МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: Підведення підсумків виборів мера Ірпеня затягується

04/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Абсолютно правомірно прийнявши до розгляду скаргу (оскільки Бондар оскаржував рішення ТВК, він формально не пропустив терміни), суд прийняв рішення, аналогічне до рішення по дільниці №2. Оскільки до суду, як і у випадку з другою дільницею не був пред’явлений акт дільничної виборчої комісії, який, згідно ч. 10 ст. 68 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради, Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, має бути написаний комісією в разі невідповідності кількості контрольних талонів та кількості підписів у списку виборців, то суд зобов’язав територіальну комісію витребувати цей акт від дільничної та повторно прийняти рішення щодо підсумків виборів на дільниці №1.

Таким чином спайка НСНУ-стара влада виграла ще кілька днів для пошуку неіснуючих шляхів визнання виборів недійсними. Поки що вони безуспішно намагаються тероризувати територіальну виборчу комісію, щоб та визнала вибори недійсними на дільницях через визнання Київським обласним апеляційним судом таких “страшних” порушень, як проставлення печатки у день виборів на одному з двох примірників додаткового списку виборців з 70 осіб, а також опускання до скриньки бюлетенів, які п'яний виборець пожбурив у членів комісії.

Агонія бізнесменів та кучмівських чиновників продовжується. Ганьба НСНУ, який розміщує на своєму сайті брехливу інформацію, також. Центральний провід дозволяє Київській обласній організації підставляти партію, а тому виникає питання: “Чи не є намагання не допустити людини Майдану до крісла мера позицією НСНУ в цілому?”

Відповіді

 • 2006.04.08 | Юрій

  Re: ІРПЕНІАДА: Підведення підсумків виборів мера Ірпеня затягується

  НСНУ - конгломерат кучмістських лизодупів,брехунів і демагогів,що прийшли до влади шляхом обіцянок,яких ніколи не виконають.
  Це структура,яка має на меті зберегти і захистити Кучму та його злочинну камарилью від відповідальності за здійснювані злочини перед українським народом.Це стало очевидним відразу після помаранчевої революції,коли Кучма не втік до Росії,бо отримав гарантії безтурботного проживання в обкраденій ним і його бандою Україні.Це Ющенко і НСНУ зберели і продовжили життя бандитам з партії регіонів своїм знаменитим меморандумом.Політичний банкрут НСНУ не по праву вирішує подальше політичне життя в Україні,ставлячи свої умови,перебуваючи в меншості в каоліції демократичних сил.То що можна очікувати від такої коаліції у майбутньому?Якщо БЮТ і СПУ дійсно намагаються виконати обіцянки Майдану,то ні в якому разі не мають права входити в ніякі коаліції з НСНУ та ПРУ,бо це є одна і та ж сама команда кучмістів.Останні повідомлення з Дніпропетровська про приписку голосів НСНУ,показує,що Ірпень не виключення з їхнього злочинного права.Хто з членів НСНУ має совість і честь повинні провести очищення своєї організації від того злочинного наросту.Інакше створювати так звану коаліцію є не тільки недоцільно,але й небезпечно для демократичного розвитку України.
 • 2006.04.08 | Роман ShaRP

  Схоже, сайт НУ брехливу новину зняв. (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.08 | Михайло Свистович

   Так, зняв, і зараз там ідуть розборки, хто таке поставив

   Розборки на рівні центрального політвиконкому, а не сайту, звичайно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.08 | Роман ShaRP

    Нетократія в дії. (-)

   • 2006.04.09 | DADDY

    Re: Так, зняв, і зараз там ідуть розборки, хто таке поставив

    Вже розібралися.
    Сполчатку просто зняли, про що й повідомили.
    А у відповідь на наше прохання з"ясували: хто подавав брехливу інформацію.
    Джерело походження брехні, як і очікувалось, прес-служба обласного НСНУ.

    По результатах виборів та післявиборчої діяльності дебільне керівництво обласного НСНУ заслуговує на нагородження орденом "Чивануня ІІІ ступеня" з синьо-білим бантом.
  • 2006.04.08 | Стайєр

   Re: Схоже, сайт НУ брехливу новину зняв. (-)

   Зато читачі новин "майдану" (ті, хто клікає на "лінк") мають можливість побачити текст зі сторінки НСНУ в оригіналі:   Запрашиваемая Вами страница на сервере не найдена!
   Это могло случится по следующим причинам:
   В адрес вкралась ошибка;
   Ресурс был удален с сервера;
   В данный момент сервер не может отобразить данный ресурс;
   Для решения проблемы попробуйте сделать следующее:
   Проверьте правильность адреса страницы в строке адреса;
   Пойдите на Главную страницу, а затем найдите там ссылки на нужные данные;
   Нажмите Назад, чтобы использовать другую ссылку


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua