МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фе-міда

05/11/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Ви поважаєте судові рішення,виголошені іменем України? Ми намагаємося. Але не вдається. Суд заважає...

Сьогодні тьотя Феміда вимахувала мечем, підморгувала з-під пов'язки та жонглювала чашами терезів у Печерському суді м.Києва - на засіданні за позовом правового радника Альянсу "Майдан" Олександра Северина до Президента України та Секретаріату Президента.

Позивач вимагав визнати протиправною відмову у наданні йому назв нормативних актів (указів і розпоряджень), виданих Президентами Ющенком і Кучмою і сором'язливо прихованих від суспільства під незаконним (не передбаченим жодним законом України) грифом "опублікуванню не підлягає".

Спочатку суд (головуючий - суддя Умнова) задовольнив клопотання представника відповідачів про закриття провадження у частині вимог до Президента, посилаючись на те, що, мовляв, ці вимоги вже розглядалися Печерським судом, хоча нічого подібного ніколи не відбувалося.

Наступним номером програми суд послідовно не задовольнив клопотання О.Северина про:
- витребування і вивчення в судовому засіданні на предмет підставности "засекречування" текстів "таємних" актів Ющенка і Кучми,
- витребування і вивчення в судовому засіданні на предмет того ж самого переліку назв цих актів,
- витребування у Секретаріату Президента міфічного (?)"доручення" Президента своєму Секретаріату про розгляд запиту, про існування якого казало відомство Рибачука.

Повправлявшись таким чином, суд, попри очевидність порушення закону, попри те, що чи не основним аргументом представника відповідача було "я не можу відповісти" і попри її неправдиве твердження, що використання грифу "опублікуванню не підлягає" нібито передбачено Законом "Про державну таємницю" (спробуйте там це знайти самі), благополучно позивачеві відмовив.

Коментар позивача: "Безперечно, буде апеляційне оскарження. Це судове рішення нічого не додало до мого ставлення до особливостей вітчизняного судочинства взагалі і у Печерському суді зокрема. Можна цитувати Подерев'янського, але достатньо і цитати з популярної колись пісеньки:"круговая порука мажет, как копоть".

Відповіді

 • 2006.05.12 | Александр

  Re: Фе-міда

  Я на "Майдан" присылал приговор ИМЕНЕМ УКРАИНЫ, от19.11.2003г вынесенное районным Мариьнским судом. В котором пишется: по предварительному сговору, группой лиц было совершено четырьмя человеками разбойное нападение, выбили двери, дали по голове хозяйке Куцеваловой, забрали 400 гривен. От гематомы после удара по голове, хозяйка скончалась через 1.5-2 месяца. Судят всего одного человека. Дают ему два года условно. Удевляюсь! Как за это еще и не наградили именным подарком. Вот вам и ФЕ-МИДА!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.12 | ОРИШКА

   В этой стране можно жить, КСЖЛН,

   пока фейсом не упрешься в Фемиду или в здраво-угробление.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua