МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: 5-й канал приїхав до Ірпеня

04/29/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Журналісти взяли інтерв"ю в переможця виборів Ірпінського міського голови Мирослави Свистович, членів територіальної виборчої комісії, виборців, а в ці хвилини біля Ірпінського міськвиконкому "інтерв"юють" кандидата, який зайняв друге місце, Олега Бондаря.

Ми дуже сподіваємося, що інформація про Ірпінь потрапить до ефіру.

Відповіді

 • 2006.04.30 | Конструктор

  (л) [Re: ІРПЕНІАДА: 5-й канал приїхав до Ірпеня]

  Видел ли это кто-то в эфире?
  Согласно их ленте новостей, сюжет должен был быть (может повторят?): http://5tv.com.ua/newsline/207/0/24840/
  Правда, судя по этому тексту, в репортаже ничего существенного не содержится -- так, что-то мутное в Ирпене происходит,... всем какие-то темные силы угрожают,... где-то идут какие-то суды,... ТВК никак не примет решение, но как будто собирается... Вот и попробуйте что-то понять по сути из этого репортажа.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.30 | So_matika

   І Бондар брехло, і канал заангажований, хіба не знали?

   Бондар, сіркові очі, прямо в камеру бреше. Яка охорона за державний кошт? Пів-України вже в курсі, що на цю охорону активісти у складчину збирають. А "канал чесних новин" каже правду тільки тоді, коли це вигідно його шефам. Коли невигідно - він або бреше, або мовчить.
   Пора б звикнути.

   Конструктор пише:
   > Правда, судя по этому тексту, в репортаже ничего существенного не содержится
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.01 | Богдан Гдаль

    То чому не розказали?

    Треба було журналістові розказати, що охорона та не за державний кошт.. Він зі стелі не міг взяти цю інформацію..
    А слова про замовлення смішні.. Я просто бачу, як ця кухня вариться.. Редакторам насправді до сраки, хто там кого кришує. Що написав журналіст, те й дають в ефір. Це вже залежить від журналіста, наскільки він професійно висвітлює матеріал. До того ж, без інтерв"ю з іншою стороною цього матеріалу у ефірі взагалі не було б...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.02 | So_matika

     Re: То чому не розказали?

     Богдан Гдаль пише:
     > Треба було журналістові розказати, що охорона та не за державний кошт.. Він зі стелі не міг взяти цю інформацію
     > А слова про замовлення смішні..
     Зі стелі - не зі стелі, але вчергове 5й транслює неправдиве і неперевірене інфо. І чомусь вкотре на користь однієї сторони.


     > Я просто бачу, як ця кухня вариться..
     На рівні керівництва каналом? :)

     Богдане, я в курсі, що таке команда і розумію твої корпоративні почуття. Але для журналіста першим пріоритетом повинна бути правда. Тим паче для кореспондентів каналу, що претендує на бренд "канал чесних новин".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.03 | Богдан Гдаль

      Re: То чому не розказали?

      Я цей сюжет побачив як нецікавим і нейтральним. Сірим..
    • 2006.05.03 | Михайло Свистович

     Re: То чому не розказали?

     Богдан Гдаль пише:
     > Треба було журналістові розказати, що охорона та не за державний кошт.

     Розповіли. Навіть ціну назвали.

     > А слова про замовлення смішні. Я просто бачу, як ця кухня вариться.. Редакторам насправді до сраки, хто там кого кришує. Що написав журналіст, те й дають в ефір. Це вже залежить від журналіста, наскільки він професійно висвітлює матеріал.

     Тобто замовити можна безпосередньо в журналіста. Так навіть дешевше. Хоча насправді не все там так і вариться, як ти написав. Інакше б біжучий рядок не крутили цілий вечір, не зважаючи на дзвінки та імейли, розіслані геть усім.
  • 2006.04.30 | Конструктор

   В 20:00 сюжета об Ирпене не было (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.30 | mala

    Re: В 20:00 сюжета об Ирпене не было (-)

    Сюжет був у ЧАСі о 21.00, те ж саме, що написано на сайті, дослівно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.01 | Стайєр

     Не знаю, як в Україні, а трохи західніше

     "сюжет" показали в неділю о 18.00 чи 19.00 за київським часом - як в анонсі, так і в самому випуску.
     В підсумкових новинах опівночі згадки не було жодної.

     Зміст і акценти я не коментую.
    • 2006.05.01 | sama

     Re: В 20:00 сюжета об Ирпене не было

     Був в повторі не то в 20.30 не то в 21.30 .Йшов після анонсу: - в ситуації розбирався наш кореспондент. Не сильно він розібрався, репортаж звучав стандартно "кое-где у нас порой бывают отдельные недоразумения". Показували півнеподібного героя з бігаючими очима і втомлену жінку.Потім страшний ножик на весь екран.Такі репортажі - це панахида по 5 каналу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.01 | Стайєр

      Так, той ніж на весь екран - харакірі каналу чесних новин (-)

 • 2006.05.02 | Оксана

  Re: ІРПЕНІАДА: 5-й канал приїхав до Ірпеня

  Ситуація в Ірпені є дуже серйозним тестом для влади на демократичність, порядність і професійність.
  В Ірпені чесно перемогла Мирослова Свистович.
  Проти неї застосовують найбрудніші методи комуніст Вадим Литвин та його шайка - бандюки з Донецька і Київщини.
  Президент Ющенко повинен або поставити перед судом вимогу прийняти чесне й неупереджене рішення, або публічно заявити, що йому чесність виборів до одного місця, а головне - щоб перемогли "любі друзі" тіпа Вадіка Літвіна.
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Журналісти взяли інтерв"ю в переможця виборів Ірпінського міського голови Мирослави Свистович, членів територіальної виборчої комісії, виборців, а в ці хвилини біля Ірпінського міськвиконкому "інтерв"юють" кандидата, який зайняв друге місце, Олега Бондаря.
  >
  > Ми дуже сподіваємося, що інформація про Ірпінь потрапить до ефіру.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Журналісти взяли інтерв"ю в переможця виборів Ірпінського міського голови Мирослави Свистович, членів територіальної виборчої комісії, виборців, а в ці хвилини біля Ірпінського міськвиконкому "інтерв"юють" кандидата, який зайняв друге місце, Олега Бондаря.
  >
  > Ми дуже сподіваємося, що інформація про Ірпінь потрапить до ефіру.
 • 2006.05.03 | Tatarchuk

  Здається сюжет готував канал К1?

  Вканун першотравневих "свят", збираючись у подорож, бачив якийсь анонс каналу К1 нібито про події в Ірпені. На жаль, не бачив потому цього канала. Так само не знаю досі його сайту, здається його не має. В кого щось є?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.03 | Михайло Свистович

   Re: Здається сюжет готував канал К1?

   Tatarchuk пише:
   > Вканун першотравневих "свят", збираючись у подорож, бачив якийсь анонс каналу К1 нібито про події в Ірпені. На жаль, не бачив потому цього канала. Так само не знаю досі його сайту, здається його не має. В кого щось є?

   Я не бачив сюжету, але чув від людей, що там ледь не усі судді Ірпінського суду виправдовувались, які вони чесні.
 • 2006.05.03 | Tatarchuk

  А хто бачив як НТН був в Ірпіні 9 квітня? (л)

  Фальсифікація чи псевдофальсифікація: ірпінський варіант
  [09 квiтня 2006, 12:15]
  HTH | Вчасно
  Злива обвинувачень у фальшуванні результатів виборів не вщухає. Одне з чергових - у місті Ірпінь на Київщині невідомі начебто знищували бюлетені.

  Одного з членів міської територіально виборчої комісії з мішком у руках випадково помітили спостерігачі. Дивний вантаж особа винесла вночі з приміщення, де знаходилася територіальна виборча комісія. Свідки вирішили прослідкувати за автівкою підозрілого, але у невідомому для них місті заблукали. А зранку на околиці міста знайшли залишки спалених бюлетенів. Про знахідку одразу повідомили свого кандидата.

  Сергій Андріуца, кандидат у депутати: «Я нашёл на этом месте примерно 20, 30 сантиметров высотой гору сгоревших бюллетеней. Здесь было видно, что горели бюллетени. И даже после того как уехала милиция, можна понять, что это бюллетени нашего избирательного округа».

  Один із кандидатів на посаду міського голови називає це провокацією з боку лідерів виборчих перегонів, які, на його думку, не чесно провели вибори. Кандидат каже: акція направлена на зниження його рейтингу, й саме через це він втратив значний відсоток голосів своїх виборців.

  Інші учасники перегонів, які раніше були його суперниками, тепер разом із ним хочуть вивести на чисту воду зловмисників, але сумніваються у позитивному результаті.

  Олег Бондар, кандидат на посаду міського голови: «Поки немає офіційних даних. А я розумію, що офіційних даних не буде. Тому що цим ніхто не хоче займатися з органів, які мають цим займатися. Я вважаю, цю справу будуть заминати, бо це комусь так треба».

