МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

шанс перевірити ефективнісь впливу партії на місцевих депів(л)

04/19/2006 | catko
http://www.pravda.com.ua/news/2006/4/19/41095.htm

ТИМОШЕНКО ВИГНАЛА З БЮТ КРИМІНАЛЬНОГО АВТОРИТЕТА "МОСКВУ"
www.ПРАВДА.com.ua, 19.04.2006, 12:49

Політрада Блоку Юлії Тимошенко ухвалила рішення виключити Ігоря Фадєєва, відомого як кримінальний авторитет "Москва", з фракції БЮТ у Житомирській облраді.

Як повідомляє прес-служба Тимошенко, на засіданні політради в середу було розглянуто публікацію "Української правди" під назвою "Соратником Тимошенко став відомий кримінальний авторитет "Москва".

"За результатами розгляду цього питання, ухвалено рішення виключити депутата Житомирської обласної ради Ігоря Фадєєва з фракції Блоку Юлії Тимошенко у облраді", - повідомляє прес-служба Тимошенко.

Блок Тимошенко також вирішив "звернутися до засобів масової інформації з проханням інформувати про аналогічні випадки політраду БЮТ".

Також БЮТ "звернувся до органів МВС з проханням інформувати політраду Блоку Тимошенко про наявність серед депутатів різних рівнів від БЮТ людей, до яких є відповідні претензії".

Крім того, політрада призначила "дисциплінарне провадження стосовно кадрового департаменту центрального штабу БЮТ, який відповідав за якість виборчих списків БЮТ у місцевих радах".

Як відомо, департамент кадрової роботи в центральному штабі БЮТ очолює давній соратник Тимошенко, екс-гендиректор "Єдиних енергетичних систем України" Євген Шаго.

----------------

:-) а новообраному депутату облради від того холодно чи жарко?
:-) і де були вони раніше? адже про те хто такий фадєєв писалось і в 1999 ( http://www.kontrakty.com.ua/ukr/gc/nomer/1999/50-99/50rozbir.html ) і в 2005 ( http://personal.in.ua/article.php?ida=31 ) році.

Відповіді

 • 2006.04.19 | Volodymir

  То і у мене питання:

  1) То Фадєєв не депутат? Та ні,дивимося закон. Ну і питаннячко - із фракції, тому що членом партії за 5 років співробітництва не став - а так щиро допомогав.
  2) Тож якщо депутат - то БЮТ тепер не несе відповідальності?
  Технологія: проводимо за подвійний фай, виключаємо - криша неофіційно, коли голосує не так - піаримося, що ми його виключили, бо по Штірліцу-Семенову запом'ятовуэться тільки остання дія.
  Просунута технологія: виключаємо нафіг 2/3, але заяви хай не пишуть. Сповіщаємо про усні догани кадровику і начальнику транспортного цеху. Виключені хай дерибанять, ми за них відповідальності не несемо, а на дерибанах і боротьбі піаримося. На наступних виборах відсоток зростає як самих принципових (виключили, а дерибанили не ми).
  Користуйтесь кому треба.
  Модифікація: виключаємо, негласно підтримуємо тих кого треба (ну дійсно, бо ж виключили), навіть проводимо у секретарі етс.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.19 | saha

   Re: То і у мене питання:

   Це якщо в опозиції то виключення по барабану, а от якщо фракція в більшості і виключили то ніби як дерибанить і не зможе.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.19 | Volodymir

    І дійсно, я прозрів

    Все це дуже конкретно кардинально міняє особливо у прекрасній унікальній Житомирській області.
    Тож якщо у більшості - технологія не працює, виключати можна без застережень, та фай (сплата за покровительсво) все рівно подвійний - бо списки дуже прохідні (якщо б мова йшла про 11-те місце у Донецькій області - яб дійсно дивувався).
    Тому як вчив Ленін - головне не попутати шапки на прейскурантах.
    Так от і моя технологія - працює тільки на сході-півдні.
    Якщо треба на всякий випадок універсальна для всієї прекрасної країни технологічна мантра, то вона така:
    - ми це не зробимо, ми це не зробимо, ми це не зробимо, ми це не зробимо, ой;
    - це не ми, це не ми, це не ми ...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.19 | saha

     А що ?

     - гроші взяли
     - Недоторканотсі ніхт
     -дерибану ніхт

     Супер разводка пацанов.
     Конечно если чесно мне и самому не нравится, но люди покрайне мере что-то делают.
     А вот НСНУ и Ирпень рядом что-то не слішу заяв что мі осуждаем и они(Бонедарь адн ко) бяки. И Я (ВАЮ) лично прослежу какое решение примет суд. И Генпрокуратура тоже розберется на счет взяток.
     А не Мишко должен бегать ловить взяточников :((((.
     Или может я глухой и пропустил заяву ?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.04.19 | catko

      дійсно розводка. але тільки в плані лохів-виборців

      в томі числі стосовно всяких "виключень" з фракції, партії, мафії етц. бо я спеціально закон про місцеві вибори полистав - якщо людина вже пройшла в раду місцеву то викинути її не може ніхто - ні партія, ні президент. хіба посадити і то не факт що посадить.

      та й поняття необхідності фракції і більшості в місцевих радах - не існує. хочуть для зручності - зроблять. а не хочуть, будуть бабло без цього дерибанити.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.19 | saha

       Re: дійсно розводка. але тільки в плані лохів-виборців

       catko пише:
       > в томі числі стосовно всяких "виключень" з фракції, партії, мафії етц. бо я спеціально закон про місцеві вибори полистав - якщо людина вже пройшла в раду місцеву то викинути її не може ніхто - ні партія, ні президент. хіба посадити і то не факт що посадить.
       Так а якщо не буде порушувати не посадять, але ж і толку то не буде
       якщо ті не в більшості. Да й взагалі толку від того депутатства ніякого це ж не ВР.

       >
       > та й поняття необхідності фракції і більшості в місцевих радах - не існує. хочуть для зручності - зроблять. а не хочуть, будуть бабло без цього дерибанити.
       Це окрема тема.
       А от по нижньму абзарцу про НСНУ заперечити нічого ????
       БЮТ відреагувала миттєво. На наступний день. А от НСНУ реагує вже 2 тиждень тільки не бачу я реакції :(
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.19 | catko

        нсну за три місяців ДО виборів свої списки через мвс прогнало(-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.19 | saha

         Re: нсну за три місяців ДО виборів свої списки через мвс прогнал

         Я питаю про реакцію.
         Бют зреагувала миттєво.
         а от НСНУ на скандал з Ірпенем не реагує.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.19 | Volodymir

          Килограм хлопка и килограм свинца в проволоке

          - Ірпень (при всей особости): КУН (одна из партий блока) и деятель-депутат облсовета с бабками затягивают тему в судах + бекграунд (типа давление, прокуратура, попытки всучить взятки - со слов). На деятеля можна нажать алдминистративно, на что он похлопывая глазами скажет (или уже сказал) - работаю с судами, демократия блин. Пройду суды - будет честный результат. Какую реакцию нужно - заявление Бессмертного о всемерной поддержке старого соратника от имени штаба зачморенной НСНУ, или облсовета? Так наверняка тет-а-тет уже проверено. Или заявления в печатных органах о неподдержке отдельных граждан, показательного трахания Бондаря по неформальным показателям на капоте?
          Типа как в Кировограде или в Киеве ситуация - нирена не реагируют.
          - Житомирская обл.: известный бригадир бригадиров, как оказалось прошел в списке. Было публичное заявление. Было помахивание ушами и интерпретацыя. Начальник транспортного цеха получил указание сделать доклад. Уважаемый человек остался депутатом.
          -- Вывод: у БЮТ реакция есть.
          Приведите ситуацию к общим координатам. Чес слово - такая активность уже вредит БЮТу. Если че не понятно, лучше не использовать информационный повод. Потому как вся работа с информационными поводами сужается для ЦА - блондинок.
         • 2006.04.19 | catko

          а як йому реагувати якщо ні бондар ні бабицикий

          не є членами нсну, нсну їх офіційно в мери не висувало і по списках нсну вони нікуди не балотувались.
          в ірпені ці мудаки шугають мирославу за підтримки члена обласної нсну литвина, який став членом нсну в грудні 2004 року перебігши туди від комуністів. вловлюєте різницю між членом бют масквою який тим членом є ще з 2000 року?

          цитую
          http://www.pravda.com.ua/news/2006/4/18/41074.htm
          >P.S. Щоб зрозуміти аргументи, якими керувалися в БЮТ при включенні Фадєєва до свого виборчого списку, "Українська правда" зв’язалася з керівником житомирського осередку "Батьківщини" Олегом Антиповим. Саме він який очолював на обласних виборах блок Тимошенко, а на додачу став депутатом Верховної Ради як 32 номер списку БЮТ.
          >Він заявив, що Фадєєв є членом партії Тимошенко з 2000 року. "Ігор Геннадійович добре працював, брав участь у акції "Повстань, Україно!" Жодного разу не був нами помічений ні в чому протизаконному. Зараз живе в Житомирі, займається бізнесом... Він дуже проста людина".

          звичайно що непогано було б якби литвина викинули з нсну але чи це вплинуло б на його бізнес інтереси в ірпені? та й не оправдує це нікого в його мудакуватості...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.20 | Михайло Свистович

           Re: а як йому реагувати якщо ні бондар ні бабицикий

           catko пише:
           > не є членами нсну, нсну їх офіційно в мери не висувало і по списках нсну вони нікуди не балотувались.

           Бабицького КУН висував офіційно і вплив на нього має, НСНУ підтримував і продовжує підтримувати Бондаря.

           > в ірпені ці мудаки шугають мирославу за підтримки члена обласної нсну литвина, який став членом нсну в грудні 2004 року перебігши туди від комуністів. вловлюєте різницю між членом бют масквою який тим членом є ще з 2000 року?

           Звичайно, бо Масква - рядовий член БЮТ, а Литвин - голова Київської обласної організації та №1 за списком до облради. Так само як і місцеві несуни, які працюють в Бондаря баблоносами, є депутатами міської ради від НСНУ.

           >
           > звичайно що непогано було б якби литвина викинули з нсну але чи це вплинуло б на його бізнес інтереси в ірпені?

           вплинуло б
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.04.20 | catko

            тільки от хто вплив на сам кун має?

            Михайло Свистович пише:
            > Бабицького КУН висував офіційно і вплив на нього має,

            за останньою інформацією від одного з наближених до івченка людей - він в ірпінь бабла дофіга вгрохав. а в звязку з тим що івченко на самих верхах тусується то політика невтручання тих верхів в ситуацію саме ним ініційована. ним взагалі то було ініційоване втручання верхів на стороні бондаря але інформаційні зорі ;-) не лягли йому як треба.

            > вплинуло б

            не вплинуло. по сьогоднішніх виборах голови облради побачиш.
       • 2006.04.20 | Михайло Свистович

        Re: дійсно розводка. але тільки в плані лохів-виборців

        saha пише:
        >
        > Да й взагалі толку від того депутатства ніякого це ж не ВР.

        І з чого б це за цей "ніякий толк" по 500 тисяч баксів платили, щоб потрапити до списку Київоблради?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.20 | saha

         Re: дійсно розводка. але тільки в плані лохів-виборців

         Михайло Свистович пише:
         > saha пише:
         > >
         > > Да й взагалі толку від того депутатства ніякого це ж не ВР.
         >
         > І з чого б це за цей "ніякий толк" по 500 тисяч баксів платили, щоб потрапити до списку Київоблради?
         Ну вын же не в КиївОбл раді ???
         кругом києва земля.
         А що в Житомері ??? Тоже земля але щоб її ділить треба бути в більшості.
     • 2006.04.20 | Михайло Свистович

      Re: А що ?

      saha пише:
      >
      > А не Мишко должен бегать ловить взяточников

      А я не бігаю і не ловлю їх. Для цього в нас є міліція. І вона гарно виконує свою роботу. І надалі гарно виконуватиме :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.20 | saha

       Re: А що ?

       Михайло Свистович пише:
       > saha пише:
       > >
       > > А не Мишко должен бегать ловить взяточников
       >
       > А я не бігаю і не ловлю їх. Для цього в нас є міліція. І вона гарно виконує свою роботу. І надалі гарно виконуватиме :)
       Просто я читав в якійсь новині що люди залишалися щоб не передали взятку от і трохи підсилив враження :).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua