МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Интерпретация газовой проблемы одним предложением.

04/27/2006 | SpokusXalepniy
Даю формулировку последних достижений по газу.

Янукович манит пальчиком Ющенко и говорит: "Идзи, мальчик, к дядзе! Забуду всё - и Фирташа, и Могилевича, и... короче, я не Юля. У меня - премьера - с этими вопросами и муха не пролетит! Бля буду!"

Всё.
Кто заделал дельце с оприлюдненням последних данных по РосУкрЭнерго - не имеет значение. Важен результат - Ющенко в мышеловке.

Відповіді

 • 2006.04.27 | samopal

  От як він на отой данєцкій сир клюне, - тоді капець, а

  поки-що у мишоловці навколо сиру скупчились його любі друзі та соратники по майбутній широ-о-окій коаліції... Він ще може відмазатись, хоч і з певними втратами. Якщо, звичайно, за той час чогось не брав у свої "чисті руки". Нажаль схоже, щл він ще з часів банку "Україна" сидить на гачку у "татка".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.27 | Нестор

   Є слухи, що є ще один варіант (радикальний)

   Готується нова партія нових любих друзів (по деяких даних Селянська партія). Тоді старі любі друзі по боку - в утіль історії. Далі перевибори і сам Ющенко з чистими руками на білому коні один без старих любих друзів з тріумфом перемагає на перевиборах. Все РУЕ залишається на морді Третякова.

   Сам не дуже вірю в таку можливість. Для цього в штанах треба щось мати. Але такий варіант дає можливість вискочити з мишеловки з мінімальними втратами.
 • 2006.04.27 | ilia25

  Ющенко в дерьме, но не в мышиловке

  Президента в мышеловку загнать не возможно. Конституция не позволяет. А от дерьма его уж кто-кто может отмыть, но только не Янукович.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua