МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бродський оголосив Ющенка останнім Президентом України (//)

04/30/2006 | толя дейнека
В інтерв`ю он-лайн газеті "Кияни" Михайло Бродський сказав: "Якщо говорити про президентські вибори, то я упевнений, що сам інститут президентства, як такий, шкідливий для всієї країни. Тому що це розкол, і спроба оточення узурпувати повноваження однієї особи в свою користь. Сподіваюся, що Ющенко – це останній президент в нашій країні. І хотілося б, щоб якнайскоріше це все закінчилося. Я вважаю, що Ющенко свою місію вже виконало. Він допоміг повалити тоталітарну владу Кучми і його оточення. І за це йому спасибі. На жаль, далі він не пішов.Що стосується Тімошенко, то Юлія Володимирівна буде прем`єром – або в 2006, або в 2007 році. Президентом вона не буде, тому що я думаю, що виборів президента в нашій країні більше не буде."
http://unian.net/ukr/news/news-153620.html

ну і в розвиток теми: регіонали ставляться до Юща поблажливіше ( :) от де Ющу треба шукати соратників, "друзі познаються в біді". Дідько його знає, від чого Ющ дратується, може це стане рішальною краплею)
http://unian.net/ukr/news/news-153620.html
Партія регіонів в опозиції не вимагатиме імпічменту Президенту України Віктору ЮЩЕНКУ.
Про це в інтерв`ю газеті «Киевский телеграф» від 29 квітня 2006 року сказав екс-губернатор Харківської області, член політради Партії регіонів Євген КУШНАРЬОВ.
«Я вважаю, що імпічмент взагалі не може бути ідеологічною основою діяльності партії. Це несерйозно, коли партія приходить до парламенту з тим, аби відправити у відставку Президента. Тим паче, не маючи для цього сьогодні жодного формального мотиву», - сказав Є.КУШНАРЬОВ додавши: «Наше невдоволення політикою Президента не означає нашого права на імпічмент Президенту. Імпічмент — це порушення кримінального характеру, зрада інтересів Батьківщини і так далі. Але сьогодні подібних претензій Президенту не пред`являють».
Він наголосив, що тема імпічменту Партією регіонів не обговорюється.
Є.КУШНАРЬОВ відзначив, що в разі формування коаліції без Партії регіонів, вона буде «конструктивною жорсткою опозицією».
«Конструктивною в тому сенсі, що не збираємося використовувати свій парламентський статус для нової революції. Жорсткою — в тому плані, що не купимося на один-два портфелі чи на якісь економічні пільги заради того, аби мовчки займати умовно опозиційну нішу», - сказав Є.КУШНАРЬОВ.
За його словами, у такому разі Партія регіонів створить тіньовий Кабінет Міністрів

Відповіді

 • 2006.04.30 | Soft

  Это хорошо что ПР Юльки боится, значит мой выбор был правильный.

 • 2006.04.30 | Ванёк.

  Толюнчик! Мало ли ,что наговорит якась партия ПРУсакив?

  Я помню ,как эти клЁуны обещали обратиться в Европейский суд (выборы президента),жЁсткую оппозицию... Какой только фигни не говорила партия проФФесора.

  А кто такой Бродский? Ты помнишь его клоунаду по поводу снятия НДС?

  Своим умишком раскидывать надо,хлопче. А не слушать ШО какая бабка сказала! :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua