МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ окреслив деталі майбутньої політику уряду Тимошенко

04/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
"Всі прекрасно розуміють, що прихід Тимошенко до прем’єрського крісла означає досить жорсткі рішення в системі влади, і насамперед по відношенню до тих, хто працював на бізнес, а не на суспільство. От одна з головних причин, чому бояться Тимошенко-прем’єра", – сказав Микола Томенко в інтерв’ю газеті "Дело", опублікованому 21 квітня.

Нагадавши, що уряд Тимошенко збвинувачували у нібито "незнанні теорії економіки, нерозумінні механізму керування економікою й прийнятті популістських соціальних рішень", Томенко відзначив: "Зараз я б хотів команді Єханурова задати одне питання: коли ми були в уряді, ми виконали весь бюджет і плюс ще 42 млрд. грн. додатково надійшли в бюджет. Тобто ми виконали весь бюджет, при цьому істотно його збільшивши. А зараз уряд Єханурова заявляє про невиконання бюджету на 100%. Тоді за яке незнання економіки звільнили уряд Тимошенко?!"


Говорячи про програму дій у разі, якщо Юлія Володимирівна повернеться на посаду прем’єра, Микола Томенко розповів, що одним з пріоритетних завдань нового уряду буде "перетворення монополії в певних галузях економіки на конкурентну економіку".

Він відзначив, що раніше уряд Тимошенко не мав справжнього інструменту перешкоджання створенню монополій, оскільки Антимонопольний комітет очолював представник Партії регіонів Олексій Костусєв, який "більше думав про виборчу кампанію, про Бога й про Росію, а не про руйнування монополії".

"Парламент теж був представлений політиками, які лобіювали монопольний бізнес, тому через парламент зламати цю систему теж не вдалося, – додав він. – Більше того, ми мали проблеми ще й в уряді, тому що там теж були лобісти тих або інших напрямків. І коли виникла цукрова псевдокриза, існувала маса інструментів, як її створити, але уряд не мав жодного оперативного інструменту для того, щоб її вирішити".

Ще однією важливою причиною цього він назвав домінування бізнесу над політикою. "Тому ми завжди "воювали" за розділення бізнесу й політики. Ми поважаємо бізнес, але він не повинен бути представлений в уряді або на посадах губернаторів", – наголосив Микола Томенко.

з сайту Юлиї Тимошенко

http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/news/first/3142/

Відповіді

 • 2006.04.23 | mykola

  Re: БЮТ окреслив деталі майбутньої політику уряду Тимошенко

  Я в захопленні від викладеного.Все абсолютно логічно І спонукає до глибоких роздумів, а також розчарувань.
  Дійсно, законодавча і виконавча влада має бути принциповою,
  послідовною, справедливою і жорстокою!
  Бо олігархічні клани НІКОЛИ не Віддадуть награблене.
  Тільки Ю.Володимирівна, як прагматичний і розумний політик
  може забезпечити СПРАВЕДЛИВІСТЬ ЗА ЯКУ ПОТРІБНО БОРОТИСЯ!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.24 | Сергій Кабуд

   ну шо, ризикнемо повірити Юлії В.?(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.24 | ОРИШКА

    Re: ну шо, ризикнемо повірити Юлії В.?(-)

    Ризикнемо. Але слідкувати - в обо ока. Якщо не вийде - тоді треба підбирати команду молоді. До речі, економісти макро-мікро- та всяко-різно, соціологи - гайда до Юлії в команду, вона не відмовить.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua