МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бродський:НУ не маэ права претендувати на владу у Киэвы

04/27/2006 | observer
це круто ы демократично

Депутат Київради від БЮТ Михайло Бродський, коментуючи результати виборів голів райрад, заявив: "Оскільки кияни віддали 'Нашій Україні' тільки вісім відсотків голосів, цей блок не має права претендувати в Києві на владу". За його словами, "вибори виграли одні, а розподіл влади в столиці відбувається на користь інших за рахунок підкупу, роздачі посад, за допомогою міліції, прокуратури і змови".


http://www.pravda.com.ua/news/2006/4/27/41323.htm

Відповіді

 • 2006.04.27 | Volodymir

  "Бо НУ не вміє домовлятися"(-)

 • 2006.04.27 | Чучхе

  Re: Бродський:НУ не маэ права претендувати на владу у Киэвы

  observer пише:
  > За його словами, "вибори виграли одні, а розподіл влади в столиці відбувається на користь інших за рахунок підкупу, роздачі посад, за допомогою міліції, прокуратури і змови".

  цікаво, що ж думали оці "інші" при формуванні своїх партсписків, в які включили таких нестійких, жадібних до грошей і до влади елементів?

  Особливо цікаво виокремити київську БЮТ, яка на місцях послідовно тікає до НСНУ, бо якимось неймовірним кульбітом виходить так, що влада в столиці знаходиться в нашоукраїнських руках
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.27 | media

   Дивна річ

   Коли у 2002 році "Наша Україна" нібито перемогла, але тоді влада "неймовірним кульбітом" опинилася в руках "ЗаЄду", вся прогресивна громадськість висловлювала щире обурення. А зараз, коли такі самі "кульбіти" здійснює НСНУ, то для наших "свідомих помаранчевих" це - свідчення тріумфу демократичної влади. Ну-ну...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua