МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рудьковский и Кукоба бросают мэрство ради ВР? (/)

05/17/2006 | Роман ShaRP
http://www.oboz.com.ua/news/2006/5/16/112914.htm

16.05.2006 | 17:14
Рудьковский отказался от должности мэра Чернигова

Представитель Социалистической партии Украины Николай РУДЬКОВСКИЙ отказался от должности мэра Чернигова в пользу мандата народного депутата Украины.
Как передает корреспондент УНИАН, об этом сообщил председатель Центральной избирательной комиссии Ярослав ДАВЫДОВИЧ сегодня журналистам.

«РУДЬКОВСКИЙ написал и направил в Черниговский городской совет заявление об отказе от должности мэра Чернигова. Черниговский горсовет рассмотрит его заявление и назначит новые выборы», - сказал Я.ДАВЫДОВИЧ.

Председатель ЦИК сообщил, что представитель Партии регионов Анатолий КУКОБА также отказался от должности мэра Полтавы и зарегистрирован народным депутатом Украины. «КУКОБА несколько раз созывал сессию, но не было кворума, и он также написал заявление об отказе от мандата мэра», - пояснил он.


Рудьковскому это как бы рекомендовала партия. Интересная вообще эта партийная заява, стоит привести полностью, имхо:

http://www.spu.org.ua/index.php?ni=1176&st_type=1&lang=ua

16.05.2006 10:14


Соціалісти Чернігівщини рекомендували М.Рудьковському представляти область у парламенті


Про це, зокрема, йдеться у постанові Пленуму Чернігівського обласного комітету Соціалістичної партії України, який відбувся 13 травня.

"Рекомендувати М.М.Рудьковському, зважаючи на відсутність у Верховній Раді України інших представників від Чернігівської обласної організації СПУ, віддати перевагу мандату народного депутата України, забезпечивши одночасно сильні кадрові позиції Соцпартії в Чернігівській міській раді, які давали б можливість втілювати в життя передвиборчу програму міської організації СПУ і гарантували перемогу кандидата-соціаліста на посаду міського голови у разі проведення проміжних виборів", - зазначено в одному з пунктів постанови.

Як відомо, Миколу Рудьковського - керівника Чернігівської обласної організації Соціалістичної партії, 26 березня було обрано міським головою Чернігова.

Під час Пленуму серед інших було також прийнято рішення про підготовку та направлення до Політради СПУ звернення Чернігівського обкому СПУ від імені обласної партійної організації.

ЗВЕРНЕННЯ
Чернігівського обкому Соціалістичної партії України
до Політради СПУ

Виходячи із основних положень Програми СПУ та Передвиборчої програми партії, затвердженої ХІ з'їздом Соціалістичної партії України, стосовно соціалізації внутрішньої та зовнішньої політики України, досягнення лівого повороту у розвитку суспільства, та керуючись рішенням пленуму обкому СПУ "Про підсумки виборів до Верховної Ради України та місцевих рад і завдання партійних комітетів у сфері організаційно-партійної та ідеологічної роботи" Чернігівський обком СПУ від імені обласної партійної організації звертається до Політради СПУ з такими пропозиціями:

1. Прийняти рішення про те, що обов'язковими умовами входження Соцпартії до будь-якої коаліції політичних партій чи блоків повинні бути: запровадження, відповідно до Конституції України, упродовж п'яти років безкоштовної освіти та медичного обслуговування; неприпустимість підвищення тарифів на комунальні послуги без відповідного попереднього підвищення зарплат, пенсій та інших соціальних виплат; заборона приватизації земель сільськогосподарського призначення; забезпечення дотримання нейтралітету та позаблокового статусу України; введення Європейської Хартії мов в Україні.

2. Провести другий етап ХІ з'їзду Соціалістичної партії України, де підвести підсумки виборчої кампанії 2006 року та здійснити перевибори керівництва партії, не пізніше червня 2006 року.

Чернігівський обком
Соціалістичної партії України
13 травня 2006 року

Відповіді

 • 2006.05.17 | Уляна

  А хто тепер буде мером Чернігова?

  Знову вибори? Нові претенденти? Чи це буде щось типу другого туру, де змагатимуться ті самі учасники?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.17 | Пані

   Знову вибори (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua