МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До керівництва Київською областю рвуться колишні ЗЕКи

04/10/2006 | tranhozavr
Перш за все щиро вітаємо пані Мирославу Свистович, бажаємо плідно працювати на
новій посаді.

Однак, ось для роздумів інформація про можливих керівників Київської обласної Ради, з якими доведеться безпосередньо працювати Ірпінському міському голові:
кандидатурою на посаду голови Київської обласної ради запропоновано Бондарева Костянтина Анатолійовича.
Бондарев Костянтин Анатолійович 1972 року народження має дві судимості: перша від 29.07.1993 року за статтею 194 Кримінального Кодексу (1961 року), друга від 20.01.1996 року за статтею 80 Кримінального Кодексу (1961 року).
Чи не здається Вам що це ми вже десь проходили? І громадяни накшталт Бондарева К.А. заслуговують на місце в обласній раді хіба що як представники та захисники прав осіб що вийшли з місць позбавлення волі та прагнуть соціальної адаптації, але не як керівники столичної області. Чи за такого представника голосували мешканці Київщини на виборах 26 березня?
Як відомо до Київської обласної ради за результатами виборів пройшли: Блок Юлії Тимошенко, блок “Наша Україна”, Соціалістична партія України, Партія Регіонів, Народний блок Литвина та Український народний блок Костенко і Плюща.
БЮТ в облраді отримав 66 депутатських мандатів, Наша Україна – 16, СПУ – 14, ПР – 11, блок Литвина – 7, Костенко Плющ – 6 мандатів.

Відповіді

 • 2006.04.10 | леонід

  Re: До керівництва Київською областю рвуться колишні ЗЕКи

  tranhozavr пише:
  > кандидатурою на посаду голови Київської обласної ради запропоновано Бондарева Костянтина Анатолійовича.

  >
  Ким запропонована, коли і в який спосіб?
 • 2006.04.14 | Tranhozavr

  Re: До керівництва Київською областю рвуться колишні ЗЕКи

  В том что Бондарева действительно хотят поставить на должность главы Киевской облрады можно убедиться прочитав материал по этой ссылке http://www.dsnews.com.ua/index.php?action=article&r_id=17&article_id=25253 . Ниже привожу вырезку:
  «...Для достижения этой цели переговорщики будут использовать тезис о том, что для беспроблемного лоббирования своего бизнеса многим амбициозным депутатам удобнее будет занимать хлебное место в комиссиях совета, а не превращать свою персону в априори публичную. Эту карту попытаются разыграть, чтобы отговорить от борьбы за пост спикера водочного магната Константина Бондарева (СПУ), который на данный момент также рассматривается как одна из основных кандидатур на пост главы облсовета...»


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua