлюднювати рішення про обрання мера Ірпеня

   Я не житель Ирпеня. Поэтому не по всему изложенному могу высказать мнение из-за отсутствия собственной информации.
   Но некоторые высказывания, которые я могу оценить, заставляют сомневаться и в остальных доводах Нашоукраїнець.

   Для примера.
   Нашоукраїнець пишет :
   "500 тис дол хотіли передати судям.
   ...
   Ви знаєте що можна зробити з цими грошима? Можна всі суди які тільки в Україні є виграти раз 10 чи 15."
   Можно. Но только при одном "раскладе". Если судьям не только пойдут эти "дополнительные доводы", но и или на них будет оказано беспрецедентное давление (на уровне высших должностных лиц Украины) или им будет обещано дополнительное вознаграждение в виде земельных участков и т.п. (что, де-факто, те же деньги только вид сбоку).
   Да должность всего-навсего начальника областного подразделения Инновационного фонда 8 лет назад "стоила" более 500000 долларов. Без всяких судов. Или Вы думаете, люди не знают реалий ? То, что не все можно доказать, совсем не говорит о том, что никто ничего не знает.

   Я понимаю, господин Бондарь, КАК Вам хочется узнать фамилии тех, кто может выступить свидетелем против Вас. Но неужели Вы думаете, что найдется дурак, который Вам выдаст эту информацию ? Или Вы думаете, что найдется дурак, который сообщит Вам о том, какими именно другими доказательствами владеет Ваш оппонент ? И как, интересно, при такой наивности и таком мнении о людях (что они абсолютные олигофрены) Вы намеревались "править" ? Очевидно, как олигофренами. То есть по-императорски (перефразируя Людовика : "Ирпень - это Я") ? Ну-ну. Тогда правильно действует Свистович и те, кто ее поддерживает.
   Да и "финты" с цеплянием за несущественную процессуалку, которая не влияет на результаты не делает чести (и не свидетельствует о наличии большого ума) ни Вам, ни Вашим юристам. Хотя, может быть они Вам и говорили об этом, а Вы упирались. Тогда, конечно, ребята просто решили позарабатывать на Вас дегьги, раз уж Вам так хочется тратить их впустую. Видимо, много у Вас лишних "бабок". Но это - Ваше право. Правда, обычно, человек, который деньги заработал своим честным трудом, не кидает их на ветер в явно проигрышной ситуации. И такое Ваше поведение "навевает мысли", что денежки то у Вас "шальные" (скажем мягко так). И это тоже свидетельствует не в Вашу пользу, а в пользу Свистович.

   Да и насчет недопуска Вашего постинга на "Майдан" Вы промахнулись. Видимо, всех по себе судите.
   Ну, таков и результат.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.06 | Михайло Свистович

    Re: Суд заборонив оприлюднювати рішення про обрання мера Ірпеня

    Albes пише:
    >
    > Для примера.
    > Нашоукраїнець пишет :
    > "500 тис дол хотіли передати судям.
    > ...
    > Ви знаєте що можна зробити з цими грошима? Можна всі суди які тільки в Україні є виграти раз 10 чи 15."
    > Можно. Но только при одном "раскладе". Если судьям не только пойдут эти "дополнительные доводы", но и или на них будет оказано беспрецедентное давление (на уровне высших должностных лиц Украины) или им будет обещано дополнительное вознаграждение в виде земельных участков и т.п. (что, де-факто, те же деньги только вид сбоку).

    І якщо вони точно знатимуть, що їм за це нічого не буде. А вони знають, що буде :)

    >
    > Я понимаю, господин Бондарь, КАК Вам хочется узнать фамилии тех, кто может выступить свидетелем против Вас

    Це не Бондар, це один з ірпінських нашоукраїнців, який проживає у Києві, але чомусь прагне ощасливити своїм депутатством Ірпінь.

    >
    > Но неужели Вы думаете, что найдется дурак, который Вам выдаст эту информацию ?

    Та дамо в разі потреби легко. Просто ніяк не випаде слушний момент :) Бо ж це має бути ефектно, а вони поводять себе дуже обережно в таких випадках. Бабло пропонується через посередників.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.06 | Albes

     Re: Суд заборонив оприлюднювати рішення про обрання мера Ірпеня

     "І якщо вони точно знатимуть, що їм за це нічого не буде. А вони знають, що буде :)"

     Тогда цена еще больше возрастает. В несколько раз.

     "Це не Бондар, це один з ірпінських нашоукраїнців, який проживає у Києві, але чомусь прагне ощасливити своїм депутатством Ірпінь."

     Ой, тогда мои извинения господину Бондарю. За использование его фамилии всуе. Но не по сути.

     "Та дамо в разі потреби легко. Просто ніяк не випаде слушний момент :) Бо ж це має бути ефектно, а вони поводять себе дуже обережно в таких випадках. Бабло пропонується через посередників."

     "Эффектно", Михаил, - это когда такая "предъява" заканчивается приговором. А все остальное - это подстава людей. Не верите ? Спросите у Монтян. Думаю, она подтвердит.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.06 | Михайло Свистович

      Re: Суд заборонив оприлюднювати рішення про обрання мера Ірпеня

      Albes пише:
      >
      > Тогда цена еще больше возрастает. В несколько раз.

      Я б взагалі на місці юристів, яких Бондар міняє зараз, як шкарпетки, брав з нього тільки наперед і то дуже великі суми. Бо ситуація в нього безвихідна, дурка косить, і він готовий віддати все, що залишилося (якщо там ще щось залишилося). А не залишилося - хай позичає :)

      >
      > "Эффектно", Михаил, - это когда такая "предъява" заканчивается приговором.

      Я ж про це і говорю.

      >
      > Спросите у Монтян.

      Я постійно з нею та іншими юристами спілкуюсь. Все буде добре.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.06 | Albes

       Re: Суд заборонив оприлюднювати рішення про обрання мера Ірпеня

       "Я постійно з нею та іншими юристами спілкуюсь. Все буде добре."

       Верю, что все удастся.
       Но "запись" я вам еще припомню. И "выпорю" за нее. Чуть попозже, конечно. Сейчас Вам, действительно. не до этого.
       Удачи вам всем !
   • 2006.04.06 | Михайло Свистович

    Re: > Пастернака я тоже не читал, но тоже осуждаю.

    пан Roller пише:
    >
    > Бросается в глаза, что у автора нет больше тем, как обсуждать то, о чем он не знает.

    Ну Ви ж постійно обговорюєте те, чого не знаєте

    >
    > Это наводит на подозрение о том, что автор не только морально не устойчив, но и политически не грамотен.

    Це наводить лише на підозру, що у Вас не все в порядку з логікою.

    >
    > Им руководят личные меркантильные интересы, в не высокие идеалы.

    Не судіть усіх по собі.

    >
    > Общеизвестно, что на таких не стоит опираться. Они всегда занимают сторону победителя.

    Брехати негарно

    >
    > Я тоже не знаю, как жители Ирпеня выбирали Мирославу Свистович. Я знаю лишь, что Михаил заглядывал в разные глаза напротив. И ему даже что-то то обещали, что обещать нельзя.

    Це проблеми обіцяльників.

    >
    > Вполне допускаю, что как раз тот факт, что люди голосовали против НУ, Ющенко, на которого она работала, и сыграло решающую роль в том, что они проголосовали за Свистович.

    Ні

    >
    > То есть она использовала имя Ющенко, когда это было выгодно, и бросила, когда увидела свою пользу.

    Вона ніколи не використовувала ім"я Ющенка для своєї вигоди і не кидала його чи будь-кого. Не плутайте Ірпінське та обласне НСНУ з Ющенком. Читайте пропрезидентську газету "Україна молода" і зрозумієте, на чиїй стороні Ющенко ;)

    >
    > К слову сказать, всего год назад я спрашивал молодую жительницу Ирпеня, на курсах занимался с ней, о том, знает ли она Свистовичей. И меня удивила ее реакция. Она немного даже обиделась, и сказала, что Ирпень не какая-нибудь деревня, где каждый каждого знает.

    Абсолютно правильно сказала.

    >
    > Вопрос, кто теперь будет с ней "бороться", какая гражданская инициатива, какой альянс?

    Наша Україна, Регіони, можливо частина БЮТ

    >
    > И зачем она вообще пошла во власть?

    Щоб принести користь для людей.

    >
    > И вот почему. Ведь Мирослава не откажется получить привилегии власти, жилье, транспорт, водитель, и прочее, то есть она не будет жить в людских условиях, как сейчас, не станет ездить на электричке с людьми.

    Вона значно більші привілеї може мати вже сьогодні, якщо відмовиться від мерства.
   • 2006.04.06 | Albes

    Re: > Пастернака я тоже не читал, но тоже осуждаю.

    Спасибо, что уделили столько внимания моей скромной персоне.
    Понимаю, что это не по доброте душевной, а потому, что мешаю Вам поливать грязью Свистовичей. И это - повод в очередной раз попытаться облить их дерьмом. Для этого, конечно, годятся любые методы. Вплоть доприписывания мне того, что я не говорил и выдирания фраз из контекста.
    Ну, от "шариковых" я большего и не ожидал.
    Продолжайте и дальше тявкать. Ваше тявканье обычно является подтверждением правильности действий тех, на кого вы тявкаете.
    Так что, даже должен, наверное, сказать Вам "Спасибо" за подтверждение верности написанного мною. Что, не откладывая в долгий ящик, и говорю. Спасибо, Шариков !

    P.s.: С нетерпением жду следующего подтверждающего тявка.
  • 2006.04.06 | ГРАД

   Вважаю за необхідне попередити "нашоукраїнця"

   Нашоукраїнець пише:
   > Пожаліли вас, бо просили за вас.

   Пожалійте перш за все себе.

   Від імені і за дорученням досить широкого кола ГРОМАДЯН УКРАЇНИ вважаю необхідним застерегти програвших кандидатів на пост мера Ірпеня.
   До програшу виборів команда Бондаря була НЕ ГОТОВА.
   Організація протидії програвших безсистемна,недоцільна,має виражений агонізуючий характер.
   Мирослава Свистович вибрана мешканцями Ірпеня і мером Ірпеня ВОНА БУДЕ!
   Щоб у програвших не виникло ілюзії, що їх проблема може бути вирішена радикально із допомогою кримінально-бюрократичних методів
   ЗАСТЕРІГАЄМО
   РЕАКЦІЯ БУДЕ ДІЄВА,ПРОФЕСІЙНА І АДЕКВАТНА !
  • 2006.04.06 | Woodstock generation

   Re: Суд заборонив оприлюднювати рішення про обрання мера Ірпеня

   Нашоукраїнець пише:
   > 1.... Коли була революція то ми з усіма моїми працівниками зробили та надали допомоги майдану більше чим Ви. Це я знаю точно. Ми робили дієві кроки, а не то що робили ви (перекривали шляхи, кричали на мітингах). Наші підприємства надавали їжу,ліки, одежу, квитки,палатки та багато їншого.

   Дякую якщо це так. Однак без "кричання на мітингах" нічого б не було - навіть з вашими ліками, палатками ... ... .

   > Ми ніколи не розказували хто кого на майдані носив чи хто кого своїм тілом прикривав.

   Тут треба детальніше. Бо це значить що ви герої. Невідомі. Але тут так просто не вірять. Треба детальніше.

   > Ми допомагали майдану заради наших дітей.

   Заради дітей (надіюсь не тільки своїх) - а не посад (мерів). Дуже похвально.

   > Була у вас комісія по перевірці фактів зловживання по землі(При Ющенкові та Жовтяку -зелена вулиця). Хоч щось ви зробили?

   Якщо комісія нічого не зробила - це зовсім не означає, що зловживань не було.

   ---------------------------------------------------------------

   Так все ж, чого ви хочете? Ви допомагали майдану, ви прикривали когось своїм тілом - ОК!
   Але виборні посади НЕ Є ПЛАТОЮ за участь у революції.
   За вас проголосувало менше людей
   .
   Шкода. Спробуєте іншим разом.
   А зараз можете продовжувати займатись своєю справою на благо наших дітей.
   А якщо пані Свистович заважатиме вам чи не створить сприятливих умов для вашого чесного бізнесу - то ви пишіть нам сюди. Неодмінно.
  • 2006.04.06 | Михайло Свистович

   Re: Суд заборонив оприлюднювати рішення про обрання мера Ірпеня

   Нашоукраїнець пише:
   > 1.Я ніколи не був янучаром

   Хто я?

   > про що ви пишете в своїй брехливій статті і неоднаразово писали про мене в інших своїх чорних статтях

   Я ніколи не брешу. Ви ще до цього не звикли?

   > Треба було ще до виборів щоб ви відповіли в ТВК про свою брехню. Пожаліли вас, бо просили за вас. А перед людьми ви так і не вибачились.

   Про яку брехню? Перед ким я маю вибачатись? Не просили, а наказали, бо центральне НСНУ підтримує нас, як і центральне БЮТ.

   > з Ющенком я давно (10 років). Думаю раніше за вас. Коли була революція то ми з усіма моїми працівниками зробили та надали допомоги майдану більше чим Ви. Це я знаю точно. Ми робили дієві кроки, а не то що робили ви (перекривали шляхи, кричали на мітингах). Наші підприємства надавали їжу,ліки, одежу, квитки,палатки та багато їншого. Якщо в цифрах- то такі гроші ви навіть ніколи не бачили.

   А до Майдану? ;) Бо яйця в різні кошики всі тоді розкладади. А взагалі відукупатись грошима - геройства мало. Тепер ви хочете повернути витрачені на допомогу гроші з процентами?

   > з Ющенком я давно (10 років).

   Він тоді не був в політиці. То Ви його слуга? Бо ми не з Ющенком, а з принципами.

   > Ми ніколи не випрошували посад

   Ми теж

   > конультант Луценка здається

   неправильно здається, правильно буде член Громадської ради при МВС, уповноважений з питань роботи зі зверненнями громадян

   > Ми допомагали майдану заради наших дітей

   Окрім ваших дітей, ще є інші діти.

   > Була у вас комісія по перевірці фактів зловживання по землі(При Ющенкові та Жовтяку -зелена вулиця). Хоч щось ви зробили?

   Так, на відміну від вашого Колобова, якого також включили до цієї комісії. Тому він і пише у вашій газетці, що нічого зробити не вдалось. А якби він працював у комісії, а не рахувався в ній, то знав би, що за наслідками її роботи вже після його включення до комісії була порушена кримінальна справа, а також винесено 4 прокурорських протести.

   > Скільки можна робити якісь виводи без фактів та брехати людям.

   Фактів більш, ніж достатньо, а людям ми не брешемо ніколи.

   > Майте ж совість

   Та маємо

   > Володимира Скаржинського неодноразово бачили у штабі підтримуваного “Нашою Україною” Олега Бондаря. Хто його бачив (фамілія)? Коли? Як це зафіксовано?

   Ну хоч би тут не захищалися так тупо :)

   > НСНУ договорилось з Регіонами.

   Не НСНУ, а ірпінська її організація.

   > 500 тис дол хотіли передати судям.

   Це не НСНУ хотіло передати. Чи витакож? :)

   > Коли це було?

   Напередодні написання новини :)

   > Ви знаєте що можна зробити з цими грошима?

   Можна їх з"їсти, можна спалити, можна порізати на дріюні шматки. Багато чого можна зробити.

   > Можна всі суди які тільки в Україні є виграти раз 10 чи 15.

   Позбувайтесь ілюзії, що бабло вирішує все. Вчіться жити за законом.

   >
   > Навіщо ж роздавати гроші, вони ж не на дереві ростуть.

   Спитайте в Бондаря, навіщо він витрачає купу грошей на речі, які йому нічого не дають.

   > Такого бруду досить багато. Мені здається якщо так буде продовжуватись далі, то за ці наклепи доведеться відповідати в суді.

   Угу :)

   > Я знаю що ці мої зауваження не побачить ніхто в вашому чаті

   Ви знову, як завжди, помилились. Але це ваша найменша помилка :) Ми допоможемо НСНУ очиститись від колишніх янучар та від корупціонерів з числа старої влади ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.06 | Михайло Свистович

    Нам не потрібно очищатись і про щось питати Юлю

    пан Roller пише:
    >
    > Не мещайте Тимошенко.

    Ми їй не заважаємо. Її справи в її руках.

    >
    > Помошников развелось.

    Так попросили ж допомогти. Не можна людям відмовляти. БЮТу ж не відмовили, тому і має такий рейтинг в нас. А от Пора, яка підібрала те, що відпало від БЮТ в процесі очищення, пролетіла як фанера.
  • 2006.04.06 | Hanna1

   Нашоукраїнцю

   Якщо Ви ще раз зайдете на цю гілку і захочете послухати, що Вам говорять люди:

   Припустімо, що Ви й справді чесний бізнесмен, щирий прихильник принципів демократії і прозорості влади, а також принципів чесної політики. Адже за це, а не за те, хто кого з лідерів підтримува і з якого року ми зараз підтримуємо або не підтримуємо політиків.

   Щоб довести це у Вас є лише один шлях - спокійно визнати перемогу Мирослави, адже більше людей проголосувало за неї. Навіть, якщо на Вашу думку, вони помилилися у своєму виборі. У вас ще буде безліч можливостей довести, що Ви краще знаєте, що треба робити для Ірпеня. Це і є відкрита політика.

   Те, що Ви робите (робите, а не говорите!) зараз, свідчить для будь кого, хто хоч трохи здатен відрізняти мотиви вчинків від демагогії, що вам на принципи наплювати, бо ви хочете посади.

   Треба визнати, що таких було досить багато на Майдані. Підтримуючи ту чи іншу сторону (а іноді - дві зразу) вони мали мету - залишитися і при новій владі із старими правилами гри і привілеями (зокрема, виборів без виборів).

   Коротше, якщо не хочете назавжди відстати віж потяга (як, наприклад, пан Медведчук) робіть висновки.
 • 2006.04.06 | samopal

  Разом їх таки немало...

  Львів, звичайно, не таке стратегічне місто, як Ірпінь, а Садовий - це далеко не Мирослава Свистович, але "хлопці" теж стараються. Може з якихось ліричних мотивів, - "П'ємонт" все ж таки. хоч і обдертий...
  Ще трохи і Куйбіда, разом з іншими лузерами, звинуватить місцеву владу у змові з виборцями та спробі сфальсифікувати вибори.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua