МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На знак протесту

05/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
На Львівщині в колонії № 30 тридцять засуджених перерізали собі вени на знак протесту проти умов утримання.

Про це повідомило поінформоване джерело.

Водночас в правоохоронних органах Міністерства внутрішніх справ України співрозмовники агентства зазначили, що у Львівській області в Управлінні Департаменту з виконання покарань на звернення за підтвердженням цього факту будь-якої інформації, що підтверджує або спростовує інцидент немає.

Як повідомлялося, 9 травня утримувана у Харківському слідчому ізоляторі №27 21 особа порізала собі вени.

За даними голова Державного департаменту з питань виконання покарань Василя Кошинеця, масове членоушкодження у Харківському СІЗО сталося через вилучення заборонених предметів.

Джерело: УНІАН

Відповіді

 • 2006.05.14 | Ігнат

  Re: На знак протесту

  Перш за все рекомендував би працівникам Державного департаменту України з питань виконання покарань опублікувати в інтернеті витяги з вироків судів засуджених які імітують самогубства для того ,щоб громадськість могла познайомитися із звірствами,які вони вчиняли проти своїх жертв а також із особових справ про Їхню поведінку в місцях позбавлення волі.Дані засуджені намагаються уявними "самогубствами" взяти верх над вимогами законодавства та верховодити в колоніях.А ЗМІ шукаючи смажених новин не розуміють,що ллють воду на млин організованої злочинності,або роблять це на її замовлення. Я не хотів би, щоб хто небудь із цих журналістів,які так сильно турбуються за цих засуджених зустрівся із кимось з них за межами колонії тому,що тоді у них настане запізніле прозріння.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.14 | Albes

   Re: На знак протесту

   Если бы руководство колоний давало журналистам информацию (например, сразу бы привело журналистов с камерами в зону, показало бы личные дела и окрыто дала собственное видение происходящего), то после 1-2 разов не было бы и ажиотажа. А тайна и молчание и создают мнения и пересуды.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua