МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мирослава Свистович проведе веб-конференцію на "Киянах"

04/11/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні о 12 годині на сайті "Кияни" відбудеться веб-конференція новообраного мера Ірпеня Мирослави Свистович. "Как стать мэром за 2 тысячи долларов? Спросите у Мирославы Свистович" - запрошує редакція сайту. (-)

Відповіді

 • 2006.04.11 | Стайєр

  Re: Мирослава Свистович проведе веб-конференцію на "Киянах"

  Якщо це можливо, скопіюйте, будь ласка, питання і відповіді тут. Оригінальна сторінка толком не відкривається (обривається на):

  "Михайло дуже часто крити"...

  тому незрозуміло, кого критикує пан Михайло - "бджолярів" чи "любих бандитів" :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.11 | Albes

   Список вопросов с ответами

   26. Харцизяка: Шановна пані Мирославо! Вітаю з обранням. Розумію тут гнів ображених і тих, хто дарма витратив гроші на вибори. Тепер питання як до мера:
   1. Чи маєте Ви план розв*язання комунальних проблем (яких і як) міта?
   2. Чи маєте Ви, що запропонувати місту на перспективу? Тобто крім вирішення нагальних проблем чи існує план розвитку?
   Дякую.
   Мирослава Свистович: Що стосується теплопостачання, то я вважаю, що ми повинні акцентувати свою увагу на тому, щоб згодом перевести всі багатоповерхові будинки на автономне опалення, що вирішить проблему гарячого теплопостачання протягом року, проблему економії енергоносіїв, зменшить витрати споживачів.
   Щодо роботи ЖЕКів, то для новозбудованих будинків краще створювати спілки співвласників, тобто кондомініуми. Що стосується старих будинків, то я вважаю, що ЖЕК повинен звітувати перед кожним будинком раз на рік за обсяг та кількість виконаних ремонтних робіт. Це найкраще робити через будинкові комітети.

   Дякую всім за небайдужість, за те, що ви переживаєте за те, що відбувається в місті, що не стоїте осторонь. Я вважаю, що велика кількість таких людей я запорукою успіху моєї команди і міста в цілому.
   Сподіваюсь на вашу підтримку й надалі.
   Прошу вибачення, що не змогла відповісти на всі питання, оскільки на 14.30 мене викликано на чергове судове засідання, на якому я повинна бути обов’язково присутня. Обов’язково надам відповідь на всі питання пізніше, навіть на провокаційні :)
   З повагою,
   Мирослава Свистович
   25. Юрий, житель Ирпеня.: Насколько мне известно, в свое время Скаржинский вел непримиримую войну с руководством Горздрава в связи с колоссально разворовкой средств. После победы на прошлых выборах Скаржинский сдвинул с места строительство новой поликлиники. Каковы Ваши планы в этом секторе?
   Мирослава Свистович: В сфері медицини на сьогоднішній день є дуже багато цікавих проектів, один з яких – впровадження сімейної медицини та методології управління фінансуванням і медициною взагалі на основі програми, розробленої професором Голуновим. Суть її полягає в тому, щоб зробити лікаря зацікавленим в здоров’ї людей.
   24. Сергій Шрамович: Поздоровляю з закінченням виснажливої виборчої епопеї!
   Як жителю, міста Бучі, хотілося б знати, які будуть відносини з цим, уже самостійним містом? Чи все залишиться, як було?
   Мирослава Свистович: Стосунки з Бучею будуть будуватися на договірних засадах, оскільки в нас дуже багато спільного і механічно роз’єднати тепер уже два міста просто неможливо.
   23. Юрий, житель Ирпеня.: Мирослава, как Вы относитесь к идее «Электронного правительства», когда вся информация о деятельности городского совета и мера, всех управленческих структур доступна на Web-сайте? В том числе и планируемые тендеры по закупкам из городского бюджета, что бы каждый был с ними ознакомлен до начала тендера и мог принять участие. А результаты так же были общедоступны – как по предложениям, так и по победителю. К примеру, такие инициативы работаю в прибалтийских странах. И еще вопрос – не кажется и вам, что победа в тендере по принципу «самый дешевый» - не совсем верный подход? Ведь Вы сами не покупаете (надеюсь) продукты на рынке по такому принципу.
   Мирослава Свистович: Ще один пункт моєї програми – це створення громадської приймальні, а також Інтернет-сайту, де кожен громадянин зможе обзнайомитися з будь-яким документом, який є продуктом діяльності міської ради, починаючи від рішення і закінчуючи виписками казначейства, банків, фінансовими звітами.
   22. наталя: мирославо, вітаю вас з перемогою! Знаю, що ви з Михайлом дійсно порядні люди. Питання до Вас: чи розглядатиме ви питання зниження цін на житло в Ірпені? Якщо так, то я ким чином це можна зробити?
   Мирослава Свистович: Однин з пунктів моєї програми – це створення комунального будівельного підприємства, яке по доступним цінам будуватиме житло для людей, які перебувають на квартирному обліку, а також за рахунок невеликого прибутку, який буде мати це підприємство, забезпечувати соціальним житлом малозахищені верстви населення.
   21. Іван: Як буде вирішуватись питання виділення земельних участків для житилів Ірпеня які стоять на неї в черзі.Дякую
   Мирослава Свистович: Буде проведено інвентаризацію землі. Прийнято генеральний план, де буде видно, яку кількість земельних ділянок може виділити міська раджа для потреб місцевого населення. Міською радою будуть прийняті критерії виділення земельних ділянок і буде створена черга із тих громадян, які подали заяви, відповідно до часу поданих заяв. Питання щодо виділення землі будуть розглядатися відповідно до цієї черги і розроблених міською радою критеріїв.
   20. Коля: Когда будет закончена дорога Киев-Романовка-Ирпень и пущен троллейбус до налоговой академии?
   Мирослава Свистович: Обов’язково буде відновлено будівництво дороги. Все буде залежати від переговорів з новим Київським міським головою.
   19. Виктория: Как Вы относитесь к варварскому истреблению зелёных массивов в Ирпене? Видите ли Вы пути воздействия на обнаглевшие областные и городские власти? Что можете посоветовать жителям Ирпеня?
   Мирослава Свистович: Фактично останніх 1,5-2 роки мого життя присвячені тому, щоб призупинити варварське знищення лісів в Ірпінському регіоні. Саме з цією метою мною і моєю командою було заблоковано прийняття генерального плану, який передбачає масову котеджну забудову в лісовій зоні та в заплаві р.Ірпінь, а також мною особисто було підготовлено судовий позов від КОДА про визнання недійсними та скасування рішень Ірпінської міської та Бутанської селищної рад про переведення земель державного лісового фонду в категорію житлової та громадської забудови. Саме на підставі цих рішень на сьогоднішній день і відбувається дерибан землі в лісовій зоні. На сьогодні це питання розглядається в господарському суді Київської області. Якщо ми виграємо цей суд, то на підставі статті 20 і 21 Земельного Кодексу України ми зможемо скасовувати рішення про виділення землі і навіть угоди купівлі-продажу.
   18. Геннадий: Ирпень - курортный город, земля которого не должна продаваться! Какие меры Вы будете принимать для сохранения и упрочения статуса Ирпеня -курорта? Самые насущные проблемы: ужасные дороги, вырубка леса, мусор. Как они будут решаться?
   Мирослава Свистович: Обов’язково Ірпінь повинен пройти процедуру набуття статусу курортного міста згідно нового законодавства. Вважаю, що в місті повинно обов’язково дотримуватися законодавство про курорти, згідно статті 12 якого виділення земельних ділянок та будь-яке будівництво може відбуватися або в інтересах місцевих мешканців, а або для розвитку курортної інфраструктури. Для цього також треба створювати пільгові умови для тих бізнесменів і підприємців, які будуть вкладати гроші в розвиток курортно-відпочинкової інфраструктури.
   17. Жителька Ірпеня: 1. Чи планує пані Свистович прибрати нарешті місто-смітник?
   2.Чи бувала вона на околицях міста, зокрема з боку пойми від залізниці до військового госпіталю і чи знає вона, що електронапруга там така, що люди увечері не можуть навіть прочитати газету, а мікрохвильова піч для них це просто голуба мрія?
   3. Сподіваюсь, що дороги вона бачить, звичайно вдень, бо увечері вони майже не освітлюються.
   4. Що планується робити з дозвіллям дітей (культура, спорт тощо)?
   5. Чи архітектурна забудова міста буде і надалі хаотичною до безглуздя як тепер?
   Дякую, хоча питань є ще дуже багато
   Мирослава Свистович: Про смітник я вже говорила.
   Щодо перепадів напруги я знаю дуже мало. Якщо дійсно є така проблема, зверніться до мене по телефону: 54 676.
   Щодо доріг – я вважаю, що гарні дороги – це показник діяльності будь-якого мера, тому це буде першочерговим завданням моєї команди.
   Я сама мама двох дітей, і вважаю, що першочерговим завданням будь-якої влади є створення умов для повноцінного розвитку дітей і створення умов для їхнього самореалізації в житті. Тому в моїй програмі цьому було відведене значне місце. Зокрема, я вважаю, що повинна бути розширена мережа дитячих гуртків, клубів, шкіл, обов’язково хочу побудувати нормальний басейн.
   Вважаю, що генеральний план забудови міста обов’язково має містити детальне планування міста, і місто повинно мати свій архітектурний стиль.
   16. Ганна Целіковська: По-перше, вітаємо з перемогою!
   І, по друге, наболіле питання про вивіз сміття: по пров.Садовому воно дуже рідко вивозиться, антісанітарія, бездомні собаки, які розпорошують сміття далеко навкруги, але ж мусорні баки знаходяться біля пішоходної частини провулку-просимо допомоги в наведенні ладу. Дякуємо за увагу.
   Мирослава Свистович: Проблема сміття є не тільки на наших вулицях. На сьогоднішній день сміттям захаращені усі лісові масиви, парки. В якійсь мірі це проблема загальної культури людей, але по великому рахунку я думаю, що це питання можна буде вирішити будівництвом сміттєпереробного заводу. На сьогодні є екологічно чисті технології переробки сміття, які вивчалися моєю командою.
   15. Євген: Коли нарешті в Ірпені на вулицях буде світло, бо перед сусідами (Буча) соромно ?!
   Коли замість щорічно латаних перелатаних в нас будуть нарешті відновлені дороги, а ті що на паперах вже 3 рази асвальтували хочаб почнуть робити?
   Мирослава Свистович: Я думаю, що Ірпіню не вистачало влади, яка хотіла б працювати на громаду. Думаю, що із своєю командою я доведу, що влада може бути прозорою, чесною і працювати на людей. Думаю, що питання ліхтарів буде одним з перших, яке буде вирішуватися нашою командою.
   14. 121: Позвольте поздравить Вас с победой на выборах.
   Мирослава Свистович: Дякую
   13. Александр Фельдман: Уважаемая г-жа Свистович!

   Ваш муж известен кое-кому как неформальный лидер "Черной Поры" и веб-сайта "Майдан".
   Следует ли понимать, что Вы его сторонница, член "Черной Поры" и сторонник национал-демократии?

   С уважением
   Мирослава Свистович: Так.
   12. Сергей Фурманюк: Мирослава, скажите, всегда ли и во всем Вы являетесь единомышленниками с Михайлом? Как Вы прокомментируете тот факт, что Михайло на "Майдане" весьма часто защищает НСНУ и Ющенко от критики, и почти не скрывает негативного отношения к БЮТ и Тимошенко. Неужели Вы станете отрицать, что именно благодаря Юле в 2004-м победил Майдан, и только благодаря "бджолярству" Виктора Андреевича появилась реальная угроза прихода к власти коалиции "любих бандитів"?
   Мирослава Свистович: Мій чоловік став депутатом облради по списку БЮТу, в якому він був восьмий. Треба віддати належне цьому блоку і його керівникам, що вони, незважаючи на те, що Михайло дуже часто критикує ЮВТ та її команду на сайті Майдан, вони запросили його з тих міркувань, що він є чесною, порядною людиною і завжди намагається говорити усім політичним лідерам правду, а не те, що вони хотіли б від нього почути.
   А щодо того, наскільки ми є однодумцями? У нас часто бувають суперечки на різні теми, але в більшості випадків в результаті цих суперечок ми виробляємо єдине «сімейне бачення» на ту чи іншу проблему.
   11. Васкул: Ув. Мер! Выборы за 2000 долларов это круто! Расскажите на что они потрачены? Может еще чтонибуть осталось? А то не ровен час спосоры типа Юры Прилипка потребуют денежки возвратить!
   Мирослава Свистович: Насправді я дійсно провела свою виборчу кампанію, вклавши всього 2 тисячі доларів, і принципово не брала і не беру грошей у великих бізнесменів, розуміючи, що з ними доведеться розплачуватися. Феномен мого виграшу, мабуть, полягає в тому, що я зосереджувалася більше не на американських виборчих технологіях на зразок яскравих бігбордів та розтяжок, а намагалася через газету, яку я видаю з 2002 року, донести виборцям своє бачення причин тих чи інших проблем та шляхи їх вирішення.
   10. Сергій.: Пані Мирослава! Скажіть будь ласка, як Ви збираєтесь керувати містом без будь-якого досвідку? Стару команду Ви збираєтесь звільняти. До речі, бальшість звільниться сама, оскільки не хоче працювати під вашим керівництвом, я маю на увазі начальників ЖЕКів, Водоканал, тощо. Особисто Ви в житті майже ніколи не працювали. Про рік плідное роботи в Академії та причини звільнення промовчу! Ви бачили які в Ірпені після зими дороги? Ви розумієте, що їх треба лагодити? А хто Вам буде допомагати? Невдаха - підприємець Віктор Бархоленко, якому як тому танцюристу, щосб завжди заважає? Я співчуваю всім Ірпінчанам, однак радію з того, що тепер Ви зможете дійсно довести чого варті. Однак боюсь, що Вам знову хтось чи щось заважатиме.
   Мирослава Свистович: Я думаю, що стара команда показала, на що вона здатна. Про це свідчить якесь десяте місце, яке зайняв на виборах мера Ірпіня Скаржинський В.Д., який керував цією командою. Про результати моєї роботи, думаю, поговоримо хоча б через рік.
   9. Сергій: Пані Мирослава! Ви тривалий час критикували колишнього мера В.Скаржинського за великі ставки комунальних платежів. Коли очікувати, що Ви їх знизите?
   Мирослава Свистович: Першим своїм завданням я бачу не стільки зниження ставок комунальних платежів, скільки приведення вартості у відповідність до якості наданих послуг.
   8. Ірпінчанин: На вашому сайті сказано що вас пригласили на семінар мерів (http://maidan.org.ua/static/news/1144647665.html). А чи є у вас протокол призначення мером? Що складно?
   Мирослава Свистович: Мене запросили з управління внутрішньої політики ОДА, а також Асоціація мерів міст Київщини.
   7. Ірпіньчанин: Чому ви назеваете себе ірпінчанкою, проживаючи в місті біля 8 років якщо люди які живуть довше вас ви назеваєте їх пришельцами які приїхали до вас на землю?
   Мирослава Свистович: По-перше, хоч я живу і небагато, але всі 8 років моє життя на виду у всіх ірпінчан. Я займалася громадською роботою, проблемами міста та його мешканців, оскільки в силу специфіки своєї роботи, я буле помічником народного депутата Жовтяка, і намагалася допомагати людям у вирішенні їх проблем. Всіх людей, які більш-менш активно жили життям міста, я добре знала і спілкувалася з ними при вирішенні тих чи інших питань. Тому дуже насторожує, коли під час виборів раптом з’являються люди, які нічого не зробили для цього міста, але кажуть, що вони є патріотами і будуть працювати на інтереси громади.
   6. начальник СБУ: Вот тогда-то по участкам пошли агенты СБУ, поскольку их начальство баллотируется по спискам НСНУ. Мы узнали и о попытках «договориться» с председателями комиссий, и о подкупе членов территориальной избирательной комиссии.
   1. Кто ходил?
   2. Сколько предлагали?
   3. Почему нет ни одного факта и заявления в компетентные органы?
   4. Можно ли все вышеизложеные факты считать фактами? Если да, то готова ли сама М. Свистович ответить за эти "факты" в суде ? Знает ли М. Свистович и ее команда, что такое порядочность?
   Мирослава Свистович: Під час нашої роботи в робочій групи з вивчення стану дотримання в Київській області земельно-лісового та природно-охоронного законодавства нам доводилося працювати з багатьма співробітниками обласної служби безпеки України. Один із цих чоловіків був членом нашої робочої групи, і сьогодні іде номером 3 списку НУ до Ірпінської міської ради. Вночі з 27 на 28 березня, коли деякі дільниці не збиралися здавати протоколи і бюлетені до ТВК, в нас не було ніяких даних про результати виборів на цих дільницях. Ми послали своїх представників, щоб вони чергували біля дільниць і з’ясували причину затримки здачі. Нами було зафіксовано (дільниця №1) факт проникнення на територію дільниці людей з блоку НУ, які намагалися про щось домовлятися із головою ДКВ. Після цього ми вирішили розставити свою охорону біля всіх дільниць, які не здали на той час протоколи. Їх було близько половини із всіх. Серед людей, які туди під’їжджали, ми бачили знайомих осіб із СБУ.
   5. Анонім: Бархоленко сказал (есть свидетели), что Рыбальченко дал Вам 300 тыс. дол. и что за эти деньги он всех здесь(в Ирпене) поставит на колени. Кого он имел в виду?
   Мирослава Свистович: У вас недостовірна інформація.
   4. Нашеукраинец: Когда я увидела, что ирпенский НСНУ возглавили противники местной общины — те самые люди, которые не просто оказались незваными пришельцами на нашей земле, фальсифицировали президентские выборы, но и хотят вырубить лес для застроек, я отказалась баллотироваться в мэры от НСНУ и создала с единомышленниками блок «За честную власть»
   1. Я болею за наш город и никогда не был противником местной общины — тем самым человеком, который не просто оказалися незваными пришельцами на нашей земле( 2. вашей? чей Свистовичей и Барахоленко?), фальсифицировали президентские выборы (3. какими фальсификациями занимались люди из первой 5-ки НСНУ?), но и хотят вырубить лес для застроек (4.Кто из первой 5-ки НСНУ хочет рубить лес?)
   Мирослава Свистович: Мова йде не тільки про першу п’ятірку НСНУ, а про людей, які є взагалі у списку. Мова йде про людей, які якщо не безпосередньо брали участь у фальсифікаціях, а мають причетність до тиску, який здійснювався з боку влади на виборців під час президентських виборів. Зокрема, мова йде про начальника відділу охорони здоров’я Сичука і про начальника ЗАТ «Меліоратор» Яцюк В.П.
   Крім того, блок НУ в Ірпінському районі підтримав на посаду селищних голів: діюча голова Ворзельської селищної ради Сотникова З.Ю., голову Бучанської селищної ради Федорука А.П. і голову селищної ради Пікулика В.С.
   3. НСНУ-Ирпень: "Мирослава Свистович получает предложение от НСНУ стать кандидатом в мэры от этого блока". Блока не было же на месном уровне.
   Настоящее вранье- никогда наша партия не предлагала вам стать кандидатом в мэры от нашей партии. Мало того ваш шантаж относительно отказа от блокировки с НСНУ перед выборами закончился вашим полным провалом - скандалом и роспуском осередка "Собор"
   . Вы требовали поддержать вас как кандитата в мэры и людей в список в ультимативной форме. "Наша Украина" никогда вас не поддерживала. За это вы облили гразью чесных людей за что и была подана жалоба в ТВК. Имейте совесть в конце концов.
   Мирослава Свистович: Все вирішувалося на рівні обласного керівництва. Насправді склалася так ситуація, що НСНУ був зацікавлений в тому, щоб якась із тих партій, яка на всеукраїнському рівні входить в блок НУ створила з ними блок на рівні області. Їм вдалося домовитися про це з партією «Собор». Однією з домовленостей було те, що блок НУ висовує мене на посаду міського голови Ірпіня.
   2. Наталья: Уважаемая Мирослава! Примите искренние поздравления по случаю избрания Вас мэром Ирпеня. Я узнала Вас "заочно", однажды почитав о Вас в газете, которую привез сын из Академии. Я поняла. что Вы близкий мне по духу человек - умная, честная, принципиальная. Я рада за Вас. Желаю терпения и удачи!
   Мирослава Свистович: Дякую за побажання.
   1. Коля: Мирослава Свистович — самый непримиримый критик земельных и коммунальных решений ирпенского мэра, председатель городской организации УРП «Собор»
   1. Правда ли, что самый непримиримый критик земельных и коммунальных решений ирпенского мэра когда был в известной земельной комиссии сама хотела получить землю в Ирпене (есть документы), но получив отказ обявила войну Скаржинскому?
   Мирослава Свистович: З приводу земельної ділянки. Насправді, дійсно, я писала заяву на отримання земельної ділянки неодноразово і до того. Просто під час перевірки з’ясувалося, що моя заява, як і заява сотень інших громадян Ірпіня, зникла. Не було створено ніякої черги, і з принципових питань я вирішила її поновити.
  • 2006.04.11 | Albes

   Список всех заданных вопросов

   69. Євген: Шановна Мирославо! Чи знаєте Ви, що біля Ірпеня проходила одна з ліній оборни Києва під час ВОВ? І зараз тут залишилося багато пам'яток з того часу (військові укріплення,-так звані ДОТи, траншеї, тощо)? Також тут багато природних пам'яток. Чи плануєте Ви створити щось на кшалт музея під відкритим небом чи яким небудь іншим чином захистити ці споруди?
   68. Тетяна: Пані Мирославо! Чи плануєте Ви започаткувати системне проведення консультацій з громадськістю під час підготовки рішень міськради? Якщо так, то за допомогою яких форм?
   67. житель Ирпеня: Ваше отношение к Петру Мельнику
   66. Albes: Мирослава, вопросов к Вам нет. На "Майдане" (http://maidan.org.ua/) все достаточно описывалось. Хочу только еще раз поздравить Вас и Вашу команду с победой и выразить надежду, что за Вами и Сумами постепенно подтянутся и остальные. И не забывайте, что вокруг хороших людей все-таки больше и, если Вы будете честны с ними, то и они всегда помогут Вам.
   65. Харцизяка: Шановна пані Мирославо! Вітаю з обранням. Розумію тут гнів ображених і тих, хто дарма витратив гроші на вибори. Тепер питання як до мера: 1. Чи маєте Ви план розв*язання комунальних проблем (яких і як) міта? 2. Чи маєте Ви, що запропонувати місту на перспективу? Тобто крім вирішення нагальних проблем чи існує план розвитку? Дякую.
   64. макс: вітаю з перемогою! питання: які перспективи співпраці з міськрадою після всіх виборчих "воєн"?
   63. Алексей Батюжевский: Когда будет наведен порядок с системой дождевой канализации в районе Привокзальной площади ? Вода со всей улицы Ленинградская стоит воззле дома №2.
   62. Олексій: Можливо створення бригади спеціальних автосміттєзбіральників з чергуванням по вулицях та провулках Ірпіня хоча б 3-4 рази на тиждень? Дуже турбує величезне накопичення сміття у сміттєзбиральниках та біля них !!!!!
   61. Володимир: Дуже просте запитання. Скажіть будь-ласка, скільки буде побудовано за час Вашого правління мером житлової площі для населення? Та надано її людям, які "у черзі на житло стоять" з 1980 року.
   60. Єкс: Цитую Вас же: Я сама мама двох дітей, і вважаю, що якої влади є створення умов для повноцінного розвитку дітей і створення умов для їхнього самореалізації в житті." Будь-ласка, допоможіть Зоряні Свистович встановити стосунки з її батьком, Вашим теперю чоловіком. У Вас по правилах має бути 3 дітей, чи не так?
   59. Юрий, житель Ирпеня.: Насколько мне известно, в свое время Скаржинский вел непримиримую войну с руководством Горздрава в связи с колоссально разворовкой средств. После победы на прошлых выборах Скаржинский сдвинул с места строительство новой поликлиники. Каковы Ваши планы в этом секторе?
   58. Юрий Владимирович: Хотелось бы обратить внимание нового мера Ирпеня на единственную магистральную улицу города 3-го Интернационала, часть которой перед выборами "слегка"заасвальтировали,это не лицо города, это позор города!
   57. Сергій Шрамович: Поздоровляю з закінченням виснажливої виборчої епопеї! Як жителю, міста Бучі, хотілося б знати, які будуть відносини з цим, уже самостійним містом? Чи все залишиться, як було?
   56. Володимир: Доброго дня! Скажіть будь-ласка, як швидко та виключно на законних підставах можна буде отримати в Ірпені квартиру в новобудові чи хоча б земельну ділянку для власного будівництва, оскільки наша сім'я має право на першочергове поліпшення житлових умов, а проживає на сьогоднішній день на 20.кв. м 5 чоловік? До того ж, всі необхідні документи для отримання квартири чи земельної ділянки подані до мерії на початку березня?
   55. Юрий, житель Ирпеня.: Мирослава, как Вы относитесь к идее «Электронного правительства», когда вся информация о деятельности городского совета и мера, всех управленческих структур доступна на Web-сайте? В том числе и планируемые тендеры по закупкам из городского бюджета, что бы каждый был с ними ознакомлен до начала тендера и мог принять участие. А результаты так же были общедоступны – как по предложениям, так и по победителю. К примеру, такие инициативы работаю в прибалтийских странах. И еще вопрос – не кажется и вам, что победа в тендере по принципу «самый дешевый» - не совсем верный подход? Ведь Вы сами не покупаете (надеюсь) продукты на рынке по такому принципу.
   54. Юрий Владимирович: Скажите пожалуйста как Вы думаете решить проблему с Киевской державной администрацией и закончить 5-ти летний долгострой дороги Ирпень-Киев. Обещаниями нас господин Омельченко кормил 5-ть долгих лет,слава богу что его переизбрали.
   53. Вадим: Ваша перемога -це результат затурканності українського виборця, який все ще купується на героїку і пост-совітський патетизм, що Ви і використали. Чи спроможні Ви говорит нормально, без патетики? Може Вам влаштувати стажування за кордоном, щоб Ви побачили, що таке політика і на чому вона базується (на раціональному баченні, без роблення з себе Прометеїв).
   52. Sasha: Ірпінь-місто - курорт. Чи будете ви захищати цей ОСОБЛИВИЙ статус міста ?
   51. пешеход: Ще одне питання - коли нарешті в нашій річці буде безпечно купатися? І чи буде це колись?
   50. Юрий, житель Ирпеня.: Добрый день, Мирослава. Вопрос по поводу коммунальных платежей. Скажите пожалуйста, как скоро в Ирпене будет введен принцип одной платежки за коммунальные услуги, как это сделано в Киеве? Когда появится сайт, где можно будет увидеть все свои платежи, распечатать платежку и получить справочную по тарифам? Насколько мне известно, Скаржинский добивался этого от коммунальных служб города в течении нескольких лет, но не смог получить положительного результатат.
   49. Олександр: Чи плануєте вирішити питання віділення земель під промислове будівництво, я впевнений , що частина підприємств з Києва могли б переїхати в приміську зону та створити нові робочі місця. Звичайно, мова йде про екологічно-чисті підприємства - логістичні центри, офісно-складські центри.
   48. east: Мирослава! Просто примите поздравления!
   47. Дмитрий: Планируете ли вы оказывать помощь молодым семьям? Почему земля выделяется и продается толко комерсантам? Как молодой семье приобрести жилье заробатывая даже по 700-1000$ с нынешними ценами? Какие у Вас будут программы по этому направлению?
   46. пешеход: З чого Ви плануєте розпочати свою діяльність на цій посаді? Чи буде добудовано коротку дорогу до Києва? Ваше ставлення щодо приєднання Ірпінського регіону до Києва? Чи є у Вас команда для здійснення своїх задумів?
   45. Володимир: Вибори скінчились, вони забрали в Вас багато сил та нервів. Але ж требя працювати на посаді і проблем у Вашому рідному місті дуже багато. Є план першочергових дій? І на яких засадах будете формувати свою команду? Дякую.
   44. Юрий, житель Ирпеня.: Добрый день, Мирослава. Есть несколько вопросов к Вам как к меру. 1. Так смогут ли жители Ирпеня получить земельные участки под застройку? Я заявления не писал, зная бесперспективность затеи. Но жить 3-мя семьями (родители, я с семьей и сестра с семьей) в одном доме – тяжело и очень неудобно. Купить достойную квартиру ни я, ни сестра не сможем, а вот построится – смогли бы. 2. В Ирпене бытует мнение, что вы ничего не смыслите в экономике и не сможете реально управлять городом – таково мнение бизнес-кругов Ирпеня. Расскажите, пожалуйста, кратко о Ваших первых шагав в экономическом плане.
   43. respublikanec: Пані Мирославо, ваш погляд на майбутнє УРП "Собор"
   42. Петр Костенко: Поздравляю с победой!Желаю всего самого лучшего и держаться! А команда единомышленников у вас есть. Майдан с вами!
   41. Ольга, Берлін: Наскільки я знаю, Ваш чоловік відмовився від своєї першої дитини и не підтримує іі ні матеріальноб ані морально, аргументуючи це відсутнітю часу і коштів. Як Ви вважає, це Є гідним політика? В цьому є і Ваша доля внеску як сім ї політиків. Може відтепер Ірпінь міг би подбати про Зоряну Свистович?
   40. VVV: Як часто і яким чином Ви будете забезпечувати прозорість та відкритість своїх дій як Мера від «чесних людей»?
   39. Александр: 1. Мирослава, каким образом Вам удалось набрать такое количество голосов, потратив всего 2 000$, тогда как другие кандидаты потратили на компанию в десятки раз больше (вплоть до того что покупали голоса в день выборов). У меня такое подозрение, что те лишние бюллетени оказавшиеся на участках - дело ваших рук, а не Скаржинского(экс-мера), как думали по началу многие, но Скаржинский даже не попал в первую пятерку, поэтому бюллетени явно не в его пользу! Так что думаю у Вас не плохо получился розыгрыш в Вашей программе по поводу негативного отношения к Жовтяку(глава Облгосадминистрации, бывший глава штаба "Наша Украина" в Ирпене, в тоже время Свистович - зам ) -" какой он был хороший в Ирпене, а какой стал на посту в Киеве, а у меня(Свистович) новая команда просто лучшая(половина - маразматиков(лично знаю))" Но видимо - УДАЛОСЬ (не без поддердки Жовтяка!!!) 2. После президенских выборов (лично голосовал за Ющенко) Жовтяка назначили на главу Облгосадминистрации, а Вас (в знак ОСОБОЙ благодарности), если не ошибаюсь на зам. главы Васильковской горадминистрации. Вопрос - почему через несколько месяцев Вы снялись со столь "уютного" местечка, мотивируя это тем, "что Вас просто обложили работой со всех сторон и Вы не справляетесь"? ТАК ЗАЧЕМ ВАМ ВООБЩЕ ДОЛЖНОСТЬ МЕРА, ЕСЛИ ВЫ НЕ СПРАВЛЯЕТЕСЬ??? P.S. Я написал эти строки не для того чтобы дескредитировать кого либо, а потому что зная Ваш нрав (общался с Вами), Вашу вспыльчивость и недостаточный профессионализм в сфере госуправления, не уверен что будут изменения к лучшему в моем городе. Но так как мое мнение мало значимое - поживем увидим! P.S. Кто бы небыл мером - сделайте дороги, надоело ходовую ремонтировать
   38. anglus: Шановна пані Мирослава! Чи правда, що Ви з Вашим чоловіком сповідуєте язичництво? Якщо так, то чи впливатиме це на релігійну політику в ірпінському регіоні? Які стосунки Ви будете підтримувати з двома храмами УПЦ московьского патріархату, що є в Ірпені?
   37. Varvar: Чи будете Ви підтримувати (сприяти реалізації) Ірпінський експеримент щодо вдосконалення місцевого самоврядування. Куди вважаєте за необхідне націлювати кошти отримані в результаті його успішної реалізації.
   36. Sauron: Які заходи (конкретно) будуть здійсненні Вами з метою підтримки економіки регіону? Які програми будуть мати пріоритет у фінансуванні з місцевого бюджету.
   35. Андрей: Яким чином Ви плануєте підтримувати молоді сім’ї? Чи матимуть вони пріоритет при розподілі земельних наділів під забудову житла (якщо вони залишились для простих людей...)?
   34. Varvar: Якою буде Ваша молодіжна політика? Конкретизуйте відповідь, по можливості, програмою дій визначених у часі.
   33. наталя: мирославо, вітаю вас з перемогою! Знаю, що ви з Михайлом дійсно порядні люди. Питання до Вас: чи розглядатиме ви питання зниження цін на житло в Ірпені? Якщо так, то я ким чином це можна зробити?
   32. Наталя: Ви проголошуєте себе як абсолютно чесна людина. Як Ви вважаїєте, чи той факт, що Ви 2 роки приховували сексуальні стосунки з тоді одруженим з іншоюСистовичем, користуючись відсутністю його дружини в Києві, є вашою чеснотою? чи чесність в особистому житті не важлива?
   31. Партія Любителів Бре: Мабуть, кожен погодиться з тим, що зараз не тільки в Ірпені, але й в усій Україні не завадило б створити політичний блок "За чесну владу". Відомо, що проти Вас у виборчій кампанії було використано багато побрехеньок, от хоча б нещодавнє твердження "5 каналу", ніби в Ірпені скасовано вибори на трьох дільницях. Скажіть, як вам вдалося побороти брехунів, які мали набагато більше грошей та інформаційних ресурсів, щоб розповсюджувати свою брехню? У вас є чудодійний рецепт боротьби з брехнею?
   30. Юрій: Шановна,Мирослава ! Чи буде завершено заморожене будівництво дороги, яка з"єднала б Київ та Ірпінь, а також Бучу?Чи знайдете на це кошти?
   29. Ольга: Вы пришли во власть со своей командой? И кого вы видите своими первыми замами?
   28. Іван: Як буде вирішуватись питання виділення земельних участків для житилів Ірпеня які стоять на неї в черзі.Дякую
   27. Алексей Батюжевский: Когда будет приведен в порядок отрезок улицы Ленинградская от домика железнодорожников до кафе Блюз и Рандеву. После дождя уровень воды на улице составляет 20-50см с подтоплением домов. Все кто идет на электричку из домов по ул. Стельмаха вынуждены форсировать водные преграды. При этом сваленая в "отвал" земля в районе домика железнодорожников в течении года не убрана, как того тербовало предписание выданое строителям. Спасибо за ответ
   26. Коля: Когда будет закончена дорога Киев-Романовка-Ирпень и пущен троллейбус до налоговой академии?
   25. Сергей: Уважаемая Мирослава Свистович! Какая помощь ветранам ВОВ будет оказываться ? Когда будет закончена новая дорога Киев-Ирпень?
   24. Виктория: Как Вы относитесь к варварскому истреблению зелёных массивов в Ирпене? Видите ли Вы пути воздействия на обнаглевшие областные и городские власти? Что можете посоветовать жителям Ирпеня?
   23. Геннадий: Ирпень - курортный город, земля которого не должна продаваться! Какие меры Вы будете принимать для сохранения и упрочения статуса Ирпеня -курорта? Самые насущные проблемы: ужасные дороги, вырубка леса, мусор. Как они будут решаться?
   22. Жителька Ірпеня: 1. Чи планує пані Свистович прибрати нарешті місто-смітник? 2.Чи бувала вона на околицях міста, зокрема з боку пойми від залізниці до військового госпіталю і чи знає вона, що електронапруга там така, що люди увечері не можуть навіть прочитати газету, а мікрохвильова піч для них це просто голуба мрія? 3. Сподіваюсь, що дороги вона бачить, звичайно вдень, бо увечері вони майже не освітлюються. 4. Що планується робити з дозвіллям дітей (культура, спорт тощо)? 5. Чи архітектурна забудова міста буде і надалі хаотичною до безглуздя як тепер? Дякую, хоча питань є ще дуже багато
   21. Черненко Е.И.: В Ирпене в частном секторе (я думаю не только) существует огромная проблема с вывозом мусора и даже не бытового. Не известно куда выбрасывать старые телевизоры,холодильники, и т.д. К обычнным мусорным бачкам не хочется захламлять и так уже крайне захламленные "околомусорные" территори.Поэтому во дворах,на участках скапливаются просто горы этого хлама. Будет ли решена данная проблема. Вообще мусор в частном секторе это отдельная проблема. Ведь можно бы было решить вопрос назначив оди раз в неделю(лучше в выходной день)в какое-то определенное время ,чтобы спец. машины забирали мусор на каждой улице.Я думаю цену за эту услугу можно легко посчитать с оплатой на месте или как за пользование водой и т.д. с оплатой ежемесячно.
   20. Ганна Целіковська: По-перше, вітаємо з перемогою! І, по друге, наболіле питання про вивіз сміття: по пров.Садовому воно дуже рідко вивозиться, антісанітарія, бездомні собаки, які розпорошують сміття далеко навкруги, але ж мусорні баки знаходяться біля пішоходної частини провулку-просимо допомоги в наведенні ладу. Дякуємо за увагу.
   19. Євген: Коли нарешті в Ірпені на вулицях буде світло, бо перед сусідами (Буча) соромно ?! Коли замість щорічно латаних перелатаних в нас будуть нарешті відновлені дороги, а ті що на паперах вже 3 рази асвальтували хочаб почнуть робити?
   18. Олег Шостак, м.Київ: Мирославо, від щирого серця поздоровляю Вас з перемогою і вірю, що Ви зумієте протистояти всім спокусам нового становища та своїм прикладом доведете, що прості чесні люди можуть принести більше користі на керівній посаді, ніж більшість професійних політиків. Яку з політичних сил Ви бачите своїм найпершим союзником в Вашій новій діяльності?
   17. Вася: В приличном обществе просто недопустимы унизительные предположения, как это написано в статье о Мирославе Свистович в "Киянах": "Будет ли новоизбранная ирпенская градоначальница брать взятки? " Этот низкий человек не может поверить. что есть люди, которые мыслят другими категорями, не свойственными ему. Ничтожество...
   16. 121: Позвольте поздравить Вас с победой на выборах.
   15. Александр Фельдман: Уважаемая г-жа Свистович! Ваш муж известен кое-кому как неформальный лидер "Черной Поры" и веб-сайта "Майдан". Следует ли понимать, что Вы его сторонница, член "Черной Поры" и сторонник национал-демократии? С уважением
   14. Сергей Фурманюк: Мирослава, скажите, всегда ли и во всем Вы являетесь единомышленниками с Михайлом? Как Вы прокомментируете тот факт, что Михайло на "Майдане" весьма часто защищает НСНУ и Ющенко от критики, и почти не скрывает негативного отношения к БЮТ и Тимошенко. Неужели Вы станете отрицать, что именно благодаря Юле в 2004-м победил Майдан, и только благодаря "бджолярству" Виктора Андреевича появилась реальная угроза прихода к власти коалиции "любих бандитів"?
   13. Ксения: Вы действительно уменьшити комунальные платежи!? Пожалуйста, сделайте это! Вы же обещали!!!! И пусть мусор со двора вывозят, а то уже пройти нельзя.
   12. Васкул: Ув. Мер! Выборы за 2000 долларов это круто! Расскажите на что они потрачены? Может еще чтонибуть осталось? А то не ровен час спосоры типа Юры Прилипка потребуют денежки возвратить!
   11. Сергій.: Пані Мирослава! Скажіть будь ласка, як Ви збираєтесь керувати містом без будь-якого досвідку? Стару команду Ви збираєтесь звільняти. До речі, бальшість звільниться сама, оскільки не хоче працювати під вашим керівництвом, я маю на увазі начальників ЖЕКів, Водоканал, тощо. Особисто Ви в житті майже ніколи не працювали. Про рік плідное роботи в Академії та причини звільнення промовчу! Ви бачили які в Ірпені після зими дороги? Ви розумієте, що їх треба лагодити? А хто Вам буде допомагати? Невдаха - підприємець Віктор Бархоленко, якому як тому танцюристу, щосб завжди заважає? Я співчуваю всім Ірпінчанам, однак радію з того, що тепер Ви зможете дійсно довести чого варті. Однак боюсь, що Вам знову хтось чи щось заважатиме.
   10. Сергій: Пані Мирослава! Ви тривалий час критикували колишнього мера В.Скаржинського за великі ставки комунальних платежів. Коли очікувати, що Ви їх знизите?
   9. Ірпінчанин: На вашому сайті сказано що вас пригласили на семінар мерів (http://maidan.org.ua/static/news/1144647665.html). А чи є у вас протокол призначення мером? Що складно?
   8. Ірпіньчанин: Чому ви назеваете себе ірпінчанкою, проживаючи в місті біля 8 років якщо люди які живуть довше вас ви назеваєте їх пришельцами які приїхали до вас на землю?
   7. начальник СБУ: Вот тогда-то по участкам пошли агенты СБУ, поскольку их начальство баллотируется по спискам НСНУ. Мы узнали и о попытках «договориться» с председателями комиссий, и о подкупе членов территориальной избирательной комиссии. 1. Кто ходил? 2. Сколько предлагали? 3. Почему нет ни одного факта и заявления в компетентные органы? 4. Можно ли все вышеизложеные факты считать фактами? Если да, то готова ли сама М. Свистович ответить за эти "факты" в суде ? Знает ли М. Свистович и ее команда, что такое порядочность?
   6. Свидетель: Бархоленко сказал (есть свидетели), что Рыбальченко дал Вам 300 тыс. дол. и что за эти деньги он всех здесь(в Ирпене) поставит на колени. Кого он имел в виду?
   5. Анонім: Бархоленко сказал (есть свидетели), что Рыбальченко дал Вам 300 тыс. дол. и что за эти деньги он всех здесь(в Ирпене) поставит на колени. Кого он имел в виду?
   4. Нашеукраинец: Когда я увидела, что ирпенский НСНУ возглавили противники местной общины — те самые люди, которые не просто оказались незваными пришельцами на нашей земле, фальсифицировали президентские выборы, но и хотят вырубить лес для застроек, я отказалась баллотироваться в мэры от НСНУ и создала с единомышленниками блок «За честную власть» 1. Я болею за наш город и никогда не был противником местной общины — тем самым человеком, который не просто оказалися незваными пришельцами на нашей земле( 2. вашей? чей Свистовичей и Барахоленко?), фальсифицировали президентские выборы (3. какими фальсификациями занимались люди из первой 5-ки НСНУ?), но и хотят вырубить лес для застроек (4.Кто из первой 5-ки НСНУ хочет рубить лес?)
   3. НСНУ-Ирпень: "Мирослава Свистович получает предложение от НСНУ стать кандидатом в мэры от этого блока". Блока не было же на месном уровне. Настоящее вранье- никогда наша партия не предлагала вам стать кандидатом в мэры от нашей партии. Мало того ваш шантаж относительно отказа от блокировки с НСНУ перед выборами закончился вашим полным провалом - скандалом и роспуском осередка "Собор" . Вы требовали поддержать вас как кандитата в мэры и людей в список в ультимативной форме. "Наша Украина" никогда вас не поддерживала. За это вы облили гразью чесных людей за что и была подана жалоба в ТВК. Имейте совесть в конце концов.
   2. Наталья: Уважаемая Мирослава! Примите искренние поздравления по случаю избрания Вас мэром Ирпеня. Я узнала Вас "заочно", однажды почитав о Вас в газете, которую привез сын из Академии. Я поняла. что Вы близкий мне по духу человек - умная, честная, принципиальная. Я рада за Вас. Желаю терпения и удачи!
   1. Коля: Мирослава Свистович — самый непримиримый критик земельных и коммунальных решений ирпенского мэра, председатель городской организации УРП «Собор» 1. Правда ли, что самый непримиримый критик земельных и коммунальных решений ирпенского мэра когда был в известной земельной комиссии сама хотела получить землю в Ирпене (есть документы), но получив отказ обявила войну Скаржинскому?
   Постійна адреса сторінки: http://old.obozrevatel.com/kv4/all_questions.php?c_id=248


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua