МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

462-57-50

04/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Блок Юлії Тимошенко (через свою прес-службу) запрошує представників "Нашої України" та Соціялістичної партії для переговорів щодо підписання угоди про коаліцію.

Так що якщо ви, знов-таки, зазначені представники, (краще, напевно, попередньо зателефонувавши) 10 квітня 2006 року о 12.00 за адресою вул. Грушевського 18/2, кабінет №12.

Варіант угоди, відповідно, розроблено БЮТ.

Про dress-code на здибанці поки що не повідомляється.

Відповіді

 • 2006.04.08 | Александр

  Re: 462-57-50

  Уважаемая Юлия Владимировна Тимошенко!
  Прошу Вашей помощи. Вы обещали в своем письме, что возьмете это дело на контроль. 33-й месяц без суда и следствия находится в заточении мой сын Москаленко Алексей в СИзо№5 г.Донецка. До сих пор против него не возбуждено уг. дело согласно ст. 94 УПК Украины, т.к. ни один из пяти пунктов этой ст. не подходит для возбуждения уг. дела.
  Судья Демяносов А.В. игнорирует три свидетеля которые подтверждают невиновность сына. Игнорирует факт взлома квартиры, в которой убили старика 88-м лет, таким образом прикрывают настоящих преступников.
  В этот же день убийства старика, этими же людьми, совершен разбой кв.Куцеваловой, в которой выбили также дверь, ударили по голове эту женщину, отняли 400гр., от гематомы Куцевалова померла в больнице че-рез 1,5-2 мес. Осудили одного за грабеж, и дали ему 2-года условно.
  Чтобы Куцеваловы никуда не жаловались, арестовали сына убитой и посадиди его в тюрму в 2003г.за преступление совершенное якобы им в 1999г., когда ему было 14-ть лет.
  Прошу Вашей помощи в борьбе с Организованной Преступной Группой в облпрокуратуре и Апеляцционном суде в г.Донецке.
  Москаленко А.А. Пом.Депутата Украины 3-го соз.
  85612 г.Курахово, ул.Пушкина ,д.28/5  пушкина, 28/5
 • 2006.04.09 | Shooter

  Вже краще 911

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Блок Юлії Тимошенко (через свою прес-службу) запрошує представників "Нашої України" та Соціялістичної партії для переговорів щодо підписання угоди про коаліцію.
  >
  > Так що якщо ви, знов-таки, зазначені представники, (краще, напевно, попередньо зателефонувавши) 10 квітня 2006 року о 12.00 за адресою вул. Грушевського 18/2, кабінет №12.
  >
  > Варіант угоди, відповідно, розроблено БЮТ.


  Люблю я такі "коаліційні угоди". Типу тої, що Юля сама з собою підписувала перед виборами.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.09 | Нестор

   Це що номер офісу несунів чи канцелярії Юща?

   Мабуть по цьому телефону несуни телєфонували після оголошення екзитполів і кричали благим матом: "Шеф, усьо прапала!!! Шеф!!!"

   Бо інакше як пояснити такий дивний розворот на 180 градусів? :)

   http://pravda.com.ua/news/2006/3/21/39976.htm

   Безсмертний розповів, що вони з Тимошенко "практично домовилися, що підписання такого документу може відбутися або на спільній акції, яка може пройти цими днями, або 26-го ввечері, тим самим остаточно поставивши крапку у цій дискусії". "Єдине питання, яке ми дискутували – чи має бути в коаліції п’ять учасників, чи три (без Блоку ПРП-Пора та Блоку Костенка-Плюща)".

   http://pravda.com.ua/news/2006/3/22/40023.htm

   “Наша Україна” уповноважила голову політради партії Романа Безсмертного підписати угоду про помаранчеву коаліцію.

   Таке рішення було ухвалене на засіданні політради "Нашої України", у якому взяли участь представники всіх партій-учасниць Блоку.

   Політрада також розглянула текст угоди, який днями був запропонований учасниками переговорного процесу.

   Як відомо, керівник виборчої кампанії "Нашої України" Роман Безсмертний закликав підписати угоду про помаранчеву коаліцію 26 березня о 22.00 у прес-центрі "Нашої України".

   http://pravda.com.ua/news/2006/3/26/40216.htm

   "Я вам даю гарантію, що помаранчева коаліція буде відтворена до завершення виборчого процесу", - сказав Зварич у неділю на прес-конференції в Києві.

   http://pravda.com.ua/news/2006/3/26/40246.htm

   Тим часом, в "Нашій Україні" підтвердили готовність на вимогу Блоку Юлії Тимошенко утворити коаліцію, якщо посаду прем’єра пропонуватиме БЮТ.

   "Наша Україна погодилась на цю позицію", - сказав Роман Безсмертний на прес-конференції в штабі блоку.

   Водночас він зауважив, що текст меморандуму про створення коаліційної угоди готовий і у ньому "прописані формули, позиції сторін, зобов’язання"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua