МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я люблять в Ізраїлі? Чи буде проект Партія Регіонів Ізраїля? (/)

04/21/2006 | Харцизяка
http://www.ya2006.com.ua/feedback/444742f73aae7/

"Председатель донецкого землячества в Израиле: "В честь успеха Партии регионов мы испекли пирог с картой и гербом Украины"

20.04.2006, 11:14

С волнением следили русскоязычные израильтяне за результатами парламентских выборов в Украине. В коллективе старейшего и крупнейшего израильского хлебозавода "Маафият-Берман", что в Иерусалиме, отметившего недавно свое 130-летие, больше всего трудится бывших дончан. В честь успеха Партии регионов они испекли пирог с картой и гербом Украины..."

Нагадаю, що інший наш земляк, найвідоміший і шанований ізраїльський донеччанин, Натан Щаранський, був один із співзасновників партії “Ісраель БаАлія”, що ставила на меті підтримку особливих потреб СССР/пост-СССР імігрантів. Досить довгий час був міністром праці, міністром у справах Єрусалиму та діаспори.

На останніх виборах до кнесету (парламенту) партія «Ісраель Бейтену» («Наш дім Ізраїль» - щось нагадує?), очолювана давнім соратником Б.Нетаніягу Авігдором Ліберманом, зібрала щедрий електоральний врожай на «російському» полі (там всі ексСССР-"російські"). Отримавши 12 місць у парламенті (із 120), А.Ліберман нині позиціонує свою партію як головну силу в націоналістичному таборі. Із 14 російськомовних депутатів нового кнесету дев’ятьох обрано за списком цієї партії.

Чи на черзі проект "Партія Регіонів Ізраїлю"?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua