МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цікаві матеріали зі свіжого випуску "ДТ". Реально цікаві. (л)(+)

04/15/2006 | Роман ShaRP
http://www.zn.kiev.ua/nn/show/593/53174/

ТІ, ЩО ЗНОВУ ПІДПИСАЛИСЯ…
Юлія МОСТОВА


- Мостова про коаліцію і "струмки" всередині провідних політичних течій. Стаття написана до останнього демаршу НУ, але в ній він передбачений. Як небажаний.


http://www.zn.kiev.ua/nn/show/593/53175/
ПРЕКРАСНИХ ПЛАНІВ ГРОМАДДЯ, АБО П’ЯТДЕСЯТ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ЗАВДАНЬ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

Юлія МОСТОВА Наталія ЯЦЕНКО


Опитування трьох експертів-економістів (рівень оцінюйте самі) про написану НУ програму для уряду. Всі троє вважають її, щонайменш, "дуже оптимістичною"


http://www.zn.kiev.ua/nn/show/593/53163/
КОРПОРАТИВНІ ГАЗОВІ ДОМОВЛЕНОСТІ: СЛОВО ЗА СУДОМ
Олександр ЧАЛИЙ
(Надзвичайний і Повноважний Посол України, колишній перший заступник міністра закордонних справ України)


- правова оцінка перспектив скасування газових угод у судовому порядку.


http://www.zn.kiev.ua/nn/show/593/53178/
КОТРИЙ ЗІ СТІЛЬЦІВ — ЗАПАСНИЙ?


- пояснення, для чого НУ хоче мати можливість "зберегти мандат" урядовцям. "Вони ж з благими цілями". Якщо це їм не дозволять (а можуть не дозволити), урядовці повинні вибирати, чи йти в парламент, чи залишитися в уряді. Складний вибір, правда? :)


http://www.zn.kiev.ua/nn/show/593/53157/
ОГІРКИ І ПОМІДОРИ — «ВИНУВАТЦІ» БЕРЕЗНЕВОЇ ДЕФЛЯЦІЇ
Андрій РЕВЕНКО


- це не перше дослідження "ДТ" про те, як смішно в нас рахують індекс споживчих цін, і які дивні результати дає потім така непрозора і недосконала методика. Рекомендую.


http://www.zn.kiev.ua/nn/show/593/53148/
ПРОЗА ЖИТТЯ ЛІТНЬОЇ ТУРИСТИЧНОЇ МЕККИ
Юрій СКОЛОТЯНИЙ


Про туризм в Україні і його проблеми. Схоже, що міністерство культуризму таки більше всього займається саме культуризмом.


http://www.zn.kiev.ua/nn/show/593/53151/
А У НАС У КВАРТИРІ — …КОГЕНЕРАЦІЯ
Світлана ОРЕЛ (Кіровоград)


- ще один зі шляхів вирішення комунальних проблем. Не перший, про який я чую. Перспективні технології, нові методи... Ну хто їм винен, що вони не глечики, і не трипільска культура, а тому, дуже скидається на те, що залишаються поза увагою влади?


http://www.zn.kiev.ua/nn/show/593/53155/
НАС — 30 МІЛЬЙОНІВ! АЛЕ ТИХИХ-ТИХИХ... МОБІЛЬНІ ОПЕРАТОРИ ПОДІЛИЛИСЯ СВОЇМИ ПРОБЛЕМАМИ ПІД ЧАС КРУГЛОГО СТОЛУ В НКРЗ. МОБІЛЬНІ АБОНЕНТИ ПРОМОВЧАЛИ

Семен СТЕПАНЧИКОВ


Про мобільний зв*язок в Україні з точки зору операторів. Нічого втішного не побачив.

Відповіді

 • 2006.04.15 | Englishman

  Re: Цікаві матеріали зі свіжого випуску "ДТ". Реально цікаві. (л)(+)

  Роман ShaRP пише:
  > http://www.zn.kiev.ua/nn/show/593/53174/
  >
  > Опитування трьох експертів-економістів (рівень оцінюйте самі) про написану НУ програму для уряду. Всі троє вважають її, щонайменш, "дуже оптимістичною"


  Мені здається, Тимошенко не дуже вірить у своє прем"єрство, якщо погодилася на таку нездійснену програму. Хто б не взявся до її виконання, має дуже великі шанси на провал. Тому нехай програму виконує той, хто її розробив.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.15 | Роман ShaRP

   Зачекайте.

   Поки що це несунівський проект програми. А проект - воно як проект. І говорить він більше про несунів, ніж про Тимошенко.
 • 2006.04.15 | пан Roller

  До Турчинова ломилися до дому, але онуже опинився в госпіталі СБ

  Роман ShaRP пише:
  > http://www.zn.kiev.ua/nn/show/593/53174/
  >
  > ТІ, ЩО ЗНОВУ ПІДПИСАЛИСЯ…
  > Юлія МОСТОВА

  >
  > - Мостова про коаліцію і "струмки" всередині провідних політичних течій. Стаття написана до останнього демаршу НУ, але в ній він передбачений. Як небажаний.
  >

  > http://www.zn.kiev.ua/nn/show/593/53175/

  Помаранчева коаліція повертає президента до влади. До влади, якої в країні немає. Як, утім, закону й мудрості. Для ілюстрації цього твердження хочу навести один приклад. У середу, 12 квітня, Олександр Турчинов терміново покинув переговори по створенню коаліції. Про причину поспішного від’їзду бютівці повідомили «ДТ» таке: за даними БЮТ, заступник генерального прокурора пан Шокін прийняв рішення про примусовий привід у прокуратуру Олександра Турчинова й Андрія Кожем’якіна, які проходять у справі про несанкціоноване прослуховування Службою безпеки представників влади. Джерело попередило бютівців про те, що нібито прийнято рішення після допиту обох кандидатів у депутати взяти під варту. По Кожем’якіна наряд приїхав до лікарні.

  До Турчинова ломилися додому, але Олександр Валентинович уже опинився в госпіталі СБУ...
  ------------

  Кто посмел? И почему Турчинов спрятался от них в СБУ? Что в Украине есть уже другой карающий меч революции? И почему так тихо в СМИ?
  Если бандиты в тюрьмах, то чему от них прячутся в СБУ.
  И какую роль в этом играет Ющенко?
  -----------------------
  Представники «Нашої України», які мають тісні зв’язки з паном Шокіним, категорично заперечують свою причетність до цієї комбінації. Пан Шокін офіційно взагалі заперечує існування приписуваних йому намірів. А прес-секретар президента Ірина Геращенко, до якої ми звернулися по роз’яснення через значущість подій, що відбуваються, повідомила «ДТ», що «президент кваліфікував такі дії як політично неправильні й навіть провокативні». Крім того, вона нагадала, що «Віктор Ющенко неодноразово вимагав від правоохоронних органів фахово й чітко додержуватися закону й процедури».

  Ми навели цей приклад для того, щоб продемонструвати, наскільки хисткі існуючі домовленості, наскільки глибинні протиріччя, наскільки неприборкана фантазія у виборі методів, наскільки безпомічна логіка. Примирити з необхідністю нової спроби довірити країну альянсу, що створюється, може тільки альтернатива: ходити строєм на футбол, у сауну й на балет; віддавати частку від усякого бізнесу в одні руки й усміхатися строго за наказом американських іміджмейкерів... В утворюваної коаліції є слабкий шанс не зробити цю альтернативу привабливою. Для всіх нас.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.15 | ІІ Михайло Волошин

   Re: До Турчинова ломилися до дому, але онуже опинився в госпіталі СБ

   пан Roller пише:
   > Кто посмел? И почему Турчинов спрятался от них в СБУ? Что в Украине есть уже другой карающий меч революции? И почему так тихо в СМИ?
   > Если бандиты в тюрьмах, то чему от них прячутся в СБУ.
   > И какую роль в этом играет Ющенко?
   Вслід за тим, як почали пресувати Стаса Речинського (який був речником Турчинова), зник і сайт ОРД:
   http://www.ord.com.ua/

   Причиною обшуку стала стаття журналіста Речинського «Полювання на Пукача: правда і міфи», http://www.ord.com.ua/article_32652.html, http://www.obozrevatel.com/news/2005/10/10/50906.htm, опублікована в газеті «Вечірні вісті» в жовтні минулого року.
   За словами інформованого джерела, Державний експерт (один із замголів СБУ угледів у статті наявність держтаємниці), проте справа була порушена за ініціативою Генпрокуратури...


   http://oglyadach.com/news/2006/4/5/80901.htm
   http://obozrevatel.com/news/2006/4/7/104790.htm
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.16 | SpokusXalepniy

   Урок форумским ГОРЛОПАНАМ! Но я всё равно так и не понял...

   ... обладает ли Турчинов депутатской неприкосновенностью?
   Вообще не обладает?
   Ещё не обладает?
   Будет ли обладать, если очутится в СИЗО (и когда начнётся "обладание")?

   Вспомните сколько было ПИЗДЕЖА о снятии депутатской неприкосновенности. Практически, весь форум без мыла...
   Кажется, я был один - поц - который сомневался в целесообразности такой меры, особенно на сегодняшний день, при такой генпрокуратуре.
   Потому что всё зависит не от закона, а от команды "фас!", поступившей сверху.
   А по всему видно, что президент всё глубже залезает в кучму, и "фасы!" скоро будут следовать один за другим!
   Ещё раз! Это типично для человека, который из раба - да в президенты! И дело тут не в конкретном Ющенко. На его месте так поступил бы... ну, пусть, не каждый, но многие озабоченные украинские бля-патриоты.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.16 | троль ak1001

    хехе

    Турчинов уже попал в категорию политрепрессий?
    небось за раскрытие секрета о транзитном сервере :))
   • 2006.04.16 | Nemesis

    Що за нескромність?

    SpokusXalepniy пише:

    > Кажется, я был один - поц - который сомневался в целесообразности такой меры, особенно на сегодняшний день, при такой генпрокуратуре.

    Якщо Ви були (один поц)= поц, то я виходить був (поц-1), себто взагалі не поц, але перший за порядковим номером, бо я одразу сказав для чого служить така норма закона в демократичних державах.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.16 | SpokusXalepniy

     А ось така!

     Nemesis пише:
     > SpokusXalepniy пише:
     > > Кажется, я был один - поц - который сомневался в целесообразности такой меры, особенно на сегодняшний день, при такой генпрокуратуре.
     > ...бо я одразу сказав для чого служить така норма закона в демократичних державах.
     Так это же в демократических странах. А с такой милицией, прокуратурой и судами никто вас не запишет в демократический страны.
     Другое дело - объяснить почему НЕЛЬЗЯ отменять неприкосновенность.
     Это я объяснил - из-за возможности дать команду "фас!".

     Но я также и объяснил психологический мотив большинства - тех, которые ЗА снятие неприкосновенности. А именно - люди не понимают, что НАМНОГО ВАЖНЕЕ, чтобы в тюрьме не сидел безвинный, чем сидел виноватый. И пусть даже десяток подозреваемых преступников носят депутатский значок, но главное, чтобы честного депутата не могли посадить в тюрьму по надуманному обвинению.
     А по мысли большинства: лес рубят - щепки летят, т.е. главное бандитам тюрьмы, а если среди них случайно затесался невиновный человек, то что ж... не судьба-с.

     Так что, это даже не столько психологическая мотивация большинства, сколько психическое наследие, сохраненное от озлобленных рабов, которые поджигают усадьбу пана (с детьми, прислугой - такими же рабами - художественными ценностями, лошадьми, и т.д.).

     Аналогичная психика и у бля-патриотов, которые вместе с отрицанием москальщины готовы бросить в костёр и книги Чехова с Достоевским, а некоторые даже и Гоголя за то что "продался" Петербургу. Злоба тьмарить розум.

     Так что, и не уговаривайте, находясь на форуме, от ощущения поцоватости часто нелегко избавиться. Особенно, когда окружен со всех сторон дописами явно неглупых людей.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.16 | троль ak1001

      Турчинов записний в розряд білих і пухнастих янголяток?

      цікаво пригадати як вони намагалися посадити Порошенко по "справі" дому на Грушевського :)

      і де тоді була більшість горлопанів :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.16 | SpokusXalepniy

       Концентруйтесь.

       троль ak1001 пише:
       > цікаво пригадати як вони намагалися посадити Порошенко по "справі" дому на Грушевського :) і де тоді була більшість горлопанів :)

       1. До чого тут Порошенко?

       2. Хто це "вони"? Кому з "воних" була підпорядкована прокуратура, чи МВД? Хто їм (прокуратурі, чи МВД) давав команду "фас!".

       3. З яким саме тезисом в моєму допису ви не згодні? По якому питанню ви дискутуєте?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.16 | троль ak1001

        да власне питання просте

        >у справі про несанкціоноване прослуховування Службою безпеки представників влади


        як на мене це злочин
        і Свистович який казав що це добре і правильне - для мене не авторитет
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.16 | SpokusXalepniy

         А я кажу - концентруйтесь! Ваши попытки исчерпаны.

         троль ak1001 пише:
         > > у справі про несанкціоноване прослуховування Службою безпеки представників влади як на мене це злочин
         Злочин, чи ні - це вирішує суд.
         Але де ж ми тут, - в якій гілці, - обговорювали це питання?
         Цітуйте і концентруйтесь.

         > і Свистович який казав що це добре і правильне - для мене не авторитет
         А де ж в цій гілці мова шла про Свистовича?
         Цітуйте і концентруйтесь.

         Вы хотите в очередной раз заболтать ветку?!
         Я - пас.
         Давал две попытки. Не понимаете! Тогда всё, ваше время истекло. Ищите себе клиента из томкатов.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.16 | троль ak1001

          вы меня еще к стенке поставьте

          троль ak1001 пише:
          > > у справі про несанкціоноване прослуховування Службою безпеки представників влади як на мене це злочин

          >Злочин, чи ні - це вирішує суд.

          какой? полтавский?

          для меня это злочин. и суд мне для этого не нужен.
          суд нужен для того, чтобы определить де-юре был ли факт злочину в случае Турчинова

          но с депутатской неприкосновенностью суда никогда не будет :)
          даже полатвского. вам ведь для этого нужна неприкосновенность?


          >обговорювали це питання?
          а какое питання ви обговорювали?
          как сделать так чтоб у меня все было а мне за єто ничего не было? :)

          не беспокойтеь вы так за Турчинова - выкрутится он сухим
   • 2006.04.16 | ІІ Михайло Волошин

    Начебто володіє, але ж в нашій країні...

    SpokusXalepniy пише:
    > ... обладает ли Турчинов депутатской неприкосновенностью?
    > Вообще не обладает?
    > Ещё не обладает?
    > Будет ли обладать, если очутится в СИЗО (и когда начнётся "обладание")?

    Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням Міністерства внутрішніх справ України щодо офіційного тлумачення положень частини третьої статті 80 Конституції України (справа про депутатську недоторканність)
    м. Київ, 27 жовтня 1999 року Справа N 1-15/99
    N 9-рп/99
    vd991027 vn9-рп/99
    ...
    1.4. Депутатська недоторканність поширюється на народного депутата України з моменту визнання його обраним за рішенням відповідної виборчої комісії і до моменту припинення повноважень народного депутата України.
    У разі пред'явлення громадянину України обвинувачення у вчиненні злочину та/або його арешту до обрання народним депутатом України подальше провадження у кримінальній справі стосовно такого депутата може бути продовжено за наявності згоди Верховної Ради України на його притягнення до кримінальної відповідальності та/або перебування під вартою.

    http://oglyadach.com/news/2006/4/15/83577.htm
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.16 | SpokusXalepniy

     Дякую! Є слушна причина почати справу проти Турчинова.

     ІІ Михайло Волошин пише:
     > SpokusXalepniy пише:
     > > ... обладает ли Турчинов депутатской неприкосновенностью? Вообще не обладает? Ещё не обладает? Будет ли обладать, если очутится в СИЗО (и когда начнётся "обладание")?
     > Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням Міністерства внутрішніх справ України щодо офіційного тлумачення положень частини третьої статті 80 Конституції України (справа про депутатську недоторканність)
     > м. Київ, 27 жовтня 1999 року Справа N 1-15/99 N 9-рп/99 vd991027 vn9-рп/99
     > 1.4. Депутатська недоторканність поширюється на народного депутата України з моменту визнання його обраним за рішенням відповідної виборчої комісії і до моменту припинення повноважень народного депутата України.
     > У разі пред'явлення громадянину України обвинувачення у вчиненні злочину та/або його арешту до обрання народним депутатом України подальше провадження у кримінальній справі стосовно такого депутата може бути продовжено за наявності згоди Верховної Ради України на його притягнення до кримінальної відповідальності та/або перебування під вартою.
     > http://oglyadach.com/news/2006/4/15/83577.htm

     Є потреба розпочати справу проти Турчинова з боку влади:

     1. Більшисть в ВР може проголосувати "ЗА". Це ПРУ+комуністи+частина НСНУ.
     2. Якщо більшості не буде, то теж "гарно" - бо тоді Турчинова не можна висувати на якусь посаду, бо він повинен скласти депутатські повноваження.

     Таким чином фіксуємо: сказавши А, треба казати і Б, чи інакше: вступивши в кучму - назад шляху вже нема. А президент, здається, таки вступив.
  • 2006.04.16 | троль ak1001

   в госпіталі СБУ... до речі, а Прошукратова там буде? :)

   було б весело подивится на цирк-2 "двоє в одній палаті"

   у БЮТу є кандидатура на роль відданої нардепки ? :)
 • 2006.04.16 | line305b

  Тю, а это?

  http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/show/593/53165/
  БЕЛОРУССКИЙ ОТВЕТ НА УКРАИНСКИЙ ВОПРОС


  Или только то, что нам интересно, замечаем?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.16 | Роман ShaRP

   Это правда не интересно.

   И "(л)" поставьте.

   >http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/show/593/53165/
   >БЕЛОРУССКИЙ ОТВЕТ НА УКРАИНСКИЙ ВОПРОС
   >
   >Или только то, что нам интересно, замечаем?

   Новость эта на форуме уже давно была, соответственно уже обсуждена. А никаких нетривиальных выводов в статье не сделано.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.16 | line305b

    хух?

    Роман ShaRP пише:

    > Новость эта на форуме уже давно была, соответственно уже обсуждена. А никаких нетривиальных выводов в статье не сделано.

    Ну почему же - любителям Тимошенко, которые собирались и независимость строить, и газ по ценам Беларуси получать, кажется имеет смысл обратить внимание на быстрый рост этой планки... Ах да, это бы только дало Тимошенко очередную отмазку - "ну вот видите, ДАЖЕ ДЛЯ БЕЛАРУСИ ПОВЫШАЮТ, не виноватая я...".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.17 | Роман ShaRP

     Хухн.

     line305b пише:
     > Ну почему же - любителям Тимошенко, которые собирались и независимость строить, и газ по ценам Беларуси получать, кажется имеет смысл обратить внимание на быстрый рост этой планки...

     Не вижу связи.

     > Ах да, это бы только дало Тимошенко очередную отмазку - "ну вот видите, ДАЖЕ ДЛЯ БЕЛАРУСИ ПОВЫШАЮТ, не виноватая я...".

     Отмазок себе придумает каждый сколько угодно.

     Но вопрос кажется был о том, интересна ли и актуальна эта новость. Так вот - для любителей Тимошенко ;) возможно и да, а я не любитель. Я избиратель. Уже давно эту новость видевший и выводы сделавший.
 • 2006.04.20 | BIO

  Re: Цікаві матеріали зі свіжого випуску "ДТ". Реально цікаві. (л)(+)

  >Про мобільний зв*язок в Україні з точки зору операторів. Нічого втішного не побачив.

  Втішного з точки зору операторів ? :)

  Сиру в маслі тіки кіт у глечику зі сметаною є файне альтерего.

  Чудова новина - більш ніж 30 млн. потенційних членів майбутньої
  профспілки постраждалих від мабіломанії, а Ви навіть не радієте.

  Цікаво, якщо можна домовитися переказувати члєнськи внески через
  мобільні перекази, зорганізувати роботу на засадах "мобільного"
  голосування та ще додати троха креативної прозорості та цінних для
  користувачив лозунгів та ідей для переможних змагань з цією дурною
  монополькою за кінцеве всесвітне виборче право не коли ВОНИ схотять,
  а коли НАМ це буде потрібно - може комусь ЦЕ таки засвербить ?

  А ще цікавіше - чи долучиться кінець-кінцем Майдан до цього празднику
  нонстопнеконформизму та дійсно свіжої хвилі творчої ДІІ ?
  Бо ж обженуть на горбатой кобилі цю віслючу впертість.
  Ті ж французи, наприклад.

  Горбата Мобила (трубка Дєу)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua