МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Разом із мером-соціалістом в Чернігів повернувся комунізм

04/29/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Працівників бюджетних підприємств та організацій Чернігова примусово відправляють на першотравневу демонстрацію.

Про це повідомляє інтернет видання "Високий вал" та говорить багато мешканців міста.

«Сказали, що будуть відслідковувати, кого саме немає на демонстрації», - повідомляє інтернет-видання

Багато хто збирався на поминальні дні виїхати з міста, але не може цього зробити. Керівникам підприємств дали чітку установку стосовно кількості людей, які мають вийти на першотравневу демонстрацію. Такіж установки отримали ректори та декани вищих навсальних закладів Чернігова. Наприклад, в ЧДПУ ім. Шевченка, ректором якого є депутат міськради від СПУ Микола Носко, кожний факультет має вивести на демонстрацію по 50 студентів. "Зганяють" також і учнів 7-11 класів Чернігова. При цьому директива "згори" передбачає навіть, скільки учнів має стояти в кожній колоні, і хто має тримати квіти, а хто прапорці.

Як сказав сам мер Чернігова Микола Рудьковський, він особисто візьме участь в демонстрації в складі однієї з колон.

Радянські часи в Чернігів з мером-соціалістом повертаються? Чи, може, Микола Рудьковський в такий спосіб вирішив влаштувати "всенародну інавгурацію"? В крайньому разі, з таких кроків не починають роботу.

sian.info, пора-прес, власна інфо

Відповіді

 • 2006.04.29 | сергей

  Re: Разом із мером-соціалістом в Чернігів повернувся комунізм

  Микола! Ты не прав.
 • 2006.05.01 | Поліщук

  Re: Разом із мером-соціалістом в Чернігів повернувся комунізм

  Це ж просто жах. Я спочатку не повірив, але й насправді, коли багато з моїх рідних та знайомих (хто має відношення до освіти та охорони здоров’я) це підтвердили мене просто наповнила огида як до самого Рудьковського так й до його партії. Про які європейські традиції соціал -демократії може йти мова у контексті СПУ коли провідні її ватажки займаються відродженням найогидніших традицій сов'єтьської доби. Дуже дивує мовчання сил причетних до політичного процесу. Адже все ж таки у нас ще, слава Богу, не однопартійна система (хоч би що не там собі не міркував пан Рудьковський).
  Такий випадок, навіть якщо він і залишиться поодиноким, ставить під сумнів чи не єдине завоювання помаранчевої революції – демократизацію країни. Про сумління пана Рудьковського годі багато казати - у минулому радник президента Кучми, професійний провокатор, що поставив під загрозу людські життя під час помаранчевих подій у Чернігові. Всі пам’ятають що саме тут влада застосувала спецзасоби щодо мітингуючих завдяки наполегливим закликам пана Рудьковського зайти всім мітингом (десь тисяч 5-6) до сесійної зали міськради. Вимагати у такої людини пояснень чи вибачень не має сенсу, як на мій погляд. То було б дуже цікава почути коментарі, по перше пана Мороза, по друге пана Президента та інших провідних дійових осіб українського політикуму. Я сам голосував за Рудьковського на місце мера Чернігова з позиції вимушеної необхідності (адже помаранчеві союзники). Але після цього чаша огиди як до цієї людини так і до її партії (якщо не буде відповідної реакції) переповнена.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua