МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не дай Боже з хама - пана

04/08/2006 | Нестор
http://pravda.com.ua/news/2006/4/7/40747.htm

Те, що Івченко змінив автомобіль, "Українська правда" помітила минулого тижня. Тепер він пересувається на "Мерседесі" суперактуального дизайну, який з`явився у продажу лише наприкінці 2005 року. Це новий "Мерседес" S-класу.

Отже, на машині Івченка стоїть номер АА 22 74 АІ. Завдяки своїм джерелам "Українській правді" вдалося з'ясувати, що цей автомобіль значиться за дочірнім підприємством "Нафтогазу", яке теж є державним і називається "Газ-тепло".

"Нафтогаз" є державною компанією, яка управляє майном, що належить українському народу. Таким чином є пряма залежність між рівнем пенсій в Україні та діяльністю "Нафтогазу". Адже цей монополіст – головний платник податків в державі.

Більше того, сумнівно, щоб у Івченка були особливої потреби для заміни автомобіля. Його попередник Юрій Бойко придбав "Мерседес" S-класу в 2004 році, розповів колишній прес-секретар "Нафтогазу" Костянтин Бородін.

Тобто, виходить, що та машина поїздила трохи більше, ніж півтора роки, як раптом Івченку закортіло пересісти у нове авто.

Тепер дещо про те, у скільки обійшовся "Нафтогазу" (читай – бюджету) автомобіль Івченка.

Від своїх джерел нам вдалося дізнатися характеристики машини. Цей "Мерседес" S-500 має наповнення тюнингу AMG. Об’єм двигуна – 5,5 літрів. Потужність – 388 кінських сил.

У машині є, наприклад, холодильник. Якщо Івченку захочеться подивитися кіно, то до його послуг телевізор разом з DVD-програвачем та чейнджером.

Машина комплектується мобільним телефоном з "blue tooth". Спеціальне освітлення салону "Ambient lighting". Панелі з горіхового дерева.

І, звичайно, подорож для керівника "Нафтогазу" має супроводжуватися задоволенням – тому в автомобілі Івченка стоять масажні крісла.

Вартість такого крейсера на колесах – 215 000 доларів. Тобто 1 мільйон 85 тисяч 750 гривень.

Чи міг Івченко поводитися скромніше? Очевидно, що так.

Потяг до шикарного за рахунок державної компанії проявився у тому, що Івченку купили саме S-клас. Наприклад, голова "Нафтогазу" в 2000-2002 роках Вадим Копилов їздив на більш скромній машині – "Мерседесі" E-серії. Цим авто також якийсь час користувався Юрій Бойко.

По-друге, є багато салонів, де Івченко міг придбати S-клас в старому дизайні кузова. Такий автомобіль був би дешевше на десятки тисяч доларів.

Але навіть якщо Івченко вирішив, що держава може потерпіти, й захотів виключно новий S-клас, то він міг би придбати його без масажних та інших додаткових, але безглуздих опцій за 931 тисячу гривень.

Саме за такі гроші зараз продається S-клас у офіційного дилера "Мерседесу" "Автомобільний дім "Україна". Чи різниця в 150 тисяч гривень, як, власне, і мільйон за машину – це не гроші для Івченка?

Відповіді

 • 2006.04.08 | Нестор

  В зв"язку з цим в мене риторичне запитання

  Очевидно організовуючи коаліцію з НУ всі її члени беруть на себе відповідальність в тому числі і за дії цього виродка.

  Звісно злодіїв є багато, але далеко не всі серед них при цьому прикриваються святим ім"я людей, які вмирали за Україну і свідомо йшли до Сибіру.

  Степану Бандері та Славі Стецько мабуть і в страшному сні не могло приснитися, що після здобуття незалежності України, самі українці продадуть її в боргову яму Росії, та ще й це зробить член їх організації за якусь дурнувату тачку і купу бабла.
 • 2006.04.08 | Боррачо

  Сьогодні в метро

  чув обговорення цього репортажу. Мовляв, "Ось, за що стояли ми на Майдані. За "мерс" жлоба Івченка, за "бентлі" Тимошенко, та Порошенків "лексус". А ще за "беху" синка Ющенко".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.08 | Московский Одессит

   Напоминает фильм "Оружейный Барон"(ну,и наверное много подобных)

   Где сынок правителя одного африканкого государства ездил у себя на стильной тачке, с золотым калашниковым в руках среди голых-босых-рахитных детишек своей же станы:)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.08 | Боррачо

    Дійсно, щось подібне. А люди ж попереджали

    Московский Одессит пише:
    > Где сынок правителя одного африканкого государства ездил у себя на стильной тачке, с золотым калашниковым в руках среди голых-босых-рахитных детишек своей же станы:)

    Цікаво, що розумні люди попереджали про це ще в розпалі помаранчових подій. Ось така собі пророцька цитата:

    "Холодной ночью на Майдане мы наблюдали сцену межклассовой солидарности. Поперек улицы стояли студенты, школьники, учителя, работники кондитерской фабрики и хлебзавода. Время от времени к ним подъезжали лимузины с оранжевыми флажками. Они на минуту задерживались, приоткрывали двери, их хозяева жали руки своим солдатам, бросая им несколько слов поддержки, а затем с воем уносились в ночь, к теплым пентхаузам и кабакам. Это были первые дни ющенковских акций, когда многие опасались, что Кучма, по своему обыкновению, кинет сюда несколько рот омоновцев, или чего-то потяжелее. Их пришлось бы встречать этим замерзшим людям, и тогда вы не нашли бы поблизости ни одного, самого паршивого "Мерседеса".

    Но межклассовая идиллия еще не нарушена. "Я стою здесь за правду и Украину", - говорил нам закутанный в тулуп сельский парень. "Нет, ты здесь для того, чтобы Порошенко крал больше, чем Суркис. Не слишком возвышенная цель, браток?", - отвечали ему мы.

    Пока это сложно объяснить словами. Днем раньше, на оранжевом митинге в моем спальном районе я увидел председателя своего домкома рядом с кучкой местных воротил. Эта порядочная и небогатая женщина тоже убеждала меня в духовном единстве с бизнесменами наших кварталов. "Вот этот тип в драповом пальто, - хозяин автостоянки, на которого я по вашей просьбе составляю жалобы в райисполком (паркинг построили на месте поликлиники с детской площадкой). И он рвется на место районного головы после победы Ющенко", - пришлось сообщить ей мне. Через год, когда слова "честная власть" станут худшим из площадных ругательств, а около нашего дома собьют очередного ребенка, мы найдем общий политический язык. И с ней, и с тем мерзлым парнем с Майдана".

    http://communist.ru/lenta/index.php?10230
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.08 | один_козак

     Різновиди жлобства

     1 - проміняти святе на "круту тачку"
     2 - робити такі узагальнення, як ви робите
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.08 | Боррачо

      Re: Різновиди жлобства

      один_козак пише:
      > 1 - проміняти святе на "круту тачку"
      > 2 - робити такі узагальнення, як ви робите

      3 - закидати "жлобство" опонтентам на форумі, без жодного аргументу.
      :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua