Ющенко МУСИТЬ оголосити 18 травня Днем жалоби!!! Інакше - ГАНЬБА
05/12/2006 | Pavlo Z.
На сторінці "Крим" один з кримських татар щойно написав:
sofu пише:
> Когда-то еще Л.Кравчук, объявлял этот день траурным по всей стране, потом в Крыму приспускали флаги, Кучма тоже как-то проявлял уважение. В прошлом же году в этот день открыли Евровидение и в Киеве был большой праздник.....
> ...Важно, чтобы не было увесилительных програм по ТВ...
Як достукатися до Президента і телеканалів? Організуємо листи? Щось іще?
sofu пише:
> Когда-то еще Л.Кравчук, объявлял этот день траурным по всей стране, потом в Крыму приспускали флаги, Кучма тоже как-то проявлял уважение. В прошлом же году в этот день открыли Евровидение и в Киеве был большой праздник.....
> ...Важно, чтобы не было увесилительных програм по ТВ...
Як достукатися до Президента і телеканалів? Організуємо листи? Щось іще?
Відповіді
2006.05.13 | Хвізик
так. цей день треба якось відзначати (-)
2006.05.13 | Lery
Не зовсім розумію ЧОМУ?
У кожної сім"ї є свої гіркі дати календарю, теж саме можна сказати й про різні етноси нашої держави.Але це не діло, коли якійсь етнос починає вимагати від інших склонятися перед своїми тяжкими спогадами про минуле.
Так ми дійдемо до того, що в нас через день буде якийсь день скорботи, що приведе лише до зростання розбрату та неприязні між етнічними групами...
Може краще давайте згадувати свої світлі дати та ділитися своєю радістю з сусідами, а вони з нами, та не будемо зациклюватися на власних стражданнях у минулому, сприймаючи їх як підказку для недопущення подібного у майбутньому?
Оце - шлях до миру та злагоди, на відміну від того, про що кажуть вище!
Згадаймо, що думки людські прямо впливають на розвиток подій у майбутньому. - Тому давайте мислити позитивно та творчо, а не навпаки.
2006.05.13 | Свiдомий
Re: Не зовсім розумію ЧОМУ?
Цей геноцид вiдбувся на територiї України проти етнiчного населення одного з її регiонiв. Тому є всi пiдстави для проголошення на державному рiвнi 18 травня днем скорботи.2006.05.13 | Lery
Знову не розумію ЧОМУ?
Свiдомий пише:> Цей геноцид вiдбувся на територiї України проти етнiчного населення одного з її регiонiв. Тому є всi пiдстави для проголошення на державному рiвнi 18 травня днем скорботи.
А як бути з геноцидом українців у 32-33 роках? Щось я про день спеціальний державний скорботи не чув? Чи той же геноцид євреїв у Бабиному Яру - що, теж вже державний день скорботи?
Іще раз прошу, люди, схаменіться! Не можна увесь час колупатися у минулих нещастях, це веде до самознищення нації.
І до чого такі провокаційні заголовки теми?
- Це що, навіяло вчорашніми успіхами при блокуванні траси біля Партеніту, через що потерпіла купа випадкових людей, на добу застрягшиг посеред дороги???
Неозброєним оком видно, що хтось ланомірно створює привід для конфронтації між татарами та іншими громадянами України...
2006.05.13 | Сергій Кабуд
бачу ви не живете в Україні це характерно
> А як бути з геноцидом українців у 32-33 роках? Щось я про день спеціальний державний скорботи не чув?
можливо ви в Україні ніколи не були.
Маю підозру що вам хтось інший перекладає ці дописи
2006.05.13 | Свiдомий
Re: Знову не розумію ЧОМУ?
Lery пише:> Свiдомий пише:
> > Цей геноцид вiдбувся на територiї України проти етнiчного населення одного з її регiонiв. Тому є всi пiдстави для проголошення на державному рiвнi 18 травня днем скорботи.
>
> А як бути з геноцидом українців у 32-33 роках? Щось я про день спеціальний державний скорботи не чув?
26 листопада вiдзначається. А ще вважаєте себе українцем...
>Чи той же геноцид євреїв у Бабиному Яру - що, теж вже державний день скорботи?
Той геноцид євреїв здiйснювався фашистськими загарбниками, а не державою, в якiй вони жили. Однак їхню пам'ять також потрiбно вшановувати.
> Іще раз прошу, люди, схаменіться! Не можна увесь час колупатися у минулих нещастях, це веде до самознищення нації.
Якраз навпаки. Трагедiї минулого потрiбно пам'ятати, щоб iсторiя не повторилася. Нацiя без iсторичної пам'ятi не може вважатися повноцiнною.
2006.05.13 | Pavlo Z.
Щоб розуміти - треба знати і відчувати.
Lery пише:> У кожної сім"ї є свої гіркі дати календарю,
і кожна нормальна сім'я їх пам'ятає і відмічає
>теж саме можна сказати й про різні етноси нашої держави
різних етносів у нас багато, автохтонних - лише 2.
Все інше - дивіться у Свідомого та Сергія.
2006.05.13 | sofu
Lery!
Без прошлого, без памяти, её анализа - нет будущего.Больше как цинизмом не назовешь вышеприведенные доводы.
Это трагедия которая коснулась каждого, достаточно знать свои корни, хотя бы до третьего колена, чтобы узнать сколько родственников Вы не узнали... Почему каждого? Потому что украинцам удалось избежать этой участи только потому, что их было слишком много, чтобы посадить на эшалоны даже после того, как не все умерли от голода и репресий. Сам факт голодомора говорит о том, что Сталин любыми средствами хотел уничтожить всю Украину, точнее народ который её населял, когда этого не удалось, они уничножили генофонд нации, крестьянство, ассимиловали весь восток Украины и частично центр. А теперь Вы предлагаете забыть?
2006.05.13 | один_козак
Отож. А західняків і вивезли велику кількість сімей (-)
2006.05.13 | один_козак
Такі речі проминати не можна.
Якщо ми не дебілкуваті совкові навіки-підлітки, яким на все "ги-ги".Зараз я вміщу тут розповідь про ситуацію з кримськими татарами, але навпаки.
2006.05.13 | один_козак
Обіцяне. Цитую себе
"Был один запоминающийся эпизод... Это был 1999-й год. В день перезахоронения праха Тараса Шевченко участники Рады Украинского казачества (и я в том числе) подошли колонной к памятнику напротив университета. Мы пришли помянуть Тараса и почтить. К нашему глубокому изумлению, возле памятника в этот день звучала веселая музыка и плясали девушки. Не знаю, какой провокатор это устроил... Это был концерт татарского народного искусства. Что за глупая насмешка? Когда колонна из примерно 500 казаков, шагая в ногу, под барабан, подощла впритык к "танцплощадке", и несколько сот пар глаз угрюмо уставились на присходящее, музыка стихла. Обе стороны как-то растерялись. По нашей колонне пошел гул. Думали, как на это реагировать. Тут парень-"затейник" в украинской вышиванке (но почему-то черного цвета) обратился к артистам с призывом "не обращать внимания на этих недобитых..." (на нас, то есть) И запнулся, взглянув на строй "недобитых" усачей))) Парень явно не принадлежал ни к татарскому народу, ни к числу украинских патриотов. Типичный "комсомолец". "Советский человек". На его фоне особо приятное впечатление призвели артисты-татары, которые попросили прощения, выразили свое понимание и объяснили, что им ни кто, и конечно, организаторы концерта, не сообщили о том, что это за день для украинского народа. Эти слова нас объединили. Совершенно очевидно, что люди, которые хранят свои святыни, способны понять друг друга. А "комсомолец", молодой и циничный, выглядел чуждым как для нас, так и для тех артистов.Мне кажется, что эта история достатояно ярко показывает, как важно знать обычаи друг друга, когда мы живем так близко."
Додам ще, що в мене легковажне ставлення громадянина до таких речей асоціюється з танцями на місці зруйннованих храмів на початку минулого століття.
2006.05.13 | Lery
Відповідь на усі закиди
Панове, давайте відділимо "котлети та мухи".Ви усі вважаєте цілком нормальним подібні заклики "Ющенко МУСИТЬ оголосити 18 травня Днем жалоби!!! Інакше - ГАНЬБА"
"Важно, чтобы не было увесилительных програм по ТВ" и тп
Автор має якесь поняття що таке "день жалоби" і що таке "день спомину"? - Судячи з всього - ні.
Я не маю нічого проти Дню Спомину про ті чи інши події і цілком згодний, що треба пам"ятати такі події та діяти так, щоб недопустити їх у майбутньому!
Але це не значить, що уся країна має у якись день влаштувати собі "день плачу" кожен рік, примушуючи усіх вшановувати якісь події через силу. - Це призведе до внутрішньго протистояння між людьми не тільки різних національностей, але й у середині їх.
А це - шлях унікуди.
Набагато краще - постаратися донести до народу правду про ті події, щоб кожна людина, що про це почує, могла з теплом згадати людей, що постраждали колись, і з розумінням поставитись до їхніх нащадків.
Це - набагато правильніше (нмд), ніж влаштовувати якісь "двохвилинки ненависті", яка направлена у нікуди і повертається до тих, хто її створює, руйнуючи їх майбутнє...
Нам всі треба краще замислитись КУДИ крокує Україна та увесь світ зараз, ЩО може статися через рік, два, п"ять?! Куди нас тягнуть нинішні керманичі і під чию дудку вони це роблять!?
Оце набагато важніші проблеми, навколо яких повинне об"єднатися суспільство!
А щодо особистих закидів:
- я є російськомовний українець, етнічниф росіянин, але маю багато українськой та трохи польськой крові.
- мені не потрібно очікувати на 26 листопада щоб пам"ятати трагедію Голодомору! Я це пам"ятаю кожного дня.
- я співчуваю єврейському народу не тільки 30 вересня у День пам"яті Бабиного Яру,
- так само мені не потрібно чекати на 18 травня щоб згадати про трагедію кримських татар.
Сподіваюся, що ви зрозуміли мою думку...
Прошу вибачення, якщо когось за вас образив.
З повагою.
2006.05.13 | sofu
Re: Відповідь на усі закиди
Lery пише:> Панове, давайте відділимо "котлети та мухи".
>
>
> Я не маю нічого проти Дню Спомину про ті чи інши події і цілком згодний, що треба пам"ятати такі події та діяти так, щоб недопустити їх у майбутньому!
> Але це не значить, що уся країна має у якись день влаштувати собі "день плачу" кожен рік, примушуючи усіх вшановувати якісь події через силу. - Це призведе до внутрішньго протистояння між людьми не тільки різних національностей, але й у середині їх.
> А це - шлях унікуди.
Тоді, по Ви мабудь, не будете проти заборонити на державному рівні відзначати Пасху, Різдво і проч. релігійні свята, тому що, далі цитую Вас: "примушуючи усіх вшанувати (замінемо на відзначати) якісь події через силу.
Це призведе до внутрішньго протистояння між людьми не тільки різних національностей, але й у середині їх.
А це - шлях унікуди.
Усіх, хто сповідує іншу релігію, Вашими словами кажучи, примушують в цей час відзначати чужі свята. Хіба не так?
>
> Набагато краще - постаратися донести до народу правду про ті події, щоб кожна людина, що про це почує, могла з теплом згадати людей, що постраждали колись, і з розумінням поставитись до їхніх нащадків.
Для цього і треба на державному рівні памятати та шанувати. Тому що в інші дні про це не згадують.
> Це - набагато правильніше (нмд), ніж влаштовувати якісь "двохвилинки ненависті", яка направлена у нікуди і повертається до тих, хто її створює, руйнуючи їх майбутнє...
>
Яка ненавість? Татари не мають зла до простих людей, з ким живуть поруч. Але якщо Ви натякаєте на комуністичну партію..., ну то дійсно в нікуди. Я маю таке сподівання, що дочекаюсь міжнародного суда на її злочинами.
> Нам всі треба краще замислитись КУДИ крокує Україна та увесь світ зараз, ЩО може статися через рік, два, п"ять?! Куди нас тягнуть нинішні керманичі і під чию дудку вони це роблять!?
Ніхто не проти, це не протиречить дню жалобі аж ніяк. Але дудку мабудь свою придбали.
2006.05.14 | Lery
Re: Про релігійні свята...
sofu пише:> Тоді, по Ви мабудь, не будете проти заборонити на державному рівні відзначати Пасху, Різдво і проч. релігійні свята, тому що, далі цитую Вас: "примушуючи усіх вшанувати (замінемо на відзначати) якісь події через силу.
> Це призведе до внутрішньго протистояння між людьми не тільки різних національностей, але й у середині їх.
> А це - шлях унікуди.
> Усіх, хто сповідує іншу релігію, Вашими словами кажучи, примушують в цей час відзначати чужі свята. Хіба не так?
Тут я згоден з Вами, треба позабирати релігійні свята зі списку державних. Украйна - багатонациональна держава, у якій декілька великих релігійних конфесій, не рахуючи малих та великої кількості атеїстів. І церква у нас відділена від держави.
То до чого усі ці неробочі понеділки після православних свят?
Також не дуже приємно бачити по телевізору показну релігійність верхівки держави, яка 15 років тому ще поголовно "вірними ленінцями" була...
> > Набагато краще - постаратися донести до народу правду про ті події, щоб кожна людина, що про це почує, могла з теплом згадати людей, що постраждали колись, і з розумінням поставитись до їхніх нащадків.
> Для цього і треба на державному рівні памятати та шанувати. Тому що в інші дні про це не згадують.
Так, треба, згоден.
> > Це - набагато правильніше (нмд), ніж влаштовувати якісь "двохвилинки ненависті", яка направлена у нікуди і повертається до тих, хто її створює, руйнуючи їх майбутнє...
> Яка ненавість? Татари не мають зла до простих людей, з ким живуть поруч. Але якщо Ви натякаєте на комуністичну партію..., ну то дійсно в нікуди. Я маю таке сподівання, що дочекаюсь міжнародного суда на її злочинами.
Я у сусідньому дописі поряд писав про накопичення негативу у людях, який штовхає їх на різні негаразди. Тут непросте питання...
> > Нам всі треба краще замислитись КУДИ крокує Україна та увесь світ зараз, ЩО може статися через рік, два, п"ять?! Куди нас тягнуть нинішні керманичі і під чию дудку вони це роблять!?
> Ніхто не проти, це не протиречить дню жалобі аж ніяк. Але дудку мабудь свою придбали.
Тут треба ще звісити, бо коли занадто думати про минуле, то часу на планування майбутнього мало залишиться.
Про день спомину - питань нема, це потрібно зробити, але спокійно, без крику...
2006.05.13 | Pavlo Z.
Re: Відповідь на усі закиди
Lery пише:> Панове, давайте відділимо "котлети та мухи".
Давайте.
> Ви усі вважаєте цілком нормальним подібні заклики "Ющенко МУСИТЬ оголосити 18 травня Днем жалоби!!! Інакше - ГАНЬБА"
> "Важно, чтобы не было увесилительных програм по ТВ" и тп
Абсолютно нормальний заклик.
> Автор має якесь поняття що таке "день жалоби" і що таке "день спомину"? - Судячи з всього - ні.
Має. І до того ж - добре вихований:). Як 18 травня назвати: День жалоби чи День спомину - непринципово. Принципово, щоб він відмічався і в державі, і в суспільстві.
> Я не маю нічого проти Дню Спомину про ті чи інши події і цілком згодний, що треба пам"ятати такі події та діяти так, щоб недопустити їх у майбутньому!
В цій темі йдеться не про "взагалі", а про конкретну дату і подію. Ви за те, щоб її відмічати на національному рівні чи проти?
> Але це не значить, що уся країна має у якись день влаштувати собі "день плачу" кожен рік, примушуючи усіх вшановувати якісь події через силу.
"День плачу", "примус через силу" - це придумали ви. Ніхто крім вас про це не говорить і не думає.
> Набагато краще - постаратися донести до народу правду про ті події, щоб кожна людина, що про це почує, могла з теплом згадати людей, що постраждали колись, і з розумінням поставитись до їхніх нащадків.
Оце вже інша справа - ви починаєте розуміти: яким саме повинен бути цей День.
> Це - набагато правильніше (нмд), ніж влаштовувати якісь "двохвилинки ненависті", яка направлена у нікуди і повертається до тих, хто її створює, руйнуючи їх майбутнє...
Опять 25!!!:(( - і "ненависть" і її "двохвилинки" також придумали ви.
> Нам всі треба краще замислитись КУДИ крокує Україна та увесь світ зараз, ЩО може статися через рік, два, п"ять?! Куди нас тягнуть нинішні керманичі і під чию дудку вони це роблять!?
Мислю над цим постійно як і над сенсом буття. Але все це не заважає мислити і про ті речі, які я описав у цій темі.
> А щодо особистих закидів:
> - я є російськомовний українець, етнічниф росіянин, але маю багато українськой та трохи польськой крові.
> - мені не потрібно очікувати на 26 листопада щоб пам"ятати трагедію Голодомору! Я це пам"ятаю кожного дня.
> - я співчуваю єврейському народу не тільки 30 вересня у День пам"яті Бабиного Яру,
> - так само мені не потрібно чекати на 18 травня щоб згадати про трагедію кримських татар.
- але для чогось же ці дні відзначаються? Чи не для того, щоб ви не забували і не говорили, як вище у цій темі: "А як бути з геноцидом українців у 32-33 роках? Щось я про день спеціальний державний скорботи не чув? Чи той же геноцид євреїв у Бабиному Яру - що, теж вже державний день скорботи?".
http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1147476455&first=1147560171&last=1147505978
2006.05.13 | Lery
Re: Відповідь на усі закиди
Pavlo Z. пише:> Lery пише:
> > Ви усі вважаєте цілком нормальним подібні заклики "Ющенко МУСИТЬ оголосити 18 травня Днем жалоби!!! Інакше - ГАНЬБА"
> > "Важно, чтобы не было увесилительных програм по ТВ" и тп
> Абсолютно нормальний заклик.
А ось мені здається, що треба трохи спокійніше бути із закликами.
> > Автор має якесь поняття що таке "день жалоби" і що таке "день спомину"? - Судячи з всього - ні.
> Має. І до того ж - добре вихований:). Як 18 травня назвати: День жалоби чи День спомину - непринципово. Принципово, щоб він відмічався і в державі, і в суспільстві.
Може я недостатньо розумію українську, але якщо не помиляюсь:
- "день жалоби" = "день траура" (рос.)
- "день спомину" = "день памяти" (рос.)
і різниця між цими поняттями - велика.
Якби Ви зразу сказали про "день спомину", то такі питання "чому" у мене б не виникли.
> > Я не маю нічого проти Дню Спомину про ті чи інши події і цілком згодний, що треба пам"ятати такі події та діяти так, щоб недопустити їх у майбутньому!
> В цій темі йдеться не про "взагалі", а про конкретну дату і подію. Ви за те, щоб її відмічати на національному рівні чи проти?
"Відмічати" - трохи не підходить до контексту, не вважаєте?
"Пам"ятати" чи "згадувати" - це більш відповідає ситуації (як на мене)
.
Я ж сказав вже, що не маю нічого проти, шоб був "Державний День Спомину про виселення кримсько-татарського народу", але пам"ятати ці страшні події треба завжди, для чого у шкільних підручниках повинні бути вписані правдиві факти...
> > Але це не значить, що уся країна має у якись день влаштувати собі "день плачу" кожен рік, примушуючи усіх вшановувати якісь події через силу.
> "День плачу", "примус через силу" - це придумали ви. Ніхто крім вас про це не говорить і не думає.
Мабуть я занадто різко висловився, то пробачте.
Але я маю на увазі, що будь-яке питання, навіть таке важливе, можна виставити у хибному світі, якщо бути занадто наполегливим.
Щоб вимагати таких дій від Президента, треба було б спочатку прозондувати громадську думку, навести результати опитуваннь громадян по Україні щодо цього питання.
Ви ж не вважаєте, що дописувачі Майдану на 100% відображають настрій пересічних громадян?
> > Набагато краще - постаратися донести до народу правду про ті події, щоб кожна людина, що про це почує, могла з теплом згадати людей, що постраждали колись, і з розумінням поставитись до їхніх нащадків.
> Оце вже інша справа - ви починаєте розуміти: яким саме повинен бути цей День.
Не "починаю розуміти", а давно вже зрозумів.
> > Це - набагато правильніше (нмд), ніж влаштовувати якісь "двохвилинки ненависті", яка направлена у нікуди і повертається до тих, хто її створює, руйнуючи їх майбутнє...
> Опять 25!!!:(( - і "ненависть" і її "двохвилинки" також придумали ви.
Розумієте, давайте поміркуємо, що мають відчувати люди коли їм у такий день видають з усіх шпальт газет та телеканалів різні жахливі подробиці про те, що сталося тоді?
- Невірні або навмисно-побудовані акценти у передачах намагаються видати всю найжахливіші подробиці щоб "пройняти" глядача, викликати в ньому чуства співчуття до жертв та негативні чуства щодо тих, хто у цьому винен чи здається що винен.
Звичайно тих, кого винуватять у трагедії, вже давно нема, чи це є якась абстрактна сила типу Компартії СРСР. - І людям нема на кого вилити свою відразу та гнів і вони мусять його виплескувати на ближніх, або гасити у собі, що приводить до накопичення негативну у людині, який через якись час може "переповнити чашу" та призвести до неадекватногї поведінки тощо...
Тому я вважаю, що шкідливо зациклюватися на трагедіях минулого, не маючи достатньо світлих подій навколо, що компенсують негативний ефект...
> > Нам всі треба краще замислитись КУДИ крокує Україна та увесь світ зараз, ЩО може статися через рік, два, п"ять?! Куди нас тягнуть нинішні керманичі і під чию дудку вони це роблять!?
> Мислю над цим постійно як і над сенсом буття. Але все це не заважає мислити і про ті речі, які я описав у цій темі.
Про майбутне держави та сенс буття - то окрема тема, і мабуть, тут моя думка теж буде трохи незвичною для широкого загалу. Але не про це зараз мова, це вірно.
> > - мені не потрібно очікувати на 26 листопада щоб пам"ятати трагедію Голодомору! Я це пам"ятаю кожного дня.
> > - я співчуваю єврейському народу не тільки 30 вересня у День пам"яті Бабиного Яру,
> > - так само мені не потрібно чекати на 18 травня щоб згадати про трагедію кримських татар.
>
> - але для чогось же ці дні відзначаються? Чи не для того - у тому числі - щоб інколи хоча б дехто з нас не забував і не говорив, як вище у цій темі: "А як бути з геноцидом українців у 32-33 роках? Щось я про день спеціальний державний скорботи не чув? Чи той же геноцид євреїв у Бабиному Яру - що, теж вже державний день скорботи?".
тут знову розбіжності через неточність термінів.
"День спомину" - нема проблем, але "день скорботи" - це вже занадто...
2006.05.13 | Сергій Кабуд
лише про дудку:
технологічно християнський світ просунувся значно впередв порівнянні з 3м світом, який постачає в світ технологічний енергоносії та інколи інші мінеральні ресурси та дешеву робочу силу
з оглядом на це агресивним диктаторам 3го світу потрібно хоч якось наздогнати баланс, бо програють граючи чесно
враховуючи шо розрахунки всі здійснюються за зелені папірці, топто контроль трима 1й світ,
путіну та його друзям з арабстану залишаються лише провокації, війни, теракти, включно з масштабними, можливо ядерними конфліктами
матеріально від цього програють всі, але після війн і негараздів
штати та європа з одного боку та кацапія і араби, тощо з іншого
опиняться вже на більш меньш близькому рівні впливу через величезні втрати.
Втрачати під час війн будуть не бідні араби і кацапи а саме заможній 1й світ, якому Є ЩО ВТРАТИТИ
от це і є сучасна ситуація: політична, глобальна, повністтю вичерпана
вищенаведеним
----------------------------------------------------------
2006.05.14 | Свiдомий
Re: Відповідь на усі закиди
Lery пише:> - я є російськомовний українець, етнічниф росіянин, але маю багато українськой та трохи польськой крові.
> - мені не потрібно очікувати на 26 листопада щоб пам"ятати трагедію Голодомору! Я це пам"ятаю кожного дня.
> - я співчуваю єврейському народу не тільки 30 вересня у День пам"яті Бабиного Яру,
> - так само мені не потрібно чекати на 18 травня щоб згадати про трагедію кримських татар.
Можливо, Ви й будете пам'ятати, але важливо, щоб про це пам'ятали ВСI українцi.
2006.05.14 | stefan
важливо, щоб про це пам'ятали ВСI українцi
Можливо, Ви й будете пам'ятати, але важливо, щоб про це пам'ятали ВСI українцi.> Lery пише:
> > - мені не потрібно очікувати на 26 листопада щоб пам"ятати трагедію Голодомору! Я це пам"ятаю кожного дня.
> > - я співчуваю єврейському народу не тільки 30 вересня у День пам"яті Бабиного Яру,
> > - так само мені не потрібно чекати на 18 травня щоб згадати про трагедію кримських татар.
Свiдомий пише:
> Можливо, Ви й будете пам'ятати, але важливо, щоб про це пам'ятали ВСI українцi.
***
1:0 на користь Свiдомого
2006.05.13 | BROTHER
Комерційні канали хай роблять, що їм заманеться, але
по державному каналу треба щось зробити. Хай професіонали знайдуть ту форму, яку потрібно. Особливо треба показати і розповісти, що саме сталося, і яким горем для татар стала депортація. Та ще важливо, щоб не було політичних спекуляцій та агітації через цю подію.Часто важко побачити горе іншого, просто не болить воно, здається, що його й зовсім нема. Але, якщо ми одна країна, одна наці, якщо ми люди небайдужі, нам треба розуміти один одного, та давати один одному такі знаки, які б свідчили, що ми разом.
2006.05.13 | ОРИШКА
Brother, я хочу бачити вас президентом.
Без тіні гумору. Якщо ви - в політиці - хочу з вами працювати, якщо ні - раджу і буду допомагати. Виважені, справедливі та здоровоглузді (звиняйте за кострубатий неологізм) стейтменти. Приміть до уваги.Цілком серйозно.
2006.05.13 | Сергій Кабуд
підтримую Оришку(-)
2006.05.13 | stefan
захід нам поможе(==>> Сергій Кабуд)
ОРИШКА пише:> Якщо ви - в політиці - хочу з вами працювати, якщо ні - раджу і буду допомагати. Виважені, справедливі та здоровоглузді (звиняйте за кострубатий неологізм) стейтменти. Приміть до уваги.
...
Оришка!
У нас в Одесі дуже багато людей хочуть бути Президентом.
Хоча би пару міяців(тижнів,днів,годин...)
,,,
Давайте відкриємо фірму бажаючих бути ............
2006.05.13 | ОРИШКА
Стефанчику, мене не обходить, хто там чого
хоче, я просто слова Brother хотіла б чути від Президента моєї країни. І - не вперше.Ось і весь підхід. А якщо там в Одесі теж такі влучні - будь ласка - будемо вибирати не кращого з гірших, а найкращого з кращих. ОК?2006.05.13 | stefan
Оришка! Президент дійсно каже "любі друзі"
Dear Brothers він дійсно не казав, у всякому разі - не пам"ятаю.ОРИШКА пише:
> хоче, я просто слова Brother хотіла б чути від Президента моєї країни. І - не вперше.Ось і весь підхід. А якщо там в Одесі теж такі влучні - будь ласка - будемо вибирати не кращого з гірших, а найкращого з кращих. ОК?
2006.05.13 | ОРИШКА
Стефачику, почуття гумору - на "ять", констатую
2006.05.13 | stefan
truly Your's,
Oryshka