  Мирослава Свистович, кандидат на посаду міського голови: «Мені дивно, що ці бюлетені знайдені людьми кандидата на посаду міського голови - тими, кому ці вибори хочеться визнати недійсними. Це є звичайне шахрайство, і потрібно порушити карну справу».

  Побачити на власні очі купу попелу нам не вдалося. Ображені кандидати кажуть, що на місці працювали правоохоронці. Мовляв, міліціянти згрібали усе без залишків.

  Зі слів очевидців, невідомі знищили майже 6 тисяч виборчих документів. Навіть після роботи слідчих на місці вогнища можна знайти обгорілі рештки бюлетенів.

  Переможені кандидати кажуть, що спалення бюлетенів вигідне Мирославі Свистович - також претендентці на посаду міського голови. Хоча у суді розглядаються скарги по кількох дільницях, у ТВК її вже оголосили переможницею. Зі слів її опонентів, вона не хоче визнавати й інші грубі порушення під час виборів.

  Віктор Бархоленко, кандидат у депутати: «На то вони опоненти. На то вони і програли, щоб зараз чіплятися до чого завгодно, аби визнали вибори недійсними. Я вважаю, порушення несуттєві тому, що волевиявлення мало місце, і ніяк не вплинула на кінцевий результат виборів».

  Кандидати-позивачі задоволені результатами судових засідань і впевнені, що справедливість на їхньому боці. От тільки не розуміють, чому досі не порушена кримінальна справа. Адже факт спалення виборчих документів зафіксували й знайшли рештки напівобгорілих бюлетенів.

  Мирослава Свистович, кандидат на посаду міського голови: «В обласному управлінні міліції провели експертизу. Плотність паперу немає нічого спільного із тим, що для виборчих бюлетенів. Там дійсно був спалений папір і підкинуто зразки бюлетенів».

  Олег Бондар, кандидат на посаду міського голови: «Як робилася експертиза? Експертиза по закону може бути проведена після того, як порушена карна справа».

  Заступник прокурора міста Ірпінь про спалені бюлетені знає, але коментувати відмовився. Мовляв, на ці питання відповість його керівник. Утім, сам прокурор зустрітися зі знімальною групою не схотів.

  У тервиборчкомі про інцидент із знищенням кількох тисяч бюлетенів взагалі не чули. Разом із тим запевнили, що у будь-якому разі - це наклеп. Кажуть: із їхнього приміщення ніхто нічого не виносив. Тим більше нишком і в мішку.

  Наталя Ганах, голова ТВК м. Ірпінь: «Такого з приводу спалення бюлетенів в мене інформації немає. Та ну про що ви говорите. Звідки? Який мішок? Тут міліція знаходиться. 5-6 чоловік, тут маса спостерігачів».

  Коли ж нарешті Ірпінь отримає свого голову та депутатів - ніхто не знає. А прокуратура поки роздумує, чи порушувати карну справу з приводу знищення бюлетенів. Адже, якщо справжність виборчих документів підтвердиться – це ваговий привід, щоби визнати вибори недійсними. // Олександр Дем’янчук, Володимир Паутов, Київська область, НТН.

  http://ntn.tv/news/2006/06/04/09/1215.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.04 | Михайло Свистович

   Re: А хто бачив як НТН був в Ірпіні 9 квітня? (л)

   Tatarchuk пише:
   >
   > Одного з членів міської територіально виборчої комісії з мішком у руках випадково помітили спостерігачі. Дивний вантаж особа винесла вночі з приміщення, де знаходилася територіальна виборча комісія. Свідки вирішили прослідкувати за автівкою підозрілого, але у невідомому для них місті заблукали. А зранку на околиці міста знайшли залишки спалених бюлетенів. Про знахідку одразу повідомили свого кандидата.
   >
   > Сергій Андріуца, кандидат у депутати: «Я нашёл на этом месте примерно 20, 30 сантиметров высотой гору сгоревших бюллетеней. Здесь было видно, что горели бюллетени. И даже после того как уехала милиция, можна понять, что это бюллетени нашего избирательного округа».

   А тепер я розповім правду :) Підприємець Андріуца - №2 у списку кандидатів в депутати Ірпінської міської ради від КУНу і керівник штабу кандидата на мери від КУНу Василя Бабицького. Цей "націоналіст" взагалі не говорить українською мовою. Він організував каруселі в день виборів на користьт Бабицького та КУНу, люди Бондаря зловили його на цьому, засняли на плівку, як люди заходили до мікроавтобусу Андріуци з бюлетенями. Ті з переляку каруселі припинили, і в них залишилася ціла купа бюлетенів. Бондар про те, як вони зловили людей Бабицького на каруселях, радісно в день виборів розповів купі людей. Я був одним з цієї купи. Потім, коли Бондар об"єднався з Бабицьким проти Мирослави, Бондар через газету заявив, що нікого на каруселях не ловив. Можливо, складені ним акти та плівка є засобом тиску на Бабицького і шантажу, щоб той працював з ним у спайці.

   Ніякого члена територіальної комісії з мішком ніхто не помічав. Його вигадав Андрійуца виключно для телебаченя. Бо навіть у прокуратуру він написав, що знайшов три бюлетені, які висіли на паркані у поліетиленовому пакетику КУНу. До речі, жоден з членів ТВК не має своєї автівки, а члени чоловічої статі, яких всього чотири, навіть додому ходять пішки або просяться до когось в машину, хто їде по дорозі до них додому. Спалені бюлетені також дивним чином знайшли кунівці, і навіть визначили в купі попелу їх кількість :) От тільки експертиза показала, що спаленим виявилася величезна купа паперу разом з яким спалили кілька бюлетенів та ще парочку цілих на місці події залишили. В цивілізованій країні прокуратура вже б взяла за задницю Агндріуцу та Бабицького за підлог та ще й поцікавилась би, звідки в них стільки чистих бюлетенів (вони ще потім на своєму нечисленному мітингу в 40 осіб біля ТВК розклеювали на скульптурі кількістю у 12 шт., точніше не вони, а бондарівці. От тільки дебіли навіть підлог не могли зробити нормально, бо до спаленого паперу підкинули бюлетені на міськраду замість міського голови :)

   >
   > Один із кандидатів на посаду міського голови називає це провокацією з боку лідерів виборчих перегонів, які, на його думку, не чесно провели вибори. Кандидат каже: акція направлена на зниження його рейтингу, й саме через це він втратив значний відсоток голосів своїх виборців.

   Мовчав би краще Бабицький зі своїм 8-м місцем :) Навіть каруселі і ті не допомогли йому.

   >
   > Переможені кандидати кажуть, що спалення бюлетенів вигідне Мирославі Свистович

   Навіщо? Їй вигідне, щоб порушень не було зовсім.

   >
   > Зі слів її опонентів, вона не хоче визнавати й інші грубі порушення під час виборів.

   Бо не було ніяких грубих порушень, окрім організованих Бабицьким каруселей та ще, як показав перерахунок, крадіжки голосів саме в Мирослави Свистович. Але і це ніяк не вплинуло на результати виборів. Ці ж бізнесюки чудово знають, що в нас навіть можливостей для фальсифікацій не було. Ні грошей, ні своїх членів комісій, які формувалися всеукраїнськими партіями, а в нас же був лише місцевий блок.

   >
   > Кандидати-позивачі задоволені результатами судових засідань і впевнені, що справедливість на їхньому боці.

   Бабло на їхньому боці, а не справедливість. А то я не розмовляв з ними неформально :)

   >
   > От тільки не розуміють, чому досі не порушена кримінальна справа. Адже факт спалення виборчих документів зафіксували й знайшли рештки напівобгорілих бюлетенів.

   Я теж не розумію, чому досі за фактом шахрайства та знаходження як мінімум двох десятків чистих бюлетенів на руках в Бабицького і Бондаря не порушена кримінальна справа.

   >
   > Олег Бондар, кандидат на посаду міського голови: «Як робилася експертиза?

   Хай спитає в експертів, ми ж їх не могли купити - грошей нема :)

   >
   > Заступник прокурора міста Ірпінь про спалені бюлетені знає, але коментувати відмовився. Мовляв, на ці питання відповість його керівник. Утім, сам прокурор зустрітися зі знімальною групою не схотів.

   А шкода.

   >
   > У тервиборчкомі про інцидент із знищенням кількох тисяч бюлетенів взагалі не чули.

   Та чули вони про це. Посміялися і все.

   >
   > Разом із тим запевнили, що у будь-якому разі - це наклеп. Кажуть: із їхнього приміщення ніхто нічого не виносив. Тим більше нишком і в мішку.

   Звичайно, що наклеп, і що не виносив, тим більше, що там міліція слідкує, та й членів ТВК більшість їхніх.

   >
   > А прокуратура поки роздумує, чи порушувати карну справу з приводу знищення бюлетенів.

   То хай порушить. Може паліїв знайде :) Бо ж їх і шукати не треба, вони самі заяву написали про спалення, тобто про знайдення :)

   >
   > Адже, якщо справжність виборчих документів підтвердиться – це ваговий привід, щоби визнати вибори недійсними.

   Вони чудово на момент репортажу знали, що спаленим був папір, бо вже був результат експертизи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua