МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НУ - за непорочное зачатие (л)

04/18/2006 | damoradan
В заявлении блок подчеркивает, что он не ведет и не вел переговоров с другими политическими силами о другом формате коалиции, и что создание политически ответственной коалиции возможно только в случае разработки и подписания Соглашения о коалиции.

Согласно заявлению, только после согласования принципиальных позиций блок "Наша Україна" готов к обсуждению распределения сфер ответственности между участниками коалиции.

"Наша Україна" призывает прекратить безосновательные обвинения, забыть язык ультиматумов и должностного шантажа", - сказано в заявлении.

http://www.korrespondent.net/main/151822

По-видимому, позиция: сначала стулья, потом деньги, не кажется НУ ультимативной. Вообще, НУшники говорят о распределении портфелей примерно в такой же тональности, как католические священники говорят о сексе. Складывается впечатление, что если бы премьер появился сам по себе, в результате непорочного политического зачатия, они бы очень обрадовались.

Відповіді

 • 2006.04.18 | Роман ShaRP

  Абрыгинал дукументу. (/)

  Как там говорил Станиславский? ;)

  НЕ ВЕРЮ  http://www.razom.org.ua/ua/news/10806/

  18.04.2006 - 19:39
  "Наша Україна" не бачить альтернативи коаліції трьох. Заява Блоку

  ЗАЯВА БЛОКУ «НАША УКРАЇНА»

  Блок «Наша Україна» заявляє, що альтернативи парламентської Коаліції демократичних сил у складі Блоку «Наша Україна», Блоку Юлії Тимошенко та Соціалістичної партії України не має. Наголошуємо, що ми не вели і не ведемо переговорів з іншими політичними силами щодо іншого формату Коаліції.

  “Наша Україна” переконана, що створення політично відповідальної коаліції можливе лише у випадку розробки та підписання Угоди про коаліцію. У цій Угоді необхідно визначити програмні засади діяльності майбутнього Уряду, що базуються на виконанні програми Президента Віктора Ющенка “Десять кроків назустріч людям”, щорічного Послання Глави держави до парламенту. Принципово важливими є також організаційні механізми функціонування Коаліції – регламент. Лише після узгодження цих позицій Блок “Наша Україна” готовий до обговорення розподілу сфер відповідальності між учасниками Коаліції.

  Ми наголошуємо, що підтримаємо кандидатуру на посаду Прем’єр-міністра України, яка буде готова взяти на себе відповідальність за реалізацію узгодженої програми діяльності Коаліції.

  Блок “Наша Україна” звертає увагу, що сьогодні, процес створення Коаліції демократичних сил ставиться під сумнів не нами, а нашими партнерами. Замість спільної роботи над розробкою стратегії розвитку країни, наші колеги по переговорах продовжують вдаватися до риторики часів виборчої кампанії, до безпідставних і неправдивих звинувачень, мови шантажу та ультиматумів.

  “Наша Україна” наголошує, що, на жаль, БЮТ продовжив реєстр неправди, започаткований під час парламентських виборів. Ми вимагаємо спростування заяв про нібито причетність представників “Нашої України” до нібито замовлення кримінальних справ проти представників БЮТ, про намагання перетворити Україну на звалище ядерних відходів, про створення т.зв. транзитного серверу, про ведення переговорів з Партією регіонів тощо.

  Ми констатуємо, що тим самим саме ця сила робить все можливе і не можливе, аби коаліція за участю “Нашої України” не відбулася, зводячи переговорний процес до закріплення за Юлією Тимошенко посади Прем’єр-міністра, а за СПУ посади Голови Верховної Ради України. Наголошуємо, що таким чином вся відповідальність за зрив переговорів із створення Коаліції демократичних сил лягає безпосередньо на наших партнерів по переговорах.

  Викликають здивування і інші заяви потенційних учасників Коаліції, адже до переліку посад, які мають розподілятися в межах коаліції, сьогодні чомусь зараховується і посада Президента України. При цьому нехтується воля мільйонів громадян України, які взимку 2004 року підтримали Віктора Ющенка на посаді Глави держави. Нагадуємо нашим колегам, що зараз весна 2006 року, а не зима 2004. Відбулися парламентські, а не президентські вибори. Переконані: роль Президента в демократичній коаліції – виступити гарантом її стабільності та ефективної роботи.

  «Наша Україна» закликає припинити безпідставні звинувачення, забути мову ультиматумів та посадового шантажу. Ми закликаємо наших партнерів до конструктивного переговорного процесу в рамках стратегії розвитку країни та створення Коаліції у складі “Нашої України”, БЮТ та СПУ.
 • 2006.04.20 | damoradan

  ...и соблюдает пост (л)

  "Как вы знаете, мы накануне Пасхи, а только безбожники перед Пасхой ведут политические переговоры," - сказал Безсмертный.

  http://www.korrespondent.net/main/152011
 • 2006.04.20 | Нестор

  Зовсім ні

  damoradan пише:
  > Вообще, НУшники говорят о распределении портфелей примерно в такой же тональности, как католические священники говорят о сексе

  Принаймі не всі там такі скромні :)

  Он Порошенко чіста канкрєтна сказав, що "прем"єр - представник НСНУ, спікер - Мороз, а БЮТ повинен задовольнитися декількома міністрами і декількома губернаторами". Це була дослівна цитата.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.20 | damoradan

   Ну, Порох - известный безбожник,

   но в данном случае я готов простить НУ любые богохульства и святотатства, лишь бы они начали разговаривать (помните, как рыбка в сказке) - человеческим языком.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua