МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Погорєлова: Ну от і все (л)

04/19/2006 | observer
Бідна Юля – 2

Юлія Володимирівна поставили крапку в переговорному коаліційному процесі.
...
Ну, дійсно, навіщо панові Єханурову, який раніше привернув на себе вектор її негативної уваги фразою "про жінку або добре, або нічого", - тепер всюди розповідати про свою схильність до "широкої коаліції"?

Хіба не для того лиш, аби пані Тимошенко, яка відверто нехтує "папірцями" (окрім, звісно, меморандуму, де бачить свою посаду прем'єра), не вірила ухвалам "НУ" про єдино можливу троїсту коаліцію, а вірила виключно в підступні сепаратні переговори, хай навіть вони таємними з боку прем'єра й не були?

На це штучно підігріте тло підозр якнайкраще знайшовся якийсь анонімний член політради блоку "НУ", що начебто просто прийшов до БЮТ і виклав всі підступні наміри своєї політичної сили. І треба ж - не злякався наявності такого ж "стукача" в БЮТі, який би принаймні зорганізував витік про ім'я колеги...
...
Не зрозуміла пані Тимошенко й того, що, навпаки, витік в "Дзеркалі тижня" про поневіряння Турчинова й Кожем'якіна зовсім не випадково залишився поза увагою інших ЗМІ. Неякісний був товар.

Мабуть, не побажали ЗМІ зовсім різних господарів та залежностей тиражувати очевидну нісенітницю з приводу арешту чесних офіцерів, до якого ГПУ за всякого бажання не могла б вдатися як з юридичних, так і з політичних причин... Особливо якщо ГПУ й СБУ дійсно керують Порошенко та Мартиненко, що вже знають, як не підставлятися Юлі.
...
Натомість, за повідомленнями ЗМІ, славнозвісна "Ітера" вже прилаштовувалась з боку внутрішнього українського ринку газу до розподілу прибутків, які, як не дивно після всіх звинувачень, ще можна ділити в Україні навіть за умов діяльності РУЕ
...
Щоправда, це й одночасне зловживання юліними фанами, приреченими вічно боротися за те, що належить до виключної компетенції неба. Ну, на те вони й фанатики. Ще не пишуть перед участю в якійсь акції "присвячую своє життя ..."? А йде до того.
...
Хоча, звісно, якщо комусь ця перспектива не подобається – мають час переписати теперішній, досить прозорий сценарій "керованого хаосу".

Шкода, за будь-яких умов його писатиме не Юлія Володимирівна. Не та в неї роль.
...
http://www.pravda.com.ua/news/2006/4/19/41087.htm

Відповіді

 • 2006.04.19 | Предсказамус

  Наглядная демонстрация аналитической мощи Погореловой (л)

  http://www2.pravda.com.ua/ru/news/2006/3/23/39041.htm
  Писано за 3 дня до выборов. Невооруженным глазом видно, что человек отдаленно не представляет того, что будет через 3 дня. Более того, даже не рассматривает такое развитие событий. Вывод - послушай прогнозы Погореловой и узнаешь то, чего не будет никогда.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.19 | observer

   UVMOD. Підміна обговорення теми

   Я Вас вже просив, Предсказамусе: не має коментарів до змісту, то не смітіть своїми оцінками особистості автора - сумніваюсь що вони комусь цікаві. Створюйте власну тему і там обговорюйте зі своїми однодумцями продажних соціологів, тупих аналітиків та геніальність Полохала з Видріним.

   Успіхів!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.19 | Предсказамус

    UVMOD. Полное непонимание правил форума

    observer пише:
    > Я Вас вже просив, Предсказамусе: не має коментарів до змісту, то не смітіть своїми оцінками особистості автора - сумніваюсь що вони комусь цікаві. Створюйте власну тему і там обговорюйте зі своїми однодумцями продажних соціологів, тупих аналітиків та геніальність Полохала з Видріним.
    Как только Вы покажете мне пункт правил, запрещающий обсуждать авторов заказных статей в УП (как и любых других авторов статей из внешних источников) я тут же перестану мешать Вам сливать УП-шное дерьмо на форум "Майдана". А покуда придется потерпеть.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.19 | observer

     UVMOD. Повне нерозуміння духу форуму

     Предсказамус пише:
     > observer пише:
     > > Я Вас вже просив, Предсказамусе: не має коментарів до змісту, то не смітіть своїми оцінками особистості автора - сумніваюсь що вони комусь цікаві. Створюйте власну тему і там обговорюйте зі своїми однодумцями продажних соціологів, тупих аналітиків та геніальність Полохала з Видріним.
     > Как только Вы покажете мне пункт правил, запрещающий обсуждать авторов заказных статей в УП (как и любых других авторов статей из внешних источников) я тут же перестану мешать Вам сливать УП-шное дерьмо на форум "Майдана".

     Заважати щось робити на Майдані Ви б (з)могли, якби адміни прислухались до Вашої істеричної вимоги забанити мене. А наразі Ви не заважаєте, а вештаєтесь під ногами.

     з.і. Хоча за те, що Ви підтягуєте тему наверх - дякую ;-)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.19 | Предсказамус

      Весельчак Вы, обсервер

      Слово "истерика" применительно ко мне - это даже не смешно. Админгруппа, половина которой меня знает живьем, не даст соврать.
      Что же поднятия ветки - дерьмо и так не тонет, поэтому я не обольщаюсь, только при возможности показываю, что мы имеем дело именно с дерьмом.
 • 2006.04.19 | Dworkin

  Все таки дуже не любить Погорєлова Юлю! ;)))

  В статті багато дуже правильних або просто цікавих думок.
  Але дійсно, щось Погорєлоа і, правда, вже занадто незлюбило Юлю.

  Так само, як Мостова її щось вже занадто "злюбила" :)

  Але для балансу нічого так собі: "жахалочки" Погорєлової - проти "жахалочок" Юлі! :lol:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.19 | saha

   Re: Все таки дуже не любить Погорєлова Юлю! ;)))

   Да до Коробової їй ще далеко, але стрімко наближаеться.
   Залишилося чипуха пару матюків вставити?:)
  • 2006.04.19 | observer

   ну жити ж на щось треба

   гадаю її клієнта хвилювала наявність саме першого речення: "Юлія Володимирівна поставили крапку в переговорному коаліційному процесі", а саме 1) коаліція не відбулась 2) не відбулась через юлю

   в самій статті ж, як ви правильно відмітили, "багато дуже правильних або просто цікавих думок" - саме за це ми її, чи не найсильнішого аналітика україни, і любимо

   Dworkin пише:
   > В статті багато дуже правильних або просто цікавих думок.
   > Але дійсно, щось Погорєлоа і, правда, вже занадто незлюбило Юлю.
   >
   > Так само, як Мостова її щось вже занадто "злюбила" :)
   >
   > Але для балансу нічого так собі: "жахалочки" Погорєлової - проти "жахалочок" Юлі! :lol:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua