МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Все таки фігова ситуація !

04/06/2006 | Ukrod
Якщо абстрагуватись від кольорів, міфів і електоральних очікувань, то - немає 2-х нормально-сумісних політичних сил, для того щоб утворили стабільну коаліцію.
Втримати рівновагу буде неможливо. Завжди будуть чвари і гризня.
Надто багато лайна одне на одного вилили.
Країна не буде нормально розвиватись наступних кілька років.

Відповіді

  • 2006.04.06 | Domino

    Re: Все таки фігова ситуація !

    Ukrod пише:
    > Якщо абстрагуватись від кольорів, міфів і електоральних очікувань, то - немає 2-х нормально-сумісних політичних сил, для того щоб утворили стабільну коаліцію.
    > Втримати рівновагу буде неможливо. Завжди будуть чвари і гризня. Надто багато лайна одне на одного вилили. Країна не буде нормально розвиватись наступних кілька років.
    Не знаю, не знаю... На самом деле именно такое, ярко-контрастное противостояние сразу трех (!) демократических идеологий дает шанс на определение четких принципов системы "сдержек и противовесов". Которая будет работать независимо от конкретных личностей на конкретных постах.

    И в такую систему, действительно, можно будет запускать то, что останется от ПРегионов, а не разбежится по московским заграницам. Но не сейчас.

    И это... ну хватит уже бояться Юлию Владимировну, сколько можно, вообще. ;) В 2005 году сколько месяцев под ее славным руководством прожили? Правильно. Так что в 2006-м в любом случае меньше останется. :)

    А там видно будет.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua