МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ПроФФесор спізнився!

04/28/2006 | Майдан-ІНФОРМ
“Сьогодні ми проводимо політраду Блоку і, безумовно, на ній буде дана відповідь на політичні ініціативи Партії регіонів”. Про це сьогодні, під час громадського обговорення матеріалів до Коаліційної угоди, заявив голова політради партії “Наша Україна” Роман Безсмертний, коментуючи учорашні заяви Віктора Януковича про бажання Партії регіонів утворити парламентську коаліцію з “Нашою Україною”.

“Однак можу сказати, що рішення, які приймалися політрадою партії “Наша Україна” і політрадою Блоку забов`язують мене працювати лише в межах трійки – “Наша Україна”, БЮТ та СПУ, - зазначив Безсмертний.

“Сьогодні робота над створенням коаліції в рамках цієї трійки зайшла занадто далеко і ми вже не можемо розвернутися на 180 градусів й почати рухатися в зворотному напрямку. Тому ці ініціативи регіонів запізнілі і говорити про те, що сьогодні комусь вдасться схилити політраду до того, що вона змінить свою позицію – вже пізно, - наголосив Роман Безсмертний. – Тому питання про коаліцію з Партією регіонів, думаю, для нас вже не актуальне”.

Відповіді

 • 2006.04.28 | Jugend

  Re: ПроФФесор спізнився!

  Ромця ЖЖОТ б/п
  Цікаво як би тоді несуни будували свою передвиборчу піар-кампанію, якби треба було прописувати можливість блокування з ПР? Півроку ж верещали, що бандити повертаються. Так от і надурили піпл на свої 13%.
 • 2006.04.29 | damoradan

  А если бы чуть раньше, а? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.29 | ОРИШКА

   Re: А если бы чуть раньше, а? (-)

   Та нічого він не спізнився. Веріванна "Телеграфу" розповіла про свою стратегію коліції. Будьтє так любєзни, ПРусаки там вовсю. А так як Веріванна - наш президент! , то вже досить їсти ілюзії. Мишка вже пробігла і хвостиком махнула.

   Мене мучить питання нє дєтьскє: ВЕРІВАННА, про яких бандитів з піднятими головами розповідав ваш завиваючий ролик? НЕВЖЕ ПРО ЮЛЮ?
 • 2006.04.29 | samopal

  А може то Ромчик поспішив? У нього ж таке вже бувало (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua