МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яневський яко Шустер (прес реліз)

05/04/2006 | Stefan Seitz
ПРЕС-РЕЛІЗ

Данило Яневський у проекті «Майдан»: нове соціально-політичне ток-шоу

на «5 каналі»

Від 7 травня 2006 року в ефірі Першого інформаційного телеканалу з’явиться нове соціально-політичне ток-шоу про головну подію тижня, яке матиме назву «Майдан». Вестиме його одна з найяскравіших постатей українського телевізійного простору – журналіст і телеведучий «5 каналу» Данило Яневський.

Щотижневе ток-шоу продовжує традицію долучення до обговорення актуальних питань пересічних громадян, успішно започатковану «П’ятим» у проекті «Парламентські вибори-2006: Теледебати». У «Майдані» до розмов довкола головних соціальних або політичних подій тижня, який ток-шоу закриває, крім групи громадян, присутніх безпосередньо у студії, за допомогою супутникового зв’язку приєднаються також мешканці регіонів України.

Унікальність проекту, як наголошують його автори, полягає у залученні до дискусії щодо українських реалій іноземних фахівців, готових поділитися своїм досвідом вирішення таких проблем. Тож важливу й активну участь у розмові братимуть представники посольств, міжнародних громадських організацій, бізнесу.

Ведучий ток-шоу виконуватиме роль модератора, координуючи процес спілкування між головними героями програми, ньюсмейкерами події тижня, групою іноземних громадян, фокус-групою з близько 20 осіб, сформованою соціологічною службою, а також представниками регіонів, які перебуватимуть на прямому зв’язку зі студією та ілюструватимуть проблему в регіональному розрізі.

Умовно кожну програму «Майдану» можна поділити на декілька основних блоків. На початку Данило Яневський повідомляє головну подію тижня, якій присвячено програму. Дещо глибше тема розкривається в сюжеті, після демонстрації якого головні опоненти висловлюють свої позиції щодо неї. Далі до обговорення зі своїми запитаннями та репліками долучається активна аудиторія. Наступний блок відкривається сюжетом, що презентує закордонний досвід вирішення цієї проблеми, і до розмови підключаються запрошені представники іноземних держав. Одразу ж для порівняння основна проблема подається в регіональному масштабі, з майданчика в іншому місті. Завершується дискусія остаточним обговоренням теми програми в студії та коротким резюме ведучого.

Автори «Майдану», пропонуючи у такому форматі якнайглибше розкриття актуальних для українського суспільства тем, сподіваються, що проект зацікавить якнайбільшу кількість соціально активної аудиторії.

Ток-шоу «Майдан» виходитиме у прямому ефірі «5 каналу» щонеділі о 19.30.

Прес-служба «5 каналу»

Відповіді

  • 2006.05.04 | damoradan

    Яневский vs Шустер: Хищник против Чужого (-)

  • 2006.05.04 | Людмила

    а не красти назви член ЖоПи ніяк не може? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua