МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СПУ занимает сторону БЮТ (л)

04/18/2006 | damoradan
Заступник керівника голови СПУ Йосип Вінський на сьогоднішній зустрічі з журналістами пояснив позицію СПУ стосовно створення коаліції демократичних сил. За його словами, оскільки сьогодні існують сили, які протидіють створенню коаліції, слід докласти максимум зусиль для прискорення цього процесу. Зокрема, і у вирішенні кадрових питань.

Заступник Мороза повідомив, що на сьогоднішньому засіданні політвиконком СПУ вирішив створювати «жорсткий трикутник», який би забезпечував розвиток демократії в Україні. «Віктор Ющенко, почесний голова партії «Наша Україна», який здобув перемогу завдяки підтримці БЮТ і СПУ, цілком логічно обіймає посаду президента України. Юлія Тимошенко, як представник сили, що здобула найбільше голосів на виборах, має право на посаду прем’єр-міністра. СПУ, відповідно, має право претендувати на третю посаду у трикутнику – голови Верховної Ради. Найдостойнішим кандидатом ми вважаємо Олександра Мороза», - заявив Вінський. Він також підкреслив, що це є принципова позиція Соцпартії, і торгуватися вона не має наміру.

Відповідаючи на запитання журналістів, що станеться, якщо «Наша Україна» об’єднається з Партією регіонів у парламенті, Йосип Вінський запевнив, що СПУ створить спільну з БЮТ опозицію. «Це буде 166 мандатів, і я не позаздрю тій політичній силі, яка буде готова нам протидіяти», - заявив Вінський.

Окрім того, для забезпечення єдиної політичної лінії на всіх рівнях влади соціалісти вважають необхідним створити аналогічні коаліції в органах місцевого самоврядування. Як сказав Вінський, вони вже створені в шести областях.

Вінський повідомив, що робоча група з СПУ приступила до засідань спільно з представниками БЮТ, яка запропонує свій варіант об’єднання у Київській міській раді, а також блоком ПОРА-ПРП та Громадським активом Києва. У такому випадку в столичній міськраді буде створено більшість в 85 депутатів при необхідних 61. На думку Вінського, є всі шанси створити подібну коаліційну більшість у 16 регіонах України.

http://oglyadach.com/news/2006/4/18/84198.htm

Відповіді

 • 2006.04.18 | Ukrod

  Re: СПУ занимает сторону БЮТ (л)

  Ага ! Ці за спікера воюють.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.04.18 | Нестор

  СПУ просто зрозуміла, що зараз лусне велика булька НСНУ

  в сенсі електоральної підтримки і вирішили відійти в сторону, щоб не закляпатися лайном під час вибуху. Ну і звісно потім можна буде позбирати трошки помаранчевого електорату, який не любить ЮВТ і заразом не сприймає праффєсора. Мудрий хід :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua