МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НЕГАЙНО!Поїздка ірпінчан в Нові Безрадичі до Ющенка відміняється

05/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Призначена на сьогодні поїздка виборців з міста Ірпеня Київської області до села Нові Безрадичі Обухівського району Київської області на дачу Президента України Віктора Ющенка скасовується.

Щойно переможниці виборів Ірпінського міського голови Мирославі Свистович зателефонував особисто Віктор Ющенко і запросив завтра о 12.00 зустрітися в його кабінеті на Банковій. Мирослава Свистович розповіла Президенту про ситуацію в Ірпені та про той бєспрєдєл, який творять тут за допомогою суддів та окремих членів територіальної виболрчої комісії так звані "нашукраїнці", яких ніхто в Ірпені не бачив у помаранчевих лавах під час боротьби з режимом Кучми-Януковича, натомість дехто з цих "помаранчевих" ще вчора перебував у синьо-білому таборі.

Справжньою проблемою виявилося зупинити людей, які ще з вчорашнього дня серйозно настроїлись їхати з власноруч намальованими гаслами. Але найважче було з дітьми Мирослави Свистович, які спеціально для цієї поїдки цілий день плели помаранчеві ляльки (встигли лише дві), щоб подарувати їх дітям Віктора та Катерини Ющенків.

Тепер люди розносять цю інформацію по Ірпеню і далеко не всі погоджуються сидіти завтра вдома, а збираються їхати на Банкову, щоб біля Секретаріату Президента з гаслами та прапорами чекати на результати. Їх не зупиняє навіть "легкий шантаж" з боку штабістів Мирослави Свистович про те, що, оскільки сьогодні останній день подання Апеляційної скарги на рішення Ірпінського міського суду, а також є чимало інщшої термінової роботи, ніхто не встигне завчасно повідомити про проведення акції, і вона вважатиметься незаконною. Люди кажуть, що вони під час Помаранчевої революції не подавали до органів влади завчасно повідомлення про перекриття залізниць та автошляхів, якими на Київ мали їхати прихильники Януковича, і Ющенко їх тоді за це порушення не засуджував. А нині, на їх думку, ситуація в Ірпені один в один нагадує події грудня 2004-го і навіть більше, оскільки того, що творять зараз в Ірпені місцеві й обласні "нашоукраїнці" у спілці з регіоналами, старою владою та суддями, не дозволяли собі навіть "гості" з Донецька. Тому завтра на 12.00 якась частина ірпінчан обов'язково приїде до Секретаріату Президента.

Прохання до всіх, кому відомі контакти тих людей, які вже виїхали до Нових Безрадич на підтримку волевиявлення виборців Приірпіння (може бути таке, що хтось поїхав неорганізовано, не повідомивши про це нас), зателефонувати їм і, пояснивши ситуацію, подякувати від імені ірпінської громади, вибачитись за пізнє повідомлення (в штабі Блоку "За чесну владу" немає навіть туалету і води, а не те що інтернету) та запросити, якщо в них є бажання "сатисфакції" за невдалу поїздку, завтра на 12.00 на Банкову.

На фото http://maidan.org.ua/n/foto/1147596912: діти Мирослави Свистович з ляльками, які вони зробили власними руками для дітей Віктора і Катерини Ющенків.

Відповіді

 • 2006.05.14 | Предсказамус

  Нихрена не понимаю...

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Призначена на сьогодні поїздка виборців з міста Ірпеня Київської області до села Нові Безрадичі Обухівського району Київської області на дачу Президента України Віктора Ющенка скасовується. Щойно переможниці виборів Ірпінського міського голови Мирославі Свистович зателефонував особисто Віктор Ющенко і запросив завтра о 12.00 зустрітися в його кабінеті на Банковій.
  И что? Бондарь об этом узнал, собрал всех судей-взяточников и напоил их диоксином, оставив последний бокал для себя? Или хотя-бы Литвин-несун в отставку подал? Какой повод отменять акцию?

  > Мирослава Свистович розповіла Президенту про ситуацію в Ірпені та про той бєспрєдєл, який творять тут за допомогою суддів та окремих членів територіальної виболрчої комісії так звані "нашукраїнці", яких ніхто в Ірпені не бачив у помаранчевих лавах під час боротьби з режимом Кучми-Януковича, натомість дехто з цих "помаранчевих" ще вчора перебував у синьо-білому таборі.
  А Ющенко, наверное, во время рассказа охал и приговаривал: "Ах падли, ах янучари, бандитам - тюрми!"

  > Справжньою проблемою виявилося зупинити людей, які ще з вчорашнього дня серйозно настроїлись їхати з власноруч намальованими гаслами.
  И я их понимаю. Их - понимаю, остальное - не понимаю. Все затевалось только для того, чтоб подать царю челобитную?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.14 | Михайло Свистович

   Re: Нихрена не понимаю...

   Предсказамус пише:
   >
   > И что? Бондарь об этом узнал, собрал всех судей-взяточников и напоил их диоксином, оставив последний бокал для себя? Или хотя-бы Литвин-несун в отставку подал? Какой повод отменять акцию?

   Бо нормальні люди спочатку розмовляють, а потім кіпешують. Тим більше, коли в попередній розмові вчувається розуміння.

   >
   > А Ющенко, наверное, во время рассказа охал и приговаривал: "Ах падли, ах янучари, бандитам - тюрми!"

   Приблизно так, тільки тюрем не згадував.

   >
   > И я их понимаю.

   І ми теж. І вони нас також.

   >
   > Все затевалось только для того, чтоб подать царю челобитную?

   Ні, для того, щоб розповісти Президенту про ситуацію та вимагати кроків для її вирішення.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.14 | Предсказамус

    Вижу, что не понимаете.

    Михайло Свистович пише:
    > Предсказамус пише:
    >> И что? Бондарь об этом узнал, собрал всех судей-взяточников и напоил их диоксином, оставив последний бокал для себя? Или хотя-бы Литвин-несун в отставку подал? Какой повод отменять акцию?
    > Бо нормальні люди спочатку розмовляють, а потім кіпешують. Тим більше, коли в попередній розмові вчувається розуміння.
    Нормальные люди не разводят зверинец в организации столичной области. И уж, тем более, не нуждаются в рассказах очевидцев для того, чтоб прояснить ситуацию.

    >> А Ющенко, наверное, во время рассказа охал и приговаривал: "Ах падли, ах янучари, бандитам - тюрми!"
    > Приблизно так, тільки тюрем не згадував.
    Уже прогресс. Или регресс? Вообще-то за то, что творилось (и творится) в Ирпине именно тюрьмы и положены.

    >> И я их понимаю.
    > І ми теж. І вони нас також.
    Тогда сходите и откорректируйте новость, там понимание видно постольку-поскольку.

    >> Все затевалось только для того, чтоб подать царю челобитную?
    > Ні, для того, щоб розповісти Президенту про ситуацію та вимагати кроків для її вирішення.
    Именно это и называется "челобитная". Нормальному Президенту при наличии трех конкурирующих силовых структур и тьмы конкурирующих партий, собственного секретариата и прочая, и прочая, есть кому рассказать и без Вас.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.14 | Albes

     Будете смеяться, но

     ни Президент, ни даже его помощник по правовым вопросам (Полуденый Н.Н.) слыхом не слыхивали о том, что еще 4,5 месяца назад подан иск (по "политреформе"), в котором Президент выступает ответчиком, и результаты рассмотрения которого могут прямо отразиться на всей ситуации в Украине, в т.ч. и на Президенте. А Вы говорите. Тут лично касается Президента, а его секретариат ни сном, ни духом.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.14 | Предсказамус

      Не буду смеяться. Плакать тоже.

      Albes пише:
      > ни Президент, ни даже его помощник по правовым вопросам (Полуденый Н.Н.) слыхом не слыхивали о том, что еще 4,5 месяца назад подан иск (по "политреформе"), в котором Президент выступает ответчиком
      Здесь ситуация другая, Президент уже сам позвонил, т.е. знает.
      А теперь давайте посмотрим, как ведет себя адекватный президент в такой ситуации: он дергает трех силовиков, одного партийца, получает информацию, оценивает и принимает решение. После чего сообщает о решении тем, кому посчитает нужным, можно и семье Свистовичей.
      Но наш Народный Президент зачем-то приглашает к себе Мирославу Свистович. Если он хочет узнать суть или подробности происходящего от нее, то он неадекватен, т.к. все равно придется все перепроверять через те же структуры. Если он уже в курсе, то зачем приглашает?
      Я, конечно, могу предположить, что он будет уговаривать Мирославу не обижать какого-нибудь очередного любого друзя и найти полюбовное решение. Но такое предложение, подозреваю, не найдет понимания у Мирославы. Если даже удастся ее уговорить, непонятно, что тогда делать с ирпенцами. То есть, версия маловероятная.
      Тогда вопрос - что это вообще за цирк?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.05.14 | Михайло Свистович

       Ви приписуєте Ющенку якусь свою логіку

       Предсказамус пише:
       >
       > Но наш Народный Президент зачем-то приглашает к себе Мирославу Свистович. Если он хочет узнать суть или подробности происходящего от нее, то он неадекватен, т.к. все равно придется все перепроверять через те же структуры. Если он уже в курсе, то зачем приглашает?

       Щоб подивитися на людину, яка виграла вибори й оцінити її.

       > Я, конечно, могу предположить, что он будет уговаривать Мирославу не обижать какого-нибудь очередного любого друзя и найти полюбовное решение.

       Не думаю, що він це робитиме. Я впевнений, що він поговорить з нею на різні теми, дізнаєтьтся всі подробиці, а потім обговорить шляхи його можливого впливу на ситуацію.

       > Тогда вопрос - что это вообще за цирк?

       Це не цирк. Це - нормальний процес.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.05.14 | Предсказамус

        Я считаю его государственным служащим, а не Господом Богом

        Михайло Свистович пише:
        > Предсказамус пише:
        >> Но наш Народный Президент зачем-то приглашает к себе Мирославу Свистович. Если он хочет узнать суть или подробности происходящего от нее, то он неадекватен, т.к. все равно придется все перепроверять через те же структуры. Если он уже в курсе, то зачем приглашает?
        > Щоб подивитися на людину, яка виграла вибори й оцінити її.
        От этого что-то изменится? Ющенко решил узнать, умеют ли ирпенцы выбирать мэра?

        >> Я, конечно, могу предположить, что он будет уговаривать Мирославу не обижать какого-нибудь очередного любого друзя и найти полюбовное решение.
        > Не думаю, що він це робитиме. Я впевнений, що він поговорить з нею на різні теми, дізнаєтьтся всі подробиці, а потім обговорить шляхи його можливого впливу на ситуацію.
        Я тоже надеюсь, что он этого делать не будет. Но не уверен.

        >> Тогда вопрос - что это вообще за цирк?
        > Це не цирк. Це - нормальний процес.
        Для трипольского государства - возможно. Для претендующего на место в Европе - цирк.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.14 | Михайло Свистович

         Я теж

         Предсказамус пише:
         >
         > От этого что-то изменится?

         Думаю, що так.

         >
         > Ющенко решил узнать, умеют ли ирпенцы выбирать мэра?

         Можливо.

         >
         > Я тоже надеюсь, что он этого делать не будет. Но не уверен.

         А я впевнений.

         >
         > Для трипольского государства - возможно. Для претендующего на место в Европе - цирк.

         У Вас хибні уявлення про Європи. Там серйозні люди не проводять акції протесту, якщо їм спочатку запропонували зустрітися й конструктивно поговорити. Спочатку вони говорять, виясняють позиції, беруть зобов"язання, а, якщо вони не виконуються, тоді протестують.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.14 | Предсказамус

          Что Вы все о себе да о себе?

          Михайло Свистович пише:
          > Предсказамус пише:
          >> Для трипольского государства - возможно. Для претендующего на место в Европе - цирк.
          > У Вас хибні уявлення про Європи. Там серйозні люди не проводять акції протесту, якщо їм спочатку запропонували зустрітися й конструктивно поговорити. Спочатку вони говорять, виясняють позиції, беруть зобов"язання, а, якщо вони не виконуються, тоді протестують.
          Я не о Вашей акции протеста, а о том, как наш Президент собирается решать вопрос. Покуда выходит цирк, а не Европа.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.14 | Михайло Свистович

           Re: Что Вы все о себе да о себе?

           Предсказамус пише:
           >
           > Я не о Вашей акции протеста, а о том, как наш Президент собирается решать вопрос. Покуда выходит цирк, а не Европа.

           А він Вам уже повідомив, як він буде його вирішувати? Бо нам іще ні.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.05.14 | Предсказамус

            Михаил, сосредоточьтесь

            Я не хочу по 10 раз повторять то, что уже сказал в этой ветке. Забыли? Перечитайте.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.05.15 | Михайло Свистович

             Я зосереджений. Не забув. Не погоджуюсь (-)

       • 2006.05.14 | Раціо

        Wait. То беззаконня в нашій країні будуть припиняти

        лише якщо потерпілий отримає позитивну оцінку особисто від прєзіка? Оце і є норма? Боюсь шкода від запровадження таких норм далеко перекриє шкоду від розкрадання якогось Ірпіня.

        Михайло Свистович пише:
        > Щоб подивитися на людину, яка виграла вибори й оцінити її.

        А як оцінювати буде? Де в Конституції про оцінки написано?

        > Це не цирк. Це - нормальний процес.

        Я би сказав, понятний.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.05.14 | Михайло Свистович

         Re: Wait. То беззаконня в нашій країні будуть припиняти

         Раціо пише:
         > лише якщо потерпілий отримає позитивну оцінку особисто від прєзіка?

         Це питання не до мене. До того ж слово "лише" тут - перебільшення й задяний у всьому цьому далеко не один Президент, а вже купа різноманітних політиків від різних сил.

         > Боюсь шкода від запровадження таких норм далеко перекриє шкоду від розкрадання якогось Ірпіня.

         Навіть у найгіршому випадку є два варіанти: або ця норма все одно зберігатиметься + буде розкрадання Ірпеня, або ця норма зберігатиметься, але розкрадання Ірпеня не буде + люди побачать, що можна перемагати без грошей, завдяки громадянській активності й наполегливості. Не ми запроваджуємо ці норми, правда?

         А Ірпінь - не якийсь там. Якби був якимсь там, не ламалося б навколо нього стільки списів.

         >
         > А як оцінювати буде? Де в Конституції про оцінки написано?

         Життя - це не лише Конституція.

         А що Ви пропонуєте нам робити у нашому випадку?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.05.15 | Раціо

          Зробити із цього максимально публічний процес

          Михайло Свистович пише:

          > Навіть у найгіршому випадку є два варіанти: або ця норма все одно зберігатиметься + буде розкрадання Ірпеня, або ця норма зберігатиметься, але розкрадання Ірпеня не буде + люди побачать, що можна перемагати без грошей, завдяки громадянській активності й наполегливості.

          + люди побачать, що марно сподіватися перемогти бандюків на місцях, а щоб чогось досягти, треба ходити до доброго царя. Прикинуть кількість і якість своїх зв'язків із київським "бомондом" і вирішать нетратитькумесили.

          > Не ми запроваджуємо ці норми, правда?

          Як це не ви? Я не казав, що лише ви. Ви у співпраці із президентом. Чи Ви також і сцяєте в під'їздах із тим виправданням, що не Ви ж запровадили цей рівень культури.

          > А Ірпінь - не якийсь там. Якби був якимсь там, не ламалося б навколо нього стільки списів.

          В масштабах України Ірпінь цілком якийсьтам.

          > >
          > > А як оцінювати буде? Де в Конституції про оцінки написано?
          >
          > Життя - це не лише Конституція.
          >
          > А що Ви пропонуєте нам робити у нашому випадку?

          Я пропоную робити все максимально публічно. Президент має бути змушений відповідати про цю проблему не за закритими дверима Мирославі Свистович, а на РНБО під телекамерами всій Україні, і не про залагодження ситуації в Ірпені, а про стратегію розв'язання проблем в Україні, які породили цю ситуацію.

          Бо, повторюю, Ірпінь це є дрібниця, а проблема ця - переплетення двох може найважливіших на сьогодні проблем в Україні: судової і земельної. А так царь проявить доброту і розуміння, і далі за відсутності більш нагальних національних проблем продовжить нелегку працю над стратегією бджільництва.

          Ну Ви ж умієте це все робити, у Вас більш ніж достатній досвід. А зациклюєтеся на симптомах замість хвороби.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.05.15 | Михайло Свистович

           Ми так і намагаємось

           І не наша провина, що журналістів більше цікавлять, хто з політиків що там сказав в кулуарах буфету, а не реальні речі.

           Раціо пише:
           >
           > + люди побачать, що марно сподіватися перемогти бандюків на місцях, а щоб чогось досягти, треба ходити до доброго царя. Прикинуть кількість і якість своїх зв'язків із київським "бомондом" і вирішать нетратитькумесили.

           А так вони вирішать нетратитькумесили ще раніше і взагалі перестануть ходити.

           >
           > Як це не ви?

           Бо не ми.

           >
           > Ви у співпраці із президентом.

           І яким це чином?

           >
           > Чи Ви також і сцяєте в під'їздах із тим виправданням, що не Ви ж запровадили цей рівень культури.

           Ви плутаєте щось з пальцем. Сцяяти в під"їзді чи ні - залежить виключно від мене і нічого ні мені, ні справі не дає. Тут же ми змусили верхи звернути на нас увагу.

           >
           > В масштабах України Ірпінь цілком якийсьтам.

           Якби був якийсьтам в масштабах України не точиласчя б навколо нього така боротьба в масштабах України. Шкода, що Ви, на відміну від бандюків, цього не розумієте. Тому ми і програємо постійно, бо звертаємо увагу лише на щось центральне. А 90% перемоги армії на війні - це тил.

           >
           > Я пропоную робити все максимально публічно.

           Ми так і робимо.

           >
           > Президент має бути змушений відповідати про цю проблему не за закритими дверима Мирославі Свистович, а на РНБО під телекамерами всій Україні, і не про залагодження ситуації в Ірпені, а про стратегію розв'язання проблем в Україні, які породили цю ситуацію.

           Це Вам так хочеться. А так не є. Ми не командуємо Президентом, правда? Тому все вищенаписане - демагогія, яка ніяк не впливає на реальне життя. Не плутайте побажання з можливостями. Про стратегію ж він багато чого і де говорить. От тільки нічого від слів не міняється. Міняється від справ. В основному від маси дрібних, в яких і криється диявол.

           >
           > Бо, повторюю, Ірпінь це є дрібниця

           Ні, не є. І поки Ви цього не зрозумієте, не буде здійснення Ваших мрій.

           >
           > а проблема ця - переплетення двох може найважливіших на сьогодні проблем в Україні: судової і земельної.

           І от на прикладі Ірпеня це можна показати.

           >
           > Ну Ви ж умієте це все робити, у Вас більш ніж достатній досвід. А зациклюєтеся на симптомах замість хвороби.

           Я зациклююсь саме на хворобі. Лікую її зсередини, а не температуру збиваю.
    • 2006.05.14 | Михайло Свистович

     не розумію

     Предсказамус пише:
     >
     > Нормальные люди не разводят зверинец в организации столичной области. И уж, тем более, не нуждаются в рассказах очевидцев для того, чтоб прояснить ситуацию.

     1. Він не його не розводив. 2. В оповіданнях очевидців мають потребу всі. 3. Не треба судити по інших по собі. В Президента є багнато й інших справ, він не читає Майдан аж так часто, і для нього Ірпінь зовсім не те що для нас.

     >
     > Тогда сходите и откорректируйте новость, там понимание видно постольку-поскольку.

     Це - буде суб"єктивна оцінка.

     >
     > Именно это и называется "челобитная".

     Ні, чолобитна - це зовсім інший папір.

     >
     > Нормальному Президенту при наличии трех конкурирующих силовых структур и тьмы конкурирующих партий, собственного секретариата и прочая, и прочая, есть кому рассказать и без Вас.

     Йому розповіли. Тепер він хоче поговорити з Мирославою. Ми вітаємо це бажання.
 • 2006.05.14 | afterstep

  таки у чомусь ShaRP був правий? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.05.14 | damoradan

  Цирк, да и только

  В следующий раз, когда мальчик крикнет: "Лев!", ему не то, что не придут на помощь, а еще и побьют.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.14 | Михайло Свистович

   Цирк був би, якби ми поїхали

   damoradan пише:
   > В следующий раз, когда мальчик крикнет: "Лев!", ему не то, что не придут на помощь, а еще и побьют.

   Ні, не поб"ють. Прийдуть на допомогу. Адже лев реально був, тільки потреба на нього полювати відпала.
  • 2006.05.14 | montrealais

   Re: Цирк, да и только

   Все якраз дуже пристойно і цивільно. Метою акції було достукатися до президента. Якби не було піднято стільки галасу, можливо, президент і не позвонив би. Але якщо він вже зробив це - завдяки планам зібрати людей і помітингувати у нього під вікнами - то справу зроблено - розмова відбудеться.

   Цирком було би якби після цього люди приїхали і почали вимагати того, про що вже домовились.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.14 | damoradan

    Re: Цирк, да и только

    Есть два философии взаимоотношений с властью в случае, если она неправильно себя ведет.

    Первый - это наезжать с позиции силы. Второй - это уговаривать с позиции просителя.

    Как показывает практика, второй способ неэффективен. Если ирпенчане поставили себе цель в очередной раз это подтвердить - то флаг им в руки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.05.14 | montrealais

     Re: Цирк, да и только

     То що повинна була сказати Мирослава після того як позвонив Ющенко - послати його подалі і сказати, що ми будемо мітингувати й далі (з позиції сили)? На що цілком логічною була б відповідь - а що ви від мене тоді хочете? - мітингуйте собі під судом.

     Вам не спадало на думку, що Свистовичі вже може і втомилися від всього цього маразму і мають законне право закінчити цю справу пошвидше (я маю на увазі вибори) і почати робити те що планували до виборів - якісь реальні справи, а не мітингувати ще місяців зо три?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.05.14 | Михайло Свистович

      Re: Цирк, да и только

      montrealais пише:
      >
      > Вам не спадало на думку, що Свистовичі вже може і втомилися від всього цього маразму і мають законне право закінчити цю справу пошвидше (я маю на увазі вибори) і почати робити те що планували до виборів - якісь реальні справи, а не мітингувати ще місяців зо три?

      Ні, ми не втомилися, але нас все ж таки цікавить результат, а не сам процес мітингування. Мітинг - це не спосіб задоволення, а крайній необхідний засіб досягнення своєї мети.
    • 2006.05.14 | Михайло Свистович

     Re: Цирк, да и только

     damoradan пише:
     > Есть два философии взаимоотношений с властью в случае, если она неправильно себя ведет.
     >
     > Первый - это наезжать с позиции силы. Второй - это уговаривать с позиции просителя.

     Третій - вести конструктивний діалог. Ми його і ведемо.
   • 2006.05.14 | Михайло Свистович

    Re: Цирк, да и только

    montrealais пише:
    > Все якраз дуже пристойно і цивільно. Метою акції було достукатися до президента. Якби не було піднято стільки галасу, можливо, президент і не позвонив би. Але якщо він вже зробив це - завдяки планам зібрати людей і помітингувати у нього під вікнами - то справу зроблено - розмова відбудеться.
    >
    > Цирком було би якби після цього люди приїхали і почали вимагати того, про що вже домовились.

    Нема навіть що додати :) Все дуже правильно. Абсолютно погоджуюсь.
  • 2006.05.14 | AST

   Ваша ірпініада - хєрня, порівнюючи із бджолами!


   http://www.pravda.com.ua/news/2006/5/14/41699.htm

   Ющенко взяв участь у з'їзді "Братства бджолярів України"

   www.ПРАВДА.com.ua, 14.05.2006, 19:28
   Програма діяльності, запропонована всеукраїнською громадською організацією "Братство бджолярів України" може стати основою державної політики в галузі бджільництва на наступні п'ять років.

   Про це заявив президент України, почесний глава товариства Віктор Ющенко, виступаючи на першому робочому з'їзді братства у неділю в Києві.

   "Ця програма може бути гарною основою на п'ятирічку з точки зору того, що ми можемо чекати від держави", - сказав президент.

   Ющенко повідомив, що державний бюджет України на 2006 рік передбачає збільшення фінансування галузі на 16 млн. грн.

   У той же час він відзначив, що запропонований з'їздом проект програми варто наповнити "дуже конкретним змістом".

   Почесний глава товариства заявив про необхідність створення, зокрема, телевізійної програми, що висвітлює діяльність бджолярів, а також "Дому меду", який би представляв організацію.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.14 | Михайло Свистович

    В кого які пріоритети

    AST пише:
    >
    > Ющенко взяв участь у з'їзді "Братства бджолярів України"

    Ідуже добре. Бджолярство - чудове заняття для розрядки. Набагато краще, ніж п"яні оргії.

    А про те, що бджоли важливіші за Ірпеніаду в новині ні слова. Це просто різні речі.
 • 2006.05.14 | sama

  А фотографію дітей я б зняла з інтернету

  Ляльки нехай лишаються.Боятися нікого не треба але бути обережним не зашкодить.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.14 | Михайло Свистович

   Навіщо?

   sama пише:
   > Ляльки нехай лишаються.Боятися нікого не треба але бути обережним не зашкодить.

   Всі, хто може нам загрожувати, давно чудово знають, як виглядають наші діти.
 • 2006.05.14 | Сергій Кабуд

  а фотографiї які чудові!

  це діти людей які вклали в перемогу революції не меньше ніж саме стільки шоб Ющенко переміг

  вони не ходять в англомовну школу для феодалів, а живуть з батьками у однокімнатній квартирі на першому поверсі в Ірпіні.

  Але не думаю що вони б хотіли помінятися з дітями феодалів
 • 2006.05.15 | Kohoutek

  Велике спасибі Мирославі та Михайлу за їх працю (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua