МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кондоліза Райс змогла переконати членів НАТО?

04/28/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Як ми вже писали, сьогоднішнє засідання країн-членів НАТО, мало стати дуже важливим для України:

Як заявив сьогодні на прес-конференції в Софії, за підсумками засідання комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ, міністр закордонних справ України Борис Тарасюк - переважна більшість країн-членів НАТО підтримала ідею про запрошення України до Плану дій щодо членства уже в цьому році.

За його словами, глави зовнішньополітичних відомств країн-членів НАТО під час засідання комісії Україна-НАТО заявили свою готовність підтримати Україну на шляху у проведенні демократичних і економічних реформ.

Звучали побажання і надії на те, що Україні вдасться пройти якомога швидше шлях, на який ми стали, а також створити коаліційну більшість з демократичних сил і сформувати уряд.

Як наголосив міністр закордонних справ України, основний месидж, що пролунав у Софії, - двері НАТО залишаються відкритими для України. Проте Україні потрібно довести, що вона хоче увійти саме в ці двері, зауважив він.


Також, за його словами, на засіданні комісії була висловлена надія, що в українському суспільстві вдасться змінити ставлення до членства України в НАТО.


джерело УНІАН

Відповіді

  • 2006.04.28 | Сергій Кабуд

    Ворог не пройде!(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua