МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: Дякуємо всім, хто допомагав в організації акцій

05/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Надати допомогу в організації сьогоднішнього виїзду ірпінчан до будинку Президента України виявили бажання чимало людей. Вони надали у розпорядження Блоку "За чесну владу" транспорт, гучномовці, намети, озвучувальні установки.

Особливо вразив усіх великий військовий намет на 70 осіб та потужний генератор, яким можна освітлювати цілу вулицю. А ввечері приїхали кияни, які запропонували ще один генератор у безстрокове використання.

Вся допомога, звичайно, була надана безоплатно та без будь-яких умов. Не дивлячись на те, що результат акції був досягнутий без її проведення (Віктор Ющенко запросив на завтра до себе Мирославу Свистович), зовсім не виключено, що всі матеріали і техніка ще знайдуть своє застосування, хоча ірпінським активістам цього б зовсім не хотілося - не сьогодні-завтра пора готуватися до опалювального сезону, а ніхто не знає, що залишить стара влада новій у спадок в міському бюджеті.

Відповіді

  • 2006.05.14 | Сергій Кабуд

    В єдності- сила і перемога!(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua