МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тепер можна сміливо народжувати і за кордоном

04/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Урядовий комітет під головуванням Віце-прем’єр-міністра України В’ячеслава КИРИЛЕНКА схвалив зміни до Порядку призначення і виплат допомоги при народженні дитини особам, застрахованим у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Як повідомив В’ячеслав КИРИЛЕНКО, відповідно до змін жінка, яка постійно проживає в Україні, і при цьому народила дитину під час тимчасового перебування за межами України, також буде отримувати збільшену допомогу при народженні дитини у розмірі 8,5 тис. грн. „Для цього, - за словами Віце-прем’єра, - батькам потрібно надати легалізовані в установленому порядку документи компетентних органів країни їхнього перебування, які засвідчують народження дитини”.

За словами В’ячеслава КИРИЛЕНКА, „програма Президента України Віктора ЮЩЕНКА щодо збільшення розміру допомоги при народженні дитини виконується, і на сьогоднішній день допомогу при народженні дитини у розмірі 8,5 тис. грн. отримало вже близько 380 тисяч українських мам”.

Відповіді

  • 2006.04.25 | nataly

    Re: Тепер можна сміливо народжувати і за кордоном

    Дочка у Швеції 04.05.2005 р. народила дитину. Залишаючись українкою вінчана у соборі зі шведом. Чи належить їй виплата на народження дитини 8,5 тис.грн.?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua