МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Руки, що ніколи не крали...

04/28/2006 | технолог
Мені нестерпно боляче про це писати, але мій обов'язок перед незчисленними поколіннями мого роду не дозволяє мені промовчати.

Колись класик сказав:"Все мы родом из детства".
Дійсно, життя починається з дитинства.
І найдорожче, що є у людей, то їхні діти, просто тому, що це наше людське послання від минулого майбутньому...
Важко, коли це послання виявляється банальною брехнею, коли діти зневажають, а, бува, й знищують те людське, що в них вкладали батьки.
Рік тому ми співчували людині, в якої вмерла мама. Старенька мама, в якої не витримало серце того, що коїлось з її дитиною.
Ми бачили ці жіночі очі на екрані телевізора, ми бачили це жіноче серце, яке все життя вчило звичайних сільських дітей любити людей...

Але потім ми побачили, як на інаувгурацію цієї дитини, заради котрої вмерла мати, чартером привезли далеких заокеанських родичів. Трошки дивно було, що за чартер заплатив звичайнісінький бандюк.
http://www.svoboda.com.ua/index.php?Lev=archive&Id=2083
Але воно якось минулося...
Потім ми побачили, як онук цієї мами, не витримавши й року скорботи за бабцею, гужує по Україні на супернавороченому авті. А його батько вчить цього пуцвірінька "розумному, доброму, вічному" - "візьми рахунок та кинь його у морду тому журналістові"...
Але й це минулося...
Потім ми побачили, як та дитина, заради котрої вмерла мама, на річницю Незалежності своєї (тепер виникає питання, чи своєї) країни віншує свій уряд, як найвдаліший, а за два тижні зливає його до унітазу, навіть не розуміючи, що він і себе перемішує з гівном.
Але й це минулося...
Потім настає зима, і та країна, яка обрала цю людину президентом, чомусь починає отримувати паливо вчетверо дорожче, ніж було до цього. І це підноситься, як величезне, майже історичне досягнення для своїх співгромадян, які теж мали счастя народитися самі і народити своїх дітей в цій країні.
Тільки чомусь життя для них стало чогось кардинально дорожче...
Але це чомусь абсолютно не хвилює ні ту дитину, заради якої вмерла мама. ні тих, хто ним набраний у поплічники...
Всі вони роблять круглі очі, коли виникає питання, хто ж за цим стоїть...
Вони це роблять на протязі місяців, і, навіть коли Росія, роздратована майбутнім вступом цієї країни до НАТО, зливає інформацію про те, хто ж обкрадає (до речі, разом з Росією), цю країну. все одно очі, позичені в Сірка, брешуть про те, що вони ще просять перевірити інформацію про тих, з ким вони разом крадуть...
І, нарешті, апофігєєм ситуації є висвітлення тих "братановських" морд, які, виявляється, не соромляться того, що зробили.
http://www.pravda.com.ua/news/2006/4/28/41378.htm
Вони просто, "по понятіям", як пацани з пацанами, після долгого трудового дня діляться, як вони прокинули лохів, як вони поімєлі цілу країну, трошки забуваючи про те, що ця країна сорок років тому їх народила, тому іметь її все одно, як так само віднестись до своєї матері...
http://www.pravda.com.ua/news/2006/4/28/41370.htm
І що особливо огидно, що за руки і ноги при цьому свою країну тримав головний націоналіст...

Що тут можна сказати?
"Мертві сраму не імуть"...
Мабуть, дехто вмер ще раніше своєї мами, а тоді вже й вона не витримала...

Відповіді

 • 2006.04.29 | luka

  Re: Руки, що ніколи не крали...

  Respekt,tehnolog! 100%!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.29 | технолог

   Нема за що...

   Тому що я без них проживу, але їх кара дістане...
 • 2006.04.30 | пан Roller

  Интересно, чему все коалиции готовы с ним шагать на встречу (-)

 • 2006.04.30 | Забойщик

  Тяжелый случай!

  Привет,Технолог!

  Согласен с тобой абсолютно! На душе мутняк.

  Я удивился ,что тебе вообще кто-то ответил.Фактически ты ставишь вопрос о личной ответственности КАЖДОГО из нас за последствия 2004 года. Тяжело сказать (и мне тоже) - да,я тоже виноват.И я тоже несу ответственнолсть.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.30 | технолог

   Re: Тяжелый случай!

   Ні, Толю!
   Вибач, сьогодні відповім українською, хоча ти прекрасно знаєш, що з друзями я спілкуюсь будь-якою зрозумілою мовою.
   Просто сьогодні за нашим місцевим звичаєм ми відвідували наших предків. Як завжди, до своїх пра- пра- прадідів прийшли їхні онуки. Як звичайно, я пішов на могилу свого друга юності, який вмер молодим...
   Але саме на його могилі я знову знайшов підтвердження того, що життя незкінченне. Просто тому, що 12 квітня біля мого друга ліг на вічний спокій його батько, а через три дні народилась їхня онучка та правнучка...
   Життя незкінченне.
   І як казав старина Кант: "Дві речі завжди будуть хвилювати людину: зоряне небо над головою і його внутрішній моральний закон".

   Тому скажу про відповідальність - ми з тобою віддали частинку свого життя не за отих покидьків, які думають, що воно їм минеться, а заради життя наших дітей та онуків...
   Ти, як діді, прекрасно це розумієш...

   Толю!
   Життя незкінченне...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.01 | Забойщик

    Звісно,що життя поки що не закінчене....

    І це насправді здорово. Маємо шанс виправити деякі помилки. Маємо шанс... Тому маємо і надію. :)
   • 2006.05.01 | пан Roller

    Re:Все опять повторится сначала.

    технолог пише:
    >> Життя незкінченне.
    > І як казав старина Кант: "Дві речі завжди будуть хвилювати людину: зоряне небо над головою і його внутрішній моральний закон".
    >

    >
    >
    > Життя незкінченне...

    Вообще, я с неодобрением воспринимаю такие вещи, когда покойников родителей приобщают к делу построения морального общества их нащадкив. Особенно, когда речь идет о президентах.

    Переконаный, что найдутся политтехнологи, которые смогут перевернуть матку на изнанку и доказать недоказуемое. Логика пересичных не в состоянии переосилить все моральные парадигмы, которые приходится преодолевать человеку восшедшему на престол.

    Примеров тому в истории предостаточно. То, что представляется моральной деградацией в обычных условиях, в элитных слоях выглядит делом обыденным и моральным. Это другое измерение, не попав в которое нет смысла даже пытаться что-то мерить.

    Другое дело, что эти миры соприкасаются. И понять, в чем же виноват перед тобой, или, скажимо, обществом президент, объективно не так просто. Но, даже поняв это, трудно ожидать, что вам от этого станет легче, или лучше. Лучше бы вам этого не знать.

    Но, раз уж здесь зашла мова о гробках, не могу не поделиться в тему. Нет, речь не пойдет о кладбищах. Или.., об моих воспоминаниях.

    Пару дней назад, прямо по выходу их дома встретил старого знакомого по старой работе. Последний раз его видел, когда Тимошенко налоги подняла. Он тогда был сильно расстроен.

    Теперь он вообще смотрел куда-то, что меня не видел. Пришлось его одернуть, за плече.

    Завут его Сергей.
    -Что такое? То да се. Ты че такой?-
    А он прямо и говорит. _Жену говорит, похоронил, в феврале. Это вскоре после того, как мы с ним общались про
    шлый раз.

    Соболезную.Отчего, спрашиваю?

    От жизни говорит. Но, и дальше я услышал нечто не обычное. От рака умерла. Но, по его словам довела ее до того дочь и теща.
    Говорит, что дочка могла вытащить.
    Я не знаю прав он, не прав. Он ведь с дочкой ему приходится жить в одной квартире.

    Еще он сказал, что потерял цель в жизни. Треба сказать, что человек он сверх положительный, не пьет, не курит. И жену его я помню молоденькой, совсем девочкой хорошенькой, а его прям мальчиком. Они молодыми специалистами пришли в институт наш. Лет на десять моложе меня. Новое поколение, в те времена.И хату быстро получили.

    И вот ее уже нет. А я есть еще. А то, что есть, дочь, ее отец обвиняет в смерти своей жены.

    Есть в этом и плюс. Это доказывает, что любовь есть, и она не секс, и не плод.

    То есть, если бы он ее не зачал, дочку свою, то и жена была бы жива еще. Ну и как тут жить ему?

    Почему я привожу это случай. Потому, что на нем видна вся мера ответственности президента, и доля не справедливости и точка нашего соприкосновения.

    Сегодня вы, как этот отец можете обвинять, и обвиняете президента, в том, что он убил мать.
    В общем, вы имеете на это право, от имени народа, так как сами зачали его как титул, как президента. И вот он не оправдал ваших надежд. Мало того убил мамцю революцию, и вообще лишил всякого смысла дальнейшего существования не только вас, но народ и страну в целом.

    Но, может быть кто-то здесь не прав? И все рассосется само?

    Ведь не для этого его отец несколько раз бежал из концлагерей, что бы сын его, ради каких-то личных выгод, мог сделать такое. Ведь весь род его, от братов, до сватов, которые сегодня при власти,вся династия Ющенко, будет проклята в веках.

    Ведь все, ради чего потрачено столько сил жизней целых поколений, он похерил в короткий период.

    У меня нет ответа. Лучше бы кто-то ошибся в чем-то.

    Brgds
 • 2006.05.01 | Мартинюк

  Нагадує тези ЦК до першотравневої демонстрації

  Присвячені ворогу народу Ющенку.

  До статті не вистарчає фотографії автора.З маузером на ремені через плече та тільняшкою, свіжорозірваною на грудях власними руками .

  Універсальний агітпроп, який надається до передруку як в "Задонбасі", так в кольровій газеті свіжоспеченого нардепа Ляшка і поширення з агітаційних наметів Наталі Вітренко.

  Але ж вибори вже ніби то закінчилися? Чого лізти на трибуну, все одно горластіше аніж в більшовиків 1917 не вийде. Бо вони перед виходом на трибуну вживали секретного більшовицького засобу - горілки з кокаїном, рецепт якого напередодні привіз Троцький з американської еміграції
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.01 | Предсказамус

   Очень контрастно

   Перечитайте "10 шагов", потом постинг Технолога, а потом себя, почувствуйте разницу.
   Ну нельзя все-таки так оппонировать. Скоро Вы и статистику будете называть агитпропом, и социсследования. и даже чистосердечное признание какого-нибудь Рошенко в суде, а рано или поздно это будет. Есть хоть какие-то объяснения поведению Президента - объясните. Мне очень хочется, чтоб хоть кто-нибудь объяснил. Вы в Киеве не уговаривали сторонников Януковича в честности и порядочности Ющенко так, как пришлось нам в Днепропетровске, Донецке, Харькове и прочих подобных краях. Как прикажете теперь людям в глаза смотреть?
   Жду аргументированного ответа.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.01 | Мартинюк

    З поваги до автора намагався виражатися його ж стилем.

    Якщо будуть приведені якісь "чистосердечні признання" чи "статистичні дані" тоді віднесусь до обговорюваного утвору більш серйозно і спробую відповідати "юридично" і "статистично".

    Можливо молодому поколінню цікаво читати твори в такому стилі, але мені такий стиль набив оскомину ще за часів СРСР та пропаганди проти "імперіалістичних агресорів", "паліїв війни" та "націоналістичного охвістя".

    Я чесно зацінив агіпропівські достоїнства утвору і навіть порекомендував місця де він міг би бути успішно застосованим- тобто засоби суспільної комунікації, які максимально наближені до колгоспу і базару.

    Якщо я недоречно перебив комусь насолоду з розведення безконечного флейму на тему " Ну не гад же?"- "Точно, гад іщо тот!" ,то я вибачаюся.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.01 | Предсказамус

     Я правильно понял, что Вы согласны побеседовать по сути?

     То есть, без лирики, но и без рассуждений типа "А покажите мне судебное решение о вреде для Украины газовых соглашений". Готовы?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.01 | Мартинюк

      Невже і Ви також на таке готові ?

      Ради Вас готовий прийняти (посильну) участь в масовому обговоренні трудящими "Майдану" програмної і напрямної статті пана Технолога "Як я ненавиджу імперіалістичного запроданця Ющенка".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.01 | Предсказамус

       Когда-то было иначе?

       Мартинюк пише:
       > Ради Вас готовий прийняти (посильну) участь в масовому обговоренні трудящими "Майдану" програмної і напрямної статті пана Технолога "Як я ненавиджу імперіалістичного запроданця Ющенка".
       Если отфильтровать Ваши попытки приписать собеседникам то, что они не говорили, то никаких проблем. Я вообще сторонник предметного обсуждения.
  • 2006.05.02 | Shadow

   Re: Нагадує тези ЦК до першотравневої демонстрації

   >>Потім настає зима, і та країна, яка обрала цю людину президентом, чомусь починає отримувати паливо вчетверо дорожче, ніж було до цього. І це підноситься, як величезне, майже історичне досягнення для своїх співгромадян, які теж мали счастя народитися самі і народити своїх дітей в цій країні.
   >>Тільки чомусь життя для них стало чогось кардинально дорожче...
   >>Але це чомусь абсолютно не хвилює ні ту дитину, заради якої вмерла мама. ні тих, хто ним набраний у поплічники...
   >>Всі вони роблять круглі очі, коли виникає питання, хто ж за цим стоїть...

   > Універсальний агітпроп, який надається до передруку як в "Задонбасі", так в кольровій газеті свіжоспеченого нардепа Ляшка і поширення з агітаційних наметів Наталі Вітренко.

   Це Ви так кажете про тих, хто стояв разом з Вами пліч-о-пліч в 2004му, і в кого тепер є багато серйозних питань до обраних ними "лідерів"? Пропонуєте нам заткнути собі пельки? Чи може, ми повинні співати осанну?

   Яка ж Ви політ-[censored], пане Мартинюк...
 • 2006.05.01 | 123

  Ось чому це є агітпропом

  технолог пише:
  > Мені нестерпно боляче про це писати, але мій обов'язок перед незчисленними поколіннями мого роду не дозволяє мені промовчати.

  Починається з супернадмірного як для форумного допису (а навіть і для будь-якого тексту) пафосу: навіть не "боляче писати", а "нестерпно боляче". І не "не можу промовчати", а "обов*язок перед нащадками не дозволяє мовчати". І навіть не перед "нащадками", а "незчисленними поколіннями мого роду".

  > Колись класик сказав:"Все мы родом из детства".
  > Дійсно, життя починається з дитинства.
  > І найдорожче, що є у людей, то їхні діти, просто тому, що це наше людське послання від минулого майбутньому...
  > Важко, коли це послання виявляється банальною брехнею, коли діти зневажають, а, бува, й знищують те людське, що в них вкладали батьки.

  Пафос не як не залишає автора..?

  > Рік тому ми співчували людині, в якої вмерла мама. Старенька мама, в якої не витримало серце того, що коїлось з її дитиною.
  > Ми бачили ці жіночі очі на екрані телевізора, ми бачили це жіноче серце, яке все життя вчило звичайних сільських дітей любити людей...

  Чому б автору його пафосний агітпроп не писати від власного імені, а не від "ми"?

  Що цікаво - автор, начебто оперуючи пафосними матеріями ("обов*язок перед незчисленними поколіннями мого роду не дозволяє мовчати", бач) абсолютно спокійнесенько жонглює смертю матері політика, якому не симпатизує, будуючи на цьому свою критику (хоча ця померла жінка абсолютно політичних справ не стосується і у політичних заходах ніколи участі не брала).

  Що, на мою думку, робить допис текст не просто агітпропом, а цинічним і недобрим агітпропом.

  > Але потім ми побачили, як на інаувгурацію цієї дитини, заради котрої вмерла мати, чартером привезли далеких заокеанських родичів. Трошки дивно було, що за чартер заплатив звичайнісінький бандюк.
  > http://www.svoboda.com.ua/index.php?Lev=archive&Id=2083

  Так, Ющенко винятково аморальний злочинець. Оскільки його політичний соратник, який сьогодні не займає жодної посади, начебто організував приїзд кількох людей, серед яких родичі дружини Ющенка - на той час народного депутата - на інавгурацію Ющенка. Це дає підстави казати, що Ющенкоє найбільш аморальніший з українських політиків.

  > Але воно якось минулося...
  > Потім ми побачили, як онук цієї мами, не витримавши й року скорботи за бабцею, гужує по Україні на супернавороченому авті. А його батько

  Зразок агітпропу, виссаного з пальця. Бач, моральна людина не може мати сина, який їздить на дорогому авті через 6 місяців після смерті бабки. Ганьба Віктору Ющенку!

  > вчить цього пуцвірінька "розумному, доброму, вічному" - "візьми рахунок та кинь його у морду тому журналістові"...

  > Але й це минулося...
  > Потім ми побачили, як та дитина, заради котрої вмерла мама, на

  Знову цінічний агітпроп - вже стає відомо, заради чого вмерла Варвара Ющенко. Якщо мертві можуть читати - пана Варвара, мабуть, вже відчуває, що вмерла заради технолога.

  > річницю Незалежності своєї (тепер виникає питання, чи своєї) країни віншує свій уряд, як найвдаліший, а за два тижні зливає його до унітазу, навіть не розуміючи, що він і себе перемішує з гівном.

  Я поясню. Хвалив уряд - бо щиро прагнув підтримати уряд і згладити суперечки урядовців з т.зв. "любими друзями". Відставив - бо стало ясно, згладити суперечки неможливо.

  Чиста політика, при цьому як раз доволі моральна. Вплетати пафос і цінізм нема у що.

  > Але й це минулося...
  > Потім настає зима, і та країна, яка обрала цю людину президентом, чомусь починає отримувати паливо вчетверо дорожче, ніж було до цього. І це підноситься, як величезне, майже історичне досягнення для своїх співгромадян, які теж мали счастя народитися самі і народити своїх дітей в цій країні.

  Пан автор дуже мало платив за газ за часи Кучми - якщо цієї зими почав сплачувати вчетверо дорожче.

  Взагалі-то смішно бачити, як нацдемно-спрямовані співгромадяни хочуть мати стосунки з Росією і горді, і халявні водночас :)

  > Тільки чомусь життя для них стало чогось кардинально дорожче...

  Це, треба розуміти, закид до Юлі - про здорожчення життя? Політику уряду економічну і за законом, і на практиці у нас визначає уряд.

  > Але це чомусь абсолютно не хвилює ні ту дитину, заради якої вмерла мама. ні тих, хто ним набраний у поплічники...
  > Всі вони роблять круглі очі, коли виникає питання, хто ж за цим стоїть...

  Невже жидомасони?

  > Вони це роблять на протязі місяців, і, навіть коли Росія, роздратована майбутнім вступом цієї країни до НАТО,

  Чомусь не розкрита тема ставлення матері Президента до проведення Ющенком такої зовнішньої політики.

  > зливає інформацію про те, хто ж обкрадає (до речі, разом з Росією), цю країну.

  Текст, ясна річ, спряомваний не на тих, хто спитає - як власне, відбувається це розкрадання. Ті, на кого спрямовано, нутром чують - що їх грабуюють :) Капіталісти, жидомарсіанє - не так важливо :)

  > І, нарешті, апофігєєм ситуації є висвітлення тих "братановських" морд, які, виявляється, не соромляться того, що зробили.
  > http://www.pravda.com.ua/news/2006/4/28/41378.htm
  > Вони просто, "по понятіям", як пацани з пацанами, після долгого трудового дня діляться, як вони прокинули лохів, як вони поімєлі цілу країну, трошки забуваючи про те, що ця країна сорок років тому їх народила, тому іметь її все одно, як так само віднестись до своєї матері...

  Нова хвиля пафосу :)

  > http://www.pravda.com.ua/news/2006/4/28/41370.htm
  > І що особливо огидно, що за руки і ноги при цьому свою країну тримав головний націоналіст...

  Ну я спитаю для порядку - що, якщо прибрати РУЕ, то народ буде непограбованим? І яка ціна на газ є такою, що не грабує українців? Нуль цілих нуль сотих - як Юля обіцяла? :)

  > Що тут можна сказати?
  > "Мертві сраму не імуть"...
  > Мабуть, дехто вмер ще раніше своєї мами, а тоді вже й вона не витримала...

  І не соромно спекулювати таким? Бачу - не соромно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.01 | Предсказамус

   Задавать вопросы и давать ответы - немного разные вещи.

   Вы решили поспрашивать - да, это удобно. Действительно, годаздо удобнее говорить: "А вы докажите!", "А причем здесь <имярек>" и т.п., чем спокойно и понятно рассказать, как же так получилось, что уже через год после Майдана на людей, которые там стояли, забили болт. И на смерть матери тоже забили, кстати. Вы напрасно стараетесь доказать, что эта смерть не была связана с предвыборной кампанией - Ющенко говорил обратное и в этом я с ним согласен.
   Что до пафоса, то на фоне "Не зрадь Майдан!" и прочих истерик несунов перед выборами, постинг Технолога выглядит совершенно спокойным. Хотя его пафос оправдан, неприятно, когда тебя сдают в обмен то-ли на газовую трубу, то-ли еще на что. А нас (кстати, вместе с Вами) сдали, не забыли еще?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.01 | 123

    Згоден.Але не бачив не відповідей, на запить.Самий лише агітпроп

    Цинічний, до того ж.


    Предсказамус пише:
    > Вы решили поспрашивать - да, это удобно. Действительно, годаздо удобнее говорить: "А вы докажите!", "А причем здесь <имярек>" и т.п., чем спокойно и понятно рассказать, как же так получилось, что уже через год после Майдана на людей, которые там стояли, забили болт. И на смерть матери тоже забили, кстати. Вы напрасно стараетесь доказать, что эта смерть не была связана с предвыборной кампанией - Ющенко говорил обратное и в этом я с ним согласен.

    Я цього не довододжу. Я стверджую, що вплетання у політичну критику Ющенка, яку маєте на увазі ви (і, очевидно, мав на увазі автор), матір Ющенка, спекулювання на її смерті - що цей прийом є цинічним, недобрим і, зрештою, неумним. Є претензії - то формулюйте їх нормально.

    > Что до пафоса, то на фоне "Не зрадь Майдан!" и прочих истерик несунов перед выборами,

    Істерики - це що?

    Не зрадь Майдан - це була тактика побудови кампанія, політтехнологія. Виглядало дещо пафосно, виявилось нерезультативним.

    > постинг Технолога выглядит совершенно спокойным.

    То він технолог чи теж політтехнолог? Якщо це в нього такі технології - то я їх оцінив так, як сказав вище.

    > Хотя его пафос оправдан, неприятно, когда тебя сдают в обмен то-ли на газовую трубу, то-ли еще на что. А нас (кстати, вместе с Вами) сдали, не забыли еще?

    Я не вважаю себе зрадженим Ющенком через те, що:
    - Третяков привіз родичів Ющенка за допомогою Фірташа (хоч і не маю восторгу від цього);
    - газ в Україну продовжує постачатись через РУЕ (а в цьому я взагалі не бачу проблеми);
    - репліку Ющенка щодо журналістських морд (взагалі не бачу проблему - бо це не було на адресу конкретного журналіста, що фотографував авту, а стосувалося гіпотетичної ситуації в ресторані, особливо враховуючи подальші вибачення Ющенка);
    - син Ющенка їздив на дорогому авто неясного походження (хоч і немаю великого восторгу від цього - але реакція Президента мене радше тішить);
    - уряд Тимошенко, а також любі друзі були відставлені.

    Якщо ви з Технологом вважаєте це зрадою - то ваша справа. Але переконати мене в тому, що згадування померлої мати Ющенка у цьому контексті не є цинічним агітпропом, вам точно не вдастться.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.01 | Предсказамус

     Ну, не все привыкли беседовать языком протокола

     123 пише:
     > Я стверджую, що вплетання у політичну критику Ющенка, яку маєте на увазі ви (і, очевидно, мав на увазі автор), матір Ющенка, спекулювання на її смерті - що цей прийом є цинічним, недобрим і, зрештою, неумним. Є претензії - то формулюйте їх нормально.
     Мне очень неохота, но могу потратить немного времени и доказать, что в политические дискуссии смерть матери Ющенко попала не без участия самого Ющенко.

     >> Что до пафоса, то на фоне "Не зрадь Майдан!" и прочих истерик несунов перед выборами,
     > Істерики - це що? Не зрадь Майдан - це була тактика побудови кампанія, політтехнологія. Виглядало дещо пафосно, виявилось нерезультативним.
     По большому счету все, что делается во время выборов, в той или иной степени политтехнология. Точно так же, как движением материи является практически все, что мы видим вокруг. Но в какой степени этот очевидный факт оправдывает лицемеров и лжецов, мне не понятно.

     >> Хотя его пафос оправдан, неприятно, когда тебя сдают в обмен то-ли на газовую трубу, то-ли еще на что. А нас (кстати, вместе с Вами) сдали, не забыли еще?
     > Я не вважаю себе зрадженим Ющенком через те, що: - Третяков привіз родичів Ющенка за допомогою Фірташа (хоч і не маю восторгу від цього); - газ в Україну продовжує постачатись через РУЕ (а в цьому я взагалі не бачу проблеми); - репліку Ющенка щодо журналістських морд (взагалі не бачу проблему - бо це не було на адресу конкретного журналіста, що фотографував авту, а стосувалося гіпотетичної ситуації в ресторані, особливо враховуючи подальші вибачення Ющенка);- син Ющенка їздив на дорогому авто неясного походження (хоч і немаю великого восторгу від цього - але реакція Президента мене радше тішить);- уряд Тимошенко, а також любі друзі були відставлені. Якщо ви з Технологом вважаєте це зрадою - то ваша справа.
     Тогда скажите откровенно - Вы, внезапно 26 марта оказавшись в совершенно голубом Харькове, не чувствуете себя преданным? Если да, то в чем именно. Если нет - то у меня к Вам больше вопросов не будет.

     > Але переконати мене в тому, що згадування померлої мати Ющенка у цьому контексті не є цинічним агітпропом, вам точно не вдастться.
     Сомневаюсь, что мне удастся убедить Вас в чем бы то ни было. Поэтому не буду даже пробовать.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.01 | Сергій Вакуленко

      А в чому ж зрада?

      Предсказамус пише:

      > Тогда скажите откровенно - Вы, внезапно 26 марта оказавшись в совершенно голубом Харькове, не чувствуете себя преданным? Если да, то в чем именно. Если нет - то у меня к Вам больше вопросов не будет.

      Хіба це сталося внаслідок якихось шахрайств?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.01 | SpokusXalepniy

       Ну, непонятливый! Я же вам русским языком объясняю! :)

       Сергій Вакуленко пише:
       > Предсказамус пише:
       > > Тогда скажите откровенно - Вы, внезапно 26 марта оказавшись в совершенно голубом Харькове, не чувствуете себя преданным? Если да, то в чем именно. Если нет - то у меня к Вам больше вопросов не будет.
       > Хіба це сталося внаслідок якихось шахрайств?
       > А в чому ж зрада?

       На Майдане осеннью 1994 каждый человек, вместе с Ющенко, ощущал себя преданным идеалам революции.
       Потом, после года правления президента, человек ощутил себя преданным новыми идеалами Ющенко.

       Всё дело в двух отмеченных "и".
       А попробуйте на украинском так сказать?
       Не выйдет!!! Будете, как зверь в клетке метаться между "відданністю" і "зрадою", не находя себе покоя.
       Теперь легко понять склонность Ющенко к Востоку, где регионы внедряют полное и безоговорочное русскоязычие. :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.01 | Сергій Вакуленко

        Re: Ну, непонятливый! Я же вам русским языком объясняю! :)

        SpokusXalepniy пише:

        > Не выйдет!!! Будете, как зверь в клетке метаться между "відданністю" і "зрадою", не находя себе покоя.

        А на біса мені борсатися? Я й не в клітці. Особисто мене Ющенко ніколи не зраджував, бо я йому ніколи особливо й не вірив. Із того, з чого можна було вибирати, тоді обрали ліпше. Тому дуже побиватися нема за чим. Другий раз не хотілося б бути за Ющенка, але все залежить від якості альтернатив.

        Що ж до Харкова, то його "ґалубізна" була цілком передбачувана. Хоча мені, харківцеві, від того не весело.
      • 2006.05.01 | Предсказамус

       Диалог в переполненном трамвае

       Женский голос: "Молодой человек, вы лежите на мне уже полчаса!"
       Мужской, нервно: "А что мне делать, подняться не могу!"
       Женский: "Ну так делайте хоть что-нибудь!"

       Если намека не поняли, разъясняю: Ющенко и его куманда не сделали ничего, чтоб Восток пошел за ними. Зато чтоб не пошел, сделали много, в том числе и те самые мошенничества, о которых Вы говорите.
       Будете спорить?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.01 | Сергій Вакуленко

        Re: Диалог в переполненном трамвае

        Предсказамус пише:

        > Если намека не поняли, разъясняю: Ющенко и его куманда не сделали ничего, чтоб Восток пошел за ними. Зато чтоб не пошел, сделали много, в том числе и те самые мошенничества, о которых Вы говорите.
        > Будете спорить?

        Та чого мені особливо сперечатися? Я й сам "не пішов за ними". Тільки я це знав ще в день Ющенкової інавґурації (тоді, до речі, збирався йти за Юлею, та потім передумав).

        От тільки погано я собі уявляю щось таке, що вони бодай теоретично могли зробити, щоб на свій бік перетягти хоча б іще 5% людей. Хіба тільки "силові структури" (та те, що навколо) почистити. Але на те в них пороху не стало.

        Та, в усякому разі, зради, як такої, не було. Бо й отой молодик, який "нічого не робив", теж нікого не зраджував.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.01 | Предсказамус

         Относительно Вас ясно

         Сергій Вакуленко пише:
         > Та, в усякому разі, зради, як такої, не було.
         Относительно Вас - да, но были люди, которые в 2004 агитировали на Востоке за Ющенко, речь о них в первую очередь. О тех, кто Ющенко поверил, тоже.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.01 | Сергій Вакуленко

          Вони не так Ющенкові повірили...

          ... як своїй мрії про Ющенка.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.01 | Предсказамус

           Это уже второй вопрос

           Человек обещал, причем очень искренне, чуть не со слезой. Теперь кинул. Как по мне, это предательство. Хотя каждый вправе оценивать по-своему
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.05.01 | Сергій Вакуленко

            Не питатиму, що саме наобіцяв Ющенко Вам...

            ...але цікаво знати, як саме його невиконані обіцянки вплинули на тих, хто пішов голосувати за "ґалубих".
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.05.01 | Предсказамус

             Лично?

             Я с Ющенко настолько близко не знаком.

             Сергій Вакуленко пише:
             > ...але цікаво знати, як саме його невиконані обіцянки вплинули на тих, хто пішов голосувати за "ґалубих".
             Если не думать, будто половина харьковчан искренне любит Донецкую область и ее лучшего представителя Януковича, остается признать, что за его политическую силу голосовали потому, что доверяли ей больше. То есть, новая власть в глазах Востока (и не только) Украины оказалась хуже старой. Случилось бы так, если бы обещания пусть и не были выполнены, но хотя-бы выполнялись? Думаю, нет.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.05.01 | Сергій Вакуленко

              Але ж вони й 2004 р. голосували приблизно так само.

              Тобто залишилися вірними собі.

              На мою думку, абсолютна більшість розчарованих Ющенком пішли не до "ґалубих", а до Юлі.

              І навіщо нам, харківцям, кивати на донеччан? Погляньмо на власних аполонів і вундеркіндів: Добкіна та Салиґіна. Любимо їх безтямно.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.05.02 | Предсказамус

               Именно, вопрос только, почему и в 2006-м как в 2004-м?

               Сергій Вакуленко пише:
               > Тобто залишилися вірними собі.
               Такая "верность себе" в наших реалиях объяснима только у электората коммунистов преклонного пенсионного возраста.

               > На мою думку, абсолютна більшість розчарованих Ющенком пішли не до "ґалубих", а до Юлі.
               Из его электората - да. Но мы не о нем.

               > І навіщо нам, харківцям, кивати на донеччан? Погляньмо на власних аполонів і вундеркіндів: Добкіна та Салиґіна. Любимо їх безтямно.
               Оба этих вундеркинда, если Вы запамятовали, поставлены на свои должности партией регионов.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.05.03 | Сергій Вакуленко

                Re: Именно, вопрос только, почему и в 2006-м как в 2004-м?

                Предсказамус пише:

                > Такая "верность себе" в наших реалиях объяснима только у электората коммунистов преклонного пенсионного возраста.

                А решта чим кращі? За півтора року сподіватися на якісь істотні зрушення було б наївно. Хіба що, кажу ж, якби почали були справді обмежувати державний рекет. Але то не на їхні зуби кістка (навіть якби схотіли).

                > > І навіщо нам, харківцям, кивати на донеччан? Погляньмо на власних аполонів і вундеркіндів: Добкіна та Салиґіна. Любимо їх безтямно.
                > Оба этих вундеркинда, если Вы запамятовали, поставлены на свои должности партией регионов.

                Так отож: бачили очі, за кого голосували. Волю харківського електорату вволено.
 • 2006.05.01 | Забойщик

  Критикам Технолога.......

  Есть такое почти забытое понятие - совесть. И бывает так,что она "воспаляется".Ты вроде бы и не виновен ни в чем,а все равно чувствуешь себя виноватым.

  Я думаю,что с Технологом происходит нечто похожее.

  Пафосно... Не пафосно... Фигня это все.Человеку больно и он кричит.А вы упрекаете его в том,что он не шепотом изъясняется. Так больно же!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.01 | 123

   Як раз про совість Ви зря згадали всує

   Бо побудова критика політика на смерті його матері з совістю має найменше спільного.

   Забойщик пише:
   > Есть такое почти забытое понятие - совесть. И бывает так,что она "воспаляется".Ты вроде бы и не виновен ни в чем,а все равно чувствуешь себя виноватым.
   >
   > Я думаю,что с Технологом происходит нечто похожее.

   Та не дуже схоже - він про свою вину нічого не каже, а каже про вину Президента, причому в контексті смерті мами останнього.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.01 | Забойщик

    О совести вспоминать никогда не зря.

    В дописе Технолога речь о вине Ющенко шла НЕ только в контексте смерти матери.Не нужно передергивать.

    У меня к Вам вопрос: А Вам нравится "деятельность" Ющенко на посту Президента? А у Вас от этой "деятельности" не мутно на душе ?
 • 2006.05.01 | Васса

  Re: Руки, що ніколи не крали...

  Вполне нормально написано. И прав был автор из Днепра- когда говорил- что тем, кто агитировал за Ющенко в южных и восточных регионах сейчас вдвойне труднее.
  Выступать на майдане и держать ответ за базар- это две большие одесские разницы.
  Мне лично искренне обидно за то. что людям.которые впервые за много лет кому-то искренне поверили- плюнули в лицо.
  Украинцев сложно поднять на революцию, мы долготерпимые. И вот тетепрь получили
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.01 | ЖАК

   Re: Руки, що ніколи не крали...

   А кстати, что-то давно не слышно о деле "отравления" Ющенко. Шумиха была-то неслабая! Луценко во всеуслышание говорил, что знает кто и как осуществлял это действо. Кто-нибудь знает почему это расследование сейчас затихло/замалчивается?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.03 | технолог

    Для тих, хто забуває...(123 і т.п.)

    Мені хочеться нагадати, що ніщо у світі не проходить без сліду...
    А тому трохи історії:
    Колись давно, років п'ять з копійками, в одній країні, яка має назву Україна, на центральну площу цієї країни вийшло декілька людей, які вважали, що життя таким вже не може бути і їхня совість їх покликала на Майдан.
    Оця назва "Майдан" вам нічого не нагадує?
    Один з цих людей(і кум одного з засновників та дописувачів у цю гілку) і досі каже:"Брехати негарно!".
    Після того, як цей "Майдан" вийшов з реалу в павутиння, навколо нього об'єдналось на диво багато людей, які вважали, що одним з природніх прав людини є можливість вільно і в той спосіб, як вона сприймає цей світ, висловити свою думку...

    Чи не на цій території ми знаходимося?
    Чи я вже втратив можливість висловити свої думки так, як вважаю за потрібне?
    Чи якщо в моїх думках присутні якісь емоції, то тут в правилах вже з'явилась вимога писати прісним канцеляритом?

    Окремо для "палкого" в лапках обвинувача 123 щодо мам:

    Я просто люблю свою маму і з такою ж повагою відношусь до всіх інших мам.
    А якщо твоя брудна пика забула та займається цинічною демагогією, то нагадую, що так як я написав, я маю повне моральне право писати, бо тій мамі, яка згадується у моєму початковому матеріалі, я низько вклонився тоді, коли вона відійшла:

    31-01-2005 22:42, технолог
    Вмирають мами...

    Версія до друку // Тема повністю // переглядів: 52 // URL: http://www2.maidan.org.ua/n/arch2005/1107204122

    Найвищим призначенням жінки у житті було і залишається - подарувати життя дітям...
    Подарувати в муках, молодою, красивою, перед якою розстилається попереду все життя,
    НЕ РОЗУМІЮЧИ в силу всеперемагаючої жаги життя, що з першим криком твоєї дитини починається твоє віддавання свого життя тому, найдорожчому, кого ти привела у світ...
    Це і безсонні ночі біля хворої дитини, це і перші радості, від яких завмирає (і обмирає серце), коли дитина каже перше слово МАМА, це і перші кроки, це і перші шляхи у великий світ, коли, тримаючи за руку МАМУ, дитина йде до школи,
    це і перші кроки за околицю, на якій залишилась МАМА, яка мудрістю своєю вишивала тобі з собою рушника червоними і чорними нитками...
    І далі все своє життя віддавала, щоб у її кровинки було якомога менше чорних кольорів у житті...
    І це все до останнього подиху, до останнього стискання зраненого МАМИНОГО СЕРЦЯ...

    ОТ І ВМЕРЛА ЩЕ ОДНА НАША МАМА, ПОСИРОТИВШИ ЦЮ ЗЕМЛЮ ДЛЯ СВОЇХ ДІТЕЙ...

    Хай буде їй земля пухом, царство їй небесне...

    АЛЕ ми не можемо забути, не маємо права забути про те, скільки матерів вже вмерло за те, щоб їхні діти мали долю...

    Кара небесна впаде на тих, хто забрав своїми діями, сплюндрувавши мільйони людських доль, і їхнє життя передчасно...

    І нехай ніколи не забувають українці, він перших посадових осіб до простих українців, що всих їх народила МАМА, і її пам'ять вони не можуть зрадити...
    Версія до друку // Тема повністю // переглядів: 52 // URL: http://www2.maidan.org.ua/n/arch2005/1107204122

    І якщо я вважаю, що зараз її дитина ганьбить її, то я про це кажу прямо, захищаючи її, як і будь-яку іншу МАМУ...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua