МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

давайте у цю гілку зберемо, хто чого знає про Черновецького, йог

04/15/2006 | Хвізик
його діяльність та діяльність його структур.
Збираймо все, як позитивне, так і негативне.

Відповіді

 • 2006.04.15 | SeaL

  Re: давайте у цю гілку зберемо, хто чого знає про Черновецького, йог

  Колись давненько, років мабуть 10-12 тому, один знайомий мій пуляв великі партії товару (непоганого;)) через крамницю пані Черновецької. Тая пані вже тоді була увішана діамантами, як новорічна ялинка, але торгувалася за кожну копійку (чи то пак, за кожний купон;))

  Ото таке:)
 • 2006.04.15 | Хвізик

  я розкажу про свій досвід з правекс-банком

  самого Черновецького я до виборів ані трохи не знав, але з його банком раз зіткнувся у дивній ситуації

  Десь у лютому цього року я зняв з банкомату, який належить його банку 200 гривень. Видало мені двома новенькими папірцями по 100. Я спочатку нічого поганого з тими папірцями не помітив, але виявилося, що їх у мене ніхто не хотів приймати. Не приймали їх у мене ні у магазинах, ні у касі метрополітену, ні навіть у банках! Врешті в одному з відділень ощадного банку мені пояснили у чому справа. Вони просто поклали коло моєї купюри свою, і мені стало видно, що на моїй банкноті всі кольори чомусь зміщено у фіолетову сторону. Крім того, на ультрафіолетовому детекторі мої гроші не давали потрібного флюоресцентного світлення. Корочє, вони мені порадили згадати з якого банкомату я отримав ці купюри і занести їх до того банку, якому банкомат належить. Так я і зробив - заніс ті гроші у Правекс-банк. На моє здивування, вони без будь-яких питань чи пояснень взяли у мене ці дивні купюри і видали замість них нормальні.

  Такий от був у мене дивний випадок з Правекс банком. Виглядає так, що банкомат цього банку був заправлений фальшивими грішми, які вони мені обміняли.

  Але, як така ситуація могла взагалі трапитися?
 • 2006.04.15 | Iryna_

  Re: давайте у цю гілку зберемо, хто чого знає про Черновецького, йог

  Про позитивне всі знають.
  Велика структура + допомога бідним. Хорошого там багато, але це все не таке вже біле і пухнасте.

  Про негативне. Це все звичайно можна вважати дрібницями, випадковостями, діями окремих працівників, що не має ніякого стосунку до Черновецького особисто.
  До Черновецького звертались знайомі (благодійний фонд) які допомагать безпритульним дітям (гроші на діяльність їм дають австрійці, але зараз забирають приміщення). Їх послали з текстом, що діти не виборці, тому це їх не цікавить

  Про банк. Одних знайомих банкомат просто "кинув" на чималеньку суму. Тобто гроші з рахунку були списані, але банкомат їх не видав. Діло було у вихідні, достукались до начальства не одразу. Почали розбиратись - в банкоматі у лічильнику готівки скінчились чорнила, тому нічого встановити неможливо. Гроші не повернули.

  У нас в інституті хотіли запровадити зарплатний проект. Коли співробітники прочитали умови, взялись за голову і категорично відмовились. Там були дві класні фрази: "клієнт несе відповідальність перед банком всім своїм майном, в тому числі рухомим і нерухомим" і "за шахрайство спіробітників банк не відповідає". Ну там банк може міняти умови без попередження ("з публікацією у засобах масової інформації") і ще багато ідиотських умов. Картки при цьому нав'язували кредитного типу, тобто з теоретичною можливістю взяти кредит. Тобто працівник банку малює вам кредит, у вас по суду забирають квартиру, а потім ви шукайте того співробітника і з ним судіться. Цікаво, що у КНУ, де зарплата через Правекс, нічого подібного в умовах немає.

  Правексівська контора нерухомості "Благовєст" це взагалі щось. Почитайте сайти нерухомості. Я про свій досвід розповім.
  Я декілька років тому продавала свою попередню конуру щоб купіти іншу конуру ближче до батьків. Якось з покупцями прийшла брокерша Благовєста. Звичайно я народ, який хотів торгуватись на тему що я не продам за скільки хочу, посилала подалі одразу з текстом, що продаю я для того, щоб купити, і за менше цілком спокійно продавати не буду взагалі. Мене ця брокерша дуже настирливо методом "купи собі слона" (незважаючи на те, що я її повідомила про зарплату 300 грн.) почала умовляти брати кредит і розповідати які класні в Правексі умови кредиту (15% в валюті) - ніяких довідок не треба, і одночасно грузити про класну церкву. Тут мене вже зовсім це дістало, і я її видала все що я думаю про такі кредити і про церкву (в результаті її вже умовлені на кредит клієнти втекли). Здається, що у штатах за таке умовляння на іпотеку людини, що не може той кредит сплачувати, принаймні позбавляють всяких ліцензій.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua