МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

довго не міг зрозуміти причини партійних розборок після виборів

05/16/2006 | catko
тому що після спілкування з учасниками місцевих виборів в різних областях та районах на даний час намалювалась "чудова" картина - в партіях після виборів соратники жеруться між собою в сто крат сильніше ніж до виборів, коли місця в списках дерибанили. образно один знайомий це називає "невдахи з другої десятки списку напали на щасливців першої десяки свого ж списку". мало того, в більшості випадків партійне керівництво або підтримує бойові дії або не вмішується в них. наголошую ще раз це стосується місцевих організацій партій, що пройшли в ради.

тут нібито тупик - адже до виборів ці люди мирно і злагоджено співіснували і гребли до перемоги. і навіть серйозні бізнесюки не дуже переймались не зовсім прохідними місцями (не всі але багато). а тепер за ту партійність готові горла поперегризати.

так от - таке враження що недавно все стало на свої місця.
технологія дуже проста:
влаштувати такі розборки щоб принципові та самостійні люди-новообрані депутати (що були свого роду прапорами класних списків) чи самі дверима гримнули чи партію дістали - але щоб довести справу до формального їх виключеня з партії/фракції. принципові люди тим перейматись не будуть бо депутатства їх це не позбавляє. а потім раз - і вр вводить заднім числом так званий "імперативний мандат" (який ним не є по духу але батогом по суті) для місцевих рад за фракційною ознакою і все стає на свої місця - в радах поступово опиняються всі кому треба.

отут про це є трохи інформації для роздумів
http://www.clapri.org/index1.php?subaction=showfull&id=1146657856&archive=&start_from=&ucat=1&

http://www.clapri.org/index1.php?subaction=showfull&id=1144389684&archive=&start_from=&ucat=2&

а тут про те чому імперативний мандат у вр насправді таким не є а є технологію давнього риму для розправи з неугодними.
http://glavred.info/archive/2006/05/16/105854-8.html

-----------
що хто про це думає? бо я маю можливість зараз в "окремо взятому столичному районі" спостерігати за такими розборками які вже дійшли до фізичних погроз дітям фігурантів. і ніхто не розуміє що робиться. поки що...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua