МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

нова редакція Закону України "Про Службу безпеки України"

04/22/2006 | Tatarchuk
1) Щодо підготовки проекту нової редакції Закону України "Про Службу безпеки України"
13 березня 2006
У Службі безпеки України триває підготовка проекту нової редакції Закону України “Про Службу безпеки України” з урахуванням європейських стандартів, зокрема рекомендацій ПАРЄ. ЇЇ розпочато відповідно до Плану заходів із виконання обов’язків та зобов’язань України, що випливають з її членства у Раді Європи, затвердженого Указом Президента України від 20 січня 2006 року.

У рамках цих заходів відбулася науково-практична конференція “Проблеми законодавчого регулювання діяльності Служби безпеки України у контексті положень Конституції України та побудови демократичного суспільства”, у якій взяли участь фахівці Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, РНБО України, провідні науковці Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України, Інституту вивчення проблем злочинності Академії Правових наук України, а також підрозділів Центрального управління, регіональних органів, органів військової контррозвідки, Інституту оперативної діяльності та державної безпеки та Національної академії СБ України.

З метою удосконалення механізму демократичного цивільного контролю за діяльністю спецслужби, розв’язання проблемних питань її реформування планується залучити до роботи над законопроектом широкі кола громадськості. Закликаємо висловити свої думки з цього приводу журналістів, науковців та всіх, кого цікавлять проблеми законодавчого врегулювання діяльності вітчизняної спецслужби.

Пропозиції приймаються за адресою: 01034, м.Київ- 34, вул. Володимирська, 33 та за електронною адресою: mail@ssu.gov.ua.

Прес-центр СБ України
http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article?art_id=48148

2) Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Службою безпеки України розроблено проект наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва та Служби безпеки України „Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розроблення, виготовлення спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку, інших засобів негласного отримання інформації, торгівлі спеціальними технічними засобами для зняття інформації з каналів зв’язку, іншими засобами негласного отримання інформації”, яким передбачається з моменту прийняття внести зміни в сферу ліцензування господарської діяльності з розроблення, виготовлення спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку, інших засобів негласного отримання інформації, торгівлі ними з метою удосконалення законодавства у сфері ліцензування.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться протягом одного місяця з моменту його оприлюднення за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 33, а також за електронною адресою: licence@ssu.gov.ua.

Зауваження також можуть надсилатися до Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва (м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: mail@dkrp.gov.ua.
http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article?art_id=48018

3) Проект наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва та Служби безпеки України „Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розроблення, виготовлення спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку, інших засобів негласного отримання інформації, торгівлі спеціальними технічними засобами для зняття інформації з каналів зв’язку, іншими засобами негласного отримання інформації”
http://www.sbu.gov.ua/sbu/doccatalog/document?id=48020


4) Аналіз регуляторного впливу проекту наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва та Служби безпеки України „Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розроблення, виготовлення спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку, інших засобів негласного отримання інформації, торгівлі спеціальними технічними засобами для зняття інформації з каналів зв’язку, іншими засобами негласного отримання інформації”, розробленого Службою безпеки України
http://www.sbu.gov.ua/sbu/doccatalog/document?id=48021


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua