МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто єднає Схід та Захід?

04/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Черговий рент-е-крауд (англ. натовп напрокат) розставив по периметру Європейської площі в Києві сумуючу молодь яка тримає намальовані фломастером гасла "Єнаймо Схід і Захід" та "Схід і Захід разом". Деякі молоді люди мають помаранчеві повязки, окремі дівчатка - сині стрічки. Жодна з наявних на нашому олімпі політичних сил відповідальності за цей символічний демарш поки не взяла.

Відповіді

 • 2006.04.07 | володя

  Re: Хто єднає Схід та Захід?

  Заграница нам поможет.
 • 2006.04.07 | Роман ShaRP

  НУдаки это приветствуют.

  http://www.razom.org.ua/ua/news/10704/

  Гасло "Україна у нас одна!" пішло в маси

  "Наша Україна" висловлює підтримку молодим людям, які закликають до об’єднання сходу і заходу України, - сказав сайту RAZOM керівник аналітичного департаменту “Нашої України” Анатолій Луценко, коментуючи акцію, яка у ці хвилини проходить під стінами штабу. Молодь, що прийшла на Спаську, тримає в руках гасла “Об’єднаємо схід і захід”. “Саме "Наша Україна" йшла на вибори під гаслом "Україна у нас одна" в той час, коли головні опоненти - Партія Регіонів спекулювали ідеями федералізму та державної двомовності”. – зазначив Луценко.

  “Нам імпонує, - сказав він, - що молоді люди стоять під гаслом "Україна у нас одна!". Сьогодні це гасло уже стало загальновживаним і це вселяє в нас оптимізм. Тому ми говоримо – ми за єдність України. І молоді люди, які стоять у ланцюгу, повинні знати, що єдність України несумісна з федералізмом і вступом до ЄЕП", - зауважив Анатолій Луценко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua