МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Атвєт ПРУ казлам". Кушнарьов пропонує губернаторам піти.(/)

04/10/2006 | Роман ShaRP
Я передбачав, що так і буде, тільки не передбачав, що так швидко. Кожен з імовірних союзників НУ намагався перетягнути цього монструозного Буріданова віслюка на свій бік. І в кожного, я в цьому впевнений, були свої плани на випадок "неправильного вибору" віслюка.

От і почалося. Схоже, коаліція таки буде помаранчевою. :)

http://rep-ua.com/30707.html
Кушнарьов пропонує губернаторам східних областей піти по-доброму

Майбутній депутат від Партії Регіонів Євген Кушнарьов вважає, що губернатори тих областей, в яких перемогла його політична сила, повинні піти у відставку, поступившись місцем «професіоналам», повідомляє ll-media.info з посиланням на прес-службу ПР.

«Рівень довіри населення до глав адміністрацій на сході і півдні України низький. Було б виправданим і розумним, щоб Президент, не чекаючи загострення відносин між радами і губернаторами, які програли, прийняв відповідні кадрові зміни і довірив би самим радам, як це витікає з Конституції і Закону «Про місцеві державні адміністрації», запропонувати кандидатури губернаторів. Я не сумніваюся, що ради підійшли б до цього права зважено, і на ці посади були б делеговані професіонали, які з одного боку, володіють всім необхідним набором якостей управлінців такого рівня, з іншої - відомі в своїх регіонах і користуються довірою населення», - заявив Кушнарьов.
І-РЕПОРТЕР


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua