МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: Суд продовжиться завтра

04/18/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Київської обласний апеляційній суд по справі Ірпінських виборів щодо оскарження кандидатом на посаду Ірпінського міського Голови Бондарем рішень ДВК №1 і №2 продовжиться завтра о 16-00

Але сторони залишаються в будівлі суду, оскільки представники Бондаря не відходять від приміщення, а особливу і підозрілу активність проявляє адвокат Анатолій Краєвський, чоловік завідуючої юридичного відділу Ірпінського міськвиконкому, який в юридичних колах має славу передавача грошей суддям. Тому, прийнято рішення залишити до закриття суду своїх спостерігачів біля будівлі суду з числа київських і ірпінських майданівців, які простежать за тим, щоб Краєвському не загрожувала кримінальна справа про дачу хабара, оскільки нас дуже турбує проблема переповнення в’язниць і тяжкі умови утримання ув’язнених.

На сьогоднішньому засіданні суду були присутніми декілька десятків чоловік, які приїхали з Ірпінського регіону та Києва на заклик Майдану підтримати Мирославу Свистович, і повністю заповнили залу суду. На суді був також присутнім народний депутат України Степан Хмара.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua