МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

За що переслідують журналіста Речинського?

04/07/2006 | Мінор
За що переслідують журналіста Речинського?


Віктор Уколов

Коли журналісти починають говорити між собою про останній рік і справді нашого народного президента, можна почути багато неприємних інформацій, про що навіть ми намагаємося не писати, щоб дати новій владі час для необхідних змін. Корупція в МВС, хаотичні дії уряду в економіці, невиконання бюджету, відновлення контрабанди, хамство чиновників, все це існує, але весь цей бруд переважує одне - в Україні справді відчувається свобода слова. Альфа і омега справжньої демократії. Досягнення, яке свідчить про поступове випрямлення до того вічно по-рабськи зігнутого чиновницького хребта.

Тому вістка про затримання СБУ нашого колеги, відомого журналіста Стаса Речинського на перший погляд здалася чистої води провокацією. Тим більше, що і незалежна медіа-спілка і стара профспілка працівників ЗМІ на сполох не б‘ють і не виголошують полум‘яних заяв.

Однак це правда і в офісі газети «Вечірні Вісті» вже проводяться слідчі дії: вилучено жорсткий диск комп‘ютера, за яким працював Стас Речинський. В кращих традиціях ГПУ-НКВД проведено безперервний восьмигодинний допит журналіста. Нібито шукають джерела, які дали йому інформацію, що становить державну таємницю. Інформацію про генерала Пукача, якого, нагадаємо, звинувачують у звірячому вбивстві нашого колеги Гії Гонгадзе.

Перше бажання – написати явку з повинною до СБУ авансом. Справді, якщо мені, Віктору Уколову, потрапить в руки важлива державна таємниця про те, хто допомагає переховувати вбивцю мого товариша, я її оприлюдню попри всі грифи секретності і заборони будь-якої з держав світу. Бо хочу справедливості. Втім, переконаний, її хочу не лише я. Сотні моїх колег-журналістів зроблять усе щоб як реальні вбивці, так і замовники убивства журналіста були покарані.

Що ж інкримінується Стасу Речинському? Яку страшну таємницю видав журналіст? Контекстний пошук в мережі виводить нас інформацію, що була поширена влітку минулого року на сайті «ОРД». Її суть у кількох абзацах.

«18-07-2005 01:54 «ОРД» http://www.ord.com.ua/categ_1/article_50650.html
«Недавно “Свобода” сообщала о том, что Служба безопасности Украины обнаружила в Израиле бывшего главу милицейской разведки Алексея Пукача, обвиняемого Генпрокуратурой в убийстве журналиста Г.Гонгадзе. Это впоследствии подтвердили и израильтяне. Но для его ареста тамошней прокуратуре нужны были более веские аргументы, чем первоначально предоставленные украинской стороной. За ними израильская сторона и обратилась через Интерпол в нашу Генпрокуратуру. Конфиденциальный запрос был получен в Киеве 21 июня. В Генпрокуратуре по этому поводу сразу же состоялось совещание. Вопросы, которые на нем обсуждались, по понятным причинам, не были предназначены для обнародования прессой. И все же сенсационная информация об обнаружении А.Пукача в Израиле просочилась. 22 июня об этом сообщила газета “Сегодня”, тем самым дав отмашку беглецу: “Беги!”. И тот резво рванул, как предполагают, под защиту кремлевских башен… По утверждению шефа СБУ, “кротом”, предупредившим через газету “Сегодня” беглого генерала МВД, что к нему подобрались слишком близко, оказался заместитель генпрокурора Украины Виктор Шокин. Его контакт с корреспондентом газеты спецслужба якобы зафиксировала с помощью технических средств.»

Треба розуміти, що саме останній абзац і становить страшну державну «тайну». І саме до джерел тієї інформації так наполегливо намагається допастися СБУ, переслідуючи журналіста.

Але, сам факт переслідування Стаса Речинського свідчить про правдивість оприлюдненої ним інформації. У зв‘язку з цим виникають певні питання, на які повинна дати відповідь наша влада.

• Чому Віктор Шокін, якого СБУ підозрює у тому, що він допомагає імовірному вбивці журналіста Гонгадзе, і досі перебуває на волі?
• Чому Віктор Шокін не лише на волі, а ще й обіймає посаду заступника Генерального прокурора України?
• Якщо припущення про підозри СБУ щодо Шокіна не відповідають дійсності – навіщо переслідувати журналіста Речинського за оприлюднення такої інформації, що не може становити державну таємницю?

Втім є ще й інше питання, на які швидше за все ми не дочекаємось відповіді від теперішньої влади – чому питання нібито розголошення начебто державної (!) таємниці розкручується саме тепер?

А справа в тому, що на момент оприлюднення інформації найближчим контактом Речинського в СБУ був голова Служби – Олександр Турчинов. Саме він запросив Стаса очолити прес-центр СБУ. Відтак, не виключено, що саме на Турчинова може бути спрямована теперішня атака проти Речинського.

Розрахунок може бути простий – зірвати переговори про коаліцію між БЮТ та НСНУ, спровокувавши заступника Юлії Тимошенко на різкі заяви. І справді стриматися важко – надто білими нитками шита справа проти журналіста, надто нахабно ведуть себе ті, хто переконаний у своїй безкарності попри перебування при владі нашого Президента.

Між іншим розповідають, що і заступник генерального прокурора, про якого йде мова в інформації Речинського, і теперішній голова СБУ мають добрі зв‘язки з Петром Порошенком та Миколою Мартиненком. Утворення помаранчевої коаліції на чолі з Юлією Тимошенко, очевидно не входить до планів тих, кого її соратники звинувачували у корупції півроку тому. Навряд чи залишиться на своїй посаді і Віктор Шокін, і Ігор Дріжчаний. Тим часом різкі заяви Турчинова на захист Стаса Речинського можуть і будуть використані для руйнування переговорів між БЮТ та НСНУ або, як мінімум, для того щоб зберегти силові відомства виключно за «любими друзями» нашого Президента.

Лишається констатувати, що і за нашої влади, журналісти стають фішками у непорядній чужій політичній грі. Не зважаючи на те, що ми доклали стільки зусиль для приходу до влади народного Президента, за спиною у нього його найближчі соратники забувають, що наша робота служити не державі та їм, а суспільству, яке має гарантоване право знати, що робить влада.

Хочу нагадати, що право самих журналістів не відкривати джерела власної поінформованості гарантоване однією із конвенцій ООН, до якої приєдналася і Україна. Принаймні до рішення суду. Втім, не в традиціях наших органів чекати якихось судів – раніше їх з легкістю заміняли трійки (трибунали) при «Чрезвичайних комісіях» (ЧК). Характерно, що більшість теперішніх есбеушників і досі з гордістю називають себе «чекістами», які між іншим знищували інакшодумаючих ворогів тодішнього комуністичного режиму. Що ж, у нашого народу є одна влучна приказка, яка дуже точно характеризує поведінку таких людей: «Не було каяття – буде й вороття…»

Відповіді

 • 2006.04.07 | толя дейнека

  тількі в тексті слід поправити Щокіна на Шокіна. Різні люди (-:)

 • 2006.04.07 | 123

  Вибори скінчились - а БЮТ продовжує маніпулювати...

  Мінор пише:
  > За що переслідують журналіста Речинського?
  >
  >
  > Віктор Уколов
  >
  > Коли журналісти починають говорити між собою про останній рік і справді нашого народного президента, можна почути багато неприємних інформацій, про що навіть ми намагаємося не писати, щоб дати новій владі час для необхідних змін. Корупція в МВС, хаотичні дії уряду в економіці, невиконання бюджету, відновлення контрабанди, хамство чиновників, все це існує, але весь цей бруд переважує одне - в Україні справді відчувається свобода слова. Альфа і омега справжньої демократії. Досягнення, яке свідчить про поступове випрямлення до того вічно по-рабськи зігнутого чиновницького хребта.
  >
  > Тому вістка про затримання СБУ нашого колеги, відомого журналіста Стаса Речинського на перший погляд здалася чистої води провокацією. Тим більше, що і незалежна медіа-спілка і стара профспілка працівників ЗМІ на сполох не б‘ють і не виголошують полум‘яних заяв.

  Який ви нафіг "колега", які "журналісти між собою"?

  Ви член команди БЮТ, викопосадовий функціонер її штаба. Ця стаття стосується БЮТ, бо стосується Турчинова. А ви вдаєте з себе незацікавлену особу, колегу-журналіста.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.07 | толя дейнека

   Re: мені по барабану БЮТ і НУ і я не член команди

   але переслідування за добротний журналіський матеріал мене обурює так само.
 • 2006.04.07 | Albes

  Re: За що переслідують журналіста Речинського?

  А что, Речинского задержали ?
  Может у меня устаревшая информация, но он не "задержан". А то, что он проходит по делу в качестве свидетеля... Так что, по Вашему мнению, раз журналист, значит "неприкасаемый" ? И в качестве свидетеля допросить его нельзя ?
  А почему Вы "забываете" сообщить, что он ранее являлся сотрудником СБУ и мог получать информацию не в качестве "журналиста", а в качестве "сотрудника СБУ" ? И эта информация никоим образом не является "журналистской". И, скорее всего, именно это обстоятельство исследовалось при допросе его в качестве свидетеля. И что в этих действиях является "наездом" ?

  Ничем иным, как "заказным" материалом Вашу статью назвать нельзя. "Каждый выбирает для себя..." Вы, очевидно, выбрали путь, "падения мордой об асфальт за бабло" в глазах своих потенциальных читателей.
  И в результате получите полное отсутствие доверия ЛЮБОЙ тнформации, исходящей от Вас.
  С чем Вас и поздравляю, "господин..." (вместо точек можете сами подставить известное выражение Фагота).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.07 | Предсказамус

   Все не так

   Во-первых, начальник пресс-службы СБУ никаким краем не связан с секретной информацией, поэтому по роду службы Речинский ничего знать не мог.
   Во-вторых, утечка из Генпрокуратуры перед попыткой задержать Пукача в Израиле - факт. А то, что информацию об этом объявили секретной, ее только подтверждает.
   Поэтому не будьте так категоричны в суждениях.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.07 | SpokusXalepniy

    Есть и в третьих. (Кстати, мы с Пані ещё помним дело грибников).

    Предсказамус пише:
    > Во-первых, начальник пресс-службы СБУ никаким краем не связан с секретной информацией, поэтому по роду службы Речинский ничего знать не мог.
    > Во-вторых, утечка из Генпрокуратуры перед попыткой задержать Пукача в Израиле - факт. А то, что информацию об этом объявили секретной, ее только подтверждает.
    В третьих, и это самое главное, никто не будет всерьёз раскручивать этого Речинского. Нафиг он сдался кому-то.
    Всё это затеяно, чтобы дискредитировать Турчинова на период коаліційних узгоджень. После этого - хоть потоп. Дело надо как-то довести до суда, а там - пусть оправдывают (ни в первом, так в апелляционном).

    По-видимому, просто ничего не удалось извлечь полезного из сожжения Кожумякиным (по "приказу" Турчинова) секретных материалов по Могилевичу. Помницца, там 75% секретных материалов составляла переписка СБУ с американской ФБР. Я ещё заметил, что выходит у ГЕНЕРАЛА службы безопасности Украины (вместе с Турчиновым) не хватило мозгов догадаться, что "тайное" сжигание переписки бессмысленно, т.к. копии (они же - оригиналы) есть у ФБР, которые, суки, не сожгли переписку, а небось хранят её на компьютере и поэтому могут предоставить "пропавшие" экземпляры по первому требованию СБУ.
    Поэтому мудрецы решили эту раскрутку закончить и переключиться на Речинского.

    Любим друзям можно посочувствовать - они хватаются за последние соломинки.

    P.S.
    Аналогичные вещи творились и при Кучме.
    Одно только дело грибников, проведенное доблестными чекистами, чего стоит!
    Кстати, совершенно не помню чем в итоге "грибники" кончили. Неужели до сих пор сидят? Уже третья волна отсидок пошла, а о первой забыли?
   • 2006.04.07 | Абу

    заради справедливості

    Предсказамус пише:
    > Во-первых, начальник пресс-службы СБУ никаким краем не связан с секретной информацией, поэтому по роду службы Речинский ничего знать не мог.

    я тільки трішки поправлю - не міг знати теоретично. практично він був і залишається правою рукою Турчинова і був дуже добре поінформований про справи служби. саме по собі це звичайно ні про що не свідчить. є враження що він (Речинський) нормальний мужик, хоча це не професія, як відомо

    > Во-вторых, утечка из Генпрокуратуры перед попыткой задержать Пукача в Израиле - факт. А то, что информацию об этом объявили секретной, ее только подтверждает.
    > Поэтому не будьте так категоричны в суждениях.

    нмд - в історії з Пукачем дартаньянів нема. всі вляпалися в рідке гівно - і Турчинов і прокуратура і деякі журналісти. і здається всім є чого соромитися (в кого така функція не атрофована, звичайно) і є що приховувати. знову таки імхо
   • 2006.04.07 | Albes

    Re: Все не так

    "Во-первых, начальник пресс-службы СБУ никаким краем не связан с секретной информацией, поэтому по роду службы Речинский ничего знать не мог."

    "никаким" ? Вы в этом УВЕРЕНЫ ?
    да и "раскручивают Речинского" пока что как раз не СБУ. Он идет как обычный свидетель. И Вы бы его допрашивали точно так же, будь Вы работником СБУ. А из этого кто-то пытается именно РАЗДУТЬ "преследование", да еще не просто преследование, а именно "журналиста". Просто некрасиво. И некорректно. Именно это и привело меня к васказыванию своего мнения и именно в такого, как я высказал.
    Такое поведение "защитников" приведет в итоге еще и к результату, известному по сказке "Пастушок и волк". А вот это будет совсем хреново. Для всех журналистов.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.07 | Предсказамус

     Re: Все не так

     Albes пише:
     >> "Во-первых, начальник пресс-службы СБУ никаким краем не связан с секретной информацией, поэтому по роду службы Речинский ничего знать не мог."
     > "никаким" ? Вы в этом УВЕРЕНЫ ?
     Абсолютно. Благодаря должности - мог, по должности нет.

     > да и "раскручивают Речинского" пока что как раз не СБУ. Он идет как обычный свидетель. И Вы бы его допрашивали точно так же, будь Вы работником СБУ. А из этого кто-то пытается именно РАЗДУТЬ "преследование", да еще не просто преследование, а именно "журналиста". Просто некрасиво. И некорректно. Именно это и привело меня к васказыванию своего мнения и именно в такого, как я высказал.
     а) журналист он безо всяких кавычек, ейчас - особенно; б) формальный правовой статус в наше время значит мало, а обыск рабочего места с изьятием жесткого диска - много.

     > Такое поведение "защитников" приведет в итоге еще и к результату, известному по сказке "Пастушок и волк". А вот это будет совсем хреново. Для всех журналистов.
     Практика показывает, что чем раньше подняли шум, тем лучше.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.07 | Мінор

      Интересно, что никто не дает ответа на вопрос - почему сейчас?

      Значит я прав - Речинский стал жертвой политической разработки против своего бывшего шефа. Между прочим, многие не исключают, что Гонгадзе убили также для оказания давления на Кучму. Хоть я сомневаюсь, видя тот гадюшник вблизи вполне можна было поверить, что в пылу служебного рвения Кравченко отдавал такой приказ.

      Кстати, я начинаю серьезно опасаться за здоровье Владимира Литвина - он теперь главный свидетель и возможно обвиняемый. Как бы снова не было "самострела".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.07 | Предсказамус

       Это как раз очевидно

       Именно по тем самым мотивам - если представители БЮТ появятся в правоохранительных структурах, их оппонентам придется очень многое объяснять, поэтому решили нанести упреждающий удар.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.07 | Мінор

        Но каковы методы!

        СБУ пытается психологически дестабилизировать Турчинова через его бывшего подчиненного уже второй раз. Если они его так боятся, то уж наверное есть причины.
        И вообще гадкий привкус во рту появляется, когда вспоминаешь о таких как Шокин и о том, что их терпит наша же власть.
        Или уже ихняя власть?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.07 | Предсказамус

         Старые методы. А откуда у них взяться новым?

         Народ-то все тот же, потому и методы те же. Покуда у руля любі друзі, такими и останутся. Надеюсь, участники дискуссии в ветке помнят, кто самый любий друг Шокина и Дрижчаного.
        • 2006.04.07 | Абу

         методи ті ж самі що й в Турчинова

         який зробив все можливе і неможливо щоб СБУ - "наша служба" як він з гордістю в голосі казав - залишилася нереформованою структурою з радянським душком і лакейським наклоном.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.07 | Предсказамус

          Вы знаете, как это нужно было сделать?

          Турчинов руководил СБУ с марта по сентябрь 2005 года, т.е. ровно полгода. Расскажите, как нужно было за эти полгода реформировать службу и одновременно сохранить ее работоспособность.
          Заодно можете поделиться впечатлениями об успехах нового-старого руководства за период с сентября 2005 по апрель 2006-го, период примерно такой же.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.07 | 123

           Я знаю

           З кого спитати за те, що нічого не зроблено - я не як зробити. І цього цілком досить. Дозвольте розгорнуто це не пояснювати.

           Турчинов був нічим не кращий теперешніх керівників СБУ. А навіть і гірший. Бо:

           1. Він прослуховував політичних опонентів - і це не викликає сумнівів. Про його наступників нічого такого не відомо.
           2. Він знищив матеріали справи Могілєвіча. Про його наступників нічого такого не відомо.
           3. Нарешті, за його наступника були проведені чесні вибори, які влада програла -- і спокійно це прийняла. Прямий наслідок цього - прийнята Європарламентом заява про необхідність переговорів з Україною щодо асоціаційованого членства в ЄС.

           Чи було б таке можливе за часів Юлі/Турчинова -- невідомо.

           Предсказамус пише:
           > Турчинов руководил СБУ с марта по сентябрь 2005 года, т.е. ровно полгода. Расскажите, как нужно было за эти полгода реформировать службу и одновременно сохранить ее работоспособность.
           > Заодно можете поделиться впечатлениями об успехах нового-старого руководства за период с сентября 2005 по апрель 2006-го, период примерно такой же.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.07 | Предсказамус

            "Пойди туда, не знаю куда".

            123 пише:
            > З кого спитати за те, що нічого не зроблено - я не як зробити. І цього цілком досить. Дозвольте розгорнуто це не пояснювати.
            Чего именно "ничего" не сделано? Какие задачи можно было решить за эти полгода, но их не решили?

            > Турчинов був нічим не кращий теперешніх керівників СБУ. А навіть і гірший. Бо:
            > 1. Він прослуховував політичних опонентів - і це не викликає сумнівів. Про його наступників нічого такого не відомо.
            Если у Вас что-то не вызывает сомнений, еще не повод считать это истиной. Насколько мне известно, дальше рассказов Зварича, Бессмертного и Порошенко, известных своей правдивостью и порядочностью, дело не пошло.

            > 2. Він знищив матеріали справи Могілєвіча. Про його наступників нічого такого не відомо.
            Дело об уничтожении этих материалов до сих пор не имеет обвиняемого. Как сами понимаете, это говорит о многом, в том числе о том, правда это или нет.

            > 3. Нарешті, за його наступника були проведені чесні вибори, які влада програла -- і спокійно це прийняла. Прямий наслідок цього - прийнята Європарламентом заява про необхідність переговорів з Україною щодо асоціаційованого членства в ЄС.
            Не понял, каким краем честные выборы связаны с личностью главы СБУ.

            > Чи було б таке можливе за часів Юлі/Турчинова -- невідомо.
            Именно, поэтому не вижу предмета обсуждения (я о выборах).
          • 2006.04.07 | Абу

           в деталях ні, оскільки не служив там, а в загальному

           плані вже можу - дякуючи Турчинову трохи почав цікавитися, що ж за монстр він очолює :)

           Для початку таки реформувати, а не відтворювати і консервувати те радянсько-кучмівське утворення, що йому дісталося. Реформувати зокрема слідуючи рекомендаціям Ради Європи, проти яких Турчинов виступав з особливим запалом. Реформувати за допомогою західних партнерів, і наважуся припустити що для цього таки були можливлості. Реформувати, а не відтворюватии КГБ, думати нафіга нам 45 (!!!!!!!) тис сбушників, коли навіть в КГБ при Раді міністрів УРСР було 12 тис. Посилати людей на Захід вчитися, оптимізувати структуру, вичішати рашен аджент, не прослуховувати без санкції суду, не прикривати людей тільки тому що вони йому вірні, не дозволяти старим кадрам собою маніпулювати

           Днями мій друг-колега повернувся з конференції в одній з країн Європи. Там він познайомився з першим пост-комуністичним керівником у відставці такої ж служби однієї зі Східноєвропейських країн, який при комі встиг поседіти за гратами. Той розповів як вони реформувалися - різниця разюча.
           і останнє - "одновременно сохранить ее работоспособность" - а вона була? ви не задавалися питанням - може служба була ефективна тільки для виконання приватних завдань неприватних осіб? вони експлуатують радянські міфи про свою все- все-, насправді слабенько-слабенько

           > Заодно можете поделиться впечатлениями об успехах нового-старого руководства за период с сентября 2005 по апрель 2006-го, период примерно такой же.

           не можу. не знаю. думаю (але тільки думаю) погані результати. але стверджувати не можу. поки не почую про скорочення чисельності, про люстрацію і про перепідготовку по НАТО-стандартам не повірю в зміни.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.07 | Предсказамус

            В этом и проблема - нет конкретики

            СБУ - только часть системы правоохранительных органов страны. Любые функциональные измнения должны синхронизироваться по всей системе и оформляться законами.
            Предположим, Турчинов решил избавить СБУ от несвойственной службе функции предварительного следствия. Такое решение реально можно провести не менее чем за год-два (законы, структурные измнения и т.п.), а было только полгода.
            При этом я не настроен считать Турчинова идеальным руководителем СБУ, считаю, что на этом месте должен был более профессиональный человек, но и обвинять его в чем-либо не вижу смысла. По хорошему, за эти полгода можно было разве что успеть понять суть происходящего в службе, да и то постольку-поскольку.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.07 | Абу

             але ж є досвід інших

             тих, хто вже пройшов майже такий саме шлях. була (є?) можливість залучити ресурси західних партнерів. і головне - був шанс запустити процес змін і хай би зараз БЮТ нещадно критикував владу за відхід від принципів реформи, якщо б таке було. і я був би першим хто їх підтримав би, але ВОНИ НЕ ХОТІЛИ НІЧОГО МІНЯТИ. це проблема - дорвалися до влади і хотіли зберігти/відтворити систему. що Третяков перейняв у Льовочкіна місце і спосіб дії, що Турчинов поступив так само. абідна. за страну абідна.

             в іншому з Вами згодний

             > При этом я не настроен считать Турчинова идеальным руководителем СБУ, считаю, что на этом месте должен был более профессиональный человек, но и обвинять его в чем-либо не вижу смысла. По хорошему, за эти полгода можно было разве что успеть понять суть происходящего в службе, да и то постольку-поскольку.

             звинуваувати можу тільки в небажанні змін.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.04.07 | Предсказамус

              Другие имели на это время

              Ни я, ни Вы ничего утверждать не можем потому, что ситуация в верхах власти тех времен нам не известна. Например, мы знаем, что Президент запрещал Турчинову "переслідувати друзів", но не знаем, что еще он запрещал. Но в любом случае я не готов обвинять кого-либо в том, что такая структура, как СБУ не была реформирована за полгода и даже в том, что такие реформы не были начаты. Насколько мне известно, этот период ушел на кадровые решения и пожарные проблемы (контрабанда, НДС, фальсификация выборов и т.п.) Можно ли было это все совместить с реформированием - не знаю, но сомневаюсь.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.04.07 | Сергій Кабуд

               Турчинов міг би сам оприлюднити архіві гебе

               якби хотів. Це дало б БЮТ подвійний відсоток на виборах.

               Я думаю Турчинов був сам агентом гебні. Тому і не зробив.

               А міг, хоч і ціною звільнення,-
               це ОБОВЯЗОК патріота.
   • 2006.04.07 | Albes

    Re: Все не так

    Только что попались на глаза "свидетельские показания" самого господина Речинского, которые отнюдь не свидетельсвуют, что он "не имеет возможностей", в т.ч. и получать информацию (и документы) совершенно неофициальным путем, даже не являясь хоть каким-либо сотрудником.
    Так что...
    Ситайте сами : http://www.obozrevatel.com/news/2006/4/7/104796.htm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua