МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява з приводу порушення міліцією права на мирні зібрання

05/11/2006 | Інститут"Республіка"
Заява інституту “РЕСПУБЛІКА” та громадян України з приводу порушення київською міліцією права на мирні зібрання під час проведення "Маршу свободи" 6 травня 2006 року

6 травня 2006-го року київська міліція всупереч Конституції України, європейській Конвенції про захист прав людини і основних свобод та рішенню суду брутально перешкодила проведенню Маршу Свободи, метою якого було привернути увагу громадськості до проблеми розповсюдження наркотиків та СНІД, до проблеми дискримінації людей, які вживають наркотики, та до питання декриміналізації вживання легких наркотиків. Марш передбачав проведення мітингу на Михайлівській площі столиці, похід вулицями Києва і передачу відповідної петиції до Кабінету Міністрів України (далі http://www.helsinki.org.ua/index.php?id=1147356371)

Інститут “Республіка” заявляє:

1. Посадові особи київської міліції порушили невід’ємне та непорушне право громадян на мирні зібрання, самочинно, всупереч статті 11 європейської Конвенції про захист прав людини та основних свобод, статті 39 Конституції України та рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 6 травня 2006 року, заборонивши Марш Свободи.

2. Київська міліція не виконала покладеної на неї Конституцією України та Законом України “Про міліцію” функцію охорони громадського порядку та захисту прав і свобод громадян.

3. Країна, у якій представник міліції вирішує, кому з громадян яким маршрутом рухатись, а кому стояти на місці в усьому світі називається поліцейською державою.

У зв’язку з цим ми, громадяни України вимагаємо:

1. Від керівництва МВС України – звільнити із займаних посад посадових осіб київської міліції, винних у порушенні права громадян на мирні зібрання 6 травня 2006 року;

2. Від прокуратури м. Києва порушити кримінальну справу за статтею 340 Кримінального кодексу України (“Незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій”) за фактом подій 6 травня 2006 року.

Підписатися під листом до керівництва МВС можна на сайті Української Гельсьнської спілки з прав людини, лист буде надіслано через 7 днів(http://www.helsinki.org.ua/index.php?id=1147356371).

Відповіді

 • 2006.05.11 | Павло

  Ну скільки можна про цю несвободу говорити

  Виявляється це сама актуальна тема... З-за спин учасників маршу "НЕСВОБОДИ" (люди поневолені легкими наркотиками) виглядають вуха тих, хто хоче на цьому (тобто на продажу маріхуани) заробляти ВЕЛИКІ гроші. Мало того, що в нас палять тютюн де заманеться, спиваються так званими слабоалкогольними напоями, вони ще хочуть щоб люди звикли, що наркотики - це нормально. А там вже ніхто не буде розбирати де легкі наркотики а де важкі. І немає в тих людей ні краплі совісти. Мені хотілося б запитати, особливо в учасників маршу жіночої статі (наприклад, Ірени Карпи), чи хотіла б вона, щоб її син або донька (якщо вони будуть) вживали легкі наркотики. Так і хочеться їм сказати - люди, знайдіть більш потрібну і актуальну для суспільства тему. Ось, ще й, виявляється, інститут "Республіка" теж за поширення "легкої" наркоманії. Наркотикам - НІ!!!!!! Так і хочеться їм сказати: "Подумайте про своїх дітей, ящо ви ще здатні думати не накурившись маріхуани." І не треба з цього робити інформаційний привид. Це, російською мовою, звучить "не мытьем, так катаньем". Не вдалося провести марш НЕСВОБОДИ, щоб привернути увагу суспільства, так вони вимагають звільнення тих людей, які згідно зі своїми службовими обов'язками мають боротися з наркоманією. Вони розуміють, що ніхто їх не звільнить, але інформаційний привид зробити можна. Ще раз хочеться сказати авторам заяви: "Схаменіться!!! Сьогодні ви хочете легалізувати легкі наркотики, а завтра ваші близькі можуть стати наркоманами, через ваші ж дії. І ніякі гроші, зароблені таким сумнівним способом, не будуть потрібні."
 • 2006.05.11 | Сергій Кабуд

  підписався(-)

 • 2006.05.11 | Lery

  Мали б радіти, що на примусове лікування всіх не запроторили!(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.11 | Сергій Кабуд

   примусово лікувати треба луценка, фашистів і їх прибічників

   лікування це полягатиме у висилці їх на історичну родіну, на клязьму

   кугути- геть з Київа!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.12 | Ghost

    лечить больного - доброе дело. даже если принудительно. (-)

  • 2006.05.11 | Englishman

   і не перевішали, як дехто закликав (-)

 • 2006.05.12 | Ghost

  ну ещё б алкаши собрались права качать, "марш свободы"... (+)

  моё мнение такое - единственное право, связанное с Вашей болезнью, которое ВЫ имеете - это право на бесплатное лечение от наркотической зависимости и/или алкоголизма.

  то же самое касается, на мой взгляд, и гомосексуалистов.

  А ВЫ БЫ ХОТЕЛИ, ЧТОБЫ ВАШИ ДЕТИ БЫЛИ АЛКОГОЛИКАМИ, НАРКОМАНАМИ, ГОМОСЕКСУАЛИСТАМИ??? если ответ "да", значит вы НУ ОЧЕНЬ серьёзно больны!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.13 | толя дейнека

   Re: дуже правильна позиція. Показово, що жоден

   жоден з форумних підоро-сіоністів, яких на форумі цілий табунець, не знайшовся що заперечити. Нема за що зачіпитися, ані шпаринки.
  • 2006.05.13 | Сергій Кабуд

   вжиток кацапмови шкодить більше бо спотворює свідомість

   подивіться на народ-носій цієї гавканини

   Ви хочете шоб ваші діти були кацапами? їли гімно? вмирали в чечні?
 • 2006.05.12 | Свiдомий

  В газенваген таких "марширувальникiв"! (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.12 | Ghost

   да не надо здесь про фашистов. элементарная общественная...

   ...самозащита.

   а если б курильщики табака устроили блин "марш свободы" и потребовали для себя разрешения курить неограниченно в общественном транспорте, в школах и детских садах, в больницах и поликлиниках..?

   вернёмся к проблеме наркомании. кстати, а лично Ваши близкие люди, друзья, родственники - ещё не погибали от наркомании?
   у меня уже был один такой родственник. да, он начинал с лёгких наркотиков, с анаши...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.12 | Предсказамус

    Элементарная недальновидность

    Ghost пише:
    > вернёмся к проблеме наркомании. кстати, а лично Ваши близкие люди, друзья, родственники - ещё не погибали от наркомании? у меня уже был один такой родственник.
    Именно потому, что в Украине сейчас смешались в кучу все психоактивные вещества, за исключением алкогля и никотина, мы практически своими руками сажаем молодежь на иглу.
    Сказки о физическом привыкании к каннабиатам и прочих ужасах на конопляную тему, дают обратный эффект. Мальчишка (или девчонка), попробовав марихуану, убеждается, что ничего похожего нет и в помине. И, когда потом мы начинаем им говорить, что опиаты - прямой путь в могилу, они нам не верят, как тому пастушку, который все время кричал про волков.
    Плюс к тому, криминализировав употребление легких наркотиков, мы сливаем воедино опиатные и травяные тусовки, дилерские сети и прочее. Если один и тот же срок можно получить, продав 6 грамм марихуаны и кило мака, дилер рано или поздно переходит на мак, т.к. там клиентура железная, а доходы не в пример выше.
    Поэтому, полагаю, бОльшая часть опиатовых наркоманов сегодня на совести, в том числе, борцов с каннабиатами.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.12 | Ghost

     понятно. тонкая разница, чем обдолбался мой родственник

     ксатати, он жил совсем не в Украине.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.12 | Предсказамус

      Таки да, причем совершенно не тонкая

      Ghost пише:
      > ксатати, он жил совсем не в Украине.
      Это тоже не кстати. Тупорылая политика многих государств в борьбе с наркоманией скорее правило, чем исключение.
      Очень грубая аналогия, но тем не менее: можно ли допиться до смерти легким пивом? Скорее получится лопнуть. То же самое с каннабиатами, где эффективная доза в тысячи раз ниже смертельной. Для сравнения, у морфина эта пропорция менее 1 к 10. Так что назвать разницу тонкой я бы не решился.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.12 | Сергій Кабуд

       насправді смертельної дози канабінолу не існує і навіть з опіата

       з опіатами найстрашніша проблема- саме заборона,
       яка призводить до
       -вжитку брудних опіатів,
       -колективному користуванню одним шприцем(от саме після такого блядь піде на роботу працювати з одним з нашіх опонентів і заразить його СНІДом, але він уперто проти легалайзу так і помре)


       я читав шо навіть 10 кратна доза не смертельна, і смертності лише від опіату в тілі практично не реєструють.

       Заборона призводить до неінформованості користувачів що вбиває насамперед суміш опіату і буха чи снотворних.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.12 | ziggy_freud

        опіати викликають хімічну залежність

        опійна "ломка" реально страшна. Лише людина з дуже сильною волею може її зняти самостійно. І то за допомогою великої дози горілки.

        До речі, героїн колись продавався як ліки від кашлю. А потім один англієць додумався... лікувати ним алкоголізм. Уявіть, його пацієнти таки кинули бухати ;-/

        Насправді це просто пересадка з "синього" на "чорне" і назад. Є також полінаркоманія, коли людині однаково чим догнатись, хоч ацетоном, аби не ходити тверезою.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.12 | Сергій Кабуд

         Пане Зіггі, не можу позбавитися враження що Вас бачив

         http://5tv.com.ua/video/143/0/1055/

         прекрасний коментар психолога-нарколога
        • 2006.05.12 | Сергій Кабуд

         так, без сумніву, опіати- страшні

         але "війна з наркотою" значно страшніша.

         Шоб запобігти -працює лише освітня профілактика з дитинства

         шоб лікувати- є методи, один з них саме дозований героїн, бо є субєкти на яких інше не діє, це голандці вже успішно довели.

         В Європі доречі є позитивні результати політики послаблення.

         Щодо київських опіатчиків- так, я бачив їх, маю знайомих які навіть відсиділи на зоні за свою звичку, не за продаж конешно, але після звільнення- не завжди спрацювало, почали по другому разу.

         я чув 97% тих, шо скуштували цей допяміновий рай,-

         ніколи не кинуть.

         97%- це ж пиздець панове
    • 2006.05.12 | Lery

     Пропоную прирівняти тютюн до наркотиків та заборонити разом!

     Тоді і приводів для спукуляцій "легкий-важкий наркотик" поменшає, а здоров2я в нації - значно побільшає!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.12 | Englishman

      а чим ваш список кращий за мій?

      пропоную заборонити:
      сало- забагато холестерину
      машини- забагато вихлопних газів
      телевізори-забагато насильства
      інтернет-забагато інформації

      і буде усім щастя.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.12 | Lery

       Маєте рацію, багато чого з нинішніх "благ цивілізації" -непотріб

       Englishman пише:
       > пропоную заборонити:
       > сало- забагато холестерину
       > машини- забагато вихлопних газів
       > телевізори-забагато насильства
       > інтернет-забагато інформації
       >
       > і буде усім щастя.

       Телевізори ("ящики для зомбування" з одностороннім впливом) - було б дуже доречно заборонити, некажучи вже про фільми, що пропагують насильство!

       А от Інтернет - дозволяє людині осмислювати інфу та викладати свою точку зору щодо неї. Його поки що можна залишити. ;)
     • 2006.05.12 | Сергій Кабуд

      правильно(!)

     • 2006.05.12 | Ghost

      нікотин дійсно є наркотік! підтримую Вашу пропозицию! (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.12 | Lery

       Отакий марш дійсно мав би право зватися на честь Свободи!

       Якби люди вийшли на вулицю з вимогами звільнити себе та своїх дітей від будь-яких наркотичних речовин, посинаючи з тютюну.
    • 2006.05.12 | ziggy_freud

     в Украине сейчас смешались в кучу все психоактивные вещества

     Предсказамус пише:
     > в Украине сейчас смешались в кучу все психоактивные вещества, за исключением алкогля и никотина, мы практически своими руками сажаем молодежь на иглу.

     Фактично вони зараз в різних купах:
     - те, що продається в магазинах (тютюн і алкоголь)
     - те, що продається аптеці (т.з. "медичні опіати" та "ліки від кашлю", що слугують сировиною для самопальних психостимуляторів)
     - те, що продається в драг-ділерів, від плану до екстезі і кокаїну.

     > Сказки о физическом привыкании к каннабиатам и прочих ужасах на конопляную тему, дают обратный эффект. Мальчишка (или девчонка), попробовав марихуану, убеждается, что ничего похожего нет и в помине. И, когда потом мы начинаем им говорить, что опиаты - прямой путь в могилу, они нам не верят, как тому пастушку, который все время кричал про волков.

     Треба частіше показувати по ТБ опійних наріків після 4-5 років стажу. До речі, імідж п*яниці і кокаїніста в ЗМІ формується як однозначно позитивний. А дітям треба говорити про реальні наслідки вживання та зловживання. Включно з слабоалкогольними напоями.

     > Поэтому, полагаю, бОльшая часть опиатовых наркоманов сегодня на совести, в том числе, борцов с каннабиатами.

     Трохи спірне питання. Бо дехто таки перейшов з плану на опіати. Але також дехто перейшов на них з горілки чи клею.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.12 | Предсказамус

      Имелись в виду запрещенные вещества

      ziggy_freud пише:
      > Предсказамус пише:
      >> Поэтому, полагаю, бОльшая часть опиатовых наркоманов сегодня на совести, в том числе, борцов с каннабиатами.
      > Трохи спірне питання. Бо дехто таки перейшов з плану на опіати.
      И этот переход облегчался тем, что план и опиаты оказалось в "одном флаконе" по тусовке и дилерам.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.12 | ziggy_freud

       погоджуюсь (+)

       призначати однакове кримінальне покарання за партію кокаїну на мільйон, великий мішок макової соломки і 200 грамів трави означає стимулювати торгівлю важкими наркотиками. Особливо якщо врахувати коло споживачів того ж кокаїну, їх гроші та соціальні зв*язки.
     • 2006.05.12 | Сергій Кабуд

      західні дослідження стверджують - драп не є стартом в героїн, а

      тютюн чи бух- можливо,
      бо обоє вони легальні

      і саме тютюн і бух- перші психоактивні речовини які людина вживає

      а тому саме з них ВСІ починають тащитися.

      За рівнем інтоксікації бух сильніших за план

      за рівнем звикання- тютюн сильніший за героїн
   • 2006.05.12 | Englishman

    Re: да не надо здесь про фашистов. элементарная общественная...

    Ghost пише:
    > ...самозащита.
    >
    > а если б курильщики табака устроили блин "марш свободы" и потребовали для себя разрешения курить неограниченно в общественном транспорте, в школах и детских садах, в больницах и поликлиниках..?

    странная аналогия. Курильщики травы требуют перечисленного вами? Употреблени табака-уголовно наказуемое деяние?
  • 2006.05.12 | ziggy_freud

   а ось і гіпотетичний аффтар листівки про газенваген

   пацієнте, що ви відчуваєте, коли дивидесь листівку, де поліцаї б*ють негра:

   - полегшення, що сьогодні вас ще не били,
   - гордість, що ви не негр,
   - заздрість до людей, в яких є реальна можливість труїти газом?
 • 2006.05.12 | Ghost

  марширующий наркоман подобен сифилитику который преднамеренно

  заражает других людей!!! ну неужели кому-то непонятно?! неужели такие простые слова не доходят?!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.12 | Lery

   в точку! (-)

  • 2006.05.12 | Предсказамус

   Прав был Владимир Семенович, ох, прав...

   "Но инструктор парень-дока, деловой. Попробуй, срежь!
   И опять пошла морока про коварный зарубеж."
   Как только от художественного свиста перешли к беседе по сути, Вас сразу почему-то на сифилитиков потянуло...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.12 | Сергій Кабуд

    різні в людей захоплення :) (-)

  • 2006.05.12 | Englishman

   Re: марширующий наркоман подобен сифилитику который преднамеренно

   Ghost пише:
   > заражает других людей!!! ну неужели кому-то непонятно?! неужели такие простые слова не доходят?!


   а вы большими буквами напишите, может дойдет. ВОТ ТАК НАПРИМЕР!!!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.12 | ОРИШКА

    В который раз я согласна с генеральной

    линией Предсказамуса. Если смотреть по факту, то пользы будет больше от отделения плевел от еще больших плевел.

    Только, писателям веточкиным, просю, не мешайте в одну кучу наркозависимость и гомосексуализьм. Я хоть и не они, но людей жалко. Это не лечится, в отличие от нарко-, даже потенциально. А люди имеют место быть с любой любовью, так сказала мама-природа.
   • 2006.05.12 | хелл

    Re: марширующий наркоман подобен сифилитику который преднамеренно

    так само законодавчо дозволена реклама пива, горілки та цигарок "заражає" молодь на такі хибні звички як пияцтво й табакокуріння! так це є добре? коли паління тютюну подають як "крутизну й індивідуальність", вживання горілки - як "шлях до успіху справжніх чоловіків"? то це є нормальним?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.12 | Сергій Кабуд

     чи палить тютюн ментовський феодал Луценко(?)

 • 2006.05.12 | Sean

  Дивує ставлення декого

  Люди, питання ж врешті не у планокурах. Питання в тому, що міліція чинить незаконно. Сьогодні - щодо планокурів, завтра щодо нас.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.12 | ziggy_freud

   отож. Цього разу _не нам_ обмежили право на збори

   Sean пише:
   > Люди, питання ж врешті не у планокурах. Питання в тому, що міліція чинить незаконно. Сьогодні - щодо планокурів, завтра щодо нас.

   100%. Колись один німецький пастор казав: "Коли наці переслідували євреїв і комуністів, я мовчав, бо не єврей і не комуніст. Коли вони переслідували католиків, я мовчав, бо не католик. Але врешті прийшли і за мною."

   Але. Думаю, що в даному разі ментів підставили. Якщо марш пройшов, то що це за міліція, яка дозволяє марші наркоманів. Якщо не пройшов, чому вони обмежують свободу зібрань. От і вирішили питання на 50%. Звиняйте шо без драки.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.12 | Kohoutek

    Re: отож. Цього разу _не нам_ обмежили право на збори

    ziggy_freud пише:
    > Але. Думаю, що в даному разі ментів підставили. Якщо марш пройшов, то що це за міліція, яка дозволяє марші наркоманів. Якщо не пройшов, чому вони обмежують свободу зібрань. От і вирішили питання на 50%.

    Никто милицию не "подставлял"! Не дело милиции решать, разрешать какую акцию или запрещать - это может решить только суд. Суд разрешил, значит всё - совершенно законно. Задача милиции - обеспечить общественный порядок с оной стороны и свободное выражение гражданами своих убеждений в рамках закона - с другой. Пусть учатся у немцев, как нужно разводить противоборствующие стороны и обеспечивать порядок. Хотя могло быть, конечно, и хуже. Если бы киевский ментовский начальник и Луценко не лезли бы со своими мнениями по поводу манифестаций, а лишь соблюдали закон, и претензий бы к милиции не было. Вот потом могут пойти на ТВ и высказать всё, что на душе наболело, а на рабочем месте, будьте добры, занимайтесь непосредственными обязанностями.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.13 | толя дейнека

     Re: егеж, хай вчаться в німців

     здається ніде в світі демонстранти так наполегливо і нескінчено не чубляться під наглядом поліції, як в Німеччині.
   • 2006.05.12 | Lery

    Не плутайте святе з грішним!

    ziggy_freud пише:
    > Sean пише:
    > > Люди, питання ж врешті не у планокурах. Питання в тому, що міліція чинить незаконно. Сьогодні - щодо планокурів, завтра щодо нас.
    >
    > 100%. Колись один німецький пастор казав: "Коли наці переслідували євреїв і комуністів, я мовчав, бо не єврей і не комуніст. Коли вони переслідували католиків, я мовчав, бо не католик. Але врешті прийшли і за мною."

    В основі демократичного суспільного ладу лежить поневолення людей та формування з них однорідної "сірої маси" споживачів всього, що заманеться їм піднести тим, хто знає як цим коритуватися.
    Тому потрібно розуміти, що доведення "демократичний цінностей" до абсурду веде до поного розвалу моралі та зникненню сенсу жити для багатьох людей!

    "Моя свобода закінчується там, де починається утискатися свобода іншого" - сказала якась мудра людина.

    У даному випадку з наркошами їхня поведінка утискає свободи нормальних людей, яких слава Богу, поки що у нас більшість.

    Точно теж саме можна сказати і про прояви "свободи" гомосеків чи тих, що пропагують ненависть між людьми, звуться вони фашистами чи сіоністами, наприклад.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.12 | ОРИШКА

     Lery, до вас два питання по темі цієї заяви:

     "...У даному випадку з наркошами їхня поведінка утискає свободи нормальних людей, яких слава Богу, поки що у нас більшість.."

     1) у чому було утискання моєї та вашої свободи отим маршем?
     2) звідки ви знаєте, що нормальних людей ( і що воно таке - нормальність - з вашої точки зору) у нас більше?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.12 | Lery

      Re: Lery, до вас два питання по темі цієї заяви:

      ОРИШКА пише:
      > "...У даному випадку з наркошами їхня поведінка утискає свободи нормальних людей, яких слава Богу, поки що у нас більшість.."
      > 1) у чому було утискання моєї та вашої свободи отим маршем?
      > 2) звідки ви знаєте, що нормальних людей ( і що воно таке - нормальність - з вашої точки зору) у нас більше?

      Давайте спочатку визначимося з "точкою опори", тобто системою релігійно-філософського світогляду, від якої будемо відштовхуватися.
      У нас в Україні більшість людей сповідують християнсьтво (хай лише на рівні декларацій про це).
      Тобто треба згадати основні християнські заповіді та слова Біблії і оцінити те, що зараз коїться з цієї точки зору.

      2) У Біблії дається загальна характеристика чеснот та вад людини.

      Пам'ятаєте як Бог вчинив з жителями Содома та Гомори пысля того, як вичерпав усі можливості їх відвернути від гріха? - Це до гомосексуалістів має пряме відношення.
      Критерій нормальності згідно християнсьтва - це віра у Бога та духовність.
      - У що вірять наркомани, якому богу вклоняються, які моральні цінності мають?

      1) Якщо ми з Вами вчимо своїх дітей, наприклад, християнським заповідям та покладаємо надію, що вони виростуть достойними людьми та досягнуть більшого від нас, - то це є наші моральні цінності, що складають основу нашої свободи.
      Коли на очах нашіх дітей якісь схиблені починають виступати за "свободи", що протирічять цінностям, що їм вкладають батьки, деякі молоді люди ведуться на цю красиву "обгортку", за якою вони не помічають того зла, що на них чатує.
      Що відчувають батьки, чиї діти раптом вирішили піти зовсім іншим шляхом, що веде у прірву як у фізичному так і духовному планах?
      - ЧИ НЕ Є ЦЕ УТИСКОМ СВОБОД ТАКИХ ЛЮДЕЙ? - причому значно більшим ніж не дати декільком бовдурам пройтися з аморальними гаслами вулицями столиці?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.12 | Anneken

       Re: Lery, до вас два питання по темі цієї заяви:

       Lery пише:
       > 2) У Біблії дається загальна характеристика чеснот та вад людини.
       >
       > Пам'ятаєте як Бог вчинив з жителями Содома та Гомори пысля того, як вичерпав усі можливості їх відвернути від гріха? - Це до гомосексуалістів має пряме відношення.
       а десять заповідей Вам як критерій моральності уже не канають? чи Ви ще й харчових давньоюдейських заборон дотримуєтеся? це я до гомосексуалістів.
       > Критерій нормальності згідно християнсьтва - це віра у Бога та духовність.
       > - У що вірять наркомани, якому богу вклоняються, які моральні цінності мають?
       а Ви так впевнені, що вони жодних цінностей не мають? соцопитування проводили?
       не кажучи вже про свободу віросповідання.
       хєрню глаголите, вибачте на добрім слові.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.12 | Lery

        Re: Lery, до вас два питання по темі цієї заяви:

        Anneken пише:
        > Lery пише:
        > > 2) У Біблії дається загальна характеристика чеснот та вад людини.
        > >
        > > Пам'ятаєте як Бог вчинив з жителями Содома та Гомори пысля того, як вичерпав усі можливості їх відвернути від гріха? - Це до гомосексуалістів має пряме відношення.
        > а десять заповідей Вам як критерій моральності уже не канають? чи Ви ще й харчових давньоюдейських заборон дотримуєтеся? це я до гомосексуалістів.
        > > Критерій нормальності згідно християнсьтва - це віра у Бога та духовність.
        > > - У що вірять наркомани, якому богу вклоняються, які моральні цінності мають?
        > а Ви так впевнені, що вони жодних цінностей не мають? соцопитування проводили?
        > не кажучи вже про свободу віросповідання.
        > хєрню глаголите, вибачте на добрім слові.

        Якщо бути точним, то ось Вам лінк на 10 Заповідей та їх викладення вустами Христа.
        http://azbuka.webzone.ru/zapovedi.htm

        Ви там десь бачите щось про наркоманію або содомію? - Я ні.

        Мабуть одиниці людей зараз слідують усім заповідям Христовим. То може нам всім слід більше замислюватися над цім першоджерелом християнської мудрості, а не слугувати злу та пороку, вимагаючи для "ницих та убогих" якіхось сумнівних прав, ставлячи нормальних людей нижче від них?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.12 | Anneken

         Re: Lery, до вас два питання по темі цієї заяви:

         Lery пише:
         > Ви там десь бачите щось про наркоманію або содомію? - Я ні.
         не бачу. значить, вони і не заборонені :)

         > Мабуть одиниці людей зараз слідують усім заповідям Христовим. То може нам всім слід більше замислюватися над цім першоджерелом християнської мудрості, а не слугувати злу та пороку, вимагаючи для "ницих та убогих" якіхось сумнівних прав, ставлячи нормальних людей нижче від них?
         "ниці та убогі" мають не менше прав, аніж "нормальні люди", а всі ті самі. і додаткових прав для них ніхто не вимагає. права - вони одні для всіх, у загальній декларації написані. а факти їх порушення встановлюються судом на основі законів.
         а коли порушенням прав називають неспівпадіння у поглядах - це в кращому разі дурниця, а в гіршому - фашизм.
      • 2006.05.12 | ziggy_freud

       я кожного дня бачу дівчат, які п*ють на вулиці

       звичайно це слабоалкогольний "йоршик". Дівчата трапляються явно молодші за 21.

       З одного боку, погано, що п*ють.
       З іншого, добре, що це не самогон або клей.
       З третього, місіонерського драйву проти напоїв, які сам не вживаю, мені явно бракує. Бо так само до мене можуть придовбатись, чому я п*ю вино (хоч і не на вулиці), чому не ношу шкіряну кепку або лакові черевики.

       Порада: вчіться бути міською людиною. Це включає відносну терпимість до інакших ніж сам. Бо на всіх інакших просто матюків забракне...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.12 | Сергій Кабуд

        дівчат, які п*ють на вулиці народять уродів- будемо експортувати

        за заповітом Подерв'янського
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.12 | ziggy_freud

         чомусь про захоплення молоді йоршиками мовчать

         хоча п*ють їх починаючи від метра на зріст. Також відомо, що жінка в середньому спивається значно швидше за чоловіка. І продаж таких напоїв саме з дівчатам дає "батьківський дозвіл" на пияцтво.

         Коньяк, горілку і навіть вино продають лише в спеціалізованих закладах; а на йоршики з дешевого картопляного спирту точці не потрібна окрема ліцензія. Хоча вміст алкоголю такий самий, як у сухому вині чи пиві. І для здоров*я воно гірше.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.12 | Сергій Кабуд

          я сам це спостерігав в Україні на своїх молодих знайомих дівках

          в різні періоди 90х і 2000х років

          як раз це діє у віці 20-25 років, саме як Ви написали, підсажують дівчаток, бо пойло те

          СОЛОДКЕ, а дівчата це люблять.
       • 2006.05.12 | Lery

        Пристосуватися до системи значно легше...

        ніж намагатися щось змінити на краще не тільки для власної вигоди.

        Принцип невтручання у нібито-особисті справі індиідума, що пропагується як чи не найголовніший принцип демократії, працює проти всіх людей без винятку.
        Сьогодні ми мовчки пройдеме повз підлітка, що курить травку, а завтра ми можемо побачити біля нього власну дитину...
        І кого ми тоді маємо звинувачувати? Чи сприймемо все як належне?

        Нам всім треба намагатися включити свою власну думку та спробувати спрогнозувати до чого призведе "розвиток" суспільства тим же курсом.
        Невтішні прогнози у цьому плані прийдуть у голову кожному, хто ще не прокурив чи пропив мізок...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.12 | Сергій Кабуд

         нарколог каже- головна проблема ось:

         в школах нема примусової антинаркотичної профілактичної програми бо за уркаїнськими законами потрібен дозвіл батьків, а школа не з всіма батьками може проконтактувати.

         Бачите ДЕ насправді лінія фронту.........
         абсолютно не серед еліти помаранчових письменників, митців і фільммейкерів з Михайловської на яких філія ФСБ під назвою уна-унСЦО натравило завезену кугутню
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.13 | Lery

          Re: нарколог каже- головна проблема ось:

          Сергій Кабуд пише:
          > в школах нема примусової антинаркотичної профілактичної програми бо за уркаїнськими законами потрібен дозвіл батьків, а школа не з всіма батьками може проконтактувати.

          Оце дуже слушне зауваження! Значить треба діяти в цьому напрямку.

          > Бачите ДЕ насправді лінія фронту.........
          > абсолютно не серед еліти помаранчових письменників, митців і фільммейкерів з Михайловської на яких філія ФСБ під назвою уна-унСЦО натравило завезену кугутню

          Це ТАКОЖ "лінія фронту" і таких "фронтів" дуже багато, нетреба спрошювати.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.13 | Сергій Кабуд

           лінія фронту- боротися з кремлем і агентами їхніми(-)

        • 2006.05.12 | ziggy_freud

         Київ був Києвом за будь-якої системи

         за царів, за Совєтів, за Кучми. І далі ним лишиться. Що Омелю кияни таки поперли - тому очевидний доказ.

         Lery пише:
         > ніж намагатися щось змінити на краще не тільки для власної вигоди.

         маю звичку ділити речі на менш і більш важливі. Випадки наркоманії і алкоголізму, які спостерігав ще до 91го, не кращі і не гірші за сучасні.

         > Сьогодні ми мовчки пройдеме повз підлітка, що курить травку, а завтра ми можемо побачити біля нього власну дитину...

         мільони азіатів палять план, навіть дещо сильніше. І діти в них здорові, на відміну від уродів, яких народжують спадкові алконавти.

         Своїй дитині я
         1. поясню, що буває від плану та ін. психіделіків. Розкажу не тільки про статтю КК, але і про досліди Станіслава Грофа.
         2. на підставі цього попрошу утриматись від споживання плану

         Чужа дитина в такій ситуації має повне право мене не слухати. Взагалі я і дорослим досить рідко щось нав*язую. Фахова звичка...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.13 | Lery

          Re: Київ був Києвом за будь-якої системи

          ziggy_freud пише:
          > мільони азіатів палять план, навіть дещо сильніше. І діти в них здорові, на відміну від уродів, яких народжують спадкові алконавти.
          Це дійсно лякає.
          Цілі нації зомбі формуються, яким потім тікі щось про Джихад в голову треба втулити під черговий косяк - і пішло-поїхало.. :(
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.13 | Сергій Кабуд

           Ви колись були за кордоном? масква не рахуєцця(-)

          • 2006.05.13 | ziggy_freud

           а мене лякає інше. Колись давно на Житомирщині

           заїхав в глухе село і зустрів десь чоловік із 20, які йшли з роботи в полі. Які в них були пропиті обличчя. Це алкоголізм у другій чи третій генерації. Раніше вважав, що таке є тільки в рос. селах ;-\

           Спитав, де в селі пошта. Звичайною українською, центральним діалектом, який розуміє абсолютна більшість люду. Лише один на нас і нашу тачку явно зреагував і дуже повільно заговорив, з явною затримкою мови. Решта тільки очима повела.

           Звичайно, це місце є винятком, бо українці мають звичку закусювати. Та жінки звичайно припиняють пити на час вагітності. Але воно є у нас. Бін Ладени чи почнуть вважати нас ворогами, чи нє. А алкоголізм реально калічить людей.
      • 2006.05.12 | Сергій Кабуд

       це марення беззмістовне до проблеми і шкідливе, не шкодьте(-)

    • 2006.05.12 | ziggy_freud

     Re: розрізняйте власні погляди на життя і

     права людини в ширшому сенсі.

     Lery пише:
     > В основі демократичного суспільного ладу лежить поневолення людей та формування з них однорідної "сірої маси" споживачів всього, що заманеться їм піднести тим, хто знає як цим коритуватися.

     Сумніваюсь, що хоча б один демократ поділяє цю точку зору.
     Свобода = рабство (с) Орвел

     > Тому потрібно розуміти, що доведення "демократичний цінностей" до абсурду веде до поного розвалу моралі та зникненню сенсу жити для багатьох людей!

     До абсурду у нас їх доводити ще ой як довго. Саме під гаслами "недоведення демократії до абсурду" Вам і до Вас подібним згодували кучмізм. В деяких сенс життя полягає в тому, щоб псувати життя іншим. Бажаю їм скоріше втратити такий сенс...

     > У даному випадку з наркошами їхня поведінка утискає свободи нормальних людей, яких слава Богу, поки що у нас більшість.

     По-перше, "нормальна людина" - категорія суб*єктивна. Той, хто визначає нормальність інших, має спочатку явити докази своєї нормальності і адекватності критеріїв відбору.
     По-друге, знищення горобців в Китаї було елементом підготовки хунвейбінів до знищення всієї некомуністичної еліти. В даному випадку "горобці" лишились цілими. Вважаю це позитивом ;-)

     > Точно теж саме можна сказати і про прояви "свободи" гомосеків чи тих, що пропагують ненависть між людьми, звуться вони фашистами чи сіоністами, наприклад.

     Якщо комусь подобаються хлопці, бабуські чи овечки, це його приватна справа. Сексуальна орієнтація як така не є злочином. Злочином є, наприклад, згвалтування.

     Найзапеклішими гомофобами стають латентні гомосексуалісти. На відміну від справжніх натуралів їм важко зберігати спокій, дивлячись на гарненького хлопця. Натурали звичайно надто зайняті жінками, щоб звертати увагу на геїв ;-)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.12 | Lery

      Якщо я Вам скажу, що

      ziggy_freud пише:
      > > В основі демократичного суспільного ладу лежить поневолення людей та формування з них однорідної "сірої маси" споживачів всього, що заманеться їм піднести тим, хто знає як цим коритуватися.
      >
      > Сумніваюсь, що хоча б один демократ поділяє цю точку зору.
      > Свобода = рабство (с) Орвел

      Оруел був не такий хвантазер, як багатьом здається.
      Якщо не читали, то пошукайте гілку "Демон Кратий".

      > > Тому потрібно розуміти, що доведення "демократичний цінностей" до абсурду веде до поного розвалу моралі та зникненню сенсу жити для багатьох людей!
      >
      > До абсурду у нас їх доводити ще ой як довго. Саме під гаслами "недоведення демократії до абсурду" Вам і до Вас подібним згодували кучмізм. В деяких сенс життя полягає в тому, щоб псувати життя іншим. Бажаю їм скоріше втратити такий сенс...

      Наркоман, якому не дають дозу, теж вважає що йому заважають жити власним насиченим життям...

      > > Точно теж саме можна сказати і про прояви "свободи" гомосеків чи тих, що пропагують ненависть між людьми, звуться вони фашистами чи сіоністами, наприклад.
      > Якщо комусь подобаються хлопці, бабуські чи овечки, це його приватна справа. Сексуальна орієнтація як така не є злочином. Злочином є, наприклад, згвалтування.

      Мораль приноситься у жертву закону, який пишуть ті, кому це вигідно. - Західний "ідеал" суспільства крокує до нас...
      Ви вважаєте що це несе нам добро?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.12 | ziggy_freud

       Re: Якщо я Вам скажу, що

       Lery пише:
       > Оруел був не такий хвантазер, як багатьом здається.

       Він був найпершим капіталістичним реалістом. Як Платонов, Замятін і Зіновьєв - соціалістичними реалістами ;-)

       > Якщо не читали, то пошукайте гілку "Демон Кратий".

       Краще вже Ви зайдіть на psychiatry.org.ua та розберіться з ситуацією щодо наркоманій.

       > Наркоман, якому не дають дозу, теж вважає що йому заважають жити власним насиченим життям...

       Чи я йому щось винен? Хіба пораду, як "зіскочити". І то, якщо добре попросить.

       До речі, частина наркоманів заробляє на життя чесними способами. Наприклад, проводячи PR-компанії по боротьбі з планом. Бо для них це пройдений етап. Давно сидять на наркоті хімічного походження ;-)

       > Мораль приноситься у жертву закону, який пишуть ті, кому це вигідно. - Західний "ідеал" суспільства крокує до нас...
       > Ви вважаєте що це несе нам добро?

       Добром є чітке розмежування закону і моралі. Бо мораль (правосвідомість, поняття, тощо) можуть бути об*єктивно різними у мене і мого нємєсного сусіда. А закон потрібен, щоб ми могли цивілізовано вирішити суперечки.
    • 2006.05.12 | Сергій Кабуд

     як пропонуєте реалістично повестися державі з бухом і цигарками?

     лише реалістично, і пишіть будь ласка в тверезому стані, бо видно :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.12 | Lery

      Держава сама нічого не зробить, бо нагорі сидять ті...

      хто має зиск у тому числі й на цигарках, горілці тощо.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.12 | Сергій Кабуд

       добре, тому давайте поміркуємо як ми громадою маємо

       відноситися до того і чого вимагати від феодальної нашої диктатури в цьому плані(не в драпі, в плані на реформу) :)

       Бо ми хочемо шоб не було наркоманії, паління і алкоголізму ні в яких виглядах, так?

       цікаво ось:

       http://5tv.com.ua/video/143/0/1055/
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.12 | ОРИШКА

        Lery , как личико, изучавшее древнюю

        историю и археологию, и знающее, что Ветхий Завет относится к эпохе, приблизительно очерченной, как "военная демократия" и "распад первобытно-общинного строя", хочу напомнить - травку там курили ого-го как. Не было таикх народов, которые не баловались бы транквилизаторами (мухоморчиками, травками, алкоголем), будучи на стадии племен, родов, и т.д. - вплоть до цивилизаций, когда традиции отметались, и в знак отмежевания от них придумывались новые стимуляторы. Библейские старцы еще как обкуривались, это же факт. Реально не в травке дело. Курение травки и таблетка экстази - это не героиновая зависимость, откройте глаза. Не все, кто пьет вино, становятся алкоголиками. Не все, кто ездит на машинах, давят мирных пешеходов.

        И к гом-ам прицепились зря. Чем нравственнее Лия и отношение к Рахили? Чем лучше Многоженство? Или мужики тут солидарны :-)?

        Вместо реального подхода борются с ветряными мельницами. Ну, это национальная украинская забава.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.12 | Сергій Кабуд

         а феодали та урядовці нюхають кокс- факт(-)

        • 2006.05.13 | Lery

         Историки влияют на будущее. Не забывайте об этом!

         ОРИШКА пише:
         > историю и археологию, и знающее, что Ветхий Завет относится к эпохе, приблизительно очерченной, как "военная демократия" и "распад первобытно-общинного строя", хочу напомнить - травку там курили ого-го как. Не было таикх народов, которые не баловались бы транквилизаторами (мухоморчиками, травками, алкоголем), будучи на стадии племен, родов, и т.д. - вплоть до цивилизаций, когда традиции отметались, и в знак отмежевания от них придумывались новые стимуляторы. Библейские старцы еще как обкуривались, это же факт. Реально не в травке дело. Курение травки и таблетка экстази - это не героиновая зависимость, откройте глаза. Не все, кто пьет вино, становятся алкоголиками. Не все, кто ездит на машинах, давят мирных пешеходов.

         Только не нужно писать этот бред в учебниках для детей, оправдывая своременные "плоды демократии"!

         Еще Оруэл написал: "Кто управляет прошлым, тот управляет будущим!" - реальность этого может наблюдать каждый, кто не утратил способность думать...

         > И к гом-ам прицепились зря. Чем нравственнее Лия и отношение к Рахили? Чем лучше Многоженство? Или мужики тут солидарны :-)?
         Куда катится мир, если женщинами руководят такие мысли? :(
        • 2006.05.13 | ziggy_freud

         кожне відхилення від умовного середнього має...

         свій дзеркальний відповідник.

         Лесбос для дівчат - Кріт для хлопчиків.
         Полігамія - поліандрія.
         Заохочення інцесту - прирівнювання до нього шлюбів з дуже далекими родичами.
         Гомофобія - гетерофобія в "блакитних" і "рожевих".
         наркоманія в американських гетто - вважання наркотиками чаю і кави в селах мормонів.

         продовжіть самі, Ви ж бо грамотна людина ;-)
   • 2006.05.13 | толя дейнека

    Re: закінчення притчі від пастора

    ".. а потім прийшли жиди і розігнали нафіг і фашистів і комуністів і католиків з протестуючими"
    :)
 • 2006.05.13 | Сергій Кабуд

  музіканти ЗНАЛИ наперед що Під Наші Барабани захитало вавілон(

  http://www.v-i-a.narod.ru/music/via_-_legalize.mp3


  Під Наші Барабани Захитався вавілон(ментівсько-кучмовськи кремлівський бєспрєдєл)
 • 2006.05.13 | Сергій Кабуд

  ющенко як комуніст своїм прикладом споює молодь

  http://www.bbc.co.uk/worldservice/images/2006/02/20060228161051yusch_kacz_champers203.jpg
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.13 | ОРИШКА

   Lery, я розумію ваш праведний гнів, але

   я звикла по факту. А факти вперті. Не хочу повторюватись, все що я написала вище - правда. І з цим, на жаль, нічого не поробиш. І я не для дітей в підручники це викладаю, а вам нагадую - освіченій і розумній людині. Треба дуже серйозно профілактичну роботу проводити, а забороною нічого вдіяти не мона. були, є і будуть. І травка у більшості віпадків до наркоманії не веде - я серед молоді і за свої слова відповідаю. Немає залежності. Від алкоголю - більше. Не там риємо. Карати безжально тих, хто важкі наркотики підсовує. На знищення.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua