МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ирпень! Как много в этом звуке для сердца русского слилось.

04/24/2006 | Бєлочка
На днях виявила, що в середовищі нещасливого кандидата на ірпінського міського голову Бондаря свого знайомого. Працює там за гроші. Сам за переконаннями - українець, і тепер перебуває в легкому шоці. А я теж від того, що чекало Ірпінь, якби отакі от прийшли до влади.

Попередній мер Скаржинський - бидло, якого ще пошукати. Але це бидло, як і Мельник, хоч і є неприхильним до українських, наприклад, церков, але хоча б україномовне від природи. А ще знає якусь межу, до якої можна красти. Бондар же - типовий рагуль, значно обмеженіший навіть за Скаржинського, і не може контролювати себе, щоб не переходити на російську там, де навіть офіційні обставини вимагають української (так само як і його новий дружок Бабицький від КУНу). До того ж має стосунки із Сабоданом та церковниками з Москви і щиро вважає, що УПЦ МП - єдина канонічна церква на території України. Тупа скотина навіть не приховує своєї зневаги до тих, хто бідніший за нього, не уявляє, що йому б довелося вирішувати на посаді мера. В голові один дерибан, а на меті - гроші.

Таким самим є й "націоналіст" Бабицький. І навіть Скаржинський морщиться від такої компанії, але мусить мати з нею справу, мріючи, як не допустити до влади Мирославу Свистович. Такими самими є судді ірпінські, які називають прихильників Мирослави бидлом і "каналізаційним електоратом" і вже змовилися, які виносити рішення. А ще туди затесався такий самий суто російськомовний Криворог, хоча наївний Свистович і стверджує, що той відійшов щализувати рани, бо зрозумів, що з його 10-м місцем ловити йому нічого. Насправді він нікули не відійшов і вносить свою лепту консультаціями та порадами.

Ці деребанщики крекчуть, але працюють разом, хоч Бабицький і каже регулярно, що Бондаря не поважає чисто по-пацанячому. Бо ж між собою вони завжди домовляться за більший чи менший відкат, а з Мирославою домовитись неможливо. От і кучкуються, бо лайно тяжіє до лайна краще, ніж притягуються магніти.

А кришують це лайно патріотична "Наша Україна" (Бондаря), суперпартіотичний КУН (Бабицького) з російськомовним (ви не знали цієї "таємниці"?) у побуті Івченком на чолі та справжньопатріотична "Пора" (Криворог). Лицемірство форева.

Відповіді

 • 2006.04.24 | Стайєр

  Глава КУН русскоязичний Івченко возив в Москву перекладача? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.24 | Бєлочка

   Re: Глава КУН русскоязичний Івченко возив в Москву перекладача?

   А ви серйозно думали, що він не розуміє російської? Ну ви і наївняк, я вам скажу. Мабуть, хороша людина, якщо не здатні думати аж так погано навіть про покидьків. А з перекладачем то була поза - звичайний окозамилювальний трюк "для бідних".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.25 | Стайєр

    Re: Глава КУН русскоязичний Івченко возив в Москву перекладача?

    Бєлочка пише:
    > А ви серйозно думали, що він не розуміє російської?
    Ну ви і наївняк, я вам скажу.

    Ви мене розвеселили, тобто створили гарний настрій зранку. За що і дякую.Звичайно, я не думав, що він не розуміє русского язика :)

    Мабуть, хороша людина, якщо не здатні думати аж так погано навіть про покидьків. А з перекладачем то була поза - звичайний окозамилювальний трюк "для бідних".

    Не мабуть, а точно (я - хороша людина :)
    Тепер про покидьків - невже все справді ТАК! погано? Здається, хмари згущаються. Може, чекає на нас ще і фєвральская рєволюція, і взагалі 17 рік?
   • 2006.04.25 | alx_1904

    Там хуже, это

    Бєлочка пише:
    > А ви серйозно думали, що він не розуміє російської? Ну ви і наївняк, я вам скажу. Мабуть, хороша людина, якщо не здатні думати аж так погано навіть про покидьків. А з перекладачем то була поза - звичайний окозамилювальний трюк "для бідних".

    была не поза, а отсутствие мозгов и попытка покрутить пальцы веером с голой жопой.
    Первый раз (в марте 2005 кажется) он без переводчика приехал, и когда Мюллер его вышел вниз встречать и поздоровался - наш дурачок заявил: "Я вас нерозумію! А чтому ви без перекладача на українську?!" (типа "добрый день" он не понимает)
    Мюллер сразу изменился в лице,развернулся и сквозь зубы бросил "130!".
    Переговоры успешно завершились. :(

    Имхо Ивченко, Плачкову и Ко. место на нарах за злоупотребление служ. положением, враньё, и бездействие, привлекших материальные потери всей экономики страны в ОСОБО крупных размерах.
 • 2006.04.24 | Бєлочка

  Забула дописати: Бондаря проштовхував Омеля-молодший

  Вони вже домовилися про ірпінські землі, а також про те, що через фірми Бондаря проженуть гроші на гранітну набережну на Подолі (був в Омельченка-джуніора такий проект, але ж татко програв). Взагалі стиль бізнесу Бондаря - хабар-кидок-хапок-відкат, а потім - очікування до наступної нагоди. Він навіть не збирався постачати граніт зі свого захирілого кар'єру на Житомирщині, його мали привозити інші фірми з Кременчука і ще звідкись, а Бондарю була відведена лише роль пральні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.25 | Стайєр

   А хто продовжує проштовхувати? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.25 | Михайло Свистович

    Голова Київської обласної НСНУ Вадим Литвин (-)

  • 2006.04.25 | catko

   а можна отут про бондаря трошки детальніше?

   Бєлочка пише:
   >Він навіть не збирався постачати граніт зі свого захирілого кар'єру на Житомирщині

   бо це раптом цікавою частинкою однієї складанончки виглядає...
 • 2006.04.25 | Iryna_

  Re: Ирпень! Как много в этом звуке для сердца русского слилось.

  Дякую за інформацію про події в Ірпені!

  Хоча чесно хочеться нарешті дочекатися того часу, коли будемо обговорювати не всіх отих жлобів, а діяльність нового мера на посаді.

  Одне маленьке зауваження - важливою є все ж не україномовність/російськомовність негативних персонажів. Якось від україномовності Мельника не легше. Щодо україномовності краще концентруватись саме на лицемірстві ігор з мовою отих "націоналістів". Якби ще цю інформацію (доказово) якось поширити. Або тексти **** Івченка про любов до мерседесів пов'язувати з ситуацією. Присвоїти йому почесний титул "Івченко, який любить мерседеси" або щось таке.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.25 | saha

   Re: Ирпень! Как много в этом звуке для сердца русского слилось.

   Как на обкоме писали.
   Леша мерседес или Леша масажер(кресла в мерседесе с масажем)
 • 2006.04.25 | BIO

  ...и Сумами отозвалось...

  Кто-нибудь эту тупую инфоблокаду прорвет наконец ?
  Музыкальных деликатесов с ирпенским гарниром
  в меню предостаточно, а где наш сумской компот ?

  Эй, шефповара, кончай химичить с сахарином.
  Давай все как есть - пока не остыло.


  Пуля-пилюля


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua