МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вибори до Криму визнано недісними!! (л)

04/10/2006 | Tatarchuk
http://www.nasheradio.crimea.com/images/news/Image/ikark.jpg

Витяг з того документу:
"все це не дає можливості встановити підсумки голосування... єдиним можливим виходом з ситуації що склалася - визнання виборів до ВР АР Крим недійсними"...

Відповіді

 • 2006.04.10 | Tatarchuk

  Школа фальшувань, курс 1 (л)

  В ходе заседания городской территориальной избирательной комиссии Симферополя постоянно продолжаются вскрываться новые нарушения, допущенные при подсчете голосов избирателей. Об этом Крымскому агентству новостей сообщили в пресс-службе Крымского республиканского комитета Коммунистической партии Украины.
  Как сообщили в пресс-службе, при приеме протоколов от Киевской районной территориальной избирательной комиссии в 46 протоколах из 69 были выявлены несоответствия между количеством выданных избирательных бюллетеней и количеством проголосовавших.
  "В протоколах обнаружены исправления, сделанные ручкой, не позволяющие установить первоначальные цифры. Это является грубейшим нарушением избирательного законодательства,- отмечают в пресс-службе,- на некоторых избирательных участках часть бюллетеней бесследно исчезла".
  В пресс-службе отмечают, что только у двух партий, которые не могли даже теоретически рассчитывать на электоральный успех в Крыму, сошлись итоговые цифры поданных за них голосов избирателей. У остальных участников избирательной борьбы были обнаружены значительные расхождения между поданными бюллетенями и цифрами протоколов.
  http://www.press-c.crimea.ua/hotnews/?mode=news&cmd=newsRead&sid=28848
 • 2006.04.10 | Пані

  Так вже визнано чи...?

  Чи тільки ЦВК (все чи частина?) вимагає визнати недійсними?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.10 | Tatarchuk

   Мабуть це я трохи поспішив

   у комісії 15 членів, підписи поставили 7, серед них голова комісії та секретар. Зараз місцеві юристи кажуть, це є необхідна та достатня умова - адже саме твк може признавати вибори такими що відбулися або не відбулися. А от визнавати їх такими, що їхні результати неможливо встановити - це прерогатива суду, здається.
   Тому єдине що трохи неясно - нафіга вони пишуть ліста Ющенку. Є думка, що самі вони здрейфілі це робити, а от звалити все на гаранта - і як завжди вийти сухими з води.
   Може, інша версія, маємо справу з типовим провінціальним лейменством :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua