МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бєлковський: За півроку Тимошенко заарештує всіх опонентів(л)

04/21/2006 | catko
http://www.oboz.com.ua/news/2006/4/21/108164.htm

21.04.2006 | 08:28
За півроку Тимошенко заарештує всіх опонентів. У тому числі Пінчука та Порошенка

Через рік-півтора Тимошенко створить власну фінансово-промислову групу. Отримає владу над чотирма національними каналами українського телебачення. Все підготує для скасування політичної реформи...

Російський політолог Станіслав Бєлковський, 34 роки, говорить про амбіції Тимошенко, називає великим благом для України ”велику коаліцію” і наголошує на різниці політичних еліт Росії та України.

На вашу думку, як довго Тимошенко розраховує керувати урядом у разі обрання її прем’єром?

— Розраховує керувати, поки не стане президентом з кучмівськими повноваженнями. Після цього усунути Тимошенко можна буде лише за її власним бажанням. Бо за перші півроку свого прем’єрства ця жінка заарештує всіх своїх опонентів. У тому числі Віктора Пінчука та Петра Порошенка. Її вороги зможуть уникнути в’язниці, тільки якщо встигнуть утекти за кордон.

Посада прем’єра в парламентській республіці — це, звісно, велика влада. Проте не безмежна. Тимошенко хоче контролювати всю країну, весь бізнес і фінансові потоки. І вона зробить все, щоб цього досягти.

Чи не ризикує Тимошенко поставити свою політичну кар’єру під загрозу через чергове невдале прем’єрство — навряд чи вона зможе покращити економічну ситуацію в країні?

— Вона на це й не сподівається. Тимошенко — найкращий демагог і популіст не тільки в Україні, а й на всьому пострадянському просторі. Її політика на посаді прем’єра призведе до погіршення економічного стану української держави. Але в Тимошенко вистачить майстерності переконати народ у протилежному. В тому, що ціна 110 доларів за тисячу кубометрів газу є нижчою за 95 доларів. У своїх прорахунках вона звинуватить кого завгодно — своїх опонентів, олігархів, Росію, США.

Перебуваючи на посаді прем’єра, через рік-півтора Тимошенко створить власну фінансово-промислову групу. Отримає владу над чотирма національними каналами українського телебачення. Вона все підготує для скасування політичної реформи та проведення дострокових президентських виборів.

Не чекатиме 2009 року?

— Ні, бо має одну психологічну проблему. Тимошенко не бачить себе в ролі Маргарет Тетчер чи Індіри Ганді. Вона не може бути політиком старшого покоління. Боїться втратити свою популярність, яку вона здобула також і завдяки власній сексуальності. Вона все це розуміє. Тому дуже поспішає. Якщо ж Тимошенко не стане прем’єром, то спробує оголосити імпічмент президенту, знову вивести народ на вулиці.

Чи може ”Наша Україна” допустити Тимошенко на короткий час до прем’єрства, сподіваючись, що вона не впорається?

Тимошенко — людина з абсолютним тоталітарним мисленням. Вона — не Ющенко і навіть не Кучма. Для Кучми все ж таки існував певний психологічний бар’єр. Для неї його немає. І тому ключові фігури ”Нашої України” розуміють, що Тимошенко дискредитувати не вдасться. По-перше, через півроку не буде кому це робити. По-друге, в Україні немає рівного їй демагога та популіста. Ймовірність відправлення Тимошенко у відставку — просто ілюзія.

Коли ви прогнозуєте завершення епопеї зі створенням коаліції демократичних сил?

— Мені смішно, коли говорять про коаліцію демократичних сил. Більш недемократичного політика, ніж Тимошенко, не існує. Самі ж переговори щодо створення помаранчевої коаліції триватимуть не більше місяця. Віктор Ющенко зараз чудово розуміє, що він просто не може допустити Тимошенко на посаду прем’єр-міністра. І що більше минає часу, то більше в неї не витримують нерви.

Наприкінці травня стане остаточно зрозуміло, що створення помаранчевої коаліції неможливе. Тоді політичні сили змушені будуть повернутися до ”великої” коаліції. Саме вона є для України великим благом.

Партія регіонів останнім часом демонструє чітке небажання іти в опозицію. Чи може вона піти на кадрові поступки?

— Партія регіонів зараз чудово розуміє, що президент не може поставити прем’єром Віктора Януковича. Та для них це не принципово. Принциповими є інші три моменти. Перший — отримати ключові посади в економічному блоці. Другий — бути при владі, а не в опозиції. Третій — отримати контроль над тими регіонами, де вони користуються великою підтримкою. Всього цього вони зможуть досягти за умови створення ”великої” коаліції. Тоді прем’єром буде Єхануров, а спікером — Мороз.

Але Тимошенко також чітко заявила про підтримку кандидатури Олександра Мороза на посаду спікера.

— Юлії Тимошенко зараз украй важливо утримати біля себе соціалістів. Бо без СПУ вірогідність створення ”великої” коаліції значно знижується. Раніше Тимошенко сподівалася спокусити посадами таких слабких фігур, як Роман Безсмертний чи Роман Зварич. Але потім зрозуміла, що Безсмертний не контролює ситуації всередині ”Нашої України”. А після відкликання ”нашоукраїнцями” свого підпису під пунктом 6 протоколу меморандуму про створення помаранчевої коаліції Тимошенко остаточно зрозуміла, що купувати цих людей немає сенсу. Тому всю енергію вона спрямувала на Олександра Мороза. Зараз Тимошенко готова обіцяти що завгодно кому завгодно.

Ви казали, що після парламентських виборів стали неможливими будь-які геополітичні проекти Росії та України. Але ж на цих виборах перемогла Партія регіонів.

— Ну то й що? Я не перебільшував би ролі Росії в політичній долі Партії регіонів. Виборці цієї партії голосували за російську мову. Але це не означає, що вони психологічно залежать від Росії. У програмі Партії регіонів ідеться і про вступ до СОТ, і про євроатлантичну інтеграцію.

Ця партія вже не є проросійською в тому сенсі, в якому був Віктор Янукович на президентських виборах 2004 року. Сам він був розчарований роботою з Кремлем і звинуватив Росію в своїй поразці на виборах президента. Втім, це несправедливо. Росія зіпсувала йому гру тільки відсотків на тридцять. В усьому іншому винен сам Янукович разом з Медведчуком та Кучмою.

Партію регіонів у Кремлі вважають зрадницею. Сама ж Росія більше не впливає на внутрішні процеси в Україні. Зараз Путін готовий домовлятися з будь-яким урядом про захист російського бізнесу в Україні. Він також сподівається, що Тимошенко спричинить розкол у державі. Це сприяло б появі тут нової проросійської сили.

Недавно Путін заявив, що підписання Україною лише частини документів щодо ЄЕП означатиме її неучасть у ньому. Чи не є це ультиматумом?

— Проект ЄЕП може бути корисний або для Росії, або для всіх інших учасників. Тільки так. Росія не зацікавлена в тому, щоб ЄЕП існував лише у вигляді зони вільної торгівлі. Тоді на російський ринок потраплятимуть товари з країн третього світу, в тому числі й через Україну.

Україна ж просто блефує. Українська влада сама не говорить про вихід з ЄЕП. Проте створює всі умови, щоб Росія наполягла на неучасті України в цьому проекті. ЄЕП уже мертвий. Це знають і Олександр Лукашенко, і Нурсултан Назарбаєв. Просто вони не хочуть говорити про це Путіну першими.

Росія відверто говорить про підвищення ціни на газ для України з другого півріччя. Чи впливатиме формат коаліції на позицію Росії з цього питання?

— Ціни залежать не від коаліції, а від схеми торгівлі. Навіть якби в подальшому уряд сформували Олег Тягнибок на пару із Степаном Хмарою. Росія не може підвищити ціну до більш ніж 100–150 доларів за тисячу кубометрів газу. Бо вона великою мірою залежить від України в питанні його транспортування.

Росія не може припинити видобуток газу. Вона має постачати його або на експорт, або у сховище. Якщо сховище заповнено, Росія мусить експортувати газ незалежно від ціни та умов оплати. Бо інакше ця галузь буде зруйнована. З іншого боку, ціна 95 доларів є справедливою для української промисловості. Українські олігархи спокійно можуть платити цю ціну.

Чи переглядатиме Тимошенко газові домовленості в разі затвердження її прем’єром?

— Тимошенко хотіла стати партнером Путіна в газовій сфері. Бо російський президент володіє половиною таємних акцій ”РосУкренерго”. Тимошенко хотіла вмовити Путіна змінити ”РосУкренерго” на ”Ітеру”. Мовляв, тоді вона врятує Україну, а потім вони разом знищать Ющенка. Путін Ющенка ненавидить. Він прагне помститися йому за власну поразку 2004 року. Проте він не пішов на крок, запропонований Юлією Тимошенко.

Якщо Тимошенко стане прем’єром, то вона шантажуватиме Путіна. Лідерка БЮТу є кращим фахівцем з газової торгівлі, аніж Ющенко. До того ж вона має з Путіним спільні життєві цінності. Коли вона сидить у своєму кабінеті, а не стоїть на Майдані, вона чудово розуміє прийнятність ціни в 95 доларів.

Чи можливий візит Путіна при прем’єрі-Тимошенко?

— Звичайно. Ще восени минулого року вони мали кілька таємних зустрічей: обговорювали умови боротьби проти Ющенка та підтримку Тимошенко Кремлем. Путін недарма припинив проти Тимошенко кримінальні справи. Це був чіткий політичний сигнал, що Кремль розглядає Тимошенко як потенційного партнера. Для Росії краще, коли прем’єром буде Тимошенко, а не Єхануров. Якщо уряд очолить Тимошенко, буде бізнес-візит Путіна. У випадку з іншим прем’єром — лише формальна дипломатична подорож.

Чи відрізняється взагалі українська політична еліта від російської?

— Принципово. В Україні інша сама природа державності. В Росії є позиція царя. Для України ж влада не є чимось сакральним. Для українців президент і прем’єр — це лише один із них. Не більше. Тут народ часто ставиться до влади критичніше, ніж вона того заслуговує. Тому й роль політичних еліт в Україні та Росії є принципово різною. В Росії влада створює еліту, тобто політична еліта групується навколо царя. В Україні — навпаки. Еліта створює владу.

Світлана СЛАБІНСЬКА, "Газета по-українськи"

Відповіді

  • 2006.04.21 | damoradan

    Значит, шансы Тимошенко на премьерство еще очень высоки

    Иначе такие дебильные статьи не выходили бы.
  • 2006.04.21 | Englishman

    агітпроп (-)

  • 2006.04.21 | Предсказамус

    "Но тот же алкаш мне сказал после дельца...

    ... что пьют они кровь христианских младенцев"
    © Высоцкий.
    Такое ощущение, что Белковский впрямую работает на Тимошенко. Берет подсознательные страхи несунов и доводит их до абсурда, после чего даже им становится ясно, какая это бредятина...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.21 | catko

      не більша бредятіна ніж бджоли і любі друзі ющенка

      а також газові угоди і регіони про яких юлєчка в купі з фанами верещить вже пів року

      і взагалі - виграли вибори - звикайте до плювків у вашу сторону ;-)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.21 | damoradan

        почувствуйте разницу

        Любой PR Юли, направленный против НУ, имеет целью укрепить позиции БЮТ в общественном мнении. БЮТ никогда не доходит до того, чтобы дисквалифицировать НУ от участия в политической жизни вообще и в коалиции в частности. Белковский же именно это и говорит - что кто угодно лучше, чем БЮТ, и именно с этой целью сочиняет страшилки.

        Понятно, что цели своей он не то что не добивается, а даже наоборот, но деньги ему платят именно за то, о чем я сказал.
      • 2006.04.21 | Предсказамус

        Ну хоть бы уже газовые соглашения не упоминали...

        catko пише:
        > а також газові угоди і регіони про яких юлєчка в купі з фанами верещить вже пів року
        Любопытно, если с 1 июля начнет реализовываться сценарий "газ по 230, а цены на транзит согласованы на 5 лет", Вы все равно будете этим газовым соглашениям рады?

        > і взагалі - виграли вибори - звикайте до плювків у вашу сторону ;-)
        Да не плевок это. Очень хотелось бы верить, что и не аналитическая записка для Президента, на что очень похоже.
      • 2006.04.21 | afterstep

        взагалі-то програвших не добивають ...

        якщо ті визнають поразку, і мужньо починають готуватися до майбутнього реваншу. Натомість стару беззубу облізлу шавку, що вже ні на що не придатна і бреше, поки коло миски - таки хтось колись зпересердя копне...
  • 2006.04.21 | Albes

    А чего еще ждать от платного российского политтехнолога ?

    Или он чем-то отличается от тех, кого здесь бурно высметвали (и по делу) в 2004-м ? Да ничем. Разве что, те были на довольствии ПР, а этот - на довольствии НУ. А и методы и поведение и словарь практически идентичные.
  • 2006.04.21 | Нестор

    У політ технологів є поняття цільової аудиторії

    І якщо їх робота вам видається ідіотською, не спішіть називати їх ідіотами. Пояснюю.

    Наприклад їм ставлять завдання вплинути на престарілий проросійський електорат. Очевидно зроблені політтехнологом ходи по виконанню цього завдання здадуться вам дурними.

    Але якщо цьому ж політехнологу доручать працювати з молодіжним електоратом Західної України, то він буде діяти зовсім по іншому.

    Це я до того, що перед тим як давати оцінку діям Бєлковського треба зрозуміти на яку цільову аудиторію він працює.

    Так от ризикну припустити, що цільовою аудиторією Бєлковського являється лише одна-єдина людина. Яка? Ющенко Віктор Андрійович.

    А тепер подумайте що говорить Ющенко і знову оцініть роботу Бєлковського.

    Моя думка як Президента, якщо відкинути інші емоції – коли парламент формуватиме бюджет на 2007 рік або вноситиме поправки в бюджет 2006 року, потрібне порозуміння в парламенті. Очевидно, що в парламенті буде формуватися коаліція з ПР по тому чи іншому питанні.

    Ми маємо бути чесними і визнати, що вісім місяців тому помаранчева коаліція була. Вона розпалася й уроки зроблені. Необхідно взяти до уваги і той факт, що третина громадян України проголосували за іншу силу - Партію регіонів. Я не хотів би, щоб, говорячи про коаліцію помаранчевих сил, Україна опинилася перед вибором де-факто розколу країни. Це короткозора політика, що не потрібна Україні. Тому необхідно формувати нову демократичну коаліцію.


    Я розумію Предсказамусе, що вам робота Бєлковського здається ідіотською і топорною, але ж працює.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.21 | Предсказамус

      Согласен, я об этом сказал в ответе catko (-)

    • 2006.04.21 | Предсказамус

      P.S. Можно еще вспомнить "заговор олигархов" (© Белковский)

      А особенно результат - судьбу Ходорковского, т.е. там сработало. Посмотрим, сработает ли здесь.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.21 | Нестор

        До речі все це лайно свідчить швидше

        про розумові здібності цільової аудиторії ніж про розумові здібності політтехнолога.

        Якщо аргумент типу "Через рік Тимошенко зішле всіх своїх опонентів (читай Ющенка) на каторжні роботи в уранові рудники" впливає на піддослідного, то я всерйоз задумаюся про здатність останнього керувати країною
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.21 | Предсказамус

          "Заговор олигархов", кстати, был не намного умнее

          Либо Ющенко и Путин недалеко друг от друга ушли, либо Белковский по-другому и не умеет.
    • 2006.04.21 | толя дейнека

      Re: обожнюю безособові речення

      Коли про якийсь свій вчинок неприємно згадувати, він подається без уточнення особи.
      "коаліція була. Вона розпалася.."
      цікаво, хто як не Ющ "розпав" коаліцію. Хто геть випхнув із влади союзників, які таки помогли вирішити Ющу "особисте працевлаштування"? Випхнув на вулицю з очевидною ціллю.. яку умовно можна назвати "на смітник історії". Іноді історія може повернутися бумерангом по лобі.
    • 2006.04.22 | Сергій Кабуд

      брехун ющенко відмиває зговір про фальшування виборів

      заявити що ПРУ отримало 30% голосів- себе не поважати

      ющенко- поц
    • 2006.04.22 | Englishman

      не думаю

      При всій моїй нинішній неповазі до пана президента, я не думаю, що він є матеріалом Бєлковского. Скоріш за все, він відробляє замовлення угрупування, до якого НАЛЕЖИТЬ (якщо не очолює) пан Ющенко.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.22 | Предсказамус

        А Вы знакомы с историей про "заговор олигархов"? (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.22 | Englishman

          что за история? (-)

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.22 | Предсказамус

            Ссылки (л)

            Вот сам доклад:
            http://consider.gips-s.ru/policy-perevorot1.shtml
            Вот одно из обсуждений:
            http://www.whoiswho.ru/russian/Curnom/42003/bunt.htm
            Результат, как мы помним - Ходорковский.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.22 | Englishman

              я просто не верю в "болвана" Ющенко,

              и думаю что вся эта пропагандистская возня вполне может отражать его ожидания, а не просто формировать их. Та же история, что и с Путиным в свое время.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.04.22 | Предсказамус

                Именно та же, что с Путиным

                Ни доклад об олигархах, ни нынешние истерики Белковского о Тимошенко пиарного эффекта не имели и не имеют. Попробуйте представить фокус-группу, увидите, что там может оказаться только плохо информированный лидер, страдающий манией преследования.
                Доказать ту или иную точку зрения трудно, конечно, особенно если учесть политтехнологический имбециллизм НУ, но почему-то так кажется...
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.24 | толя дейнека

              Re: Ссылки (л)

              ну як ми собі думаюмо, це далеко не повний перелік аргументації, і взагвлі може це навіть не частина обгрунтування, а димова завіса. Певні логічні побудови є вельми натягнутими.

              Від себе можу зауважити, що в той час, коли певні діячі з ЄС або Демократичної партії США прямо волоси рвали на собі, республіканці і їхня адміністрація ставилася до Путіна дуже приязно і відсутністю своєї позиції висловила своє ставлення до розкуркулення Ходорковського.
  • 2006.04.21 | Мінор

    Re: Бєлковський: За півроку Тимошенко заарештує всіх опонентів(л)

    > Російський політолог Станіслав Бєлковський, 34 роки, говорить про амбіції Тимошенко, називає великим благом для України ”велику коаліцію” і наголошує на різниці політичних еліт Росії та України.

    По-перше Бєлковському відмовили в роботі у штабі БЮТ, бо блок не співпрацював з російськими політтехнологами. от він і біситься.

    По-друге в програмі 5 копійок, Станіслав постійно звертався до Олега Медведева, політтехнолога БЮТ, "мій юний друже". А Медведеву 40 років... То або Бєлковському не 34, або в нього дуже завищена самооцінка.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.21 | Роман ShaRP

    Велику коаліцію нехай собі у дупу встромить, провокатор. (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.21 | Мірко

      Шарпові мазепинку на голову і автомат в руки, та в ліс! (-)

  • 2006.04.21 | Сергій Кабуд

    прекрасна перспектива. в подібній ситуації будуть опортюнітіз


    > За півроку Тимошенко заарештує всіх опонентів. У тому числі Пінчука та Порошенка

    УРА!

    >
    > Через рік-півтора Тимошенко створить власну фінансово-промислову групу. Отримає владу над чотирма національними каналами українського телебачення. Все підготує для скасування політичної реформи...

    гоніво, це ніхто не може, це складно навіть кучмі


    >
    > Російський політолог Станіслав Бєлковський, 34 роки, говорить про амбіції Тимошенко, називає великим благом для України ”велику коаліцію” і наголошує на різниці політичних еліт Росії та України.

    В мене є підозра що бєлка насправді побритий гібон, обізяна а не людина.
  • 2006.04.21 | Oleg

    Если Белковский здесь в отпуске, то чего так часто светится ?(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.22 | ОРИШКА

      Re: Если Белковский здесь в отпуске, то чего так часто светится ?(-)

      А че, не видно, что тут не оскудевает рука ему дающая?
      Причем, дающая то, что упрятано от налогов, и тем самым отнято у моей бабушки-пенсионерки?

      Добреннький народец на Украиночке, добренький и жалисный. И Паханы у него такие же.
  • 2006.04.22 | Анатоль

    Цікаво, юлефани не вважають Тимошенко авторитарним політиком,

    чи вважають, що "свій" чи "хороший" диктатор, який діє "в інтересах народу" - це добре?
    Хотілося б почути думки з цього питання від прихильників Юлі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.22 | damoradan

      спрашивали - отвечаем

      Вопрос "каким диктатором будем Юля" выеденного яйца не стоит. Это все равно, что спросить, каким диктатором в тех или иных условиях (скажем, на посту президента Либерии) были бы Блэр, Буш или тот же Порошенко. Ответ: хто зна? Кого вообще интересуют такие гипотетические вещи? Самое главное, что на сегодняшний день демократические институты в Украине настолько сильны, чтобы не допустить диктатуры, будь кто-то из политиков 50 раз авторитарным. Откуда такое неверие в то, что Вы видите вокруг, в то, чего мы в конце-концов добились после революции?

      Добавить могу только то, что любые проявления авторитаризма со стороны любого политика, в т.ч. и Юли, у большинства избирателей БЮТ встретят стойкое неприятие и адекватную реакцию. Хочу Вам напомнить, что многие люди голосовали за БЮТ именно как за продолжателя дела Майдана, поэтому и спрос будет соответствующий.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.22 | Shooter

        Re: спрашивали - отвечаем

        damoradan пише:
        >Самое главное, что на сегодняшний день демократические институты в Украине настолько сильны, чтобы не допустить диктатуры, будь кто-то из политиков 50 раз авторитарным.

        Гм...Ви настільки наївний чи просто дурником прикидаєтеся?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.22 | damoradan

          Я Вами не прикидываюсь

          Это во-первых. Во-вторых, с каких это пор обоснованный оптимизм является признаком наивности? Может, Shooter, Вам стОит перестать смотреть на мир сквозь blue ("печальные") очки - может, тогда и отношение к некоторым политическим персоналиям изменится?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.22 | Shooter

            Дійсно - Ви не прикидуєтесь

            damoradan пише:
            > Это во-первых.

            Ви просто яскраво демонструєте кращі свої якості.

            Не звертаючи уваги на те, що лише минулого року 42% виборців проголосували за "тверду ощасливлюючу руку". Якщо ж додати ще цьогорічних 22%, або навіть просто додати 30+22 - масовість прихильників демократії в укр. суспільстві просто вражає.

            >Во-вторых, с каких это пор обоснованный оптимизм

            хе-хе :)) це тепер так голий агітпроп називається?

            Ну що ж - продовжуйте в тому ж дусі.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.22 | damoradan

              Простите, а агитпроп за кого?

              Shooter пише:
              > damoradan пише:

              > >Во-вторых, с каких это пор обоснованный оптимизм
              >
              > хе-хе :)) це тепер так голий агітпроп називається?
              >
              > Ну що ж - продовжуйте в тому ж дусі.

              Или теперь пропаганда может быть абстрактной? Т.е. если кто-то считает, что в Украине в целом все идет хорошо - это "агитпроп", а если считает, что все катится к чертовой матери - это и есть сермяжная правда в последней инстанции? Логика железная.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.04.22 | Shooter

                Агітпроп далеко незавжди "за когось"

                damoradan пише:
                > Shooter пише:
                > > damoradan пише:
                >
                > > >Во-вторых, с каких это пор обоснованный оптимизм
                > >
                > > хе-хе :)) це тепер так голий агітпроп називається?
                > >
                > > Ну що ж - продовжуйте в тому ж дусі.
                >
                > Или теперь пропаганда может быть абстрактной?

                Ще й як. Пропаганда "молочних бєрєгов" дуже часто є не те, що абстрактною, а сюрреалістичною.

                >Т.е. если кто-то считает, что в Украине в целом все идет хорошо - это "агитпроп", а если считает, что все катится к чертовой матери - это и есть сермяжная правда в последней инстанции?

                Гм...залежно що саме і як саме розглядати. "Песиміст - це лише добре інформований оптиміст". Але це є поза даною суперечкою.
      • 2006.04.22 | Karamello

        Re: спрашивали - отвечаем

        damoradan пише:
        > на сегодняшний день демократические институты в Украине настолько сильны, чтобы не допустить диктатуры, будь кто-то из политиков 50 раз авторитарным.

        Не могли бы Вы описать эти демократические институты?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.04.22 | Сергій Кабуд

          демократичні інститути по-українськи це номерні рахунки в швейца

        • 2006.04.22 | damoradan

          Могу

          Партии, парламент, президент, скоро будет правительство.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.04.22 | Karamello

            Как-то бедненько

            damoradan пише:
            > Партии, парламент, президент, скоро будет правительство.

            Партии представляют из себя политические крылья экономических группировок, парламент - собрание политических крыльев экономических группировок, президент - бездарный, безвольный, безыдейный, правительство - собрание малообразованных и недалеких яценюков - в лучшем случае.

            Еще что-нибудь есть против диктатуры?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.04.22 | damoradan

              Это вопрос угла зрения

              Karamello пише:
              > damoradan пише:
              > > Партии, парламент, президент, скоро будет правительство.
              >
              > Партии представляют из себя политические крылья экономических группировок, парламент - собрание политических крыльев экономических группировок, президент - бездарный, безвольный, безыдейный, правительство - собрание малообразованных и недалеких яценюков - в лучшем случае.
              >
              > Еще что-нибудь есть против диктатуры?

              В Штатах тоже есть люди, которые голосуют за компартию, партию зеленых, либертарианскую партию и т.д., а также утверждают, что правительство США сформировано масонами, следит за всеми подряд, скрывает свидетельства приземления инопланетян, и организовало террористические атаки в 2001.

              Я это к тому, что если кто-то хочет видеть во всем вокруг врагов и/или диктаторов, то никакие логические доводы такого человека не убедят. Что касается меня, то я вижу очень четкую разницу между страной в 2004 и в 2006. Мне не нужно писать диссертацию, чтобы понять, что сегодня Украина - страна на порядок более демократичная, чем тогда, и что эти демократические изменения необратимы. Опять-таки, если кто-то этого не видит, то я в данном случае бессилен.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.04.23 | Karamello

                Разумеется

                damoradan пише:

                > Я это к тому, что если кто-то хочет видеть во всем вокруг врагов и/или диктаторов, то никакие логические доводы такого человека не убедят.

                Так вы ж еще ни одного логического довода и не привели. Что ж вы сразу сдаетесь. Вы, может быть, не уверены - найдутся ли у Вас аргументы? Или что они слабоватыми окажутся?

                > Что касается меня, то я вижу очень четкую разницу между страной в 2004 и в 2006. Мне не нужно писать диссертацию, чтобы понять, что сегодня Украина - страна на порядок более демократичная, чем тогда, и что эти демократические изменения необратимы. Опять-таки, если кто-то этого не видит, то я в данном случае бессилен.

                Для меня "на порядок" - это в десять раз. Я бы хотел знать каким это образом можно во-первых померять, во-вторых доказать.

                Давайте я Вам помогу. На Вашем месте я бы начал с прессы. Пресса, де, свободнее, чем была.

                На это я бы ответил, что пресса как была корпоративной, так и осталась. Пресса, как и в 2004 году, обслуживает специальные интересы экономических групировок. То, что в 2004 году интересы одной группировки объективно временно совпадали с общенациональными, не делало и не делает прессу этой группировки какой-то особенной. И сейчас практически невозможно найти пример по-настоящему свободной прессы.

                Помогать дальше - или справитесь сами со своими аргументами?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.04.23 | damoradan

                  Давайте лучше я Вам помогу

                  Karamello пише:

                  > Давайте я Вам помогу. На Вашем месте я бы начал с прессы. Пресса, де, свободнее, чем была.
                  >
                  > На это я бы ответил, что пресса как была корпоративной, так и осталась. Пресса, как и в 2004 году, обслуживает специальные интересы экономических групировок. То, что в 2004 году интересы одной группировки объективно временно совпадали с общенациональными, не делало и не делает прессу этой группировки какой-то особенной. И сейчас практически невозможно найти пример по-настоящему свободной прессы.

                  Если брать пример тех же Штатов, то все СМИ там тоже частные, и принадлежат крупным корпорациям. Я не хочу сравнивать общий уровень прессы Штатов и Украины, но по моему мнению, на сегодняшний день разница гораздо больше в профессиональном уровне, чем в степени свободы говорить что-либо. Хотя, опять-таки, в Штатах есть люди, которые считают, что, например, канал FOX (принаджежащий Мэрдоку) - это рупор американской администрации и республиканской партии вообще. Поэтому, как и раньше, - все зависит от точки зрения.

                  На сегодняшний день, в Украине нет корпоративных интересов, которые были бы настолько сильны, что смогли бы узурпировать власть в борьбе с народом, раз, с Западом, два, и при этом получили бы выгоду от этого - вот что самое главное. Я вижу, что демократия, в принципе, выгодна всем, цена ее узурпации велика, а цель - непонятна.

                  И последнее: вернемся к началу темы - речь шла конкретно о Тимошенко и БЮТ. Я вообще не считаю, что кому-то что-то должен доказывать до тех пор, пока что-то не докажут истерички, пугающие нас немецким 33м годом в исполнении Юли. Пусть сначала они покопаются в истории, проведут исторические (не путать с истерическими) параллели, а потом уже будем им отвечать. Я считаю, что приписать БЮТ намерения действовать в целях одной экономической группировки (Приватбанк, днепропетровская - назовите как хотите) - это бред. Хотя, я всегда открыт к восприятию доказательств :).
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.04.23 | Karamello

                    Да запросто

                    damoradan пише:
                    > Karamello пише:

                    > Если брать пример тех же Штатов, то все СМИ там тоже частные, и принадлежат крупным корпорациям.

                    Я не жаловался на то, что СМИ в Украине частные. Я сетовал на то, что обслуживают. И речь не в профессиональном уровне, а в том, что такова редакционная политика. Пресса в США тоже имеет окрас, но он не корпоративный, а, скорее, идейный.


                    >
                    > На сегодняшний день, в Украине нет корпоративных интересов, которые были бы настолько сильны, что смогли бы узурпировать власть в борьбе с народом, раз, с Западом, два, и при этом получили бы выгоду от этого - вот что самое главное. Я вижу, что демократия, в принципе, выгодна всем, цена ее узурпации велика, а цель - непонятна.

                    Корпоративные интересы уже узурпировали власть в ВР. Посмотрите на вот эту схемку Контрактов.

                    http://www.kontrakty.com.ua/ukr/gc/nomer/2006/14/22.jpg

                    Так происходит в любой стране олигархо-клановой системы, будь то Перу, Гондурас или Украина.



                    > Я считаю, что приписать БЮТ намерения действовать в целях одной экономической группировки (Приватбанк, днепропетровская - назовите как хотите) - это бред. Хотя, я всегда открыт к восприятию доказательств :).

                    Ну вот посчитайте процент активных бизнесменов в блоке БЮТ, и сравните с процентом НУ или Социалистов. И еще раз на схемку взгляните.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.04.23 | damoradan

                      Надоело

                      Я с Вами не спорю, ок? Вы хотите видеть Украину "кланово-олигархической" страной типа Гондураса - ок, Ваше право. Мне, на самом деле, все равно, и убеждать Вас я ни в чем не буду. В конце концов, в каждой стране есть парламент, правительство, партии, медиа и т.д. Каждый волен в них видеть то, что ему нравится.

                      Надеюсь, Вы займете такую же позицию и перестанете обосновывать апокалиптические сценарии для Украины наличием десятка "активных" бизнесменов в списке БЮТ. Меня это не убеждает, поищите кого-нибудь другого.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2006.04.23 | Karamello

                        Re: Надоело

                        damoradan пише:
                        > Мне, на самом деле, все равно,

                        Хех, а зачем же вы сюда ходите?

                        > Надеюсь, Вы займете такую же позицию и перестанете обосновывать апокалиптические сценарии для Украины наличием десятка "активных" бизнесменов в списке БЮТ.

                        Куда уж апокалиптичнее. В стране еще года три не предвидится вообще никаких назревших, вызревших и нагноившихся еще при Кучме реформ, а вам все равно - "лишь бы только Мальвина..."
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2006.04.23 | damoradan

                          Re: Надоело

                          Мне все равно не по поводу того, что происходит в стране, а по поводу того, что думаете лично Вы. Для меня очевидно, что мы с Вами, когда говорим о сегодняшней Украине, либо наблюдаем разные объекты, либо видим их очень по-разному. Хвататься за голову и кричать "все пропало" - много ума не надо. Конструктива по поводу того, что нужно делать, я от Вас лично не припомню. А в очередной раз рассказывать мне, что БЮТ хочет узурпировать власть - не надо, все равно не поверю.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2006.04.23 | Karamello

                            Re: Надоело

                            damoradan пише:
                            > Мне все равно не по поводу того, что происходит в стране, а по поводу того, что думаете лично Вы. Для меня очевидно, что мы с Вами, когда говорим о сегодняшней Украине, либо наблюдаем разные объекты, либо видим их очень по-разному. Хвататься за голову и кричать "все пропало" - много ума не надо.

                            Мы просто видим их с разных сторон, вот мне и интересно было - каким это образом вы отыскали в стране действенные демократические институции.

                            > Конструктива по поводу того, что нужно делать, я от Вас лично не припомню.

                            Память часто подводит. Поиск же здесь хорошо сделан. Можете начать с августа-сентября 2004 года, когда здесь доминировала точка зрения, что критиковать Ющенко нельзя.

                            > А в очередной раз рассказывать мне, что БЮТ хочет узурпировать власть - не надо, все равно не поверю.

                            Ну этого-то Вы от меня не слышали.
  • 2006.04.22 | Shadow

    Re: Бєлковський: За півроку Тимошенко заарештує всіх опонентів(л

    Пане "несун", ознайомтесь, будь ласка, також з оцим "витвором" пана Бєлковського:

    http://lenta.ru/articles/2004/01/23/tango/

    Ось деякі фрагменти:


    Владимир Путин призван объяснить Леониду Кучме в приватной беседе, как обеспечить преемственность власти и избежать разгрома на предстоящих выборах. Впрочем, отнюдь не очевидно, что у российского президента сегодня есть чёткий последовательный сценарий, который он мог бы предложить украинскому коллеге.

    ...

    Что в такой ситуации может предложить Россия? Дежурные постмодернистские ходы - от бессодержательных заклинаний о Едином экономическом пространстве до десантирования на Украину бессмысленных политтехнологов - уже не помогут. Нужен внятный, жёсткий разговор, не витиеватый и туманный, но "бедный" ответ на основные украинские вопросы.

    Во-первых, мы должны объяснить Украине, что статус американской колонии куда хуже, чем роль партнёра России. Когда украинские солдаты начнут тысячами гибнуть на вселенской войне с терроризмом, а американские нефтепроводы займут достойное место в национальных парках, - в Киеве это поймут, но будет уже поздно.

    ...

    Путин должен сообщить Кучме - и главам основных кланов - что Россия готова взять на себя гарантии безопасности нынешней элиты. И предложить Киеву реальную концепцию обеспечения преемственности власти. Власти, которая была бы ориентирована на партнёрство с Россией.

    ...

    Станислав Белковский
    член правления
    Совета по национальной стратегии


    І тепер ви пропонуєте мені всерйоз сприймати цього "журналіза", "аналлізатора" російської великодержавної дупи? Що завтра? Піховшека дасте почитати?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.04.23 | Роман ShaRP

      Так його!

      Хай пан "патріот" почитає, кого він передруковує.

      Втім, схоже, "патріотизм" зараз "здувся" до "не пустим у владу жидівку Тимошенко".
    • 2006.04.23 | Мих.

      А вот Белковский в июле

      18.07.2005, Станислав Белковский
      Тимошенко хочет получить реальную власть
      http://www.apn.ru/?chapter_name=print_advert&data_id=570&do=view_single (это сайт института им. Белковского)

      Выдержки из большой статьи:

      Поэтому Юлия Тимошенко хочет позиционировать себя как носитель незамутненных идей и идеалов Майдана — в противовес олигархо-бюрократической группировке. Последняя олицетворяется отчасти Владимиром Литвиным, отчасти самой влиятельной фигурой в окружении Ющенко в лице секретаря Совета по национальной безопасности и обороне Петром Порошенко, а также первым помощником президента Александром Третьяковым и министром транспорта и связи Евгением Червоненко — основными оппонентами Юлии Тимошенко и сторонниками ее скорой отставки. Поскольку упомянутые мной влиятельные фигуры в окружении Ющенко добиваются отставки Тимошенко не позднее сентября-октября текущего года, она хочет создать политическую ситуацию, которая исключала бы смену премьер-министра до парламентских выборов (март 2006).
      Скорее всего, Ющенко не будет возглавлять предвыборный список собственного блока. В такой ситуации единственным харизматическим лидером, который может возглавить блок, становится Тимошенко. И при подобном раскладе ее премьерство до выборов — а в значительной степени и после выборов — гарантировано. Поскольку, каким бы влиянием ни пользовались на Ющенко вышеупомянутые Порошенко, Третьяков и Червоненко, Ющенко не сможет уволить с поста премьер-министра лидера своего предвыборного списка. Кроме того, важно понимать, что сегодня реальных властных полномочий у Тимошенко немного. У упомянутых мной членов окружения Ющенко, несмотря на то, что их статус более низок с формальной точки зрения, имеются гораздо большие возможности решать политические и экономические вопросы. Решение Тимошенко возглавить ющенковскую политическую силу, ющенковскую коалицию открывает ей путь к реальной власти, которой сегодня Тимошенко не обладает.
      Для ключевых фигур в руководстве "Нашей Украины", прежде всего для упомянутых выше Порошенко, Третьякова и Червоненко, а также Николая Мартыненко, влиятельного руководителя фракции "Нашей Украины" в Верховной раде и вероятного кандидата на пост мэра Киева от "партии власти", очень важно не допустить, чтобы Тимошенко стала номером первым в коалиционной политической силе. Поэтому они сделают все возможное, чтобы блок Ющенко-Тимошенко с Тимошенко во главе не состоялся, а в условиях раскола были бы созданы достаточные предпосылки для смены премьера еще до парламентских выборов.

      ТОМУ ЩО ПОСЛІДОВНИЙ!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.04.23 | Сергій Кабуд

        тому що гібон а не послідовний. в голові обізянні мізки(-)



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".