МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ціна затягування проголошення М.Свистович мером Ірпеня - 500 дол

04/08/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Вчора у клубі "Заїр" в місті Ірпені Київської області відбулася зустріч, на який обговорювалося питання, як затягти проголошення Мирослави Свистович Ірпінським міським головою.

Нам відомі всі особи, які брали участь у цій зустрічі та всі розмови, які там велись. Короткий підсумок зустрічі - затягти на якомога більший термін проголошення Мирослави Свистович Ірпінським міським головою, щоб дати поки що діючому Ірпінському міському голові Володимиру Скаржинському час для роботи з документами, які перевірятиме новий мер. Для цього було вирішено заплатити кожному члену терииторіальної виборчої комісії по 500 доларів США, щоб вони тягли час якомога довше.

Оскільки, окрім кандидата на посаду Ірпінського міського голови Олега Бондаря, підтримуваного Народним Союзом "Наша Україна", та заступника голови земельної комісії Бучанської селищної ради Ігоря Бартківа, на жаль, в зустрічі брали участь особи, які в минулому мали певні позитивні заслуги перед громадою Приірпіння та Україною, зважаючи на те, що нашою метою не є в будь-якому випадку посадити за грати людей, які через свої злидні або тимчасове затьмарення розуму від передвиборчих обіцянок і майбутніх вимріяних нездійсненних перспектив здатні спокуситися на таку невелику, як на такий злочин, суму, а також через те, що пан Невдаха, роздаючи хабарі, діє через інших осіб, підставляючи цих людей, ми поки що обмежуємося попередженням як учасникам зустрічі, так і членів ТВК, щоб вони таки подумали перед тим, як іти на порушення Закону. Адже другого попередження з нашого боку вже не буде, і особам, які скоять злочин, доведеться відповідати за свої дії згідно Кримінального кодексу.

Відповіді

 • 2006.04.08 | Град

  500 дол за годину, за день, чи за тиждень? А, мо" за хвилину?(-)

  "Пятихатка" за хвилину - це "по-взрозлому". Навіть за годину.
  Тоді із половини,канкрєтно в натурє!
  У фонд "щенепосажених".
 • 2006.04.08 | Татарчук

  Ціна не в 500 баксах. "Єта вайна"

  Ну от що.
  Хотів сказати щось мрачне про Ірпеніаду, але язик не піднімався. Зараз скажу.

  Те, що роблять майданівці - це круто. Але матиме наслідки.

  Влада (- колір тут додупи! -) як ота Матрица нарешті розглядила своїми підсліпкуватими очима занозу - майданозу. Нова версія "Влада релоад" має вчитися від своєї попередниці буквально всбому, аби не обкакатись як перша демоверсія.
  Але вчитися буде не тому, як не красти і не брехати, а тому, як гасіти отіх майданівців "покі вони є маленькі".

  Тобто охота почалася, і зараз буде так. До деяких вже дойшло що тисячі чудакуватих інтернетчіків які можуть робити сінхрони - це є пряма та немінуча загроза. Висновок простий - будуть гамселити. Тобто гасіти.

  Що сказати? Я - не песіміст, тобто міркую про це скоріш отак: ПОЧАЛОСЯ! (із задоволенням).

  Корочє буде в нас розкриття злочинної діяльності ОПГ "мАЙДАН", яке згуртує вокруг себе у найширшу в історії коаліцію - від герцогів Орлеанських до ЖаннД-Арк.

  Треба наступати. ІІграшки скінчилися. всьо.
 • 2006.04.10 | Tatarchuk

  З висоти отриманої перемоги:

  Я дуже раджу ірпіньцам не спускати ніякіх проявів ірпеніади, а всі справи довести до суду та, бажано, до покарань. Бо паризькі комунари, перепрошую на такій аналогії, відпустили всіх ворогів та були їми ж зніщені.
  Памятайте, що "вони нічого не забули та нічому не навчилися" (Талейран)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua