МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДІ: Суд перенесено на завтра на 9.00 ранку

05/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Прохання до всіх народних депутатів, депутатів Київської обласної та районних рад, журналістів, просто громадян, які мають можливість і хоча б крихту совісті, прибути сьогодні якомога швидше до Ірпінського міського суду, де відбувається небачений в Україні бєспрєдєл.

Суд знаходиться по вулиці Мінеральній,3 поряд з міліцією. Завтра о 9.00 проплачені підтримуваним "Нашою Україною" кандидатом Олегом Бондарем судді продовжать свою спробу оголосити недійсними вибори Ірпінського міського голови по всьому округу. Для цього судді хочуть оголосити вибори недійсними по двох дільницях, а потім, всупереч всім вимогам Закону, приєднати УСІ ГОЛОСИ ВИБОРЦІВ, ЯКІ БУЛИ ВІДДАНІ ЗА ВСІХ КАНДИДАТІВ + НЕДІЙСНІ до голосів проти всіх. При цьому суддів не хвилює, що позначки не підтримую жодного кандидата" та "недійсний" - це є абсолютно різне волевиявлення.

Таким чином у суддів вийде, що в цілому по округу голосів "проти всіх" набирається більше, ніж голосів за Мирославу Свистович, і тоді територіальна комісія оголосить повторні вибори.

О 10.00 в тому ж суді (тільки в іншій колегії суддів) розпочнеться розгляд позовної заяви переможця виборів Ірпінського міського голови Мирослави Свистович на бездіяльність територіальної комісії з вимогою змусити ТВК визнати вибори міського голови по дільницях №1 і №2 дійсними, як це вже відбулось з виборами до Ірпінської міської та Київської обласної ради, оскільки технічне порушення, за яке чіпляється О. Бондар, однаково стосувалося усіх місцевих виборів.

Так само о 10.00 розпочнеться засідання територіальної комісії за адресою вул. Шевченка, 2 (Ірпінський міськвиконком, 3 хвилини ходу від електрички та маршрутки).

ВСІ В ІРПІНЬ!

P.S. Хто не зможе приїхати, може зателефонувати до Ірпінського міського суду 5-47-20 та 5-73-41 або безпосередньо його голові Людмилі Павлівні Саранюк - т.5-65-96, 6-02-05, та запитати, якою статею Закону недійсні бюлетені прирівнюються до голосів виборців, які не підтримали жодного кандидата. Код Ірпеня - 04497.

Відповіді

  • 2006.05.03 | Сергій Кабуд

    в новині є телефони шоб звонити в суд(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua