МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юля буде супер Прем"єром!

04/08/2006 | stefan
SpokusXalepniy
> В этом смысле я всё время и говорю - нет в Украине человека, способного взять в руки власть, не оказавшись в итоге под сапогом любих друзів! Нет такого лидера!!! Кроме Юли.

***
До цього моменту я був впевнений, що ЮВТ не можна підпускати до
верховної власті - малося на увазі Прем"єрство.
Бо вона Жанна Д"Арк і Мата Харі(жінка з 2-ма косами) в одній особі і в одному обличчі.
І, будучи Прем"єром, вона встигла наламати дров: м"ясо, цукор, бензин,
об"єднання фондів соціального страхування...
...
І я тримався думки, що її найкраще, запустити в ВР - спікером.
Там вона не дасть спати нікому, і приймуть нардепи сотню законів, і
вижене їх Юля "на місця" контролювати втілення Законів.
А як Закон якийсь "крутоспечений", який може зашкодити державі(людям),
то у Президента є час - 2 тижні на роздум.І у ВР є час переробити Закон. ,,,,

Але сьогодні після фрази SpokusXalepniy
> В этом смысле я всё время и говорю - нет в Украине человека, способного взять в руки власть

я вперше після помаранчевого перевороту подумав, що ЮВТ
моглам би бути Президентом.
ЮВТ - 1-Гетьман-жінка в Україні.
Такого ще не було в нашому Гетьманстві.
Аже ж я сам давно писав:
-Юля може командувати полком мужчин з старших офіцерів -полковники,генерали і адмірали.
***
А країною(Україною) хіба не зможе...
Єдине що потрібно, щоб її хтось притримував від швидких(не зовсім продуманих) кроків.
***
Куди тільки "бджоляра" діти.Я його, як високо моральну людину дуже поважаю.
А роль "Англійської Королеви" йому, НМД, підійде.
А Юля буде повновладним Прем"єром.
Це - єдино правильний вихід, НМД.

Відповіді

 • 2006.04.08 | line305b

  Спам пошел... (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.08 | stefan

   Re: Спам пошел... (-)

   Сам Ти(Ви)-спам!
   Яля достойна того, щоб мати окрему гілку.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.10 | line305b

    Это я по форме...

    Типа, написано синеньким, да и формулировки "до вчерашнего дня у меня не стояло, а вот теперь попробовал чудо-медицину, и застояло"...

    А по сути - Тимошенко была уже хреновым ПМ, с чего это она станет супером в этот раз?
 • 2006.04.08 | Социст

  Хто буде повновладним прем'єром

  Пан stefan пише:

  > А Юля буде повновладним Прем"єром.
  Для того, щоб бути прем'єром, треба мати програму уряду. Але такої програми у неї, мабуть, немає. Бо Юля ще й досі займається піаром та розподілом посад, а не розробкою урядової програми.

  Звідси можна зробити дуже простий висновок: повновладним прем'єром буте той, хто запропонує ефективну програму уряду, за яку проголосує більшість депутатів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.08 | stefan

   Re: Хто буде повновладним прем'єром

   пане Социст!
   Правду кажучи, в Україні за часи незалежності, поганих програм неи було - були або добрі, або досить добрі.
   ....
   Біда в тім, що вони не виконувалися.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.04.09 | Чукча-чьітатєл

  є один момент.

  але вельми важливий. Його чомусь не беруть о уваги.
  Для ЮВТ є допустимим використання брехні. Для неї є допустимим бездоказове звинувачення людей, навіть вчорашніх соратників. Брехні, як і "по крупняку", так і по дрібничках (для прикладу, нснушний паралельний сервер за пару днів до виборів, бездоказове звинувачення порошенка енд ко, танці навколо польської нагороди, приклади можна приводити довго, це перше, що згадалося).
  Політик, який є брехлом, взагалі не повинен мати перспектив. Те, що в нас ЮВТ ще лишається на плаву, мало того, має ще цілу купу прихильників, є ознакою того, що не все в нас нормально.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.10 | Shadow

   Re: є один момент.

   > Для ЮВТ є допустимим використання брехні. Для неї є допустимим бездоказове звинувачення людей, навіть вчорашніх соратників.

   Ви забули проффесора Зварича і пана Президента, в якого уряд то найкращий, то через неділю поганий, то через місяць знову найкращій. Іншими словами, Юлька бреше не частіше за несунів. Помічайте іноді колоду в своєму оці, ок?

   > бездоказове звинувачення порошенка енд ко

   "Непонял"?! Ви що, серйозно досі вірите в чесних-пречесних Івченка, Пєтю, Червонця? В них руки нічого не крали, так, по-вашому?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.10 | Чукча-чьітатєл

    Re: є один момент.

    Shadow пише:
    > > Для ЮВТ є допустимим використання брехні. Для неї є допустимим бездоказове звинувачення людей, навіть вчорашніх соратників.
    >
    > Ви забули проффесора Зварича і пана Президента, в якого уряд то найкращий, то через неділю поганий, то через місяць знову найкращій. Іншими словами, Юлька бреше не частіше за несунів. Помічайте іноді колоду в своєму оці, ок?

    По перше, нехороше спригувати з теми, зараз мова про ЮВТ і чому її перебування на посаді премєра не є допустимим, а не балачка про дипломи Зварича. Буде розглядатися інша персона на посаду прем'єра - будемо говорити за ню.

    >
    > > бездоказове звинувачення порошенка енд ко
    >
    > "Непонял"?! Ви що, серйозно досі вірите в чесних-пречесних Івченка, Пєтю, Червонця? В них руки нічого не крали, так, по-вашому?

    Справа в тому, що коли я чую що перец А привскелюдно звинувачує перца В в самих смертних гріхах і обіцяє надати докази цих гріхів, то я би дуже хотів би побачити ці докази. Особливо коли пройшло півроку з того чау, і особливо коли перец А проводить виборчу компанію, яка в основному грунтується на тому, що в перца В все в воплях і соплях і морда в шоколаді.
    Крім того, випадок з порошенком далеко не єдиний, коли би то був одиночний, то ще можна було би якось пройти мимо, не особливо акцентуючи на тому увагу. А так реальність є тою, що брехня зі сторони ЮВТ та її "любих друзів" типу турчинова, в недалекому Зінченка and so on далеко вже перевищила всі допустимі межі.
    я вже мовчу за дещо дивні епізоди по списанню заборгованості ЄЕСУ та про закупівлю автозаправок по надцять лимонів за штучку (можна подумати, що всі ці заправки стоять на Дерибасовській чи на Хрещатику, чи зі золота зроблені) однією державною структурою в певної фінансової групи якраз під час премєрства Тимошенко, і якраз після того, коли вона дуже розказувала, як розвине мережу державних автозаправок... От я то думаю, чи то само собою чкось сталося, чи то внаслідок того копійки на Луї Вітона чи як його там з'явилися.. Чи то є факт сприяння розкраданню державних коштів в особливо великих розмірах, чи то просто елементарна профнепридатність, а луї вітон - так, просто друзі сувенірчиками поділилися..
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.10 | Предсказамус

     Наверное, играть надо по одним правилам

     Чукча-чьітатєл пише:
     > По перше, нехороше спригувати з теми, зараз мова про ЮВТ і чому її перебування на посаді премєра не є допустимим, а не балачка про дипломи Зварича. Буде розглядатися інша персона на посаду прем'єра - будемо говорити за ню.
     Это действительно нехорошо, поэтому предлагаю сначала привести примеры лжи Тимошенко. С учетом того, что будет сказано ниже.
     Если хотите, чтоб с Вами спорили с предъявлением уголовных дел и решений судов (я о ни в чем не виновных любих друзях), действуйте аналогично. То есть, примерно так: "Тимошенко, злоупотребляя служебным положением, произвела списание долгов ЕЭСУ. Приговор такого-то суда такого-то числа, аппеляционной инстанцией оставлено в силе". Если не можете аргументировать на таком уровне, выбирайте другой, но не возмущайтесь, когда с Вами играют по Вашим правилам.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.10 | Чукча-чьітатєл

      Re: Наверное, играть надо по одним правилам

      Предсказамус, я вище привів три епізоди, які дозволяють стверджувати, що ЮВТ - брехуха. Для вас повторю - кіпиш у виконані турчинова про транзитний сервер від нснушників зв два дні до виборів (надіюся, ви не станете заперечувати, що дії турчинова абсолютно узгоджуються з ювт), кіпиш тро те, що ющенко просив квасневсько забрати якусь там цяцьку, що була присуджена поялками ЮВТ, то дурне, що та цяцька була вручена, шоу зі звинуваченями порошенка та компані в корупції та державному перевортоі в виконані зінченка, турчинова та частково колі, який віддайМандат (слід віддати належне ЮВТ, вона все таки вміє таскати жар чужими руками, лишаючись сама білою та пухнастою)...
      Ці епізоди далеко не вичерпують список публічної брехні в виконані ЮВТ.
      відносно ж епізодів по списаню боргів та автозаправок - я просто відмітив дивне співпадіння з її премєрством та трохи деяку невідповідність стилю життя та декларованих доходів (і не тре показувати пальцем на те, що вона раніше була газовою принцесою, так як сама ж ЮВТ неодноразово стверджувала, що той бізнес зруйновав кучма, а всі заощадження зі всіх панчіх вона витратила на боротьбу з ненависним режимом, не дослівно, але пос уті так)..
      Так от. Наявність епізодів очевидної публічнох брехні та цілий ряд дивних співпадінь певних цікавих фінансових оборудок чи там якихось криз з фактом її перебування на посаді премєра дозволяє мені зробити висновок, що її категорично не можна допускати до виконавчої влади..
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.10 | Предсказамус

       ОК, тогда играем по этим правилам

       Чукча-чьітатєл пише:
       > Предсказамус, я вище привів три епізоди, які дозволяють стверджувати, що ЮВТ - брехуха. Для вас повторю - кіпиш у виконані турчинова про транзитний сервер від нснушників зв два дні до виборів (надіюся, ви не станете заперечувати, що дії турчинова абсолютно узгоджуються з ювт)
       а) докажите, что сервера не было; б) докажите, что заявление Турчинова было согласовано с Тимошенко.

       > кіпиш тро те, що ющенко просив квасневсько забрати якусь там цяцьку, що була присуджена поялками ЮВТ, то дурне, що та цяцька була вручена
       Насколько известно (были соответствующие ветки на форуме, ищите сами), поляки действительно одно время отказывались вручить присужденное то-ли приз, то-ли премию. Докажите, что они сами додумались до такого, а не действовали по просьбе Ющенко.

       > шоу зі звинуваченями порошенка та компані в корупції та державному перевортоі в виконані зінченка, турчинова та частково колі, який віддайМандат (слід віддати належне ЮВТ, вона все таки вміє таскати жар чужими руками, лишаючись сама білою та пухнастою)...
       То есть, Вы сами признаете, что действовали другие, но приписываете это Тимошенко.

       > Так от. Наявність епізодів очевидної публічнох брехні та цілий ряд дивних співпадінь певних цікавих фінансових оборудок чи там якихось криз з фактом її перебування на посаді премєра дозволяє мені зробити висновок, що її категорично не можна допускати до виконавчої влади..

       А как можно держать во власти Еханурова, если он ест на завтрак украинских детей? Доказываю: никто никогда по телевизору не видел, как Ехануров что-то ест. Тем не менее, морда у него сытая и довольная. В Украине ежедневно пропадают без вести несколько детей. Также знающие люди рассказыают,что самая любимая пища якутов - украинские дети. Следовательно, пропавших детей съел Ехануров.
       Согласитесь, на фоне педофоба-каннибала любой политик будет выглядеть ангелом.
       Еще поиграем?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.10 | Чукча-чьітатєл

        талановитий учень, однако..

        > а) докажите, что сервера не было;

        ви що, вірний послідовник Вишинського та Берії?

        > б) докажите, что заявление Турчинова было согласовано с Тимошенко.
        маю гіпотезу що то так, на основі того, що ЮВТ на кожному кроці стверджує, що вона несе персональну відповідальність за кожного члена своєї команди..

        далі не коментую, словоблуддя в стилі чи то Вишинського, чи то апологета релігії "Юля-все, решту - ніщо" мене абсолютно не цікавить.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.10 | Предсказамус

         Вы ничего не поняли, придется повторить

         Чукча-чьітатєл пише:
         >> а) докажите, что сервера не было;
         > ви що, вірний послідовник Вишинського та Берії?
         Нет, я точно копирую Вашу защиту любих друзів.

         >> б) докажите, что заявление Турчинова было согласовано с Тимошенко.
         > маю гіпотезу що то так, на основі того, що ЮВТ на кожному кроці стверджує, що вона несе персональну відповідальність за кожного члена своєї команди..
         Ваши гипотезы - это Ваши гипотезы, оставьте их при себе. Они не лучше и не хуже гипотезы о Еханурове-каннибале.

         > далі не коментую, словоблуддя в стилі чи то Вишинського, чи то апологета релігії "Юля-все, решту - ніщо" мене абсолютно не цікавить.
         Так бросайте словоблудить. Или мы руководствуемся здравым смыслом и тогда Вы можете утверждать, что Турчинов в качестве черного пиара использовал легенду о транзитном сервере, а я буду утверждать, что это ерунда по сравнению с ложьюо газе по 95 долларов на пять лет в исполнении подчиненных Ющенко, Еханурова и т.п. Или Вы требуете, чтоб оппонент доказал каждое свое слово, но тогда привыкайте доказывать свои.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.10 | Чукча-чьітатєл

          типова поведінка

          дворової зграї, зі спогадів дитинства..

          амбал посилає своїх шісток робити всякі нехороші справи.. Типу яблук натрясти і йому принести.. комусь диню начистити..
          а в разі чого амбал білий та пухнастий, він ні при чому..
          до чого ж ті юлефани чи то наївні, чи то.. навіть не знаю як сказати, через політкоректність просто помовчу.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.10 | Предсказамус

           Угу, заметил.

           Чукча-чьітатєл пише:
           > до чого ж ті юлефани чи то наївні, чи то.. навіть не знаю як сказати, через політкоректність просто помовчу.
           Если, к примеру, я Вас спрошу, как это Порошенко ухитрился в СНБОУ назначить на судебное направление дважды судимого, Вы скажете что угодно, кроме одного: для того, чтоб он (судимый) не задавал глупых вопросов, а делал то, что сказано.
           Если спрошу, как Порошенко допустил руками своего ставленника Москаля в МВД кучу назначений коррупционеров, Вы будете рассказывать, что связь Порошенко-Москаль не доказана, что коррупционеров там нет потому, что они не сидят. Но ни за что не скажете, мол Порошенко была нужна управляемая милиция.
           Если поинтересуюсь, почему Ивченко до сих пор не сел за свои газовые подвиги или хотя-бы не уволен за систематическую привселюдную ложь, Вы ни за что не признаете, что такой деятель очень выгоден Ющенко и его окружению на денежных энергопотоках.
           И все это потому, что, в отличие от юлефанов, Вы искренний человек, изо всех сил стремящийся разобраться в ситуации и помочь разобраться нам, неразуным, слепо влюбленным в Юлю.
           Спаси нас Бог от таких помощников.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.10 | Социст

            Патова ситуація

            Дискусія на форумі зайшла в глухий кут:

            З одного боку, Ющенко є „батьком олігархів“, з другого боку, Тимошенко є „матір'ю брехунів“.

            Думаю, що краще було б розглянути питання, чому НУ наполягає на узгодженні спільної програми, а БЮТ наполягає на розподілі посад!

            Гають час чи це така тактика відвертання уваги від слабости своєї позиції?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.10 | Чукча-чьітатєл

             Re: Патова ситуація

             Социст пише:
             > Дискусія на форумі зайшла в глухий кут:
             >
             > З одного боку, Ющенко є „батьком олігархів“, з другого боку, Тимошенко є „матір'ю брехунів“.
             >
             ну, як на мене, то за БЮТ в планы олыгархыв теж досить важко тягатися, хвамылыъ Васадзе, Коломойський ніяких асоціацій не викликають?

             > Думаю, що краще було б розглянути питання, чому НУ наполягає на узгодженні спільної програми, а БЮТ наполягає на розподілі посад!
             >
             > Гають час чи це така тактика відвертання уваги від слабости своєї позиції?

             напевно тому, що одні збираюсться робити конкретні справи, а інші - за правилом - шайбу в зону (тобто жопу в крісло), а там далі видно буде..
            • 2006.04.10 | Предсказамус

             Патовая точка зрения

             Социст пише:
             > Дискусія на форумі зайшла в глухий кут: З одного боку, Ющенко є „батьком олігархів“, з другого боку, Тимошенко є „матір'ю брехунів“.
             Оба утверждения не соответствуют действительности. Ющенко не "отец", но пока и не слуга олигархов. Он представляет "партию мира власти, денег и бандитов". Тимошенко не "мать брехунов", если, конечно, не успела усыновить Ивченко или кого-то из любих друзів. Она преставляет "партию войны власти с миром денег и бандитов". Обе эти партии, играя в одиночку, опасны для Украины. Играя вместе - полезны.

             > Думаю, що краще було б розглянути питання, чому НУ наполягає на узгодженні спільної програми, а БЮТ наполягає на розподілі посад!
             Цитату из БЮТ, где они отказались от согласовывания программ.
 • 2006.04.09 | Чучхе

  Все ж таки Юлю краще - в англійські королеви (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.09 | stefan

   а хто може реально правити Украъною?

   Бджоловод - дуже м"який.
   Бурят - наче непоганий, але національна гордість не дасть йому довго управляти(не кажучи вже - правити).
   ***
   Хто може?
   А чим поганий Кінах.
   ...
   прошу до мікрофону
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.09 | Чучхе

    Мене Єхануров цілком влаштовує

    Бо я підтримую стару даоську мудрість "найкращий правитель той, якого народ не знає навіть імені"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.09 | Englishman

     За цією логікою,

     Де Голь, Рузвельт, Тетчер, Лі Кван Ю ні в яке порівняння не йдуть зі скромним служакою Єхануровим.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.09 | Раціо

      А вони й справді не йдуть ні в яке порівняння.

      Хто із них зміг би бути адекватним прем'єром України? Китайців тут іще не так багато, не кажучи про англійців.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.09 | Englishman

       сильне, але бездоказове твердження

       Якщо ви про Лі Кван Ю, то він був прем"єром не Китаю, а Сингапуру. У той період, коли країна змогла піднятися від рівня заможності, гіршого за нинішній український, до кращого за британський.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.09 | Раціо

        Цікаво, а хто на Вашу думку живе в Синґапурі?

        Це намагання іґнорувати місцеву культуру і виписувати всім однакові рецепти - воно дуже засмучує, справді. Як вам демократія в Іраку? Шиїти й суніти - то майже як торі й віґи, правда?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.09 | Englishman

         не приписуйте мені того, чого я не казав

         Сингапур, Британія, Франція та США- дуже різні країни. Але на певному етапі розвитку всі вони мали користь з сильних лідерів, не зважаючи на різність культур.
         Раціо пише:
         > Це намагання іґнорувати місцеву культуру і виписувати всім однакові рецепти - воно дуже засмучує, справді. Як вам демократія в Іраку? Шиїти й суніти - то майже як торі й віґи, правда?

         Це вже зовсім ні к сєлу, ні к городу.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.09 | Раціо

          О, вже трохи краще

          Englishman пише:
          > Але на певному етапі розвитку

          А може зараз в Україні етап розвитку досить непевний? Якщо в сильні лідери виносить осіб на кшталт Юлі, то може краще без лідерів? Бо ж потім дуже боляче буде вилазити звідти, куди вони залідять.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.09 | Предсказамус

           Не вижу ничего хорошего

           Раціо пише:
           > Якщо в сильні лідери виносить осіб на кшталт Юлі, то може краще без лідерів? Бо ж потім дуже боляче буде вилазити звідти, куди вони залідять.
           Задача: перевод страны от жизни по понятиям к жизни по закону в краткие сроки (иначе будет Боливия-2). Ваши предложения (если можно, без воды, по пунктам).
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.10 | Раціо

            Що Ви знаєте про Болівію? Може давайте про Арґентину?

            Предсказамус пише:
            > Раціо пише:
            > > Якщо в сильні лідери виносить осіб на кшталт Юлі, то може краще без лідерів? Бо ж потім дуже боляче буде вилазити звідти, куди вони залідять.
            > Задача: перевод страны от жизни по понятиям к жизни по закону в краткие сроки (иначе будет Боливия-2).

            Це Ви поставили задачу? Тепер ще пошукайте країну, де Ви її можете розв'язати. Я вже не кажу, про країну, де її може розв'язати Юлія Тимошенко (де тут смайлик "скептична посмішка"?).

            > Ваши предложения (если можно, без воды, по пунктам).

            1. Єхануров - прем'єр.
            2. Єхануров - прем'єр.
            3. Єхануров - прем'єр.

            Немає зараз вектора. Його немає. Немає його. Бандюки мають звикнути до думки, що вони програли. Бачите, ось Янукович уже пише статті "як же так: ми взяли меншість голосів, а нам не дають порулити". Скоро прозріє.

            Елєкторат має звикнути до думки, шо атабратьіпадєліть не забезпечить йому добробуту, що нема в Україні бази для соціялізму й не передбачається. Тоді від безвиході він може навіть захотіти працювати, як підопічні Лі Кван Ю.

            Бізнес має звикнути до думки, що які-не-які правила існують, що хоча б на фінансовий рік уперед можна планувати (при Юлі це неможливо). Ось коли хоча б це утрясеться, можна й пасіонаріїв підпрягати.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.10 | Englishman

             цікава у вас пропозиція:

             змусити працювати лінивий електорат (от дармоїди) на бізнес, якого не можна чіпати. Вам не здається, що у нормальній розвинутій державі права і обов"язки вищезазначених сторін трошки краще збалансовано?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.04.10 | Раціо

              Re: цікава у вас пропозиція:

              Englishman пише:
              > змусити працювати лінивий електорат (от дармоїди) на бізнес, якого не можна чіпати.

              Так якщо бізнес чіпати, то незрозуміло, на кого ж буде працювати працьовитий електорат. На державу він уже працював, і ще би й далі працював, якби дві буханки в одні руки не почалися.

              > Вам не здається, що у нормальній розвинутій державі права і обов"язки вищезазначених сторін трошки краще збалансовано?

              Мені здається, що ми говорили про Україну, а не про нормальні розвинуті держави. Баланс прав і обов'язків - це наслідок розвитку, а не його передумова. І дуже він різний у різних нормальних розвинених державах. Що Ви знаєте про Синґапур?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.04.10 | Englishman

               Re: цікава у вас пропозиція:

               Раціо пише:
               > Englishman пише:
               > > змусити працювати лінивий електорат (от дармоїди) на бізнес, якого не можна чіпати.
               >
               > Так якщо бізнес чіпати, то незрозуміло, на кого ж буде працювати працьовитий електорат. На державу він уже працював, і ще би й далі працював, якби дві буханки в одні руки не почалися.

               Ну то може звільнемо бізнес від будь-яких обов"язків перед державою? Віддамо, все що залишилося у держвласності за безцінь найбільш спритним, заплющимо очі на корупцю (в нас є класний екскьюз на кожен день- "вєсь капітал заработан нєчєстним путьом, і наша цель- капіталізм"), відмінемо податки, відмінемо трудове законодавство і т.п.? І тоді, нарешті, лінивому електорату буде де працювати?


               >
               > > Вам не здається, що у нормальній розвинутій державі права і обов"язки вищезазначених сторін трошки краще збалансовано?
               >
               > Мені здається, що ми говорили про Україну, а не про нормальні розвинуті держави.

               Я не знаю, про що говорите ви, але я про те, як зробити Україну нормальною державою, а не олігархічним заповідником.

               >Баланс прав і обов'язків - це наслідок розвитку, а не його передумова.

               Відповідальність бізнесу перед законами була аксіомою навіть у країнах з високою державною підтримою бізнесу (ті ж азійські тигри). Бо одна справа- захист ринку і допомога у просуванні товарів за кордон, і зовсім інша- ухиляння від податків та приватизація за безцінь.

               >І дуже він різний у різних нормальних розвинених державах. Що Ви знаєте про Синґапур?

               що вас цікавить?
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.04.10 | Раціо

                Re: цікава у вас пропозиція:

                Englishman пише:
                > Раціо пише:
                > > Englishman пише:
                > > > змусити працювати лінивий електорат (от дармоїди) на бізнес, якого не можна чіпати.
                > >
                > > Так якщо бізнес чіпати, то незрозуміло, на кого ж буде працювати працьовитий електорат.
                > Ну то може звільнемо бізнес від будь-яких обов"язків перед державою?

                Може - якщо зможете пояснити, як при цьому функціонуватиме держава.
                Натомість, як функціонуватиме бізнес, якщо хоча б не міняти податків посередині року - це пояснити легко.

                > Я не знаю, про що говорите ви, але я про те, як зробити Україну нормальною державою, а не олігархічним заповідником.

                І де в Вас було про це? Силою волі, чи шо? Я так зрозумів, що сильна вольовитість Тимошенко відмінить поняття і запровадить закони.

                > що вас цікавить?

                Скільки там китайців? Як у них із трудовим законодавством? Коли запроваджені безкоштовна медицина й освіта? Скільки в середньому працювали на тиждень коли мали український рівень життя?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.04.10 | Englishman

                 Re: цікава у вас пропозиція:

                 Раціо пише:
                 > Englishman пише:
                 > > Раціо пише:
                 > > > Englishman пише:
                 > > > > змусити працювати лінивий електорат (от дармоїди) на бізнес, якого не можна чіпати.
                 > > >
                 > > > Так якщо бізнес чіпати, то незрозуміло, на кого ж буде працювати працьовитий електорат.
                 > > Ну то може звільнемо бізнес від будь-яких обов"язків перед державою?
                 >
                 > Може - якщо зможете пояснити, як при цьому функціонуватиме держава.
                 > Натомість, як функціонуватиме бізнес, якщо хоча б не міняти податків посередині року - це пояснити легко.
                 >
                 > > Я не знаю, про що говорите ви, але я про те, як зробити Україну нормальною державою, а не олігархічним заповідником.
                 >
                 > І де в Вас було про це? Силою волі, чи шо? Я так зрозумів, що сильна вольовитість Тимошенко відмінить поняття і запровадить закони.

                 Ви неуважний. До чого тут Тимошенко? Мова йшла про розподіл обов"язків між бізнесом, найманими працівниками та державою. Про нормальне соціальне партнерство, до якого нам треба йти.

                 >
                 > > що вас цікавить?
                 >
                 > Скільки там китайців? Як у них із трудовим законодавством? Коли запроваджені безкоштовна медицина й освіта? Скільки в середньому працювали на тиждень коли мали український рівень життя?

                 Знову ігноруєте мої слова? Повторюю- навіть у країнах з високою державною підтримкою бізнесу (в т.ч. і в Сингапурі), відносини в першу чергу будувалися на законності та взаємній відповідальності. Навіть якщо перші роки держава стримувала ріст зарплат, робітники мали значні соціальні гарантії, в т.ч. і по працевлаштуванню. Про безкоштовну освіту мені навіть смішно читати, бо населення там одне з найосвіченіших у світі. До речі, ви багато знаєте держав, що НЕ надають безкоштовну базову освіту?

                 Щодо "скільи годин на день вони працювали", так продуктивність праці визначається не тільки і не стільки кількістю витрачених годин, а рівнем інвестицій у науку, технології, освіту та охорону здоров"я. Можна, звичайно, примусити ліниих українців стояти на базарах не по 10, а скажімо 15 годин на день, але щось мені підказує, що цей шлях не самий розумний.
            • 2006.04.10 | Предсказамус

             Знаю достаточно, чтоб не хотеть там жить

             Раціо пише:
             > Предсказамус пише:
             >> Задача: перевод страны от жизни по понятиям к жизни по закону в краткие сроки (иначе будет Боливия-2).
             > Це Ви поставили задачу?
             Не я, жизнь.

             > Тепер ще пошукайте країну, де Ви її можете розв'язати.
             Таких стран много. Особенно там, куда мы так стремимся попасть, ЕС и НАТО.

             > Я вже не кажу, про країну, де її може розв'язати Юлія Тимошенко (де тут смайлик "скептична посмішка"?).
             Я пока что говорю не о Тимошенко. О ней еще поговорим, если раньше не сдадитесь.

             >> Ваши предложения (если можно, без воды, по пунктам).
             > 1. Єхануров - прем'єр.
             > 2. Єхануров - прем'єр.
             > 3. Єхануров - прем'єр.
             Т.е. Вы утверждаете, что премьера Еханурова будет достаточно, чтоб Украина начала жить по закону, а не по понятиям? Тогда разъясните в рамках своего утверждения газовое соглашение.

             > Немає зараз вектора. Його немає. Немає його. Бандюки мають звикнути до думки, що вони програли. Бачите, ось Янукович уже пише статті "як же так: ми взяли меншість голосів, а нам не дають порулити". Скоро прозріє.
             ОПГ, практически захватившая Восток страны, владеющая самым мощным финансовым, криминальным и бюрократическим ресурсом, в стране, живущей по понятиям, проиграла?! Вы не спутали ПРУ и НУ?

             > Елєкторат має звикнути до думки, шо атабратьіпадєліть не забезпечить йому добробуту, що нема в Україні бази для соціялізму й не передбачається. Тоді від безвиході він може навіть захотіти працювати, як підопічні Лі Кван Ю.
             А пока что электорат, значит, работать не хочет. Простите, Вы в Украине живете?

             > Бізнес має звикнути до думки, що які-не-які правила існують, що хоча б на фінансовий рік уперед можна планувати (при Юлі це неможливо). Ось коли хоча б це утрясеться, можна й пасіонаріїв підпрягати.
             Бизнес пока что, при том самом премьере, привык к мысли, что все как и было, только дороже. Готовы опровергнуть?

             Пока что вижу, что Вам Боливия по душе, а Европа просто отвратительна.
          • 2006.04.09 | Englishman

           в мене немає бажання розводити дискусію з приводу

           того, "певний" зарз етап, чи не "певний". Я лише навів контрприклад до твердження Чучхе, що найкращій варіант прем"єра- сірий та не помітний. А ваше "єслі би, да каби"- дуже суб"єктивна тема, яка заслуговує на окрему гілку (в мене немає бажання її підтримувати).
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.10 | Раціо

            Re: в мене немає бажання розводити дискусію з приводу

            Englishman пише:
            > того, "певний" зарз етап, чи не "певний". Я лише навів контрприклад до твердження Чучхе,

            Так Чучхе ж не теоретик, він шо бачить то співає. Щоб навести контрприклад, вам доведеться "розводити дискусію" про тут і тепер а не про Францію часів Де Ґоля.

            > А ваше "єслі би, да каби"- дуже суб"єктивна тема,

            Єслі би (Україна була Францією) - це Ваша тема. А я тут, знаєте, цілком суб'єктивно живу. Куди не подивись - жодного Лі Кван Ю, одні Тимошенки трапляються. Доведеться почекати.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.10 | Englishman

             чекайте. я чекати не хочу.


             > > А ваше "єслі би, да каби"- дуже суб"єктивна тема,
             >
             > Єслі би (Україна була Францією) - це Ваша тема. А я тут, знаєте, цілком суб'єктивно живу. Куди не подивись - жодного Лі Кван Ю, одні Тимошенки трапляються. Доведеться почекати.

             Бачте, навіть ви визнаєте, що вольовішого політика за Тимошенко в Україні немає. А втім мій пойнт був загальнішим. Країні в часи змін потрібен сильний та вольовий лідер, і це зовсім не заперечує демократії. Це звісно може бути і не Тимошенко, але точно не сірий ісполнітєльний служака - кучміст зі стажем Єхануров.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.04.10 | Раціо

              А я не хочу платити за те, що Ви не хочете чекати

              Englishman пише:
              > Бачте, навіть ви визнаєте, що вольовішого політика за Тимошенко в Україні немає.

              Знаю. Але не полишаю мрію про розумного. У нас із Вами просто різні узагальнення для одної й тої ж Тетчер.

              > А втім мій пойнт був загальнішим. Країні в часи змін потрібен сильний та вольовий лідер, і це зовсім не заперечує демократії.

              Це не заперечує демократії лише в тому разі, коли сила й воля народу та лідера направлені в одну сторону, і ця сторона в напрямку розвитку демократії. А бувають і инші комбінації факторів.

              > Це звісно може бути і не Тимошенко, але точно не сірий ісполнітєльний служака - кучміст зі стажем Єхануров.

              Це звісно не може бути Тимошенко. Служака Єхануров, на відміну від неї, принаймні (ви)знає, що він не може, ... and the wisdom to know the difference.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.04.10 | Englishman

               ви (тобто НСНУ, який ви підтримуєте) програли вибори

               тому маєте за це у будь-якому разі заплатити. Або прем"єрстом ненависної вам Тимошенко, або коаліцією з Регіонами. В будь-якому разі, золота акція (а з нею і відповідальність за долю країни) ПОКИ ЩО у вашій партії.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.04.10 | троль ak1001

                Re: ви (тобто НСНУ, який ви підтримуєте) програли вибори

                справа така що за вибір платять усі
                обирають популістів, диктаторів, комуністів, брехунів, бандитів
                і платять
               • 2006.04.10 | Раціо

                Ми програли ще більше, ніж ви думаєте

                І відповідальність у нашої партії = 0 (вона не в парламенті). Але платити за вашу інфантильність ми все-одно не хочемо. Краще вже перебазуємося в Англію. Отакі ми нахабні.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.04.10 | Englishman

                 це ваша справа, куди вам імігрувати

                 добре, що ви розумєте просту істину: з 0% голосів ваша партія навряд чи може щось вимагати. Навіть від інфантильних простаків, за яких ви вважаєте ваших опонентів. Демократія.
   • 2006.04.10 | Остап!

    Парламент може правити (-)

  • 2006.04.09 | Shooter

   Угу.

   А Юща - в ПМ-и.

   І кожен би був на своєму місці: Юля би і далі балакала та гаряче серце роздавала, Ющ би потихеньку економіку двигав (якщо би здоров'я вистачило...)
 • 2006.04.09 | catko

  юлька - майбутній лукашенко україни(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.09 | Englishman

   катко, вам не соромно на такому рівні писати? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.09 | catko

    от через два-три роки і поговормо на цю тему ще раз

    комусь "модно" писати всяку хєрню про ющенка, а мені не подобається юлька бо я бачу в ній небезпеку для україни. в чому проблема?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.09 | Социст

     Погоджуюсь

     Я тут не маю наміру якось принижувати роль БЮТ у майбутній коаліції, а також не сумніваюсь, що Ю.Тимошенко буде прем'єром. Я погоджуюсь, що НСНУ та В.Ющенко зараз мають дуже низький рейтинг, дякуючи олігархічному „оточенню“ президента.

     Хотілось би вірити, що через рік-два Ю.Тимошенко не опиниться в аналогічній ситуації і не стане об'єктом критики з боку переважаючої більшости українців. Але, на мою думку, уникнути такого розвитку подій неможливо. Надіюсь, що новий уряд витримає випробування часу до кінця завдяки конструктивним діям всіх учасників коаліції, але мені трудно в це повірити, бо у всіх учасників цих історичних подій емоції керують розумом.

     Наслідком будуть ще 10-15 років колотнечи і топтання на місці, ще одне втрачене десятиліття.

     Надіюсь, що це буде не так!

     Надіюсь, але не вірю!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.10 | Woodstock generation

      І вина в цьому значною мірою на Морозі

      Социст пише:
      >
      > Наслідком будуть ще 10-15 років колотнечи і топтання на місці, ще одне втрачене десятиліття.
      >

      І вина в цьому значною мірою на Морозі з його полдітреформою.
      З Ющенка ніколи б лукашенка не вийшло, а от шанс вийти на якийсь вектор руху був значно більший, ніж світить нам зараз.


      > Надіюсь, що це буде не так!
      >
      > Надіюсь, але не вірю!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.10 | Социст

       Початок нового перетягування сил

       Woodstock generation пише:
       > Социст пише:
       > > Наслідком будуть ще 10-15 років колотнечи і топтання на місці, ще одне втрачене десятиліття.
       > І вина в цьому значною мірою на Морозі з його полдітреформою.
       Питання про політреформу остаточно ще не зійшло з порядку денного, але його розв'язання залежить від балансу сил в парламенті. Першою пробою буде голосування за прем'єра. Незалежно від того, чим закінчаться переговори, результат цього голосування залежатиме від того, яку програму уряду запропонує кандидат–прем'єр. Станом на сьогодні – Юлія Тимошенко ніяку програму не запропонує. Її останнє гасло: „У нас програм багато!“ означає, що вона не збирається пропонувати програму, а збирається бути прем'єром, який немає ніяких зобов'язань перед ВР, не звітується, не підлягає контролю, а лише очолює всенародну боротьбу за справедливість, лише спрямовує енергію народних мас в напрямку чергової піар-кампанії. Лише тоді, коли прем'єр обраний для виконання певної програми, можливо якось контролювати її виконання...

       > З Ющенка ніколи б лукашенка не вийшло, а от шанс вийти на якийсь вектор руху був значно більший, ніж світить нам зараз.
       Шанс ще повністю не втрачений, але для цього пані Ю.Тимошенко потрібно перестати бути народним трибуном й почати діяти як лідер, підзвітний Верховній Раді, тобто очолити розробку урядової програми.

       Вибори вже закінчились! Вступають в дію парламентарні процедури...
    • 2006.04.09 | Роман ShaRP

     Ета йа, йа, йа ва всьом вінават.

     Пишу тут про Ющенка, доводжу кур*єрських працівників НУ до істерики.


     Я зрадив Андрійовича,
     шаровари втікли в УНБКП,
     бджоли до Кличка,
     і Андрійович залишився
     без мене, бджіл і шароварів.
     :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.09 | Социст

      Визнання вини є лише перший крок...(–)

    • 2006.04.09 | Englishman

     ви багато дописів бачите

     за вашим шаблоном: "ющенко- майбутній гітлер"? Ні? то-то й воно. Що там буде через 2 роки- нікому не відомо, але намагайтеся свою думку хоч якось аргументувати.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.09 | Роман ShaRP

      Йа, йа, йа бачу!

      Тільки не Гітлер, а Єльцин, і не тут, але ж таки бачив. ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.09 | Englishman

       так це ж комплімент (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.09 | Роман ShaRP

        Та ви що!

        Там, де я це бачив, у постах росіян (а переважно саме вони таке пишуть) "Єльцин" виглядало синонімом слова "лайно". Ну і демократію вони оцінюють відповідно, бо асоціюють її передусім з Єльциним і Америкою.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.09 | Социст

         Ну, раз росіяни так думають, тоді – вірно! (–)

        • 2006.04.09 | stefan

         росіяни - "странний народ"

         І Єльцин у них був "унікал": спочатку був один з осноположників розвалювання СССР(будучи комунякою вищого рангу), потім придушив
         вистрілами з пушок їхню ВР(також. в основному бувшші комуняки).
         ***
         на зміну прийшов Путін з КГБ(начеб-то також демократ.
         порівняно з Білоруссю, - точно демократ.
     • 2006.04.11 | catko

      ок. аргументую

      ющенко за майже півтора роки правління жодним кроком не наблизив україну до тоталітаризму а навпаки. комусь не подобаються його картини і бджоли? хтось хотів би щоб він економікою замість цього рулив? так от тому і ющенко молодець що не береться рулити економікою а приставляє до цього премєрів. а президент має займатись стратегією (в тому числі зовнішньою) держави на десяток років наперед і він поки що цим займається (про успішність через пару років поговоримо).
      тапер про юлю. за пів року її премєрства більшість бізнесу україни чуть не посивіло. і не тому що гроші почали втрачати а тому що в економіці почався самий натуральний тоталітаризм і ручне управління. і я навіть не про великий бізнес тут говорю - а в першу чергу про малий і середній. тому що юлька своїм бюджетом підкосила саме їх. цілеспрямовано. може тому що приватні підприємці забагато всього різного на майдан носили і треба було їм по шиї дати щоб з-під ющенка електорат вибити? бо екномічної доцільності в тому я ніфіга не бачу. але якщо я правий - то уявляю що юлька з такими замашками натворить одержавши посаду премєра не суто економічну зразка 2005 а більшістю політичну після реформи зразка 2006.
      ок. хоч "по тоталізатору" прогнозист з мене ніякий :-) (хоча я насправді прикалувався в пику всяким песимістам :-) ) але я скажу що перше зробить юлька діставши владу. вона прочне забезпечувати собі не 22% а 55%. будь-яким способом. до речі серед того "будь-яким" є така штука: "без відома і дозволу твого (хазяїна, лідера, бога, шефа) ти не маєш права навіть пукнути".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.11 | Роман ShaRP

       БНГ (-)

      • 2006.04.11 | Shadow

       Re: ок. аргументую

       > ющенко за майже півтора роки правління жодним кроком не наблизив україну до тоталітаризму

       Ти звільнення Горобець забув, та й інщі випадки, коли Ющ клав здоровенний болт на закони. Плюс корупція (синуля Андрійко, братик Петро etc). Але правда, він не Лукашенко.

       > комусь не подобаються його картини і бджоли? хтось хотів би щоб він економікою замість цього рулив? так от тому і ющенко молодець що не береться рулити економікою а приставляє до цього премєрів. а президент має займатись стратегією (в тому числі зовнішньою) держави на десяток років наперед і він поки що цим займається (про успішність через пару років поговоримо).

       Ні, поговоримо зараз. Пройшло быльше року, це вдвічі більше, ніж було у Юльки. Піскуна чоме так довго не звільняв? Крадій Івченко, крадій Червоненко - це люди Ющенка, 100% - він має відповідати за їх дії. Прокурори - то п*здєц, що Піскун, що Медведько... Про урода Жванію і його \"працю\" в МНС я взагалі мовчу... Вибач, це вже занадто, аж з горою.

       > Тапер про юлю. за пів року її премєрства більшість бізнесу україни чуть не посивіло.

       Предсказамус каже, що ти брешеш. Він не посивів, і не збирався навіть.

       > і не тому що гроші почали втрачати а тому що в економіці почався самий натуральний тоталітаризм і ручне управління. і я навіть не про великий бізнес тут говорю - а в першу чергу про малий і середній. тому що юлька своїм бюджетом підкосила саме їх.

       ... в цей час Пєтя, другий Пєтя, Женя, Жванія і т.д. ВЗАГАЛІ НІЧОГО не робили для економіки (гребли під себе як скажені). Визнаю, що можливо Юлька робила не все правильно, але й далеко не все було неправильно! Доходи бюджету на 70% підняли, причому за рахунок того, що заставили Суркісів і ко платити податки? Так. Це круто! Криворіжсталь продали чесно? Yes!! (Порівняй з цією порнокомедією з НЗФ...)

       > але якщо я правий - то уявляю що юлька з такими замашками натворить одержавши посаду премєра не суто економічну зразка 2005 а більшістю політичну після реформи зразка 2006.

       А якщо виявиться, що ти ідіот і у всьому помиляєшся - що ти у цьому випадку уявляєш? Ти взагалі вмієш визнавати, що іноді люди, в порядність яких вірив, можуть виявитися мерзотниками? Ми ж теж мали надію на порядність Юща, але аналіз фактів примушує шукати альтернативу...

       > хоч \"по тоталізатору\" прогнозист з мене ніякий

       Отож бо :)
 • 2006.04.09 | Stefan Seitz

  Не супер, але нормальним і помаранчевим (-)

 • 2006.04.10 | Leo

  Re: Юля буде супер Прем"єром!

  :hello:Вы правы на все 100%.Она отличный боец и руководить Украиной будет не хуже.Пророчество Ванги сбывается.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua